Damil Dankerlui jest piłkarzem występującym obecnie w Stjarnan. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Damil Dankerlui
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Damil Dankerlui w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Damil Dankerlui wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.03, a skuteczność strzałów to 14,3%. Damil Dankerlui oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Damil Dankerlui w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Damil Dankerlui rozegrał w barwach Stjarnan w Lidze Konferencji UEFA 1 mecz, w Besta deild karla 15 meczów oraz w Pucharze Islandii 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 727 minut. Średnio dawało to 43 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Damil Dankerlui
Pierwszy transfer Damil Dankerlui w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Willem II Tilburg do Groningen za 375 tysięcy euro.
Czy Damil Dankerlui ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Damil Dankerlui nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Damil Dankerlui to uraz kolana z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 53 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Damil Dankerlui?
Damil Dankerlui ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Holandii U19 — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Ajax U19 — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Damil Dankerlui?
Damil Dankerlui najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Damil Dankerlui?
Wycena 30-letniego Damil Dankerlui według stanu na czerwiec 2026 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Damil Dankerlui?
Damil Dankerlui urodził się 24 sierpnia 1996 w Amsterdam w Holandii, ma narodowość surinamską. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Damil Dankerlui – statystyki
Szczegółowe statystyki Damil Dankerlui w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Stjarnan. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Damil Dankerlui vs. inni
Jakie statystyki ma Damil Dankerlui w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Damil Dankerlui wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.03, a skuteczność strzałów to 14,3%. Damil Dankerlui oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Damil Dankerlui – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Damil Dankerlui w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Ile meczów rozegrał Damil Dankerlui w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Damil Dankerlui rozegrał w barwach Stjarnan w Lidze Konferencji UEFA 1 mecz, w Besta deild karla 15 meczów oraz w Pucharze Islandii 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 727 minut. Średnio dawało to 43 minuty gry na spotkanie.
Damil Dankerlui – transfery
W trakcie kariery Damil Dankerlui zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 375 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Stjarnan 2025 – obecnie
-
Almere City 2024 – 2025
-
Panseraikos 2023 – 2024
-
Groningen 2020 – 2023
-
Willem II Tilburg 2018 – 2020
-
Jong Ajax 2015 – 2018
-
Ajax Amsterdam Youth 2011 – 2015

-
Almere City FC Youth do 2011

Historia transferów Damil Dankerlui
Pierwszy transfer Damil Dankerlui w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Willem II Tilburg do Groningen za 375 tysięcy euro.
Damil Dankerlui – forma
W ostatnich 5 meczach Damil Dankerlui zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,36. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Damil Dankerlui ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.62, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.36.
W ostatnich 10 meczach Damil Dankerlui ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.62, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.27.
W jakiej formie jest Damil Dankerlui?
Damil Dankerlui jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.36 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.03). Jego dyspozycja słabnie.
Damil Dankerlui – zarobki
Damil Dankerlui gra w Stjarnan na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 303 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Damil Dankerlui w Stjarnan (2024/25)
| Rocznie | 303 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 25 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 829 € |
Damil Dankerlui – kontuzje
W trakcie kariery Damil Dankerlui zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 19 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Damil Dankerlui
-
Choroba
28.03.24 – 07.04.24 (11 dni)
Panseraikos opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
10.01.24 – 13.01.24 (4 dni)
Panseraikos opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
30.11.23 – 14.12.23 (15 dni)
Panseraikos opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
30.04.23 – 14.06.23 (46 dni)
Groningen opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.11.21 – 15.12.21 (29 dni)
Groningen opuszczone: 5 meczów
-
Uraz kolana
31.08.19 – 22.10.19 (53 dni)
Willem II Tilburg opuszczone: 5 meczów
Czy Damil Dankerlui ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Damil Dankerlui nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Damil Dankerlui to uraz kolana z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 53 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Damil Dankerlui – trofea
W trakcie kariery Damil Dankerlui zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Damil Dankerlui?
Damil Dankerlui zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Ajax U19 — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Holandii U19 — 2 razy.
Damil Dankerlui – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Damil Dankerlui wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Damil Dankerlui na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Damil Dankerlui?
Wycena Damil Dankerlui wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery Damil Dankerlui wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 50 tys. €.