Forma w lidze
Hapoel Ramat Gan w tabeli
14. miejsce / 3 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 13 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze bez strzelonej bramki
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
3:6 bramki
1,00 gola/mecz
0 pkt
1:7 bramki
0,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Hapoel Ramat Gan
Wartość drużyny: 1,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Brazylia | 24 | napastnik | 6 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Brazylia | 24 | napastnik | 6 | 400 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,78 średnia ocena | Izrael | 22 | bramkarz | 6 | 50 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 540 minut | Izrael | 22 | bramkarz | 6 | 50 tys. € |
Przewidywany skład Hapoel Ramat Gan 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Hapoel Ramat Gan w tabeli Ligat ha'Al
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maccabi Tel Awiw
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 16 |
2
|
Maccabi Haifa
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:8 | 15 |
| ··· | |||||||
13
|
Ironi Kiryat Shmona
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | 3 |
14
|
Hapoel Ramat Gan
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:13 | 3 |
Wyniki Hapoel Ramat Gan
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Hapoel Ramat Gan
0
Beitar Jerusalem
4
Ligat ha'Al (Izrael), 6. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Bnei Sakhnin
1
Hapoel Ramat Gan
0
Ligat ha'Al (Izrael), 5. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Hapoel Ramat Gan
2
Maccabi Netanya
0
Ligat ha'Al (Izrael), 4. kolejka
|
Terminarz Hapoel Ramat Gan
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Hapoel Haifa
Hapoel Ramat Gan
Ligat ha'Al (Izrael), 7. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Hapoel Ramat Gan
Maccabi Petach Tikva
Ligat ha'Al (Izrael), 8. kolejka
|
|
|
02 Lis 19:30
|
Hapoel Ramat Gan
Maccabi Tel Awiw
Ligat ha'Al (Izrael), 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Hapoel Ramat Gan
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 Wrz 2026 |
|
Izrael |
|
za darmo | |
| 12 Wrz 2026 |
|
Izrael |
|
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Izrael |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael |
![]() |
wypożyczenie |
Hapoel Ramat Gan to klub piłkarski z Izraela występujący w Ligat ha'Al (Izrael). Swoim domowym obiektem jest National Stadium Ramat Gan, który może pomieścić 41 583 widzów. Zespół prowadzi Messay Dego. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hapoel Ramat Gan w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hapoel Ramat Gan trafiło 15 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Hapoel Ramat Gan w tabeli Ligat ha'Al?
Hapoel Ramat Gan zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Ligat ha'Al z dorobkiem 3 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Maccabi Tel Awiw wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Hapoel Ramat Gan?
W wyjściowym ustawieniu Hapoel Ramat Gan między słupkami staje A. Yanko, a linię obrony najczęściej tworzą Joao Paulo Marques Goncalves, S. Mijailović, M. Silva oraz F. Ibrahim. W środku pola grają C. Boniface, M. Plakushchenko, G. Naor, I. Oli oraz D. Asanka, a za skuteczność w ataku odpowiadają Luan de Campos Cristino da Silva. Trener Messay Dego ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligat ha'Al (Izrael) i pucharach.
Kiedy Hapoel Ramat Gan gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hapoel Ramat Gan to spotkanie z Hapoel Haifa, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Sammy Ofer Stadium w ramach Ligat ha'Al (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hapoel Ramat Gan?
Ostatni mecz Hapoel Ramat Gan to porażka z Beitar Jerusalem 0:4 w Ligat ha'Al, 11 października 2026. Bramki zdobyli Atzili, Enow Takang, Enow Takang oraz Ansah. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Hapoel Ramat Gan w tym sezonie?
Bilans Hapoel Ramat Gan w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-0-5 przy 4 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 8,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hapoel Ramat Gan w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Hapoel Ramat Gan w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Hapoel Ramat Gan
Hapoel Ramat Gan terminarz
Kiedy Hapoel Ramat Gan gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hapoel Ramat Gan to spotkanie z Hapoel Haifa, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Sammy Ofer Stadium w ramach Ligat ha'Al (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Hapoel Ramat Gan w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Hapoel Ramat Gan w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Hapoel Ramat Gan w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Hapoel Ramat Gan wyniki
Hapoel Ramat Gan ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 2 z 6 meczów, ze średnią 0,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Hapoel Ramat Gan zdobywa 0,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hapoel Ramat Gan?
Ostatni mecz Hapoel Ramat Gan to porażka z Beitar Jerusalem 0:4 w Ligat ha'Al, 11 października 2026. Bramki zdobyli Atzili, Enow Takang, Enow Takang oraz Ansah. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Hapoel Ramat Gan – tabela Ligat ha'Al (Izrael)
Jakie miejsce w tabeli Ligat ha'Al (Izrael) zajmuje Hapoel Ramat Gan w sezonie 2026/2027.
Miejsce Hapoel Ramat Gan w tabeli Ligat ha'Al
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maccabi Tel Awiw
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 12 | 16 | |
2
|
Maccabi Haifa
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Hapoel Tel Aviv
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:5 | 9 | 13 | |
4
|
Hapoel Beer Sheva
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 13 | |
5
|
Beitar Jerusalem
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 12 | |
6
|
Hapoel Haifa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
7
|
Hapoel Jerusalem
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:16 | -3 | 7 | |
8
|
Ironi Tiberias
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
9
|
Maccabi Netanya
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
10
|
Maccabi Petach Tikva
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
11
|
Bnei Sakhnin
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
12
|
Hapoel Petah Tikva
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:9 | -6 | 4 | |
13
|
Ironi Kiryat Shmona
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 3 | |
14
|
Hapoel Ramat Gan
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:13 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maccabi Tel Awiw
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 12 | 16 | |
2
|
Maccabi Haifa
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Hapoel Tel Aviv
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:5 | 9 | 13 | |
4
|
Hapoel Beer Sheva
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 13 | |
5
|
Beitar Jerusalem
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 12 | |
6
|
Hapoel Haifa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
7
|
Hapoel Jerusalem
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:16 | -3 | 7 | |
8
|
Ironi Tiberias
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
9
|
Maccabi Netanya
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
10
|
Maccabi Petach Tikva
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
11
|
Bnei Sakhnin
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
12
|
Hapoel Petah Tikva
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:9 | -6 | 4 | |
13
|
Ironi Kiryat Shmona
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 3 | |
14
|
Hapoel Ramat Gan
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:13 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maccabi Haifa
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 2 |
Hapoel Tel Aviv
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | 10 | 9 | |
| 3 |
Maccabi Tel Awiw
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 4 |
Hapoel Haifa
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Beitar Jerusalem
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 6 |
Hapoel Beer Sheva
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 7 |
Ironi Tiberias
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 8 |
Hapoel Petah Tikva
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 9 |
Hapoel Jerusalem
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 10 |
Maccabi Petach Tikva
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 11 |
Bnei Sakhnin
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Ironi Kiryat Shmona
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 13 |
Hapoel Ramat Gan
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 14 |
Maccabi Netanya
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maccabi Tel Awiw
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:4 | 7 | 9 | |
| 2 |
Hapoel Beer Sheva
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 3 |
Maccabi Haifa
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 6 | |
| 4 |
Beitar Jerusalem
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 5 |
Hapoel Tel Aviv
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 6 |
Hapoel Jerusalem
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 4 | |
| 7 |
Maccabi Netanya
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 8 |
Ironi Tiberias
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 9 |
Maccabi Petach Tikva
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 10 |
Hapoel Haifa
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 11 |
Bnei Sakhnin
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 12 |
Hapoel Petah Tikva
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 13 |
Ironi Kiryat Shmona
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 | |
| 14 |
Hapoel Ramat Gan
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 |
Które miejsce zajmuje Hapoel Ramat Gan w tabeli Ligat ha'Al?
Hapoel Ramat Gan zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Ligat ha'Al z dorobkiem 3 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Maccabi Tel Awiw wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Hapoel Ramat Gan w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Hapoel Ramat Gan na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Hapoel Ramat Gan na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,2
- Strzały celne / mecz 2,8
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 9,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,17
- Czyste konta 17%
- Odbiory / mecz 14,5
- Przechwyty / mecz 8,2
- Wybicia / mecz 26,0
- Zablokowane strzały / mecz 2,5
Strzelcy Hapoel Ramat Gan
Rozkład bramek w czasie
Bramki Hapoel Ramat Gan i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hapoel Ramat Gan to 16–30 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hapoel Haifa - Hapoel Ramat Gan Po przerwie pada 50% bramek Hapoel Ramat Gan.Przebieg meczu Hapoel Ramat Gan i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-0-5 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-0-3 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Hapoel Ramat Gan otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Hapoel Ramat Gan
100% bramek Hapoel Ramat Gan pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Hapoel Ramat Gan zdobywa w sezonie średnio 0,50 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,50.
Aktualne serie Hapoel Ramat Gan
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Hapoel Ramat Gan, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Hapoel Ramat Gan wygra mecz Hapoel Haifa - Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Hapoel Ramat Gan
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 67%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 67% meczów Hapoel Ramat Gan padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hapoel Haifa - Hapoel Ramat Gan Powyżej 2,5 bramki padło w 67% meczów Hapoel Ramat Gan.Hapoel Ramat Gan – faule i karne
- Faule / mecz 13,0
- Faule rywali / mecz 11,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Hapoel Ramat Gan fauluje średnio 13,0 razy na mecz, a wymusza 11,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hapoel Ramat Gan, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Hapoel Ramat Gan zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Hapoel Ramat Gan wygra mecz Hapoel Haifa - Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 0%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Hapoel Ramat Gan ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Hapoel Ramat Gan, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 6 meczów.
Hapoel Ramat Gan wygra drugą połowę meczu Hapoel Haifa - Hapoel Ramat Gan Drugą połowę Hapoel Ramat Gan wygrywał w 0 z 6 meczów.Hapoel Ramat Gan – strzały
- Celne / mecz 2,8
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 35%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 12,3
Hapoel Ramat Gan oddaje 8,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 35% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 12,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hapoel Haifa - Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan oddaje 8,2 strzałów na mecz.Hapoel Ramat Gan – posiadanie piłki
- U siebie 38,0%
- Na wyjeździe 44,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 6
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 6 meczów. Średnio Hapoel Ramat Gan utrzymuje przy piłce 41,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Hapoel Ramat Gan wygra mecz Hapoel Haifa - Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan utrzymuje średnio 41,0% posiadania piłki.Hapoel Ramat Gan – podania
- Kluczowe / mecz 7,5
- Dośrodkowania / mecz 14,2
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 51
- Celność długich podań 43%
Hapoel Ramat Gan wymienia średnio 351 podań na mecz przy celności 80%, z czego 7,5 to podania kluczowe.
Hapoel Ramat Gan – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 2,17
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 67%
Czyste konto Hapoel Ramat Gan to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Hapoel Haifa - Hapoel Ramat Gan Czyste konto Hapoel Ramat Gan zachowuje w 17% meczów.Hapoel Ramat Gan – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 83%
- Pow. 10,5 w meczu 67%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Hapoel Ramat Gan wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 6,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 83% spotkań.
Hapoel Ramat Gan – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 83%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 0%
Hapoel Ramat Gan ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Hapoel Ramat Gan – 1,7.
Hapoel Ramat Gan według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,50 | 3,00 |
| Środka tabeli (6–9) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (10–14) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Hapoel Ramat Gan zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–9), najmniej z drużynami z dołu tabeli (10–14).
Hapoel Ramat Gan na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,00 1,00 | 1,67 1,33 | 2,33 2,00 |
|
11.
|
1,00 0,67 | 0,67 0,33 | 1,00 1,00 |
|
12.
|
1,33 0,00 | 0,67 0,33 | 1,00 2,00 |
|
13.
|
1,00 0,00 | 1,00 1,00 | 2,33 2,33 |
|
14.
|
1,00 0,00 | 1,00 0,33 | 2,00 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Hapoel Ramat Gan
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hapoel Ramat Gan w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hapoel Ramat Gan - Maccabi Netanya 2:0 Ligat ha'Al (Izrael), 14.09.2026
- Najwyższa porażka Hapoel Tel Aviv - Hapoel Ramat Gan 4:0 Ligat ha'Al (Izrael), 7.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Hapoel Tel Aviv - Hapoel Ramat Gan 4:0, Ligat ha'Al (Izrael), 7.09.2026
- Najszybsza bramka 16. minuta Noubissi, Hapoel Ramat Gan - Maccabi Netanya 2:0, Ligat ha'Al (Izrael), 14.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 76. minuta Hozez, Hapoel Ramat Gan - Hapoel Beer Sheva 1:2, Ligat ha'Al (Izrael), 29.08.2026
Jakie statystyki ma Hapoel Ramat Gan w tym sezonie?
Bilans Hapoel Ramat Gan w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-0-5 przy 4 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 8,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Hapoel Ramat Gan – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hapoel Ramat Gan w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Hapoel Ramat Gan 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Hapoel Ramat Gan
-
Ion Nicolaescu Napastnik Rana pauzuje od 312 dniopuszczone: 13 meczów
Kadra Hapoel Ramat Gan
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 99 |
|
24 | Brazylia | 400 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 1 | 514' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
29 | Kamerun | 400 tys. € | 140 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 253' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
30 | Izrael | 325 tys. € | – | 5 | 83% | 1 | 0 | 163' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
22 | Izrael | 175 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 82' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
28 | Mołdawia | 1 mln € | 363 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 42 |
![]() |
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 77 |
![]() |
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
27 | Izrael | 350 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 237' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
30 | Izrael | 400 tys. € | – | 4 | 67% | 1 | 0 | 203' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
23 | Izrael | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 353' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
20 | Izrael | 125 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 485' | 2 | 0 | |||||||
| 66 |
|
32 | Serbia | 800 tys. € | 276 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 491' | 3 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
24 | Nigeria | 200 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 94' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Izrael | 75 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 23' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
26 | Izrael | 100 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 31' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 24 |
![]() |
26 | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 41 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
26 | Portugalia | 450 tys. € | 106 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
22 | Izrael | – | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 496' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
26 | Ghana | 200 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 518' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
20 | Izrael | 175 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 220' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
– | Izrael | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 104' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Brazylia | 400 tys. € | 18 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 328' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
20 | Izrael | 100 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 59' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Izrael | 150 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 3 |
![]() |
22 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 27 |
![]() |
25 | Izrael | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
27 | Izrael | 150 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
– | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 22 |
|
34 | Izrael | 75 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Hapoel Ramat Gan
6,6 mln €
śr. 200 tys. € / zawodnika
Ile Hapoel Ramat Gan wydaje na pensje
903 tys. € rocznie
śr. 27 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Izrael (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Hapoel Ramat Gan w sezonie 2026/2027
Hapoel Ramat Gan wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Hapoel Ramat Gan
Jak wygląda skład Hapoel Ramat Gan?
W wyjściowym ustawieniu Hapoel Ramat Gan między słupkami staje A. Yanko, a linię obrony najczęściej tworzą Joao Paulo Marques Goncalves, S. Mijailović, M. Silva oraz F. Ibrahim. W środku pola grają C. Boniface, M. Plakushchenko, G. Naor, I. Oli oraz D. Asanka, a za skuteczność w ataku odpowiadają Luan de Campos Cristino da Silva. Trener Messay Dego ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligat ha'Al (Izrael) i pucharach.
Hapoel Ramat Gan – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Hapoel Ramat Gan w sezonie 2026/2027.
Hapoel Ramat Gan transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 Wrz 2026 |
|
Izrael | 27 |
|
za darmo | |
| 12 Wrz 2026 |
|
Izrael | 30 |
|
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Izrael | 34 |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Izrael | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Sie 2026 |
|
Izrael | 30 |
|
za darmo | |
| 15 Sie 2026 |
|
Brazylia | 25 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Serbia | 32 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Kamerun | 29 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ramat Gan bilans transferowy
- +209 tys. € 2026
- +168 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Hapoel Ramat Gan


Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hapoel Ramat Gan w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hapoel Ramat Gan trafiło 15 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.