Forma w lidze
Hapoel Jerusalem w tabeli
7. miejsce / 7 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze ze strzeloną bramką
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
7:11 bramki
2,33 gola/mecz
4 pkt
6:5 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Hapoel Jerusalem
Wartość drużyny: 2,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Nigeria | 20 | napastnik | 6 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Nigeria | 20 | napastnik | 6 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,57 średnia ocena | Nigeria | 20 | napastnik | 6 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Izrael | 25 | bramkarz | 6 | 500 tys. € |
Przewidywany skład Hapoel Jerusalem 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Hapoel Jerusalem w tabeli Ligat ha'Al
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maccabi Tel Awiw
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 16 |
2
|
Maccabi Haifa
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:8 | 15 |
| ··· | |||||||
6
|
Hapoel Haifa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 9 |
7
|
Hapoel Jerusalem
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:16 | 7 |
8
|
Ironi Tiberias
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | 7 |
Wyniki Hapoel Jerusalem
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Hapoel Jerusalem
1
Maccabi Haifa
4
Ligat ha'Al (Izrael), 6. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Maccabi Petach Tikva
2
Hapoel Jerusalem
4
Ligat ha'Al (Izrael), 5. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
Ironi Tiberias
2
Hapoel Jerusalem
2
Ligat ha'Al (Izrael), 4. kolejka
|
Terminarz Hapoel Jerusalem
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 19:15
|
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Jerusalem
Ligat ha'Al (Izrael), 7. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:45
|
Hapoel Jerusalem
Hapoel Tel Aviv
Ligat ha'Al (Izrael), 8. kolejka
|
|
|
31 Paź 18:30
|
Maccabi Netanya
Hapoel Jerusalem
Ligat ha'Al (Izrael), 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Hapoel Jerusalem
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
|
Zambia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Kosowo |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Togo |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Izrael |
|
za darmo |
Hapoel Jerusalem to klub piłkarski z Izraela występujący w Ligat ha'Al (Izrael). Swoim domowym obiektem jest Teddi Malcha Stadium, który może pomieścić 33 500 widzów. Zespół prowadzi Lior Zada. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,4 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hapoel Jerusalem w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hapoel Jerusalem trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Hapoel Jerusalem w tabeli Ligat ha'Al?
Hapoel Jerusalem zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Ligat ha'Al z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Maccabi Tel Awiw wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Hapoel Jerusalem?
W wyjściowym ustawieniu Hapoel Jerusalem między słupkami staje N. Zamir, a linię obrony najczęściej tworzą O. Agvadish, T. Haimovich, N. Malmud oraz O. Nadir. W środku pola grają I. Madmon, Christ Junior Tiehi, A. Idoko oraz A. Distelfeld, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Vrasana, O. Almagor. Trener Lior Zada ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligat ha'Al (Izrael) i pucharach.
Kiedy Hapoel Jerusalem gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hapoel Jerusalem to spotkanie z Hapoel Beer Sheva, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 19:15 na obiekcie Yaakov Turner Toto Stadium w ramach Ligat ha'Al (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hapoel Jerusalem?
Ostatni mecz Hapoel Jerusalem to porażka z Maccabi Haifa 1:4 w Ligat ha'Al, 12 października 2026. Bramki zdobyli Idoko, Novaković, Brazao, Gorre oraz Melamed. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Hapoel Jerusalem w tym sezonie?
Bilans Hapoel Jerusalem w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-1-3 przy 13 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 11,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hapoel Jerusalem w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Hapoel Jerusalem w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem terminarz
Kiedy Hapoel Jerusalem gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hapoel Jerusalem to spotkanie z Hapoel Beer Sheva, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 19:15 na obiekcie Yaakov Turner Toto Stadium w ramach Ligat ha'Al (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Hapoel Jerusalem w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Hapoel Jerusalem w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Hapoel Jerusalem w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Hapoel Jerusalem wyniki
Hapoel Jerusalem ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 4 z 6 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Hapoel Jerusalem zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hapoel Jerusalem?
Ostatni mecz Hapoel Jerusalem to porażka z Maccabi Haifa 1:4 w Ligat ha'Al, 12 października 2026. Bramki zdobyli Idoko, Novaković, Brazao, Gorre oraz Melamed. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Hapoel Jerusalem – tabela Ligat ha'Al (Izrael)
Jakie miejsce w tabeli Ligat ha'Al (Izrael) zajmuje Hapoel Jerusalem w sezonie 2026/2027.
Miejsce Hapoel Jerusalem w tabeli Ligat ha'Al
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maccabi Tel Awiw
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 12 | 16 | |
2
|
Maccabi Haifa
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Hapoel Tel Aviv
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:5 | 9 | 13 | |
4
|
Hapoel Beer Sheva
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 13 | |
5
|
Beitar Jerusalem
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 12 | |
6
|
Hapoel Haifa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
7
|
Hapoel Jerusalem
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:16 | -3 | 7 | |
8
|
Ironi Tiberias
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
9
|
Maccabi Netanya
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
10
|
Maccabi Petach Tikva
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
11
|
Bnei Sakhnin
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
12
|
Hapoel Petah Tikva
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:9 | -6 | 4 | |
13
|
Ironi Kiryat Shmona
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 3 | |
14
|
Hapoel Ramat Gan
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:13 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maccabi Tel Awiw
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 12 | 16 | |
2
|
Maccabi Haifa
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Hapoel Tel Aviv
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:5 | 9 | 13 | |
4
|
Hapoel Beer Sheva
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 13 | |
5
|
Beitar Jerusalem
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 12 | |
6
|
Hapoel Haifa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
7
|
Hapoel Jerusalem
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:16 | -3 | 7 | |
8
|
Ironi Tiberias
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
9
|
Maccabi Netanya
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
10
|
Maccabi Petach Tikva
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
11
|
Bnei Sakhnin
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
12
|
Hapoel Petah Tikva
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:9 | -6 | 4 | |
13
|
Ironi Kiryat Shmona
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 3 | |
14
|
Hapoel Ramat Gan
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:13 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maccabi Haifa
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 2 |
Hapoel Tel Aviv
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | 10 | 9 | |
| 3 |
Maccabi Tel Awiw
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 4 |
Hapoel Haifa
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Beitar Jerusalem
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 6 |
Hapoel Beer Sheva
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 7 |
Ironi Tiberias
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 8 |
Hapoel Petah Tikva
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 9 |
Hapoel Jerusalem
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 10 |
Maccabi Petach Tikva
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 11 |
Bnei Sakhnin
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Ironi Kiryat Shmona
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 13 |
Hapoel Ramat Gan
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 14 |
Maccabi Netanya
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maccabi Tel Awiw
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:4 | 7 | 9 | |
| 2 |
Hapoel Beer Sheva
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 3 |
Maccabi Haifa
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 6 | |
| 4 |
Beitar Jerusalem
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 5 |
Hapoel Tel Aviv
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 6 |
Hapoel Jerusalem
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 4 | |
| 7 |
Maccabi Netanya
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 8 |
Ironi Tiberias
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 9 |
Maccabi Petach Tikva
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 10 |
Hapoel Haifa
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 11 |
Bnei Sakhnin
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 12 |
Hapoel Petah Tikva
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 13 |
Ironi Kiryat Shmona
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 | |
| 14 |
Hapoel Ramat Gan
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 |
Które miejsce zajmuje Hapoel Jerusalem w tabeli Ligat ha'Al?
Hapoel Jerusalem zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Ligat ha'Al z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Maccabi Tel Awiw wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Hapoel Jerusalem w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Hapoel Jerusalem na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Hapoel Jerusalem na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,7
- Strzały celne / mecz 4,8
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 6,8
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,67
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 15,5
- Przechwyty / mecz 6,8
- Wybicia / mecz 23,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,3
Strzelcy Hapoel Jerusalem
-
Andrew Idoko 4
-
Nadim Vrasana 4

-
Christ Junior Tiehi 1
-
Ohad Almagor 1
-
N. Malmud 1
-
Sani Abdulsalam 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Hapoel Jerusalem i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hapoel Jerusalem to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hapoel Beer Sheva - Hapoel Jerusalem Po przerwie pada 62% bramek Hapoel Jerusalem.Przebieg meczu Hapoel Jerusalem i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 1-1-3 |
Gdy Hapoel Jerusalem otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Hapoel Jerusalem
100% bramek Hapoel Jerusalem pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Hapoel Jerusalem zdobywa w sezonie średnio 1,17 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,17.
Aktualne serie Hapoel Jerusalem
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Hapoel Jerusalem, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Hapoel Jerusalem wygra mecz Hapoel Beer Sheva - Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Hapoel Jerusalem
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 83%
- Powyżej 3,5 83%
- Powyżej 4,5 67%
- Powyżej 5,5 50%
W 83% meczów Hapoel Jerusalem padają co najmniej trzy bramki, a w 83% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hapoel Beer Sheva - Hapoel Jerusalem Powyżej 2,5 bramki padło w 83% meczów Hapoel Jerusalem.Hapoel Jerusalem – faule i karne
- Faule / mecz 14,0
- Faule rywali / mecz 10,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Hapoel Jerusalem fauluje średnio 14,0 razy na mecz, a wymusza 10,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hapoel Jerusalem, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Hapoel Jerusalem zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Hapoel Jerusalem wygra mecz Hapoel Beer Sheva - Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Hapoel Jerusalem ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 62% goli Hapoel Jerusalem, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 6 meczów.
Hapoel Jerusalem wygra drugą połowę meczu Hapoel Beer Sheva - Hapoel Jerusalem Drugą połowę Hapoel Jerusalem wygrywał w 2 z 6 meczów.Hapoel Jerusalem – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 6,8
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,4
Hapoel Jerusalem oddaje 11,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hapoel Beer Sheva - Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem oddaje 11,7 strzałów na mecz.Hapoel Jerusalem – posiadanie piłki
- U siebie 46,0%
- Na wyjeździe 49,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 6
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 6 meczów. Średnio Hapoel Jerusalem utrzymuje przy piłce 47,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Hapoel Jerusalem wygra mecz Hapoel Beer Sheva - Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem utrzymuje średnio 47,5% posiadania piłki.Hapoel Jerusalem – podania
- Kluczowe / mecz 10,8
- Dośrodkowania / mecz 16,7
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 53
- Celność długich podań 42%
Hapoel Jerusalem wymienia średnio 372 podań na mecz przy celności 82%, z czego 10,8 to podania kluczowe.
Hapoel Jerusalem – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 2,67
- Bez straty do przerwy 0%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 83%
Czyste konto Hapoel Jerusalem to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Hapoel Beer Sheva - Hapoel Jerusalem Czyste konto Hapoel Jerusalem zachowuje w 0% meczów.Hapoel Jerusalem – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Hapoel Jerusalem wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Hapoel Jerusalem – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 83%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 0%
Hapoel Jerusalem ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Hapoel Jerusalem – 1,7.
Hapoel Jerusalem według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,50 | 4,50 |
| Środka tabeli (6–9) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (10–14) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,67 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Hapoel Jerusalem zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Hapoel Jerusalem na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
2,00 2,00 | 2,00 1,67 | 2,00 1,00 |
|
6.
|
2,33 0,67 | 1,67 1,33 | 0,67 1,67 |
|
7.
|
1,00 1,33 | 2,33 2,00 | 3,67 1,67 |
|
8.
|
1,33 1,00 | 1,00 1,33 | 1,33 2,00 |
|
9.
|
0,67 1,33 | 0,67 1,67 | 1,00 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Hapoel Jerusalem
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hapoel Jerusalem w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hapoel Jerusalem - Ironi Kiryat Shmona 4:2 Ligat ha'Al (Izrael), 5.09.2026
- Najwyższa porażka Hapoel Jerusalem - Maccabi Tel Awiw 2:5 Ligat ha'Al (Izrael), 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Hapoel Jerusalem - Maccabi Tel Awiw 2:5, Ligat ha'Al (Izrael), 23.08.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Damascan, Hapoel Jerusalem - Maccabi Tel Awiw 2:5, Ligat ha'Al (Izrael), 23.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Almagor, Hapoel Jerusalem - Maccabi Tel Awiw 2:5, Ligat ha'Al (Izrael), 23.08.2026
Jakie statystyki ma Hapoel Jerusalem w tym sezonie?
Bilans Hapoel Jerusalem w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-1-3 przy 13 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 11,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Hapoel Jerusalem – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hapoel Jerusalem w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Hapoel Jerusalem 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kontuzje w kadrze Hapoel Jerusalem
-
Ayano Ferede Pomocnik Uraz pauzuje od 314 dniopuszczone: 23 mecze
Kadra Hapoel Jerusalem
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
20 | Nigeria | 450 tys. € | – | 6 | 100% | 4 | 2 | 527' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Izrael | 400 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 300' | 2 | 0 | |||||||
| 70 |
|
26 | Togo | 150 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 1 | 222' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
17 | Izrael | 1,2 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 174' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
19 | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 91 |
|
28 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 325 tys. € | 770 tys. € | 6 | 100% | 1 | 2 | 503' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
23 | Izrael | 200 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 209' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Izrael | 250 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 234' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
23 | Izrael | 300 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 151' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
21 | Izrael | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 149' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Zambia | 700 tys. € | 420 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 81' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
19 | – | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 106' | 0 | 0 | ||||||||
| 5 |
|
24 | Izrael | 350 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
![]() |
22 | Izrael | 325 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 243' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
24 | Izrael | – | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
24 | Izrael | 225 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 412' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
20 | Izrael | – | – | 6 | 100% | 4 | 0 | 252' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
27 | Izrael | 250 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 385' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
19 | Nigeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
22 | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 55 |
|
25 | Izrael | 500 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
23 | Izrael | 125 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Hapoel Jerusalem
6,1 mln €
śr. 263 tys. € / zawodnika
Ile Hapoel Jerusalem wydaje na pensje
1,2 mln € rocznie
śr. 52 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Izrael (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Hapoel Jerusalem w sezonie 2026/2027
Hapoel Jerusalem wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Hapoel Jerusalem
Jak wygląda skład Hapoel Jerusalem?
W wyjściowym ustawieniu Hapoel Jerusalem między słupkami staje N. Zamir, a linię obrony najczęściej tworzą O. Agvadish, T. Haimovich, N. Malmud oraz O. Nadir. W środku pola grają I. Madmon, Christ Junior Tiehi, A. Idoko oraz A. Distelfeld, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Vrasana, O. Almagor. Trener Lior Zada ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligat ha'Al (Izrael) i pucharach.
Hapoel Jerusalem – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Hapoel Jerusalem w sezonie 2026/2027.
Hapoel Jerusalem transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
|
Zambia | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Kosowo | 29 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Togo | 26 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Izrael | 30 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Izrael | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Izrael | 23 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Nigeria | 24 |
|
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
![]() |
Izrael | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Izrael | 28 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Hapoel Jerusalem
Hapoel Jerusalem bilans transferowy
- +1,5 mln € 2026
- +250 tys. € 2025
- +1,8 mln € 2024
- +733 tys. € 2023
- -44 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Hapoel Jerusalem
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hapoel Jerusalem w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hapoel Jerusalem trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.