Forma w lidze
Hapoel Petah Tikva w tabeli
12. miejsce / 4 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 12 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
2:3 bramki
0,67 gola/mecz
0 pkt
1:6 bramki
0,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Hapoel Petah Tikva
Wartość drużyny: 2,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | Izrael | 22 | pomocnik | 6 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Republika Zielonego Przylądka | 28 | pomocnik | 6 | – | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,61 średnia ocena | Izrael | 22 | pomocnik | 6 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Izrael | 28 | bramkarz | 6 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Hapoel Petah Tikva 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Hapoel Petah Tikva w tabeli Ligat ha'Al
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maccabi Tel Awiw
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 16 |
2
|
Maccabi Haifa
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:8 | 15 |
| ··· | |||||||
11
|
Bnei Sakhnin
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | 5 |
12
|
Hapoel Petah Tikva
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:9 | 4 |
13
|
Ironi Kiryat Shmona
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | 3 |
Wyniki Hapoel Petah Tikva
Terminarz Hapoel Petah Tikva
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:15
|
Bnei Sakhnin
Hapoel Petah Tikva
Ligat ha'Al (Izrael), 7. kolejka
|
|
|
25 Paź 19:15
|
Hapoel Petah Tikva
Beitar Jerusalem
Ligat ha'Al (Izrael), 8. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:30
|
Hapoel Haifa
Hapoel Petah Tikva
Ligat ha'Al (Izrael), 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Hapoel Petah Tikva
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
![]() |
|
koniec wypożyczenia | ||
| 15 Wrz 2026 |
|
Izrael |
|
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Izrael |
|
wypożyczenie | |
| 13 Wrz 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej |
|
wypożyczenie |
Hapoel Petah Tikva to klub piłkarski z Izraela występujący w Ligat ha'Al (Izrael). Swoim domowym obiektem jest HaMoshava Stadium, który może pomieścić 12 500 widzów. Zespół prowadzi Omer Peretz. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Hapoel Petah Tikva?
Klub piłkarski Hapoel Petah Tikva zdobył w swojej historii 10 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Izraela oraz Puchar Izraela. Ponadto triumfował w Puchar Lilian.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hapoel Petah Tikva w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hapoel Petah Tikva trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 750 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Chipyoka Songa do Moreirense za 750 tys. €.
Które miejsce zajmuje Hapoel Petah Tikva w tabeli Ligat ha'Al?
Hapoel Petah Tikva zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Ligat ha'Al z dorobkiem 4 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Maccabi Tel Awiw wynosi 12 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Hapoel Petah Tikva?
W wyjściowym ustawieniu Hapoel Petah Tikva między słupkami staje O. Katz, a linię obrony najczęściej tworzą S. Israeli, A. Moucketou-Moussounda, D. Arroyo oraz Y. Nassar. W środku pola grają A. Cohen, R. David, I. Rotman, B. Amian oraz T. Altman, a za skuteczność w ataku odpowiadają Euclides Tavares Andrade. Trener Omer Peretz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligat ha'Al (Izrael) i pucharach.
Kiedy Hapoel Petah Tikva gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hapoel Petah Tikva to spotkanie z Bnei Sakhnin, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:15 na obiekcie Doha Stadium w ramach Ligat ha'Al (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hapoel Petah Tikva?
Ostatni mecz Hapoel Petah Tikva to remis z Maccabi Netanya 1:1 w Ligat ha'Al, 10 października 2026. Bramki zdobyli David, Levi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Hapoel Petah Tikva w tym sezonie?
Bilans Hapoel Petah Tikva w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-1-4 przy 3 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 5,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hapoel Petah Tikva w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Hapoel Petah Tikva w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Hapoel Petah Tikva
Hapoel Petah Tikva terminarz
Kiedy Hapoel Petah Tikva gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hapoel Petah Tikva to spotkanie z Bnei Sakhnin, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:15 na obiekcie Doha Stadium w ramach Ligat ha'Al (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Hapoel Petah Tikva w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Hapoel Petah Tikva w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Hapoel Petah Tikva w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Hapoel Petah Tikva wyniki
Hapoel Petah Tikva ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 2 z 6 meczów, ze średnią 0,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Hapoel Petah Tikva zdobywa 0,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hapoel Petah Tikva?
Ostatni mecz Hapoel Petah Tikva to remis z Maccabi Netanya 1:1 w Ligat ha'Al, 10 października 2026. Bramki zdobyli David, Levi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Hapoel Petah Tikva – tabela Ligat ha'Al (Izrael)
Jakie miejsce w tabeli Ligat ha'Al (Izrael) zajmuje Hapoel Petah Tikva w sezonie 2026/2027.
Miejsce Hapoel Petah Tikva w tabeli Ligat ha'Al
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maccabi Tel Awiw
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 12 | 16 | |
2
|
Maccabi Haifa
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Hapoel Tel Aviv
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:5 | 9 | 13 | |
4
|
Hapoel Beer Sheva
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 13 | |
5
|
Beitar Jerusalem
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 12 | |
6
|
Hapoel Haifa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
7
|
Hapoel Jerusalem
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:16 | -3 | 7 | |
8
|
Ironi Tiberias
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
9
|
Maccabi Netanya
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
10
|
Maccabi Petach Tikva
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
11
|
Bnei Sakhnin
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
12
|
Hapoel Petah Tikva
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:9 | -6 | 4 | |
13
|
Ironi Kiryat Shmona
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 3 | |
14
|
Hapoel Ramat Gan
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:13 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maccabi Tel Awiw
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 12 | 16 | |
2
|
Maccabi Haifa
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Hapoel Tel Aviv
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:5 | 9 | 13 | |
4
|
Hapoel Beer Sheva
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 13 | |
5
|
Beitar Jerusalem
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 12 | |
6
|
Hapoel Haifa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
7
|
Hapoel Jerusalem
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:16 | -3 | 7 | |
8
|
Ironi Tiberias
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
9
|
Maccabi Netanya
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
10
|
Maccabi Petach Tikva
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
11
|
Bnei Sakhnin
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
12
|
Hapoel Petah Tikva
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:9 | -6 | 4 | |
13
|
Ironi Kiryat Shmona
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 3 | |
14
|
Hapoel Ramat Gan
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:13 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maccabi Haifa
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 2 |
Hapoel Tel Aviv
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | 10 | 9 | |
| 3 |
Maccabi Tel Awiw
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 4 |
Hapoel Haifa
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Beitar Jerusalem
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 6 |
Hapoel Beer Sheva
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 7 |
Ironi Tiberias
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 8 |
Hapoel Petah Tikva
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 9 |
Hapoel Jerusalem
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 10 |
Maccabi Petach Tikva
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 11 |
Bnei Sakhnin
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Ironi Kiryat Shmona
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 13 |
Hapoel Ramat Gan
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 14 |
Maccabi Netanya
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maccabi Tel Awiw
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:4 | 7 | 9 | |
| 2 |
Hapoel Beer Sheva
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 3 |
Maccabi Haifa
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 6 | |
| 4 |
Beitar Jerusalem
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 5 |
Hapoel Tel Aviv
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 6 |
Hapoel Jerusalem
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 4 | |
| 7 |
Maccabi Netanya
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 8 |
Ironi Tiberias
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 9 |
Maccabi Petach Tikva
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 10 |
Hapoel Haifa
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 11 |
Bnei Sakhnin
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 12 |
Hapoel Petah Tikva
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 13 |
Ironi Kiryat Shmona
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 | |
| 14 |
Hapoel Ramat Gan
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 |
Które miejsce zajmuje Hapoel Petah Tikva w tabeli Ligat ha'Al?
Hapoel Petah Tikva zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Ligat ha'Al z dorobkiem 4 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Maccabi Tel Awiw wynosi 12 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Hapoel Petah Tikva w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Hapoel Petah Tikva na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Hapoel Petah Tikva na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 5,2
- Strzały celne / mecz 1,3
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 9,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,50
- Czyste konta 17%
- Odbiory / mecz 12,0
- Przechwyty / mecz 8,3
- Wybicia / mecz 23,5
- Zablokowane strzały / mecz 2,8
Strzelcy Hapoel Petah Tikva
Rozkład bramek w czasie
Bramki Hapoel Petah Tikva i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hapoel Petah Tikva to 0–15 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bnei Sakhnin - Hapoel Petah Tikva Po przerwie pada 67% bramek Hapoel Petah Tikva.Przebieg meczu Hapoel Petah Tikva i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Hapoel Petah Tikva otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Hapoel Petah Tikva
100% bramek Hapoel Petah Tikva pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Hapoel Petah Tikva zdobywa w sezonie średnio 0,67 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,67.
Aktualne serie Hapoel Petah Tikva
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Hapoel Petah Tikva, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Hapoel Petah Tikva wygra mecz Bnei Sakhnin - Hapoel Petah Tikva Hapoel Petah Tikva nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Hapoel Petah Tikva
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Hapoel Petah Tikva padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bnei Sakhnin - Hapoel Petah Tikva Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Hapoel Petah Tikva.Hapoel Petah Tikva – faule i karne
- Faule / mecz 12,7
- Faule rywali / mecz 14,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Hapoel Petah Tikva fauluje średnio 12,7 razy na mecz, a wymusza 14,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hapoel Petah Tikva, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Hapoel Petah Tikva zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Hapoel Petah Tikva wygra mecz Bnei Sakhnin - Hapoel Petah Tikva Hapoel Petah Tikva zdobywa u siebie 44% możliwych punktów, na wyjeździe 0%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Hapoel Petah Tikva ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Hapoel Petah Tikva, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 6 meczów.
Hapoel Petah Tikva wygra drugą połowę meczu Bnei Sakhnin - Hapoel Petah Tikva Drugą połowę Hapoel Petah Tikva wygrywał w 0 z 6 meczów.Hapoel Petah Tikva – strzały
- Celne / mecz 1,3
- Niecelne / mecz 3,8
- Celność strzałów 26%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,3
Hapoel Petah Tikva oddaje 5,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 26% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bnei Sakhnin - Hapoel Petah Tikva Hapoel Petah Tikva oddaje 5,2 strzałów na mecz.Hapoel Petah Tikva – posiadanie piłki
- U siebie 36,0%
- Na wyjeździe 48,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 6
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 6 meczów. Średnio Hapoel Petah Tikva utrzymuje przy piłce 42,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Hapoel Petah Tikva wygra mecz Bnei Sakhnin - Hapoel Petah Tikva Hapoel Petah Tikva utrzymuje średnio 42,3% posiadania piłki.Hapoel Petah Tikva – podania
- Kluczowe / mecz 6,7
- Dośrodkowania / mecz 12,0
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 51
- Celność długich podań 42%
Hapoel Petah Tikva wymienia średnio 387 podań na mecz przy celności 82%, z czego 6,7 to podania kluczowe.
Hapoel Petah Tikva – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,50
- Bez straty do przerwy 83%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Hapoel Petah Tikva to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Bnei Sakhnin - Hapoel Petah Tikva Czyste konto Hapoel Petah Tikva zachowuje w 17% meczów.Hapoel Petah Tikva – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 2,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Hapoel Petah Tikva wykonuje średnio 3,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Hapoel Petah Tikva – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 17%
Hapoel Petah Tikva ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Hapoel Petah Tikva – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Hapoel Petah Tikva według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,33 | 2,33 |
| Środka tabeli (6–9) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 0,67 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Hapoel Petah Tikva zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–9), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Hapoel Petah Tikva na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,00 1,00 | 1,67 1,33 | 2,33 2,00 |
|
11.
|
1,00 0,67 | 0,67 0,33 | 1,00 1,00 |
|
12.
|
1,33 0,00 | 0,67 0,33 | 1,00 2,00 |
|
13.
|
1,00 0,00 | 1,00 1,00 | 2,33 2,33 |
|
14.
|
1,00 0,00 | 1,00 0,33 | 2,00 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Hapoel Petah Tikva
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hapoel Petah Tikva w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hapoel Petah Tikva - Hapoel Jerusalem 1:0 Ligat ha'Al (Izrael), 29.08.2026
- Najwyższa porażka Hapoel Tel Aviv - Hapoel Petah Tikva 3:0 Ligat ha'Al (Izrael), 18.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Maccabi Haifa - Hapoel Petah Tikva 2:1, Ligat ha'Al (Izrael), 5.09.2026
- Najszybsza bramka 14. minuta Kimvuidi, Hapoel Petah Tikva - Hapoel Jerusalem 1:0, Ligat ha'Al (Izrael), 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 78. minuta Amian, Maccabi Haifa - Hapoel Petah Tikva 2:1, Ligat ha'Al (Izrael), 5.09.2026
Jakie statystyki ma Hapoel Petah Tikva w tym sezonie?
Bilans Hapoel Petah Tikva w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-1-4 przy 3 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 5,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Hapoel Petah Tikva – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hapoel Petah Tikva w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Hapoel Petah Tikva 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Hapoel Petah Tikva
-
Itay Rotman Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 39 dniopuszczone: 3 mecze
Kadra Hapoel Petah Tikva
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
21 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 800 tys. € | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 171' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | Francja | 150 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 1 | 225' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
31 | Francja | 275 tys. € | 303 tys. € | 2 | 33% | 0 | 0 | 34' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
18 | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 16 |
![]() |
22 | Izrael | 600 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 446' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
24 | Kongo | 650 tys. € | – | 5 | 83% | 1 | 0 | 364' | 2 | 2 | |||||||
| 8 |
|
28 | Izrael | 250 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 236' | 2 | 0 | |||||||
| 29 |
|
23 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 225 tys. € | 71 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 403' | 3 | 0 | |||||||
| 72 |
|
29 | Izrael | 250 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 537' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
28 | Republika Zielonego Przylądka | – | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 355' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Izrael | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 155' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
27 | Izrael | 150 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 372' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
20 | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 119' | 0 | 0 | ||||||||
| 28 |
|
27 | Izrael | 225 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
32 | Izrael | 175 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 70' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 6 |
|
24 | Izrael | 1,5 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 246' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
26 | Gabon | 450 tys. € | 454 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 528' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
31 | Izrael | 100 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 341' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
22 | Izrael | 200 tys. € | 90 tys. € | 2 | 33% | 0 | 0 | 156' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
21 | Boliwia | – | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 193' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
28 | Izrael | 200 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 19' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
23 | Izrael | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
19 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Izrael | 200 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
21 | Izrael | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Hapoel Petah Tikva
6,5 mln €
śr. 251 tys. € / zawodnika
Ile Hapoel Petah Tikva wydaje na pensje
917 tys. € rocznie
śr. 35 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Izrael (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Hapoel Petah Tikva w sezonie 2026/2027
Hapoel Petah Tikva wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Hapoel Petah Tikva
Jak wygląda skład Hapoel Petah Tikva?
W wyjściowym ustawieniu Hapoel Petah Tikva między słupkami staje O. Katz, a linię obrony najczęściej tworzą S. Israeli, A. Moucketou-Moussounda, D. Arroyo oraz Y. Nassar. W środku pola grają A. Cohen, R. David, I. Rotman, B. Amian oraz T. Altman, a za skuteczność w ataku odpowiadają Euclides Tavares Andrade. Trener Omer Peretz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligat ha'Al (Izrael) i pucharach.
Hapoel Petah Tikva – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Hapoel Petah Tikva w sezonie 2026/2027.
Hapoel Petah Tikva transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
![]() |
20 |
|
koniec wypożyczenia | ||
| 15 Wrz 2026 |
|
Izrael | 24 |
|
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Izrael | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Wrz 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Izrael | 37 |
|
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Francja | 31 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Zambia | 22 |
|
750 tys. € | |
| 22 Sie 2026 |
|
Boliwia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Izrael | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
|
Izrael | 24 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Hapoel Petah Tikva
Hapoel Petah Tikva bilans transferowy
- +750 tys. € 2026
- -90 tys. € 2025
- -50 tys. € 2024
- -50 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Hapoel Petah Tikva
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hapoel Petah Tikva w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hapoel Petah Tikva trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 750 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Chipyoka Songa do Moreirense za 750 tys. €.
Hapoel Petah Tikva – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Hapoel Petah Tikva? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Hapoel Petah Tikva?
Klub piłkarski Hapoel Petah Tikva zdobył w swojej historii 10 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Izraela oraz Puchar Izraela. Ponadto triumfował w Puchar Lilian.