Forma w lidze
Vikingur Reykjavik w tabeli
1. miejsce / 53 punkty Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 8 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 25 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
27 pkt
35:10 bramki
3,18 gola/mecz
26 pkt
32:11 bramki
2,91 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Vikingur Reykjavik
Wartość drużyny: 4,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 12 bramek | Islandia | 31 | napastnik | 14 | 500 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 8 asyst | Islandia | 23 | pomocnik | 15 | 150 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,72 średnia ocena | Islandia | 23 | pomocnik | 15 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1982 minut | Islandia | 27 | napastnik | 24 | 275 tys. € |
Przewidywany skład Vikingur Reykjavik 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Vikingur Reykjavik w tabeli Besta deild karla
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vikingur Reykjavik
|
22 | 16 | 5 | 1 | 67:21 | 53 |
2
|
Fram Reykjavik
|
22 | 13 | 6 | 3 | 56:42 | 45 |
3
|
KR Reykjavik
|
22 | 13 | 5 | 4 | 74:49 | 44 |
4
|
Breidablik Kopavougur
|
22 | 8 | 6 | 8 | 43:41 | 30 |
5
|
IA Akranes
|
22 | 8 | 6 | 8 | 39:41 | 30 |
Wyniki Vikingur Reykjavik
Terminarz Vikingur Reykjavik
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 21:15
|
Breidablik Kopavougur
Vikingur Reykjavik
Besta deild karla (Islandia), play offy
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Vikingur Reykjavik
Fram Reykjavik
Besta deild karla (Islandia), play offy
|
Ostatnie transfery Vikingur Reykjavik
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Wyspy Owcze |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Islandia |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Islandia |
|
za darmo | |
| 18 Lip 2026 |
![]() |
Islandia |
|
wypożyczenie |
Vikingur Reykjavik to klub piłkarski z Islandii występujący w Besta deild karla (Islandia). Swoim domowym obiektem jest Víkingsvöllur, który może pomieścić 1 613 widzów. Zespół prowadzi Solvi Ottesen. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,2 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Islandii,w Liga Mistrzów orazw Liga Europy.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Vikingur Reykjavik?
Klub piłkarski Vikingur Reykjavik zdobył w swojej historii 17 trofeów — 17 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Islandii oraz Puchar Islandii. Ponadto triumfował w Superpuchar Islandii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Vikingur Reykjavik w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Vikingur Reykjavik trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Vikingur Reykjavik w tabeli Besta deild karla?
Vikingur Reykjavik zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Besta deild karla z dorobkiem 53 punktów po 22 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 67:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Vikingur Reykjavik?
W wyjściowym ustawieniu Vikingur Reykjavik między słupkami staje A. Friðriksson, a linię obrony najczęściej tworzą K. Gunnarsson, O. Ekroth, R. Þorkelsson oraz H. Guðjónsson. W środku pola grają A. Finnbogason, A. Þrandarson oraz D. Þórðarson, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Hansen, V. Ingimundarson oraz S. Guðjohnsen. Trener Solvi Ottesen ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Besta deild karla (Islandia) i pucharach.
Kiedy Vikingur Reykjavik gra następny mecz?
Najbliższy mecz Vikingur Reykjavik to spotkanie z Breidablik Kopavougur, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 21:15 na obiekcie Kópavogsvöllur w ramach Besta deild karla (play offy). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Vikingur Reykjavik?
Ostatni mecz Vikingur Reykjavik to remis z IA Akranes 2:2 w Besta deild karla, 11 października 2026. Bramki zdobyli Ingimundarson, Þrandarson, Ellertsson oraz Ekroth (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Vikingur Reykjavik w tym sezonie?
Bilans Vikingur Reykjavik w tym sezonie to 25 meczów i wynik 18-6-1 przy 75 zdobytych bramkach i 25 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 14,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Vikingur Reykjavik w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Vikingur Reykjavik w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Vikingur Reykjavik
Vikingur Reykjavik terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 21:15
|
Besta deild karla (Islandia), play offy
|
Kópavogsvöllur Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 16:00
|
Besta deild karla (Islandia), play offy
|
Víkingsvöllur U siebie | Trudny |
Kiedy Vikingur Reykjavik gra następny mecz?
Najbliższy mecz Vikingur Reykjavik to spotkanie z Breidablik Kopavougur, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 21:15 na obiekcie Kópavogsvöllur w ramach Besta deild karla (play offy). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Vikingur Reykjavik w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Vikingur Reykjavik w sezonie 2026.
Forma i bramki Vikingur Reykjavik w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Vikingur Reykjavik wyniki
Vikingur Reykjavik ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 30 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 10 z 25 meczów, ze średnią 2,60 punktu. W pozostałych ustawieniach Vikingur Reykjavik zdobywa 2,27 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Vikingur Reykjavik?
Ostatni mecz Vikingur Reykjavik to remis z IA Akranes 2:2 w Besta deild karla, 11 października 2026. Bramki zdobyli Ingimundarson, Þrandarson, Ellertsson oraz Ekroth (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Vikingur Reykjavik – tabela Besta deild karla (Islandia)
Jakie miejsce w tabeli Besta deild karla (Islandia) zajmuje Vikingur Reykjavik w sezonie 2026.
Miejsce Vikingur Reykjavik w tabeli Besta deild karla
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vikingur Reykjavik
|
22 | 16 | 5 | 1 | 67:21 | 46 | 53 | |
2
|
Fram Reykjavik
|
22 | 13 | 6 | 3 | 56:42 | 14 | 45 | |
3
|
KR Reykjavik
|
22 | 13 | 5 | 4 | 74:49 | 25 | 44 | |
4
|
Breidablik Kopavougur
|
22 | 8 | 6 | 8 | 43:41 | 2 | 30 | |
5
|
IA Akranes
|
22 | 8 | 6 | 8 | 39:41 | -2 | 30 | |
6
|
Keflavik
|
22 | 8 | 4 | 10 | 33:38 | -5 | 28 | |
7
|
Stjarnan
|
22 | 8 | 4 | 10 | 42:50 | -8 | 28 | |
8
|
Valur Reykjavik
|
22 | 8 | 3 | 11 | 39:45 | -6 | 27 | |
9
|
FH hafnarfjordur
|
22 | 4 | 9 | 9 | 27:39 | -12 | 21 | |
10
|
Thor Akureyri
|
22 | 6 | 3 | 13 | 22:50 | -28 | 21 | |
11
|
KA Akureyri
|
22 | 5 | 5 | 12 | 35:48 | -13 | 20 | |
12
|
IBV Vestmannaeyjar
|
22 | 4 | 6 | 12 | 32:45 | -13 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vikingur Reykjavik
|
22 | 16 | 5 | 1 | 67:21 | 46 | 53 | |
2
|
Fram Reykjavik
|
22 | 13 | 6 | 3 | 56:42 | 14 | 45 | |
3
|
KR Reykjavik
|
22 | 13 | 5 | 4 | 74:49 | 25 | 44 | |
4
|
Breidablik Kopavougur
|
22 | 8 | 6 | 8 | 43:41 | 2 | 30 | |
5
|
IA Akranes
|
22 | 8 | 6 | 8 | 39:41 | -2 | 30 | |
6
|
Keflavik
|
22 | 8 | 4 | 10 | 33:38 | -5 | 28 | |
7
|
Stjarnan
|
22 | 8 | 4 | 10 | 42:50 | -8 | 28 | |
8
|
Valur Reykjavik
|
22 | 8 | 3 | 11 | 39:45 | -6 | 27 | |
9
|
FH hafnarfjordur
|
22 | 4 | 9 | 9 | 27:39 | -12 | 21 | |
10
|
Thor Akureyri
|
22 | 6 | 3 | 13 | 22:50 | -28 | 21 | |
11
|
KA Akureyri
|
22 | 5 | 5 | 12 | 35:48 | -13 | 20 | |
12
|
IBV Vestmannaeyjar
|
22 | 4 | 6 | 12 | 32:45 | -13 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vikingur Reykjavik
|
11 | 8 | 3 | 0 | 35:10 | 25 | 27 | |
| 2 |
KR Reykjavik
|
11 | 8 | 3 | 0 | 41:21 | 20 | 27 | |
| 3 |
Fram Reykjavik
|
11 | 6 | 3 | 2 | 31:24 | 7 | 21 | |
| 4 |
Breidablik Kopavougur
|
11 | 6 | 1 | 4 | 25:21 | 4 | 19 | |
| 5 |
Keflavik
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:13 | 5 | 18 | |
| 6 |
IA Akranes
|
11 | 4 | 4 | 3 | 19:15 | 4 | 16 | |
| 7 |
Stjarnan
|
11 | 4 | 2 | 5 | 23:24 | -1 | 14 | |
| 8 |
Thor Akureyri
|
11 | 4 | 1 | 6 | 13:20 | -7 | 13 | |
| 9 |
Valur Reykjavik
|
11 | 3 | 3 | 5 | 22:27 | -5 | 12 | |
| 10 |
FH hafnarfjordur
|
11 | 2 | 5 | 4 | 15:17 | -2 | 11 | |
| 11 |
IBV Vestmannaeyjar
|
11 | 3 | 2 | 6 | 17:21 | -4 | 11 | |
| 12 |
KA Akureyri
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:21 | -5 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vikingur Reykjavik
|
11 | 8 | 2 | 1 | 32:11 | 21 | 26 | |
| 2 |
Fram Reykjavik
|
11 | 7 | 3 | 1 | 25:18 | 7 | 24 | |
| 3 |
KR Reykjavik
|
11 | 5 | 2 | 4 | 33:28 | 5 | 17 | |
| 4 |
Valur Reykjavik
|
11 | 5 | 0 | 6 | 17:18 | -1 | 15 | |
| 5 |
IA Akranes
|
11 | 4 | 2 | 5 | 20:26 | -6 | 14 | |
| 6 |
Stjarnan
|
11 | 4 | 2 | 5 | 19:26 | -7 | 14 | |
| 7 |
Breidablik Kopavougur
|
11 | 2 | 5 | 4 | 18:20 | -2 | 11 | |
| 8 |
Keflavik
|
11 | 3 | 1 | 7 | 15:25 | -10 | 10 | |
| 9 |
FH hafnarfjordur
|
11 | 2 | 4 | 5 | 12:22 | -10 | 10 | |
| 10 |
KA Akureyri
|
11 | 2 | 4 | 5 | 19:27 | -8 | 10 | |
| 11 |
Thor Akureyri
|
11 | 2 | 2 | 7 | 9:30 | -21 | 8 | |
| 12 |
IBV Vestmannaeyjar
|
11 | 1 | 4 | 6 | 15:24 | -9 | 7 |
Które miejsce zajmuje Vikingur Reykjavik w tabeli Besta deild karla?
Vikingur Reykjavik zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Besta deild karla z dorobkiem 53 punktów po 22 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 67:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Vikingur Reykjavik w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Vikingur Reykjavik na tle ligi w sezonie 2026.
Vikingur Reykjavik na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 14,4
- Strzały celne / mecz 7,3
- Asysty / mecz 2,04
- Udane dryblingi / mecz 8,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 32%
- Odbiory / mecz 15,0
- Przechwyty / mecz 9,5
- Wybicia / mecz 26,2
- Zablokowane strzały / mecz 4,7
Strzelcy Vikingur Reykjavik
-
Elias Mar ómarsson 12
-
Helgi Gudjonsson 9
-
Gylfi Sigurðsson 9
-
Oskar Borgborsson 9

-
Valdimar Thor Ingimundarson 8
-
Aron Elis Thrandarson 5
Rozkład bramek w czasie
Bramki Vikingur Reykjavik i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Vikingur Reykjavik to 76–90+ minuta, w której padło 18 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 14 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Breidablik Kopavougur - Vikingur Reykjavik Po przerwie pada 60% bramek Vikingur Reykjavik.Przebieg meczu Vikingur Reykjavik i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 18 | 15-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 3-3-1 |
| Prowadził do przerwy | 11 | 10-1-0 |
| Remis do przerwy | 12 | 7-4-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 1-1-0 |
Gdy Vikingur Reykjavik otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 15 razy na 18 takich meczów.
Jak padają bramki dla Vikingur Reykjavik
91% bramek Vikingur Reykjavik pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Vikingur Reykjavik zdobywa w sezonie średnio 2,40 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Vikingur Reykjavik
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Vikingur Reykjavik, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Vikingur Reykjavik wygra mecz Breidablik Kopavougur - Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik nie przegrywa od 10 meczów.Bramki w meczach Vikingur Reykjavik
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 76%
- Powyżej 3,5 68%
- Powyżej 4,5 40%
- Powyżej 5,5 16%
W 76% meczów Vikingur Reykjavik padają co najmniej trzy bramki, a w 68% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Breidablik Kopavougur - Vikingur Reykjavik Powyżej 2,5 bramki padło w 76% meczów Vikingur Reykjavik.Vikingur Reykjavik – faule i karne
- Faule / mecz 11,3
- Faule rywali / mecz 11,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Vikingur Reykjavik fauluje średnio 11,3 razy na mecz, a wymusza 11,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Vikingur Reykjavik, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Vikingur Reykjavik zdobywa 2,38 punktu na mecz wobec 2,42 na wyjeździe.
Vikingur Reykjavik wygra mecz Breidablik Kopavougur - Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik zdobywa u siebie 79% możliwych punktów, na wyjeździe 81%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Vikingur Reykjavik ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Vikingur Reykjavik, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 17 z 25 meczów.
Vikingur Reykjavik wygra drugą połowę meczu Breidablik Kopavougur - Vikingur Reykjavik Drugą połowę Vikingur Reykjavik wygrywał w 17 z 25 meczów.Vikingur Reykjavik – strzały
- Celne / mecz 7,3
- Niecelne / mecz 7,1
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 21%
- Strzałów na gola 4,8
Vikingur Reykjavik oddaje 14,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Breidablik Kopavougur - Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik oddaje 14,4 strzałów na mecz.Vikingur Reykjavik – posiadanie piłki
- U siebie 55,6%
- Na wyjeździe 58,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 8 z 25
- Mecze z posiadaniem > 55% 14 z 25
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 14 z 25 meczów. Średnio Vikingur Reykjavik utrzymuje przy piłce 56,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
Vikingur Reykjavik wygra mecz Breidablik Kopavougur - Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik utrzymuje średnio 56,8% posiadania piłki.Vikingur Reykjavik – podania
- Kluczowe / mecz 14,7
- Dośrodkowania / mecz 24,3
- Celność dośrodkowań 31%
- Podania długie / mecz 55
- Celność długich podań 52%
Vikingur Reykjavik wymienia średnio 473 podań na mecz przy celności 84%, z czego 14,7 to podania kluczowe.
Vikingur Reykjavik – czyste konta
- U siebie 5 z 13
- Na wyjeździe 3 z 12
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 32%
Czyste konto Vikingur Reykjavik to 32% meczów sezonu (8 z 25), z czego 5 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Breidablik Kopavougur - Vikingur Reykjavik Czyste konto Vikingur Reykjavik zachowuje w 32% meczów.Vikingur Reykjavik – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 96%
- Pow. 8,5 w meczu 88%
- Pow. 10,5 w meczu 68%
- Rożne u siebie / mecz 7,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,4
Vikingur Reykjavik wykonuje średnio 7,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 88% spotkań.
Vikingur Reykjavik – kartki
- Żółte kartki 42
- Pow. 3,5 kartki w meczu 64%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 16%
Vikingur Reykjavik ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Vikingur Reykjavik – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Vikingur Reykjavik według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 7 | 4-3-0 | 2,14 | 2,43 | 0,86 |
| Środka tabeli (5–8) | 10 | 8-2-0 | 2,60 | 3,30 | 1,10 |
| Dołu tabeli (9–12) | 8 | 6-1-1 | 2,38 | 3,13 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Vikingur Reykjavik zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Vikingur Reykjavik na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,45 2,36 | 3,18 2,91 | 0,91 1,00 |
|
2.
|
1,91 2,18 | 2,82 2,27 | 2,18 1,64 |
|
3.
|
2,45 1,55 | 3,73 3,00 | 1,91 2,55 |
|
4.
|
1,73 1,00 | 2,27 1,64 | 1,91 1,82 |
|
5.
|
1,45 1,27 | 1,73 1,82 | 1,36 2,36 |
Ciekawe rekordy w meczach Vikingur Reykjavik
Skrajne wyniki i osiągnięcia Vikingur Reykjavik w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Vikingur Reykjavik - Thor Akureyri 6:0 Besta deild karla (Islandia), 8.05.2026
- Najwyższa porażka Thor Akureyri - Vikingur Reykjavik 2:1 Besta deild karla (Islandia), 18.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Vikingur Reykjavik - Thor Akureyri 6:0, Besta deild karla (Islandia), 8.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Guðjónsson, Valur Reykjavik - Vikingur Reykjavik 1:5, Besta deild karla (Islandia), 31.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Sigurðsson, Vikingur Reykjavik - KA Akureyri 3:2, Besta deild karla (Islandia), 2.07.2026
Jakie statystyki ma Vikingur Reykjavik w tym sezonie?
Bilans Vikingur Reykjavik w tym sezonie to 25 meczów i wynik 18-6-1 przy 75 zdobytych bramkach i 25 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 14,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Vikingur Reykjavik – zawodnicy
Jak wygląda kadra Vikingur Reykjavik w sezonie 2026.
Przewidywany skład Vikingur Reykjavik 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Vikingur Reykjavik
-
Ingvar Jónsson Bramkarz Uraz pauzuje od 164 dniopuszczone: 14 meczów
Kadra Vikingur Reykjavik
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
31 | Islandia | 500 tys. € | 303 tys. € | 14 | 64% | 12 | 2 | 1 018' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
27 | Islandia | 275 tys. € | – | 24 | 109% | 8 | 4 | 1 982' | 6 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Islandia | 350 tys. € | – | 25 | 114% | 9 | 6 | 1 858' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
20 | Islandia | 150 tys. € | – | 7 | 32% | 2 | 0 | 219' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
20 | Islandia | 100 tys. € | – | 12 | 55% | 4 | 0 | 816' | 0 | 0 | |||||||
| 69 |
![]() |
22 | Islandia | 50 tys. € | – | 24 | 109% | 3 | 5 | 1 131' | 2 | 0 | |||||||
| 70 |
|
21 | Islandia | – | – | 7 | 32% | 0 | 1 | 321' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
33 | Dania | 200 tys. € | – | 16 | 73% | 0 | 2 | 471' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
|
28 | Islandia | 400 tys. € | 400 tys. € | 4 | 18% | 0 | 0 | 92' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
![]() |
23 | Islandia | 150 tys. € | – | 15 | 68% | 9 | 8 | 1 216' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
37 | Islandia | 300 tys. € | 368 tys. € | 21 | 95% | 9 | 3 | 1 645' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Islandia | 400 tys. € | – | 18 | 82% | 4 | 5 | 1 327' | 5 | 2 | |||||||
| 20 |
|
25 | Dania | 200 tys. € | – | 16 | 73% | 1 | 0 | 709' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Islandia | 150 tys. € | – | 25 | 114% | 1 | 2 | 942' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
31 | Islandia | 150 tys. € | – | 22 | 100% | 5 | 4 | 903' | 2 | 0 | |||||||
| 30 |
|
24 | Islandia | 125 tys. € | – | 10 | 45% | 1 | 2 | 440' | 0 | 1 | |||||||
| 7 |
|
28 | Islandia | 200 tys. € | – | 14 | 64% | 0 | 2 | 398' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
25 | Islandia | 325 tys. € | – | 21 | 95% | 3 | 3 | 1 667' | 6 | 0 | |||||||
| 4 |
|
34 | Szwecja | 300 tys. € | – | 20 | 91% | 0 | 0 | 1 680' | 4 | 1 | |||||||
| 2 |
|
23 | Islandia | 150 tys. € | – | 17 | 77% | 0 | 0 | 691' | 3 | 0 | |||||||
| 15 |
|
24 | Islandia | 175 tys. € | 157 tys. € | 14 | 64% | 1 | 0 | 640' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
32 | Islandia | 100 tys. € | – | 23 | 105% | 0 | 1 | 537' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
19 | Islandia | – | – | 5 | 23% | 0 | 0 | 70' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
36 | Islandia | 50 tys. € | – | 5 | 23% | 0 | 0 | 405' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
29 | Islandia | 50 tys. € | – | 25 | 114% | 0 | 0 | 1 635' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
|
37 | Islandia | 10 tys. € | – | 12 | 55% | 0 | 0 | 210' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
18 | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Vikingur Reykjavik
4,9 mln €
śr. 180 tys. € / zawodnika
Ile Vikingur Reykjavik wydaje na pensje
1,2 mln € rocznie
śr. 45 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Islandia (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Vikingur Reykjavik w sezonie 2026
Vikingur Reykjavik wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Vikingur Reykjavik
Jak wygląda skład Vikingur Reykjavik?
W wyjściowym ustawieniu Vikingur Reykjavik między słupkami staje A. Friðriksson, a linię obrony najczęściej tworzą K. Gunnarsson, O. Ekroth, R. Þorkelsson oraz H. Guðjónsson. W środku pola grają A. Finnbogason, A. Þrandarson oraz D. Þórðarson, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Hansen, V. Ingimundarson oraz S. Guðjohnsen. Trener Solvi Ottesen ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Besta deild karla (Islandia) i pucharach.
Vikingur Reykjavik – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Vikingur Reykjavik w sezonie 2026.
Vikingur Reykjavik transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Wyspy Owcze | 31 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Islandia | 28 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Islandia | 21 |
|
za darmo | |
| 18 Lip 2026 |
![]() |
Islandia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Islandia | 19 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 17 Lip 2026 |
|
Islandia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Lip 2026 |
|
Islandia | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 15 Lip 2026 |
![]() |
Islandia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Cze 2026 |
|
Islandia | 37 |
|
za darmo | |
| 06 Maj 2026 |
![]() |
Islandia | 18 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Vikingur Reykjavik
Vikingur Reykjavik bilans transferowy
- 0 € 2026
- +462 tys. € 2025
- 0 € 2024
- +220 tys. € 2023
- +175 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Vikingur Reykjavik
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Vikingur Reykjavik w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Vikingur Reykjavik trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Vikingur Reykjavik – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Vikingur Reykjavik? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Vikingur Reykjavik?
Klub piłkarski Vikingur Reykjavik zdobył w swojej historii 17 trofeów — 17 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Islandii oraz Puchar Islandii. Ponadto triumfował w Superpuchar Islandii.