Aron Þrandarson jest piłkarzem występującym obecnie w Vikingur Reykjavik. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Aron Elis Thrandarson
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Aron Elis Thrandarson w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Aron Elis Thrandarson wyglądają następująco: 24 mecze, w których zdobył 6 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.99, a skuteczność strzałów to 21,4%. Aron Elis Thrandarson oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Aron Elis Thrandarson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Aron Elis Thrandarson rozegrał w barwach Vikingur Reykjavik w Lidze Europy UEFA 2 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze, w Lidze Mistrzów 4 mecze, w Besta deild karla 24 mecze oraz w Pucharze Islandii 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 1 670 minut. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Czy Aron Elis Thrandarson ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Aron Elis Thrandarson nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Aron Elis Thrandarson to uraz o nieznanym charakterze z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 62 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Aron Elis Thrandarson?
Aron Elis Thrandarson ma na koncie 5 trofeów — 4 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Islandii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Vikingur Reykjavik — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Aron Elis Thrandarson?
Aron Elis Thrandarson najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Aron Elis Thrandarson?
Wycena 31-letniego Aron Elis Thrandarson według stanu na czerwiec 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Aron Elis Thrandarson?
Aron Elis Thrandarson urodził się 10 listopada 1994 w Reykjavik w Islandii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Aron Elis Thrandarson – statystyki
Szczegółowe statystyki Aron Elis Thrandarson w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Vikingur Reykjavik oraz reprezentacja Islandii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Aron Þrandarson vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Aron Elis Thrandarson w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Aron Elis Thrandarson wyglądają następująco: 24 mecze, w których zdobył 6 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.99, a skuteczność strzałów to 21,4%. Aron Elis Thrandarson oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Aron Elis Thrandarson – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Aron Elis Thrandarson w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Aron Elis Thrandarson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Aron Elis Thrandarson rozegrał w barwach Vikingur Reykjavik w Lidze Europy UEFA 2 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze, w Lidze Mistrzów 4 mecze, w Besta deild karla 24 mecze oraz w Pucharze Islandii 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 1 670 minut. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Aron Elis Thrandarson – transfery
W trakcie kariery Aron Elis Thrandarson zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Vikingur Reykjavik 2023 – obecnie
-
Odense 2019 – 2023
-
Aalesund 2015 – 2019
-
Vikingur Reykjavik 2011 – 2015
-
Víkingur Reykjavík U19 do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Aron Elis Thrandarson
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 18.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 31.12.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 20.01.2015 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2010/11 | 04.01.2011 |
|
— | Wolny transfer |
Aron Elis Thrandarson – forma
W ostatnich 5 meczach Aron Elis Thrandarson zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,64. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Aron Elis Thrandarson i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
2
Fram Reykjavik
2
Besta deild karla (Islandia), play offy
|
66'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.5 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Breidablik Kopavougur
1
Vikingur Reykjavik
2
Besta deild karla (Islandia), play offy
|
74'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
2
IA Akranes
2
Besta deild karla (Islandia), play offy
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
KR Reykjavik
1
Vikingur Reykjavik
2
Besta deild karla (Islandia), play offy
|
61'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
4
Keflavik
1
Besta deild karla (Islandia), play offy
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
2
Fram Reykjavik
2
Besta deild karla (Islandia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
KR Reykjavik
1
Vikingur Reykjavik
1
Besta deild karla (Islandia), 21. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Borac Banja Luka
3
Vikingur Reykjavik
1
Liga Konferencji, play offy
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
2
Valur Reykjavik
0
Besta deild karla (Islandia), 20. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
1
Borac Banja Luka
3
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Sie
Koniec
|
FH hafnarfjordur
2
Vikingur Reykjavik
4
Besta deild karla (Islandia), 19. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
3
FC Thun
2
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
2
IBV Vestmannaeyjar
2
Besta deild karla (Islandia), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sie
Koniec
|
FC Thun
3
Vikingur Reykjavik
0
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Sie
Koniec
|
IA Akranes
2
Vikingur Reykjavik
2
Besta deild karla (Islandia), 17. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Hapoel Beer Sheva
2
Vikingur Reykjavik
0
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
5
Keflavik
1
Besta deild karla (Islandia), 16. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
2
Hapoel Beer Sheva
1
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Thor Akureyri
2
Vikingur Reykjavik
1
Besta deild karla (Islandia), 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Gyori ETO FC
2
Vikingur Reykjavik
2
Liga Mistrzów, 1. runda kwalifikacyjna
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
1
Gyori ETO FC
0
Liga Mistrzów, 1. runda kwalifikacyjna
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
3
KA Akureyri
2
Besta deild karla (Islandia), 13. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Breidablik Kopavougur
1
Vikingur Reykjavik
4
Besta deild karla (Islandia), 12. kolejka
|
64'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Fram Reykjavik
0
Vikingur Reykjavik
5
Besta deild karla (Islandia), 11. kolejka
|
66'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
2
KR Reykjavik
0
Besta deild karla (Islandia), 10. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Valur Reykjavik
1
Vikingur Reykjavik
5
Besta deild karla (Islandia), 9. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Stjarnan
1
Vikingur Reykjavik
3
Besta deild karla (Islandia), 14. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
IBV Vestmannaeyjar
0
Vikingur Reykjavik
2
Besta deild karla (Islandia), 7. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Keflavik
1
Vikingur Reykjavik
3
Besta deild karla (Islandia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
4
IA Akranes
0
Besta deild karla (Islandia), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
2
Valur Reykjavik
0
Besta deild karla (Islandia), play offy
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
2
IBV Vestmannaeyjar
0
Besta deild karla (Islandia), 1. kolejka
|
44'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Panathinaikos
2
Vikingur Reykjavik
0
Liga Konferencji, play offy
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
2
Panathinaikos
1
Liga Konferencji, play offy
|
50'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Gru
Koniec
|
LASK
1
Vikingur Reykjavik
1
Liga Konferencji, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
2
Borac Banja Luka
0
Liga Konferencji, 3. runda
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
0
Breidablik Kopavougur
3
Besta deild karla (Islandia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
3
Cercle Brugge
1
Liga Konferencji, 2. runda
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
IA Akranes
3
Vikingur Reykjavik
4
Besta deild karla (Islandia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
2
Stjarnan
2
Besta deild karla (Islandia)
|
65'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Omonia Nikozja
4
Vikingur Reykjavik
0
Liga Konferencji, 1. runda
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Valur Reykjavik
2
Vikingur Reykjavik
3
Besta deild karla (Islandia)
|
82'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
3
Valur Reykjavik
2
Besta deild karla (Islandia)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
1
IA Akranes
2
Besta deild karla (Islandia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Flora Tallinn
1
Vikingur Reykjavik
2
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
33'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
1
Flora Tallinn
1
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Egnatia
0
Vikingur Reykjavik
2
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
58'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
0
Egnatia
1
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Cze
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
1
KR Reykjavik
1
Besta deild karla (Islandia)
|
23'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Valur Reykjavik
2
Vikingur Reykjavik
2
Besta deild karla (Islandia)
|
67'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Breidablik Kopavougur
1
Vikingur Reykjavik
1
Besta deild karla (Islandia)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
2
FH hafnarfjordur
0
Besta deild karla (Islandia)
|
67'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Breidablik Kopavougur
3
Vikingur Reykjavik
1
Besta deild karla (Islandia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
4
KR Reykjavik
1
Puchar Islandii
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
6
HK Kopavogur
1
Besta deild karla (Islandia)
|
25'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Cze
Koniec
|
FC Midtjylland
4
Odense
2
Superligaen (Dania)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Lyngby
0
Odense
4
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Silkeborg
0
Odense
1
Superligaen (Dania)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Odense
2
Silkeborg
0
Superligaen (Dania)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Aalborg
2
Odense
3
Superligaen (Dania)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Odense
1
FC Midtjylland
3
Superligaen (Dania)
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Nordsjælland
4
Odense
2
Superligaen (Dania)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Odense
0
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Odense
3
Lyngby
1
Superligaen (Dania)
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Odense
1
Silkeborg
1
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Aalborg
1
Odense
1
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Albania
1
Islandia
1
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Wenezuela
0
Islandia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Lyngby
0
Odense
2
Superligaen (Dania)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Silkeborg
1
Odense
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Odense
1
AC Horsens
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Randers
2
Odense
2
Superligaen (Dania)
|
20'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Odense
0
Nordsjælland
2
Superligaen (Dania)
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Islandia
2
Izrael
2
Liga Narodów UEFA
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Islandia
1
Albania
1
Liga Narodów UEFA
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Vejle
2
Odense
1
Superligaen (Dania)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Finlandia
1
Islandia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Macedonia Północna
3
Islandia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Rumunia
0
Islandia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Brøndby
2
Odense
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Odense
0
AGF Aarhus
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Silkeborg
1
Odense
1
Superligaen (Dania)
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Odense
1
Randers
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Odense
6
Vejle
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Viborg
1
Odense
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Aalborg
2
Odense
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Odense
2
Sønderjyske
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Roskilde
1
Odense
2
Puchar Danii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Odense
2
Brøndby
2
Superligaen (Dania)
|
83'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Odense
1
Silkeborg
1
Superligaen (Dania)
|
76'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Meksyk
2
Islandia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Lyngby
1
Odense
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Vejle
2
Odense
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Odense
1
Aalborg
0
Superligaen (Dania)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Odense
1
Sønderjyske
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Odense
0
Brøndby
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Mar
Koniec
|
FC Midtjylland
3
Odense
0
Puchar Danii
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Sønderjyske
1
Odense
1
Superligaen (Dania)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Odense
2
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Odense
1
Sønderjyske
1
Superligaen (Dania)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Brøndby
3
Odense
1
Superligaen (Dania)
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Odense
1
AC Horsens
0
Superligaen (Dania)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
AGF Aarhus
4
Odense
2
Superligaen (Dania)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Odense
1
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Odense
2
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Odense
2
Sønderjyske
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 4.9 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Silkeborg
6
Odense
0
Superligaen (Dania)
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 4.6 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Randers
0
Odense
0
Superligaen (Dania)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Odense
0
Brøndby
2
Superligaen (Dania)
|
37'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Aalesund
2
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lillestrøm
4
Aalesund
0
Eliteserien (Norwegia)
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Aalesund
1
Kristiansund BK
1
Eliteserien (Norwegia)
|
69'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Valerenga
5
Aalesund
1
Eliteserien (Norwegia)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Sandefjord
2
Aalesund
0
Eliteserien (Norwegia)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Aalesund
0
Sogndal
1
Eliteserien (Norwegia)
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
ODD Ballklubb
3
Aalesund
2
Eliteserien (Norwegia)
|
68'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Aalesund
1
Stabaek
1
Eliteserien (Norwegia)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Tromsø
3
Aalesund
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Aalesund
1
Viking
1
Eliteserien (Norwegia)
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Aalesund
3
Brann
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Haugesund
2
Aalesund
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Aalesund
0
Molde
3
Eliteserien (Norwegia)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Sogndal
1
Aalesund
0
Eliteserien (Norwegia)
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Aalesund
5
ODD Ballklubb
1
Eliteserien (Norwegia)
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Aalesund
0
Haugesund
1
Eliteserien (Norwegia)
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Brann
1
Aalesund
1
Eliteserien (Norwegia)
|
74'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Aalesund
2
Sandefjord
0
Eliteserien (Norwegia)
|
16'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Aalesund
3
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Aalesund
1
Sarpsborg 08 FF
3
Eliteserien (Norwegia)
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Stabaek
3
Aalesund
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Valerenga
0
Aalesund
1
Eliteserien (Norwegia)
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Aalesund
4
Strømsgodset
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Start
1
Aalesund
4
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Stabaek
3
Aalesund
0
Eliteserien (Norwegia)
|
50'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Aalesund
0
Molde
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Strømsgodset
4
Aalesund
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Bodo/Glimt
0
Aalesund
1
Eliteserien (Norwegia)
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Aalesund
1
Start
1
Eliteserien (Norwegia)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Aalesund
1
Sogndal
4
Eliteserien (Norwegia)
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Aalesund
6
Tromsø
0
Eliteserien (Norwegia)
|
19'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Lillestrøm
1
Aalesund
1
Eliteserien (Norwegia)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Haugesund
3
Aalesund
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Aalesund
0
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Stabaek
1
Aalesund
4
Eliteserien (Norwegia)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Aalesund
1
ODD Ballklubb
3
Eliteserien (Norwegia)
|
59'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Lillestrøm
3
Aalesund
1
Eliteserien (Norwegia)
|
35'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 |
W ostatnich 5 meczach Aron Elis Thrandarson 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.42, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.64.
W ostatnich 10 meczach Aron Elis Thrandarson 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.49.
W jakiej formie jest Aron Elis Thrandarson?
Aron Elis Thrandarson jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.64 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.99). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Aron Elis Thrandarson – kontuzje
W trakcie kariery Aron Elis Thrandarson zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Aron Elis Thrandarson
-
Uraz o nieznanym charakterze
30.11.20 – 30.01.21 (62 dni)
Odense opuszczone: 4 mecze
Czy Aron Elis Thrandarson ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Aron Elis Thrandarson nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Aron Elis Thrandarson to uraz o nieznanym charakterze z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 62 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Aron Elis Thrandarson – trofea
W trakcie kariery Aron Elis Thrandarson zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Aron Elis Thrandarson
Jakie trofea zdobył Aron Elis Thrandarson?
Aron Elis Thrandarson zdobył w karierze 5 trofeów — 4 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Vikingur Reykjavik — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Islandii — 3 razy.
Aron Elis Thrandarson – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Aron Elis Thrandarson wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Aron Elis Thrandarson na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Aron Elis Thrandarson
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 28.06.2026 | 31 |
|
150 tys. € |
| 07.12.2025 | 31 |
|
150 tys. € |
| 24.06.2025 | 30 |
|
250 tys. € |
| 04.11.2024 | 29 |
|
350 tys. € |
| 07.12.2023 | 29 |
|
400 tys. € |
| 25.06.2023 | 28 |
|
400 tys. € |
| 21.12.2022 | 28 |
|
450 tys. € |
| 19.06.2022 | 27 |
|
400 tys. € |
| 27.12.2021 | 27 |
|
400 tys. € |
| 03.06.2021 | 26 |
|
350 tys. € |
| 22.12.2020 | 26 |
|
350 tys. € |
| 30.07.2020 | 25 |
|
350 tys. € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
325 tys. € |
| 28.12.2019 | 25 |
|
400 tys. € |
| 29.12.2018 | 24 |
|
300 tys. € |
| 22.12.2017 | 23 |
|
300 tys. € |
| 17.12.2016 | 22 |
|
500 tys. € |
| 26.12.2015 | 21 |
|
500 tys. € |
| 18.08.2015 | 20 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Aron Elis Thrandarson?
Wycena Aron Elis Thrandarson wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Aron Elis Thrandarson wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.