Forma w lidze
Stjarnan w tabeli
7. miejsce / 28 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 25 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
14 pkt
23:24 bramki
2,09 gola/mecz
14 pkt
19:26 bramki
1,73 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Stjarnan
Wartość drużyny: 2,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 10 bramek | Islandia | 33 | napastnik | 21 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Islandia | 29 | napastnik | 25 | 200 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,03 średnia ocena | Islandia | 25 | pomocnik | 21 | 200 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2145 minut | Islandia | 22 | pomocnik | 25 | 300 tys. € |
Stjarnan w tabeli Besta deild karla
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vikingur Reykjavik
|
22 | 16 | 5 | 1 | 67:21 | 53 |
2
|
Fram Reykjavik
|
22 | 13 | 6 | 3 | 56:42 | 45 |
| ··· | |||||||
6
|
Keflavik
|
22 | 8 | 4 | 10 | 33:38 | 28 |
7
|
Stjarnan
|
22 | 8 | 4 | 10 | 42:50 | 28 |
8
|
Valur Reykjavik
|
22 | 8 | 3 | 11 | 39:45 | 27 |
Wyniki Stjarnan
Terminarz Stjarnan
Ostatnie transfery Stjarnan
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sty 2027 |
![]() |
Islandia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Islandia |
|
za darmo | |
| 18 Lip 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
wypożyczenie | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Islandia |
|
koniec wypożyczenia |
Stjarnan to klub piłkarski z Islandii występujący w Besta deild karla (Islandia). Swoim domowym obiektem jest Samsung völlurinn, który może pomieścić 2 300 widzów. Zespół prowadzi Jón Thór Hauksson. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,6 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Islandii,w Liga Konferencji.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stjarnan w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Stjarnan trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Stjarnan w tabeli Besta deild karla?
Stjarnan zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Besta deild karla z dorobkiem 28 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Vikingur Reykjavik wynosi 25 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 42:50, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Stjarnan?
W wyjściowym ustawieniu Stjarnan między słupkami staje A. Ólafsson, a linię obrony najczęściej tworzą S. Jónsson, G. Kjeldsen oraz A. Leifsson. W środku pola grają J. Gunnarsson, A. Hauksson, B. Hauksson oraz G. Nokkvason, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Atlason, O. Eggertsson oraz B. Ingason. Trener Jón Thór Hauksson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Besta deild karla (Islandia) i pucharach.
Kiedy Stjarnan gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stjarnan to spotkanie z Thor Akureyri, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie VÍS völlurinn w ramach Besta deild karla (play offy baraży o utrzymanie). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stjarnan?
Ostatni mecz Stjarnan to porażka z KA Akureyri 0:3 w Besta deild karla, 10 października 2026. Bramki zdobyli Steingrimsson, Palsson oraz Saevarsson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Stjarnan w tym sezonie?
Bilans Stjarnan w tym sezonie to 25 meczów i wynik 9-4-12 przy 46 zdobytych bramkach i 58 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 12,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Stjarnan w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Stjarnan w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Stjarnan
Stjarnan terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 16:00
|
Besta deild karla (Islandia), play offy baraży o utrzymanie
|
VÍS völlurinn Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 16:00
|
Besta deild karla (Islandia), play offy baraży o utrzymanie
|
Samsung völlurinn U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Stjarnan gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stjarnan to spotkanie z Thor Akureyri, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie VÍS völlurinn w ramach Besta deild karla (play offy baraży o utrzymanie). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Stjarnan w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Stjarnan w sezonie 2026.
Forma i bramki Stjarnan w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Stjarnan wyniki
Stjarnan ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 11 z 25 meczów, ze średnią 0,73 punktu. W pozostałych ustawieniach Stjarnan zdobywa 1,64 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stjarnan?
Ostatni mecz Stjarnan to porażka z KA Akureyri 0:3 w Besta deild karla, 10 października 2026. Bramki zdobyli Steingrimsson, Palsson oraz Saevarsson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Stjarnan – tabela Besta deild karla (Islandia)
Jakie miejsce w tabeli Besta deild karla (Islandia) zajmuje Stjarnan w sezonie 2026.
Miejsce Stjarnan w tabeli Besta deild karla
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vikingur Reykjavik
|
22 | 16 | 5 | 1 | 67:21 | 46 | 53 | |
2
|
Fram Reykjavik
|
22 | 13 | 6 | 3 | 56:42 | 14 | 45 | |
3
|
KR Reykjavik
|
22 | 13 | 5 | 4 | 74:49 | 25 | 44 | |
4
|
Breidablik Kopavougur
|
22 | 8 | 6 | 8 | 43:41 | 2 | 30 | |
5
|
IA Akranes
|
22 | 8 | 6 | 8 | 39:41 | -2 | 30 | |
6
|
Keflavik
|
22 | 8 | 4 | 10 | 33:38 | -5 | 28 | |
7
|
Stjarnan
|
22 | 8 | 4 | 10 | 42:50 | -8 | 28 | |
8
|
Valur Reykjavik
|
22 | 8 | 3 | 11 | 39:45 | -6 | 27 | |
9
|
FH hafnarfjordur
|
22 | 4 | 9 | 9 | 27:39 | -12 | 21 | |
10
|
Thor Akureyri
|
22 | 6 | 3 | 13 | 22:50 | -28 | 21 | |
11
|
KA Akureyri
|
22 | 5 | 5 | 12 | 35:48 | -13 | 20 | |
12
|
IBV Vestmannaeyjar
|
22 | 4 | 6 | 12 | 32:45 | -13 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vikingur Reykjavik
|
22 | 16 | 5 | 1 | 67:21 | 46 | 53 | |
2
|
Fram Reykjavik
|
22 | 13 | 6 | 3 | 56:42 | 14 | 45 | |
3
|
KR Reykjavik
|
22 | 13 | 5 | 4 | 74:49 | 25 | 44 | |
4
|
Breidablik Kopavougur
|
22 | 8 | 6 | 8 | 43:41 | 2 | 30 | |
5
|
IA Akranes
|
22 | 8 | 6 | 8 | 39:41 | -2 | 30 | |
6
|
Keflavik
|
22 | 8 | 4 | 10 | 33:38 | -5 | 28 | |
7
|
Stjarnan
|
22 | 8 | 4 | 10 | 42:50 | -8 | 28 | |
8
|
Valur Reykjavik
|
22 | 8 | 3 | 11 | 39:45 | -6 | 27 | |
9
|
FH hafnarfjordur
|
22 | 4 | 9 | 9 | 27:39 | -12 | 21 | |
10
|
Thor Akureyri
|
22 | 6 | 3 | 13 | 22:50 | -28 | 21 | |
11
|
KA Akureyri
|
22 | 5 | 5 | 12 | 35:48 | -13 | 20 | |
12
|
IBV Vestmannaeyjar
|
22 | 4 | 6 | 12 | 32:45 | -13 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vikingur Reykjavik
|
11 | 8 | 3 | 0 | 35:10 | 25 | 27 | |
| 2 |
KR Reykjavik
|
11 | 8 | 3 | 0 | 41:21 | 20 | 27 | |
| 3 |
Fram Reykjavik
|
11 | 6 | 3 | 2 | 31:24 | 7 | 21 | |
| 4 |
Breidablik Kopavougur
|
11 | 6 | 1 | 4 | 25:21 | 4 | 19 | |
| 5 |
Keflavik
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:13 | 5 | 18 | |
| 6 |
IA Akranes
|
11 | 4 | 4 | 3 | 19:15 | 4 | 16 | |
| 7 |
Stjarnan
|
11 | 4 | 2 | 5 | 23:24 | -1 | 14 | |
| 8 |
Thor Akureyri
|
11 | 4 | 1 | 6 | 13:20 | -7 | 13 | |
| 9 |
Valur Reykjavik
|
11 | 3 | 3 | 5 | 22:27 | -5 | 12 | |
| 10 |
FH hafnarfjordur
|
11 | 2 | 5 | 4 | 15:17 | -2 | 11 | |
| 11 |
IBV Vestmannaeyjar
|
11 | 3 | 2 | 6 | 17:21 | -4 | 11 | |
| 12 |
KA Akureyri
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:21 | -5 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vikingur Reykjavik
|
11 | 8 | 2 | 1 | 32:11 | 21 | 26 | |
| 2 |
Fram Reykjavik
|
11 | 7 | 3 | 1 | 25:18 | 7 | 24 | |
| 3 |
KR Reykjavik
|
11 | 5 | 2 | 4 | 33:28 | 5 | 17 | |
| 4 |
Valur Reykjavik
|
11 | 5 | 0 | 6 | 17:18 | -1 | 15 | |
| 5 |
IA Akranes
|
11 | 4 | 2 | 5 | 20:26 | -6 | 14 | |
| 6 |
Stjarnan
|
11 | 4 | 2 | 5 | 19:26 | -7 | 14 | |
| 7 |
Breidablik Kopavougur
|
11 | 2 | 5 | 4 | 18:20 | -2 | 11 | |
| 8 |
Keflavik
|
11 | 3 | 1 | 7 | 15:25 | -10 | 10 | |
| 9 |
FH hafnarfjordur
|
11 | 2 | 4 | 5 | 12:22 | -10 | 10 | |
| 10 |
KA Akureyri
|
11 | 2 | 4 | 5 | 19:27 | -8 | 10 | |
| 11 |
Thor Akureyri
|
11 | 2 | 2 | 7 | 9:30 | -21 | 8 | |
| 12 |
IBV Vestmannaeyjar
|
11 | 1 | 4 | 6 | 15:24 | -9 | 7 |
Które miejsce zajmuje Stjarnan w tabeli Besta deild karla?
Stjarnan zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Besta deild karla z dorobkiem 28 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Vikingur Reykjavik wynosi 25 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 42:50, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Stjarnan w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Stjarnan na tle ligi w sezonie 2026.
Stjarnan na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,6
- Strzały celne / mecz 6,1
- Asysty / mecz 1,24
- Udane dryblingi / mecz 6,7
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,32
- Czyste konta 12%
- Odbiory / mecz 16,2
- Przechwyty / mecz 8,6
- Wybicia / mecz 25,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,8
Strzelcy Stjarnan
-
Emil Atlason 10
-
Benedikt Waren 9

-
Andri Runar Bjarnason 7
-
Orvar Eggertsson 6
-
Birnir Snaer Ingason 4
-
Daniel Finns Matthiasson 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Stjarnan i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Stjarnan to 31–45+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Thor Akureyri - Stjarnan Po przerwie pada 46% bramek Stjarnan.Przebieg meczu Stjarnan i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 12 | 8-0-4 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 1-4-8 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 5-0-2 |
| Remis do przerwy | 7 | 3-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 11 | 1-3-7 |
Gdy Stjarnan otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 12 takich meczów.
Jak padają bramki dla Stjarnan
100% bramek Stjarnan pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Stjarnan zdobywa w sezonie średnio 1,24 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie Stjarnan
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Stjarnan, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Stjarnan wygra mecz Thor Akureyri - Stjarnan Stjarnan przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Stjarnan
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 92%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 68%
- Powyżej 4,5 44%
- Powyżej 5,5 20%
W 80% meczów Stjarnan padają co najmniej trzy bramki, a w 76% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Thor Akureyri - Stjarnan Powyżej 2,5 bramki padło w 80% meczów Stjarnan.Stjarnan – faule i karne
- Faule / mecz 12,4
- Faule rywali / mecz 12,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Stjarnan fauluje średnio 12,4 razy na mecz, a wymusza 12,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Stjarnan, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Stjarnan zdobywa 1,31 punktu na mecz wobec 1,17 na wyjeździe.
Stjarnan wygra mecz Thor Akureyri - Stjarnan Stjarnan zdobywa u siebie 44% możliwych punktów, na wyjeździe 39%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Stjarnan ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 46% goli Stjarnan, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 25 meczów.
Stjarnan wygra drugą połowę meczu Thor Akureyri - Stjarnan Drugą połowę Stjarnan wygrywał w 8 z 25 meczów.Stjarnan – strzały
- Celne / mecz 6,1
- Niecelne / mecz 6,5
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,8
Stjarnan oddaje 12,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Thor Akureyri - Stjarnan Stjarnan oddaje 12,6 strzałów na mecz.Stjarnan – posiadanie piłki
- U siebie 55,6%
- Na wyjeździe 53,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 25
- Mecze z posiadaniem > 55% 13 z 25
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 13 z 25 meczów. Średnio Stjarnan utrzymuje przy piłce 54,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
Stjarnan wygra mecz Thor Akureyri - Stjarnan Stjarnan utrzymuje średnio 54,6% posiadania piłki.Stjarnan – podania
- Kluczowe / mecz 11,4
- Dośrodkowania / mecz 25,4
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 65
- Celność długich podań 52%
Stjarnan wymienia średnio 454 podań na mecz przy celności 82%, z czego 11,4 to podania kluczowe.
Stjarnan – czyste konta
- U siebie 2 z 13
- Na wyjeździe 1 z 12
- Stracone / mecz 2,32
- Bez straty do przerwy 32%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 72%
Czyste konto Stjarnan to 12% meczów sezonu (3 z 25), z czego 2 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Thor Akureyri - Stjarnan Czyste konto Stjarnan zachowuje w 12% meczów.Stjarnan – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 92%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 64%
- Rożne u siebie / mecz 7,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,3
Stjarnan wykonuje średnio 6,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Stjarnan – kartki
- Żółte kartki 54
- Pow. 3,5 kartki w meczu 64%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 36%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 4%
Stjarnan ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Stjarnan – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Stjarnan według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 8 | 1-1-6 | 0,50 | 1,50 | 2,75 |
| Środka tabeli (5–8) | 6 | 2-1-3 | 1,17 | 1,50 | 2,33 |
| Dołu tabeli (9–12) | 11 | 6-2-3 | 1,82 | 2,27 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Stjarnan zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Stjarnan na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,45 1,27 | 1,73 1,82 | 1,36 2,36 |
|
6.
|
1,64 0,91 | 1,64 1,36 | 1,18 2,27 |
|
7.
|
1,27 1,27 | 2,09 1,73 | 2,18 2,36 |
|
8.
|
1,09 1,36 | 2,00 1,55 | 2,45 1,64 |
|
9.
|
1,00 0,91 | 1,36 1,09 | 1,55 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Stjarnan
Skrajne wyniki i osiągnięcia Stjarnan w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Thor Akureyri - Stjarnan 1:3 Besta deild karla (Islandia), 31.05.2026
- Najwyższa porażka KR Reykjavik - Stjarnan 5:0 Besta deild karla (Islandia), 19.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Stjarnan - Breidablik Kopavougur 4:4, Besta deild karla (Islandia), 16.06.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Atlason, KA Akureyri - Stjarnan 2:3, Besta deild karla (Islandia), 12.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Þórisson, Stjarnan - KA Akureyri 3:1, Besta deild karla (Islandia), 28.06.2026
Jakie statystyki ma Stjarnan w tym sezonie?
Bilans Stjarnan w tym sezonie to 25 meczów i wynik 9-4-12 przy 46 zdobytych bramkach i 58 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 12,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Stjarnan – zawodnicy
Jak wygląda kadra Stjarnan w sezonie 2026.
Kadra Stjarnan
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
33 | Islandia | 200 tys. € | – | 21 | 95% | 10 | 2 | 1 422' | 4 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Islandia | 200 tys. € | 70 tys. € | 25 | 114% | 4 | 6 | 1 887' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
|
35 | Islandia | 125 tys. € | – | 22 | 100% | 7 | 1 | 789' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
27 | Islandia | 350 tys. € | – | 22 | 100% | 6 | 6 | 1 627' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 23 |
![]() |
25 | Islandia | 200 tys. € | – | 21 | 95% | 9 | 4 | 1 552' | 4 | 1 | |||||||
| 8 |
|
25 | Islandia | 150 tys. € | – | 22 | 100% | 0 | 2 | 1 608' | 7 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
26 | Islandia | 75 tys. € | – | 19 | 86% | 2 | 1 | 1 265' | 4 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
22 | Islandia | 300 tys. € | 38 tys. € | 25 | 114% | 1 | 3 | 2 145' | 4 | 0 | |||||||
| 29 |
|
26 | Islandia | 75 tys. € | – | 15 | 68% | 0 | 1 | 630' | 4 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
26 | Sierra Leone | 10 tys. € | – | 14 | 64% | 0 | 0 | 618' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
20 | Islandia | – | – | 23 | 105% | 1 | 1 | 1 064' | 3 | 1 | |||||||
| 94 |
|
32 | Islandia | – | – | 11 | 50% | 1 | 0 | 312' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
23 | Islandia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
23 | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 49 |
![]() |
17 | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 32 |
![]() |
23 | Islandia | 250 tys. € | – | 19 | 86% | 0 | 1 | 1 361' | 3 | 0 | |||||||
| 2 |
|
31 | Islandia | 25 tys. € | – | 6 | 27% | 0 | 0 | 205' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
37 | Islandia | 50 tys. € | – | 18 | 82% | 1 | 1 | 1 349' | 5 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
27 | Dania | 100 tys. € | – | 20 | 91% | 0 | 0 | 1 539' | 3 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
21 | Islandia | 50 tys. € | – | 2 | 9% | 0 | 0 | 91' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Islandia | 250 tys. € | – | 22 | 100% | 1 | 0 | 1 249' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
30 | Surinam | 175 tys. € | 302 tys. € | 15 | 68% | 1 | 0 | 644' | 3 | 0 | |||||||
| 19 |
|
28 | Islandia | 300 tys. € | 48 tys. € | 11 | 50% | 0 | 0 | 316' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Islandia | 100 tys. € | – | 14 | 64% | 1 | 0 | 192' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Islandia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
16 | Islandia | – | – | 11 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
35 | Islandia | 75 tys. € | – | 24 | 109% | 0 | 0 | 2 070' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
25 | – | – | 25 | 114% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | ||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Islandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Stjarnan
3,1 mln €
śr. 103 tys. € / zawodnika
Ile Stjarnan wydaje na pensje
458 tys. € rocznie
śr. 15 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Islandia (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Stjarnan w sezonie 2026
Stjarnan wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Stjarnan
Jak wygląda skład Stjarnan?
W wyjściowym ustawieniu Stjarnan między słupkami staje A. Ólafsson, a linię obrony najczęściej tworzą S. Jónsson, G. Kjeldsen oraz A. Leifsson. W środku pola grają J. Gunnarsson, A. Hauksson, B. Hauksson oraz G. Nokkvason, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Atlason, O. Eggertsson oraz B. Ingason. Trener Jón Thór Hauksson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Besta deild karla (Islandia) i pucharach.
Stjarnan – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Stjarnan w sezonie 2026.
Stjarnan transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sty 2027 |
![]() |
Islandia | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Islandia | 19 |
|
za darmo | |
| 18 Lip 2026 |
![]() |
Szwecja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Islandia | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Lip 2026 |
|
Islandia | 28 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Islandia | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Kwi 2026 |
|
Sierra Leone | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Kwi 2026 |
![]() |
Islandia | 20 |
|
za darmo | |
| 22 Kwi 2026 |
|
Islandia | 30 |
|
za darmo | |
| 27 Mar 2026 |
![]() |
Islandia | 21 |
|
wypożyczenie |
Stjarnan bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +450 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Stjarnan
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stjarnan w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Stjarnan trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.