Forma w lidze
Maccabi Petach Tikva w tabeli
10. miejsce / 6 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 porażki z rzędu
6 meczów ze strzeloną bramką
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
5:7 bramki
1,67 gola/mecz
3 pkt
4:6 bramki
1,33 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Maccabi Petach Tikva
Wartość drużyny: 2,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Izrael | 20 | pomocnik | 6 | 1,5 mln € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Izrael | 20 | pomocnik | 6 | 1,5 mln € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,02 średnia ocena | Izrael | 20 | pomocnik | 6 | 1,5 mln € | ||
![]() |
Najwięcej minut 540 minut | Izrael | 23 | bramkarz | 6 | 225 tys. € |
Przewidywany skład Maccabi Petach Tikva 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Maccabi Petach Tikva w tabeli Ligat ha'Al
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maccabi Tel Awiw
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 16 |
2
|
Maccabi Haifa
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:8 | 15 |
| ··· | |||||||
9
|
Maccabi Netanya
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:7 | 6 |
10
|
Maccabi Petach Tikva
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | 6 |
11
|
Bnei Sakhnin
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | 5 |
Wyniki Maccabi Petach Tikva
Terminarz Maccabi Petach Tikva
Ostatnie transfery Maccabi Petach Tikva
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael |
|
wypożyczenie | |
| 15 Wrz 2026 |
|
|
za darmo | ||
| 13 Wrz 2026 |
![]() |
USA |
|
wypożyczenie | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Izrael |
|
wypożyczenie |
Maccabi Petach Tikva to klub piłkarski z Izraela występujący w Ligat ha'Al (Izrael). Swoim domowym obiektem jest HaMoshava Stadium, który może pomieścić 12 500 widzów. Zespół prowadzi Ziv Arie. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Maccabi Petach Tikva?
Klub piłkarski Maccabi Petach Tikva zdobył w swojej historii 8 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Izraela oraz Puchar Izraela.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Maccabi Petach Tikva w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Maccabi Petach Tikva trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Maccabi Petach Tikva w tabeli Ligat ha'Al?
Maccabi Petach Tikva zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Ligat ha'Al z dorobkiem 6 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Maccabi Tel Awiw wynosi 10 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Maccabi Petach Tikva?
W wyjściowym ustawieniu Maccabi Petach Tikva między słupkami staje M. Erlich, a linię obrony najczęściej tworzą G. Deznet, E. Yao, O. Dadya oraz A. Salem. W środku pola grają S. Owusu, I. Soumah, I. Cohen oraz L. Kasa, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Cortes, L. Hazan. Trener Ziv Arie ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligat ha'Al (Izrael) i pucharach.
Kiedy Maccabi Petach Tikva gra następny mecz?
Najbliższy mecz Maccabi Petach Tikva to spotkanie z Maccabi Haifa, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie HaMoshava Stadium w ramach Ligat ha'Al (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Maccabi Petach Tikva?
Ostatni mecz Maccabi Petach Tikva to porażka z Hapoel Haifa 2:1 w Ligat ha'Al, 10 października 2026. Bramki zdobyli Turgeman, Deznet oraz . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Maccabi Petach Tikva w tym sezonie?
Bilans Maccabi Petach Tikva w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-0-4 przy 9 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 12,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Maccabi Petach Tikva w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Maccabi Petach Tikva w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Maccabi Petach Tikva
Maccabi Petach Tikva terminarz
Kiedy Maccabi Petach Tikva gra następny mecz?
Najbliższy mecz Maccabi Petach Tikva to spotkanie z Maccabi Haifa, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie HaMoshava Stadium w ramach Ligat ha'Al (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Maccabi Petach Tikva w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Maccabi Petach Tikva w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Maccabi Petach Tikva w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Maccabi Petach Tikva wyniki
Maccabi Petach Tikva ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 3 z 6 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Maccabi Petach Tikva zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Maccabi Petach Tikva?
Ostatni mecz Maccabi Petach Tikva to porażka z Hapoel Haifa 2:1 w Ligat ha'Al, 10 października 2026. Bramki zdobyli Turgeman, Deznet oraz . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Maccabi Petach Tikva – tabela Ligat ha'Al (Izrael)
Jakie miejsce w tabeli Ligat ha'Al (Izrael) zajmuje Maccabi Petach Tikva w sezonie 2026/2027.
Miejsce Maccabi Petach Tikva w tabeli Ligat ha'Al
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maccabi Tel Awiw
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 12 | 16 | |
2
|
Maccabi Haifa
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Hapoel Tel Aviv
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:5 | 9 | 13 | |
4
|
Hapoel Beer Sheva
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 13 | |
5
|
Beitar Jerusalem
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 12 | |
6
|
Hapoel Haifa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
7
|
Hapoel Jerusalem
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:16 | -3 | 7 | |
8
|
Ironi Tiberias
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
9
|
Maccabi Netanya
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
10
|
Maccabi Petach Tikva
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
11
|
Bnei Sakhnin
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
12
|
Hapoel Petah Tikva
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:9 | -6 | 4 | |
13
|
Ironi Kiryat Shmona
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 3 | |
14
|
Hapoel Ramat Gan
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:13 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maccabi Tel Awiw
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 12 | 16 | |
2
|
Maccabi Haifa
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Hapoel Tel Aviv
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:5 | 9 | 13 | |
4
|
Hapoel Beer Sheva
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 13 | |
5
|
Beitar Jerusalem
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 12 | |
6
|
Hapoel Haifa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
7
|
Hapoel Jerusalem
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:16 | -3 | 7 | |
8
|
Ironi Tiberias
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
9
|
Maccabi Netanya
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
10
|
Maccabi Petach Tikva
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
11
|
Bnei Sakhnin
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
12
|
Hapoel Petah Tikva
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:9 | -6 | 4 | |
13
|
Ironi Kiryat Shmona
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 3 | |
14
|
Hapoel Ramat Gan
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:13 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maccabi Haifa
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 2 |
Hapoel Tel Aviv
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | 10 | 9 | |
| 3 |
Maccabi Tel Awiw
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 4 |
Hapoel Haifa
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Beitar Jerusalem
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 6 |
Hapoel Beer Sheva
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 7 |
Ironi Tiberias
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 8 |
Hapoel Petah Tikva
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 9 |
Hapoel Jerusalem
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 10 |
Maccabi Petach Tikva
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 11 |
Bnei Sakhnin
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Ironi Kiryat Shmona
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 13 |
Hapoel Ramat Gan
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 14 |
Maccabi Netanya
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maccabi Tel Awiw
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:4 | 7 | 9 | |
| 2 |
Hapoel Beer Sheva
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 3 |
Maccabi Haifa
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 6 | |
| 4 |
Beitar Jerusalem
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 5 |
Hapoel Tel Aviv
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 6 |
Hapoel Jerusalem
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 4 | |
| 7 |
Maccabi Netanya
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 8 |
Ironi Tiberias
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 9 |
Maccabi Petach Tikva
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 10 |
Hapoel Haifa
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 11 |
Bnei Sakhnin
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 12 |
Hapoel Petah Tikva
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 13 |
Ironi Kiryat Shmona
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 | |
| 14 |
Hapoel Ramat Gan
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 |
Które miejsce zajmuje Maccabi Petach Tikva w tabeli Ligat ha'Al?
Maccabi Petach Tikva zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Ligat ha'Al z dorobkiem 6 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Maccabi Tel Awiw wynosi 10 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Maccabi Petach Tikva w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Maccabi Petach Tikva na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Maccabi Petach Tikva na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,2
- Strzały celne / mecz 6,0
- Asysty / mecz 0,83
- Udane dryblingi / mecz 7,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,17
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 15,7
- Przechwyty / mecz 8,7
- Wybicia / mecz 20,0
- Zablokowane strzały / mecz 3,5
Strzelcy Maccabi Petach Tikva
Rozkład bramek w czasie
Bramki Maccabi Petach Tikva i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Maccabi Petach Tikva to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Maccabi Petach Tikva - Maccabi Haifa Po przerwie pada 56% bramek Maccabi Petach Tikva.Przebieg meczu Maccabi Petach Tikva i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Maccabi Petach Tikva otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Maccabi Petach Tikva
100% bramek Maccabi Petach Tikva pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Maccabi Petach Tikva zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Maccabi Petach Tikva
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 6 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 6 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Maccabi Petach Tikva, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Maccabi Petach Tikva wygra mecz Maccabi Petach Tikva - Maccabi Haifa Maccabi Petach Tikva przegrał 4 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Maccabi Petach Tikva
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 100%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 17%
W 100% meczów Maccabi Petach Tikva padają co najmniej trzy bramki, a w 100% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Maccabi Petach Tikva - Maccabi Haifa Powyżej 2,5 bramki padło w 100% meczów Maccabi Petach Tikva.Maccabi Petach Tikva – faule i karne
- Faule / mecz 11,2
- Faule rywali / mecz 9,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Maccabi Petach Tikva fauluje średnio 11,2 razy na mecz, a wymusza 9,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Maccabi Petach Tikva, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Maccabi Petach Tikva zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Maccabi Petach Tikva wygra mecz Maccabi Petach Tikva - Maccabi Haifa Maccabi Petach Tikva zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Maccabi Petach Tikva ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Maccabi Petach Tikva, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
Maccabi Petach Tikva wygra drugą połowę meczu Maccabi Petach Tikva - Maccabi Haifa Drugą połowę Maccabi Petach Tikva wygrywał w 1 z 6 meczów.Maccabi Petach Tikva – strzały
- Celne / mecz 6,0
- Niecelne / mecz 6,2
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,1
Maccabi Petach Tikva oddaje 12,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Maccabi Petach Tikva - Maccabi Haifa Maccabi Petach Tikva oddaje 12,2 strzałów na mecz.Maccabi Petach Tikva – posiadanie piłki
- U siebie 56,0%
- Na wyjeździe 45,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 6
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 6 meczów. Średnio Maccabi Petach Tikva utrzymuje przy piłce 50,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Maccabi Petach Tikva wygra mecz Maccabi Petach Tikva - Maccabi Haifa Maccabi Petach Tikva utrzymuje średnio 50,5% posiadania piłki.Maccabi Petach Tikva – podania
- Kluczowe / mecz 11,8
- Dośrodkowania / mecz 23,2
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 42
- Celność długich podań 47%
Maccabi Petach Tikva wymienia średnio 406 podań na mecz przy celności 83%, z czego 11,8 to podania kluczowe.
Maccabi Petach Tikva – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 2,17
- Bez straty do przerwy 17%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 67%
Czyste konto Maccabi Petach Tikva to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Maccabi Petach Tikva - Maccabi Haifa Czyste konto Maccabi Petach Tikva zachowuje w 0% meczów.Maccabi Petach Tikva – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 83%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 8,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,7
Maccabi Petach Tikva wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 83% spotkań.
Maccabi Petach Tikva – kartki
- Żółte kartki 7
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 17%
Maccabi Petach Tikva ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Maccabi Petach Tikva – 1,5.
Maccabi Petach Tikva według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 3,00 |
| Środka tabeli (6–9) | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,33 | 2,67 |
| Dołu tabeli (10–14) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Maccabi Petach Tikva zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–9).
Maccabi Petach Tikva na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,33 1,00 | 1,00 1,33 | 1,33 2,00 |
|
9.
|
0,67 1,33 | 0,67 1,67 | 1,00 1,33 |
|
10.
|
1,00 1,00 | 1,67 1,33 | 2,33 2,00 |
|
11.
|
1,00 0,67 | 0,67 0,33 | 1,00 1,00 |
|
12.
|
1,33 0,00 | 0,67 0,33 | 1,00 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Maccabi Petach Tikva
Skrajne wyniki i osiągnięcia Maccabi Petach Tikva w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Maccabi Petach Tikva - Ironi Kiryat Shmona 2:1 Ligat ha'Al (Izrael), 22.08.2026
- Najwyższa porażka Beitar Jerusalem - Maccabi Petach Tikva 3:1 Ligat ha'Al (Izrael), 15.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Maccabi Petach Tikva - Hapoel Jerusalem 2:4, Ligat ha'Al (Izrael), 19.09.2026
- Najszybsza bramka 12. minuta Owusu, Maccabi Petach Tikva - Ironi Kiryat Shmona 2:1, Ligat ha'Al (Izrael), 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Koren, Beitar Jerusalem - Maccabi Petach Tikva 3:1, Ligat ha'Al (Izrael), 15.09.2026
Jakie statystyki ma Maccabi Petach Tikva w tym sezonie?
Bilans Maccabi Petach Tikva w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-0-4 przy 9 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 12,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Maccabi Petach Tikva – zawodnicy
Jak wygląda kadra Maccabi Petach Tikva w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Maccabi Petach Tikva 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra Maccabi Petach Tikva
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
30 | Ghana | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 2 | 1 | 505' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
|
32 | Kolumbia | 275 tys. € | – | 6 | 100% | 2 | 1 | 414' | 1 | 0 | |||||||
| 97 |
|
26 | Czarnogóra | 450 tys. € | 940 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 322' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
20 | Izrael | – | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 132' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
21 | Izrael | 125 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 99 |
![]() |
23 | Izrael | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 53 |
![]() |
20 | Izrael | 1,5 mln € | – | 6 | 100% | 2 | 1 | 510' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
23 | Gwinea | 175 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 387' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
21 | Izrael | 1,3 mln € | 191 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 36' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
25 | Izrael | 150 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 208' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Izrael | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 80 |
|
19 | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 99 |
![]() |
25 | Izrael | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 20 |
![]() |
24 | Izrael | 0 € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 504' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
26 | Izrael | 150 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 526' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
|
28 | Cypr | 200 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 225' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
20 | Izrael | 250 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 495' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
30 | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 149' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
29 | Izrael | 250 tys. € | 247 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
19 | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 32' | 0 | 0 | ||||||||
| 3 |
![]() |
21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 22 |
![]() |
21 | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 39 |
![]() |
23 | Izrael | 225 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
25 | Izrael | 150 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
21 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Maccabi Petach Tikva
5,8 mln €
śr. 208 tys. € / zawodnika
Ile Maccabi Petach Tikva wydaje na pensje
1,4 mln € rocznie
śr. 49 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Izrael (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Maccabi Petach Tikva w sezonie 2026/2027
Maccabi Petach Tikva wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Maccabi Petach Tikva
Jak wygląda skład Maccabi Petach Tikva?
W wyjściowym ustawieniu Maccabi Petach Tikva między słupkami staje M. Erlich, a linię obrony najczęściej tworzą G. Deznet, E. Yao, O. Dadya oraz A. Salem. W środku pola grają S. Owusu, I. Soumah, I. Cohen oraz L. Kasa, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Cortes, L. Hazan. Trener Ziv Arie ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligat ha'Al (Izrael) i pucharach.
Maccabi Petach Tikva – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Maccabi Petach Tikva w sezonie 2026/2027.
Maccabi Petach Tikva transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Izrael | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Wrz 2026 |
|
25 |
|
za darmo | ||
| 13 Wrz 2026 |
![]() |
USA | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Izrael | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Izrael | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Sie 2026 |
|
Izrael | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Izrael | 29 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Izrael | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 11 Sie 2026 |
|
Izrael | 22 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Maccabi Petach Tikva


Maccabi Petach Tikva bilans transferowy
- +1,6 mln € 2026
- -500 tys. € 2025
- +3,5 mln € 2024
- +357 tys. € 2023
- +2,6 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Maccabi Petach Tikva
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Maccabi Petach Tikva w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Maccabi Petach Tikva trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.
Maccabi Petach Tikva – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Maccabi Petach Tikva? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Maccabi Petach Tikva?
Klub piłkarski Maccabi Petach Tikva zdobył w swojej historii 8 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Izraela oraz Puchar Izraela.