Samuel Friðjónsson jest piłkarzem występującym obecnie w Valur Reykjavik. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Samuel Kari Friðjónsson
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Samuel Kari Friðjónsson w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Samuel Kari Friðjónsson wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.63, a skuteczność strzałów to 0,0%. Samuel Kari Friðjónsson oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Samuel Kari Friðjónsson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samuel Kari Friðjónsson rozegrał w barwach Valur Reykjavik w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze, w Besta deild karla 22 mecze, a w barwach Stjarnan w Besta deild karla 2 mecze, w Pucharze Islandii 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 27 razy i spędził na boisku łącznie 2 414 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Samuel Kari Friðjónsson
Pierwszy transfer Samuel Kari Friðjónsson w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Valerengi do Paderbornu za 400 tysięcy euro.
Czy Samuel Kari Friðjónsson ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Samuel Kari Friðjónsson nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Samuel Kari Friðjónsson to uraz kolana z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 170 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Samuel Kari Friðjónsson?
Samuel Kari Friðjónsson ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Samuel Kari Friðjónsson?
Samuel Kari Friðjónsson najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Samuel Kari Friðjónsson?
Wycena 30-letniego Samuel Kari Friðjónsson według stanu na grudzień 2025 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Samuel Kari Friðjónsson?
Samuel Kari Friðjónsson urodził się 22 lutego 1996 w Islandii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Samuel Kari Friðjónsson – statystyki
Szczegółowe statystyki Samuel Kari Friðjónsson w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Valur Reykjavik oraz reprezentacja Islandii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Samuel Friðjónsson vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Samuel Kari Friðjónsson w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Samuel Kari Friðjónsson wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.63, a skuteczność strzałów to 0,0%. Samuel Kari Friðjónsson oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Samuel Kari Friðjónsson – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Samuel Kari Friðjónsson w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Samuel Kari Friðjónsson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samuel Kari Friðjónsson rozegrał w barwach Valur Reykjavik w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze, w Besta deild karla 22 mecze, a w barwach Stjarnan w Besta deild karla 2 mecze, w Pucharze Islandii 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 27 razy i spędził na boisku łącznie 2 414 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Samuel Kari Friðjónsson – transfery
W trakcie kariery Samuel Kari Friðjónsson zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 400 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Valur Reykjavik 2026 – obecnie
-
Stjarnan 2025 – 2026
-
Atromitos 2022 – 2024
-
Viking 2020 – 2022
-
Paderborn 2020 – 2020
-
Valerenga 2019 – 2020
-
Viking 2019 – 2019
-
Valerenga 2016 – 2019
-
Reading U23 2013 – 2016

-
Keflavik 2011 – 2013
-
Keflavík ÍF Youth do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Samuel Kari Friðjónsson
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 22.04.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 05.02.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.06.2024 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2022/23 | 29.08.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 04.10.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 17.01.2020 |
|
400 tys. € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 30.12.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 29.01.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 20.07.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 28.08.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 14.08.2011 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Samuel Kari Friðjónsson
Pierwszy transfer Samuel Kari Friðjónsson w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Valerengi do Paderbornu za 400 tysięcy euro.
Samuel Kari Friðjónsson – forma
W ostatnich 5 meczach Samuel Kari Friðjónsson zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,61. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Samuel Kari Friðjónsson i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
Koniec
|
Stjarnan
6
Valur Reykjavik
0
Besta deild karla (Islandia), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Valur Reykjavik
4
KA Akureyri
1
Besta deild karla (Islandia), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Valur Reykjavik
3
FH hafnarfjordur
5
Besta deild karla (Islandia), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
IBV Vestmannaeyjar
1
Valur Reykjavik
1
Besta deild karla (Islandia), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Keflavik
1
Valur Reykjavik
2
Besta deild karla (Islandia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Valur Reykjavik
2
IA Akranes
2
Besta deild karla (Islandia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Valur Reykjavik
4
KA Akureyri
4
Besta deild karla (Islandia), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
5
Valur Reykjavik
0
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Breidablik Kopavougur
1
Valur Reykjavik
3
Besta deild karla (Islandia), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Valur Reykjavik
0
Nordsjælland
2
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Valur Reykjavik
2
Stjarnan
3
Besta deild karla (Islandia), 17. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Zrinjski
2
Valur Reykjavik
2
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Valur Reykjavik
1
Zrinjski
0
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Valur Reykjavik
2
Fram Reykjavik
3
Besta deild karla (Islandia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Lip
Koniec
|
FH hafnarfjordur
2
Valur Reykjavik
0
Besta deild karla (Islandia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lip
Koniec
|
IBV Vestmannaeyjar
1
Valur Reykjavik
0
Besta deild karla (Islandia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Thor Akureyri
2
Valur Reykjavik
4
Besta deild karla (Islandia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Valur Reykjavik
1
Keflavik
1
Besta deild karla (Islandia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Cze
Koniec
|
IA Akranes
1
Valur Reykjavik
0
Besta deild karla (Islandia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Valur Reykjavik
1
Vikingur Reykjavik
5
Besta deild karla (Islandia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Maj
Koniec
|
KR Reykjavik
3
Valur Reykjavik
1
Besta deild karla (Islandia), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Maj
Koniec
|
KA Akureyri
0
Valur Reykjavik
1
Besta deild karla (Islandia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Valur Reykjavik
3
Breidablik Kopavougur
2
Besta deild karla (Islandia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Fram Reykjavik
3
Valur Reykjavik
2
Besta deild karla (Islandia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Valur Reykjavik
1
KR Reykjavik
4
Besta deild karla (Islandia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Valur Reykjavik
3
FH hafnarfjordur
0
Besta deild karla (Islandia), 14. kolejka
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Stjarnan
3
FH hafnarfjordur
2
Besta deild karla (Islandia), 2. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
KA Akureyri
2
Stjarnan
3
Besta deild karla (Islandia), 1. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Stjarnan
2
Breidablik Kopavougur
3
Besta deild karla (Islandia), play offy
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Fram Reykjavik
1
Stjarnan
1
Besta deild karla (Islandia), play offy
|
32'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Valur Reykjavik
3
Stjarnan
2
Besta deild karla (Islandia), play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Stjarnan
2
Vikingur Reykjavik
3
Besta deild karla (Islandia), play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Valur Reykjavik
1
Stjarnan
2
Besta deild karla (Islandia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Stjarnan
3
KA Akureyri
2
Besta deild karla (Islandia), 21. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sie
Koniec
|
KR Reykjavik
1
Stjarnan
2
Besta deild karla (Islandia), 20. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Stjarnan
2
Vestri
1
Besta deild karla (Islandia), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
2
Stjarnan
4
Besta deild karla (Islandia), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Fram Reykjavik
1
Stjarnan
1
Besta deild karla (Islandia), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Stjarnan
4
Afturelding
1
Besta deild karla (Islandia), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
14 Lip
Koniec
|
IBV Vestmannaeyjar
1
Stjarnan
0
Besta deild karla (Islandia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Lip
Koniec
|
FH hafnarfjordur
1
Stjarnan
1
Besta deild karla (Islandia), 14. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Valur Reykjavik
3
Stjarnan
1
Puchar Islandii, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
Stjarnan
1
Breidablik Kopavougur
4
Besta deild karla (Islandia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Cze
Koniec
|
IA Akranes
0
Stjarnan
3
Besta deild karla (Islandia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
18 Cze
Koniec
|
Stjarnan
4
Keflavik
2
Puchar Islandii, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Stjarnan
3
Valur Reykjavik
2
Besta deild karla (Islandia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
01 Cze
Koniec
|
KA Akureyri
1
Stjarnan
1
Besta deild karla (Islandia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Stjarnan
4
KR Reykjavik
2
Besta deild karla (Islandia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Vestri
3
Stjarnan
1
Besta deild karla (Islandia), 8. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Stjarnan
2
Vikingur Reykjavik
2
Besta deild karla (Islandia), 7. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Afturelding
3
Stjarnan
0
Besta deild karla (Islandia), 5. kolejka
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Stjarnan
2
IBV Vestmannaeyjar
3
Besta deild karla (Islandia), 4. kolejka
|
32'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Breidablik Kopavougur
2
Stjarnan
1
Besta deild karla (Islandia), 3. kolejka
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Stjarnan
2
IA Akranes
1
Besta deild karla (Islandia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Stjarnan
2
FH hafnarfjordur
1
Besta deild karla (Islandia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Atromitos
1
Kifisia
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Volos
2
Atromitos
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Atromitos
1
Panseraikos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
OFI Kreta
0
Atromitos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
PAS Giannina
1
Atromitos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Panseraikos
0
Atromitos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Atromitos
0
Aris Saloniki
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sty
Koniec
|
Volos
1
Atromitos
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
40'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Atromitos
3
Kifisia
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Atromitos
3
Panathinaikos
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lis
Koniec
|
PAS Lamia
3
Atromitos
3
Superleague Ellada (Grecja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Atromitos
1
Panseraikos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
AEK Ateny
2
Atromitos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
OFI Kreta
1
Atromitos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Atromitos
1
Volos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Asteras
1
Atromitos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Atromitos
2
OFI Kreta
3
Superleague Ellada (Grecja)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Atromitos
0
AEK Ateny
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Asteras
1
Atromitos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sty
Koniec
|
PAS Giannina
1
Atromitos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Atromitos
1
Olympiakos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
14 Sty
Koniec
|
PAS Lamia
1
Atromitos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Panaitolikos
2
Atromitos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
OFI Kreta
0
Atromitos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Olympiakos
4
Atromitos
1
Puchar Grecji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Atromitos
2
Asteras
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Atromitos
0
Volos
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Olympiakos
2
Atromitos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
81'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
![]()
Ionikos Nikaia
1
Atromitos
4
Superleague Ellada (Grecja)
|
45'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.7 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Atromitos
1
Panaitolikos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Viking
2
Kristiansund BK
1
Eliteserien (Norwegia)
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Haugesund
4
Viking
2
Eliteserien (Norwegia)
|
61'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.1 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Viking
1
Sandefjord
2
Eliteserien (Norwegia)
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Strømsgodset
3
Viking
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Viking
1
Ham-Kam
1
Eliteserien (Norwegia)
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Tromsø
1
Viking
1
Eliteserien (Norwegia)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Viking
3
jerv
0
Eliteserien (Norwegia)
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Molde
3
Viking
4
Eliteserien (Norwegia)
|
76'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Viking
5
Haugesund
1
Eliteserien (Norwegia)
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Viking
2
Bodo/Glimt
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
ODD Ballklubb
2
Viking
1
Eliteserien (Norwegia)
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Viking
1
Aalesund
0
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
0
Viking
1
Eliteserien (Norwegia)
|
21'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Viking
3
ODD Ballklubb
1
Eliteserien (Norwegia)
|
78'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Viking
1
Haugesund
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Brann
0
Viking
2
Eliteserien (Norwegia)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Viking
5
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Viking
1
Bodo/Glimt
3
Eliteserien (Norwegia)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Viking
2
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Viking
3
Kristiansund BK
2
Eliteserien (Norwegia)
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Sandefjord
3
Viking
0
Eliteserien (Norwegia)
|
89'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Lillestrøm
1
Viking
3
Eliteserien (Norwegia)
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Viking
0
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
63'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Viking
3
Brann
1
Eliteserien (Norwegia)
|
70'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Sandefjord
2
Viking
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Viking
2
Brann
0
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
Viking
2
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
ODD Ballklubb
3
Viking
0
Eliteserien (Norwegia)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Stabaek
1
Viking
1
Eliteserien (Norwegia)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Belgia
5
Islandia
1
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
3
Paderborn
2
Bundesliga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Stabaek
0
Viking
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Valerenga
0
Viking
4
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Viking
2
Ranheim
2
Eliteserien (Norwegia)
|
93'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Bodo/Glimt
2
Viking
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Viking
0
Molde
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Rosenborg
5
Viking
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Viking
3
Bodo/Glimt
4
Eliteserien (Norwegia)
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Lillestrøm
0
Viking
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Molde
5
Viking
1
Eliteserien (Norwegia)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Strømsgodset
0
Viking
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
ODD Ballklubb
1
Viking
0
Eliteserien (Norwegia)
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Viking
2
Brann
1
Eliteserien (Norwegia)
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Tromsø
0
Viking
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Viking
2
Kristiansund BK
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Valerenga
0
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Stabaek
1
Valerenga
1
Eliteserien (Norwegia)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Molde
5
Valerenga
1
Eliteserien (Norwegia)
|
63'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Valerenga
1
Lillestrøm
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Tromsø
3
Valerenga
0
Eliteserien (Norwegia)
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Valerenga
2
Haugesund
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Ranheim
2
Valerenga
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Start
1
Valerenga
6
Eliteserien (Norwegia)
|
70'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Valerenga
1
Strømsgodset
4
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
3
Valerenga
0
Eliteserien (Norwegia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Valerenga
2
ODD Ballklubb
1
Eliteserien (Norwegia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Kristiansund BK
0
Valerenga
1
Eliteserien (Norwegia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
Valerenga
2
ODD Ballklubb
0
Eliteserien (Norwegia)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Viking
1
Valerenga
7
Eliteserien (Norwegia)
|
64'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Valerenga
5
Aalesund
1
Eliteserien (Norwegia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Valerenga
2
Brann
1
Eliteserien (Norwegia)
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Kristiansund BK
1
Valerenga
1
Eliteserien (Norwegia)
|
3'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Brann
0
Valerenga
0
Eliteserien (Norwegia)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Samuel Kari Friðjónsson ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.61 — wynik powyżej średniej ligowej (5.91).
W ostatnich 10 meczach Samuel Kari Friðjónsson 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.60 — wynik powyżej średniej ligowej (5.91).
W jakiej formie jest Samuel Kari Friðjónsson?
Samuel Kari Friðjónsson jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.61 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.63). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Samuel Kari Friðjónsson – zarobki
Samuel Kari Friðjónsson gra w Valur Reykjavik na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 234 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Samuel Kari Friðjónsson w Valur Reykjavik (2019/20)
| Rocznie | 234 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 20 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 642 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Samuel Kari Friðjónsson w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2019/20 |
|
234 tys. € |
Samuel Kari Friðjónsson – kontuzje
W trakcie kariery Samuel Kari Friðjónsson zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 26 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Samuel Kari Friðjónsson
-
Choroba
25.04.24 – 05.05.24 (11 dni)
Atromitos opuszczone: 1 mecz
-
Wstrząśnienie mózgu
06.01.24 – 16.01.24 (11 dni)
Atromitos opuszczone: 2 mecze
- Uraz 10.01.22 – 30.01.22 (21 dni)
-
Uraz mięśnia
09.12.21 – 13.12.21 (5 dni)
Viking opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
24.11.21 – 29.11.21 (6 dni)
Viking opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
14.10.21 – 18.10.21 (5 dni)
Viking opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
23.06.21 – 25.06.21 (3 dni)
Viking opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
14.07.16 – 30.12.16 (170 dni)
Valerenga opuszczone: 19 meczów
Czy Samuel Kari Friðjónsson ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Samuel Kari Friðjónsson nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Samuel Kari Friðjónsson to uraz kolana z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 170 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Samuel Kari Friðjónsson – trofea
W trakcie kariery Samuel Kari Friðjónsson zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Samuel Kari Friðjónsson
Jakie trofea zdobył Samuel Kari Friðjónsson?
Samuel Kari Friðjónsson zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Vikingu — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Norwegii — 1 raz.
Samuel Kari Friðjónsson – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Samuel Kari Friðjónsson wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Samuel Kari Friðjónsson na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Samuel Kari Friðjónsson
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | 29 |
|
350 tys. € |
| 24.06.2025 | 29 |
|
350 tys. € |
| 15.10.2024 | 28 | 350 tys. € | |
| 29.05.2024 | 28 |
|
400 tys. € |
| 19.12.2023 | 27 |
|
500 tys. € |
| 21.05.2023 | 27 |
|
500 tys. € |
| 06.11.2022 | 26 |
|
500 tys. € |
| 30.06.2022 | 26 |
|
500 tys. € |
| 02.01.2022 | 25 |
|
300 tys. € |
| 30.12.2020 | 24 |
|
300 tys. € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
400 tys. € |
| 28.12.2019 | 23 |
|
500 tys. € |
| 14.09.2019 | 23 |
|
500 tys. € |
| 29.12.2018 | 22 |
|
300 tys. € |
| 09.09.2018 | 22 |
|
300 tys. € |
| 22.12.2017 | 21 |
|
200 tys. € |
| 17.12.2016 | 20 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Samuel Kari Friðjónsson?
Wycena Samuel Kari Friðjónsson wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Samuel Kari Friðjónsson wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.