Forma w lidze
Maccabi Haifa w tabeli
2. miejsce / 15 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 1 punkt
Przewaga nad 7. miejscem: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 zwycięstwa z rzędu
9 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
7:4 bramki
2,33 gola/mecz
6 pkt
9:4 bramki
3,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Maccabi Haifa
Wartość drużyny: 21,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | USA | 30 | napastnik | 6 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Brazylia | 26 | pomocnik | 6 | 1,8 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,86 średnia ocena | Brazylia | 26 | pomocnik | 6 | 1,8 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Brazylia | 26 | pomocnik | 6 | 1,8 mln € |
Przewidywany skład Maccabi Haifa 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Maccabi Haifa w tabeli Ligat ha'Al
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maccabi Tel Awiw
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 16 |
2
|
Maccabi Haifa
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:8 | 15 |
3
|
Hapoel Tel Aviv
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:5 | 13 |
4
|
Hapoel Beer Sheva
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:7 | 13 |
5
|
Beitar Jerusalem
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 12 |
Wyniki Maccabi Haifa
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Hapoel Jerusalem
1
Maccabi Haifa
4
Ligat ha'Al (Izrael), 6. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Maccabi Haifa
3
Ironi Tiberias
2
Ligat ha'Al (Izrael), 5. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Ironi Kiryat Shmona
0
Maccabi Haifa
4
Ligat ha'Al (Izrael), 4. kolejka
|
Terminarz Maccabi Haifa
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 18:30
|
Maccabi Petach Tikva
Maccabi Haifa
Ligat ha'Al (Izrael), 7. kolejka
|
|
|
26 Paź 18:00
|
Maccabi Haifa
Hapoel Beer Sheva
Ligat ha'Al (Izrael), 8. kolejka
|
|
|
02 Lis 19:30
|
Hapoel Tel Aviv
Maccabi Haifa
Ligat ha'Al (Izrael), 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Maccabi Haifa
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 Paź 2026 |
|
Izrael |
![]() |
za darmo | |
| 06 Paź 2026 |
![]() |
Izrael |
![]() |
wypożyczenie | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Izrael | – | za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Izrael |
|
wypożyczenie |
Maccabi Haifa to klub piłkarski z Izraela występujący w Ligat ha'Al (Izrael). Swoim domowym obiektem jest Sammy Ofer Stadium, który może pomieścić 30 820 widzów. Zespół prowadzi Barak Bakhar. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 21,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Maccabi Haifa?
Klub piłkarski Maccabi Haifa zdobył w swojej historii 29 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Izraela oraz Puchar Izraela. Ponadto triumfował w Superpuchar Izraela, Puchar Lilian oraz Puchar Intertoto.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Maccabi Haifa w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Maccabi Haifa trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 3,3 mln €, a klub opuściło 20 piłkarzy, co przyniosło 6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Bruninho z Karpat Lwowa za 1,7 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Heorhiy Yermakov do Metalista 1925 Charkowa za 2,8 mln €.
Które miejsce zajmuje Maccabi Haifa w tabeli Ligat ha'Al?
Maccabi Haifa zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Ligat ha'Al z dorobkiem 15 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Maccabi Tel Awiw wynosi 1 punkt, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Maccabi Haifa?
W wyjściowym ustawieniu Maccabi Haifa między słupkami staje O. Glazer, a linię obrony najczęściej tworzą J. Bataille, N. Lonwijk, K. Saief oraz N. Sztejfman. W środku pola grają P. Brazao, E. Azoulay, Bruninho, Ali Mohamed oraz K. Gorre, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Novaković. Trener Barak Bakhar ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligat ha'Al (Izrael) i pucharach.
Kiedy Maccabi Haifa gra następny mecz?
Najbliższy mecz Maccabi Haifa to spotkanie z Maccabi Petach Tikva, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie HaMoshava Stadium w ramach Ligat ha'Al (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Maccabi Haifa?
Ostatni mecz Maccabi Haifa to wygrana z Hapoel Jerusalem 1:4 w Ligat ha'Al, 12 października 2026. Bramki zdobyli Idoko, Novaković, Brazao, Gorre oraz Melamed. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Maccabi Haifa w tym sezonie?
Bilans Maccabi Haifa w tym sezonie to 6 meczów i wynik 5-0-1 przy 16 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 14,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Maccabi Haifa w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Maccabi Haifa w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Maccabi Haifa
Maccabi Haifa terminarz
Kiedy Maccabi Haifa gra następny mecz?
Najbliższy mecz Maccabi Haifa to spotkanie z Maccabi Petach Tikva, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie HaMoshava Stadium w ramach Ligat ha'Al (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Maccabi Haifa w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Maccabi Haifa w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Maccabi Haifa w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Maccabi Haifa wyniki
Maccabi Haifa ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 6 meczów, ze średnią 2,50 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Maccabi Haifa?
Ostatni mecz Maccabi Haifa to wygrana z Hapoel Jerusalem 1:4 w Ligat ha'Al, 12 października 2026. Bramki zdobyli Idoko, Novaković, Brazao, Gorre oraz Melamed. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Maccabi Haifa – tabela Ligat ha'Al (Izrael)
Jakie miejsce w tabeli Ligat ha'Al (Izrael) zajmuje Maccabi Haifa w sezonie 2026/2027.
Miejsce Maccabi Haifa w tabeli Ligat ha'Al
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maccabi Tel Awiw
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 12 | 16 | |
2
|
Maccabi Haifa
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Hapoel Tel Aviv
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:5 | 9 | 13 | |
4
|
Hapoel Beer Sheva
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 13 | |
5
|
Beitar Jerusalem
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 12 | |
6
|
Hapoel Haifa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
7
|
Hapoel Jerusalem
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:16 | -3 | 7 | |
8
|
Ironi Tiberias
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
9
|
Maccabi Netanya
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
10
|
Maccabi Petach Tikva
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
11
|
Bnei Sakhnin
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
12
|
Hapoel Petah Tikva
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:9 | -6 | 4 | |
13
|
Ironi Kiryat Shmona
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 3 | |
14
|
Hapoel Ramat Gan
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:13 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maccabi Tel Awiw
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 12 | 16 | |
2
|
Maccabi Haifa
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Hapoel Tel Aviv
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:5 | 9 | 13 | |
4
|
Hapoel Beer Sheva
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 13 | |
5
|
Beitar Jerusalem
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 12 | |
6
|
Hapoel Haifa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
7
|
Hapoel Jerusalem
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:16 | -3 | 7 | |
8
|
Ironi Tiberias
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
9
|
Maccabi Netanya
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
10
|
Maccabi Petach Tikva
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
11
|
Bnei Sakhnin
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
12
|
Hapoel Petah Tikva
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:9 | -6 | 4 | |
13
|
Ironi Kiryat Shmona
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 3 | |
14
|
Hapoel Ramat Gan
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:13 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maccabi Haifa
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 2 |
Hapoel Tel Aviv
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | 10 | 9 | |
| 3 |
Maccabi Tel Awiw
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 4 |
Hapoel Haifa
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Beitar Jerusalem
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 6 |
Hapoel Beer Sheva
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 7 |
Ironi Tiberias
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 8 |
Hapoel Petah Tikva
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 9 |
Hapoel Jerusalem
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 10 |
Maccabi Petach Tikva
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 11 |
Bnei Sakhnin
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Ironi Kiryat Shmona
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 13 |
Hapoel Ramat Gan
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 14 |
Maccabi Netanya
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maccabi Tel Awiw
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:4 | 7 | 9 | |
| 2 |
Hapoel Beer Sheva
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 3 |
Maccabi Haifa
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 6 | |
| 4 |
Beitar Jerusalem
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 5 |
Hapoel Tel Aviv
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 6 |
Hapoel Jerusalem
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 4 | |
| 7 |
Maccabi Netanya
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 8 |
Ironi Tiberias
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 9 |
Maccabi Petach Tikva
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 10 |
Hapoel Haifa
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 11 |
Bnei Sakhnin
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 12 |
Hapoel Petah Tikva
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 13 |
Ironi Kiryat Shmona
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 | |
| 14 |
Hapoel Ramat Gan
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 |
Które miejsce zajmuje Maccabi Haifa w tabeli Ligat ha'Al?
Maccabi Haifa zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Ligat ha'Al z dorobkiem 15 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Maccabi Tel Awiw wynosi 1 punkt, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Maccabi Haifa w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Maccabi Haifa na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Maccabi Haifa na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 14,2
- Strzały celne / mecz 6,7
- Asysty / mecz 1,83
- Udane dryblingi / mecz 10,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 17%
- Odbiory / mecz 13,7
- Przechwyty / mecz 7,2
- Wybicia / mecz 20,0
- Zablokowane strzały / mecz 6,2
Strzelcy Maccabi Haifa
Rozkład bramek w czasie
Bramki Maccabi Haifa i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Maccabi Haifa to 61–75 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Maccabi Petach Tikva - Maccabi Haifa Po przerwie pada 69% bramek Maccabi Haifa.Przebieg meczu Maccabi Haifa i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Maccabi Haifa otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Maccabi Haifa
88% bramek Maccabi Haifa pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Maccabi Haifa zdobywa w sezonie średnio 2,50 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 2,50.
Aktualne serie Maccabi Haifa
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 6 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Maccabi Haifa, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Maccabi Haifa wygra mecz Maccabi Petach Tikva - Maccabi Haifa Maccabi Haifa nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Maccabi Haifa
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 100%
- Powyżej 3,5 67%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 0%
W 100% meczów Maccabi Haifa padają co najmniej trzy bramki, a w 83% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Maccabi Petach Tikva - Maccabi Haifa Powyżej 2,5 bramki padło w 100% meczów Maccabi Haifa.Maccabi Haifa – faule i karne
- Faule / mecz 17,5
- Faule rywali / mecz 10,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Maccabi Haifa fauluje średnio 17,5 razy na mecz, a wymusza 10,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Maccabi Haifa, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Maccabi Haifa zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Maccabi Haifa wygra mecz Maccabi Petach Tikva - Maccabi Haifa Maccabi Haifa zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Maccabi Haifa ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 69% goli Maccabi Haifa, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 6 meczów.
Maccabi Haifa wygra drugą połowę meczu Maccabi Petach Tikva - Maccabi Haifa Drugą połowę Maccabi Haifa wygrywał w 4 z 6 meczów.Maccabi Haifa – strzały
- Celne / mecz 6,7
- Niecelne / mecz 7,5
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,3
Maccabi Haifa oddaje 14,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Maccabi Petach Tikva - Maccabi Haifa Maccabi Haifa oddaje 14,2 strzałów na mecz.Maccabi Haifa – posiadanie piłki
- U siebie 59,7%
- Na wyjeździe 58,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 6
- Najniższe w sezonie 54%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 6 meczów. Średnio Maccabi Haifa utrzymuje przy piłce 59,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 54%.
Maccabi Haifa wygra mecz Maccabi Petach Tikva - Maccabi Haifa Maccabi Haifa utrzymuje średnio 59,0% posiadania piłki.Maccabi Haifa – podania
- Kluczowe / mecz 15,8
- Dośrodkowania / mecz 16,0
- Celność dośrodkowań 38%
- Podania długie / mecz 44
- Celność długich podań 49%
Maccabi Haifa wymienia średnio 491 podań na mecz przy celności 88%, z czego 15,8 to podania kluczowe.
Maccabi Haifa – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Maccabi Haifa to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Maccabi Petach Tikva - Maccabi Haifa Czyste konto Maccabi Haifa zachowuje w 17% meczów.Maccabi Haifa – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 0%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,7
Maccabi Haifa wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 2,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 0% spotkań.
Maccabi Haifa – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 0%
Maccabi Haifa ogląda średnio 3,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Maccabi Haifa – 1,5.
Maccabi Haifa według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 3,00 |
| Środka tabeli (6–9) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 3,50 | 1,50 |
| Dołu tabeli (10–14) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,67 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Maccabi Haifa zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–9), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Maccabi Haifa na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,33 3,00 | 2,33 3,67 | 0,67 1,33 |
|
2.
|
3,00 2,00 | 2,33 3,00 | 1,33 1,33 |
|
3.
|
3,00 1,33 | 3,33 1,33 | 0,00 1,67 |
|
4.
|
1,33 3,00 | 1,33 2,00 | 2,00 0,33 |
|
5.
|
2,00 2,00 | 2,00 1,67 | 2,00 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Maccabi Haifa
Skrajne wyniki i osiągnięcia Maccabi Haifa w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Haifa 0:4 Ligat ha'Al (Izrael), 14.09.2026
- Najwyższa porażka Maccabi Tel Awiw - Maccabi Haifa 3:1 Ligat ha'Al (Izrael), 31.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Maccabi Haifa - Ironi Tiberias 3:2, Ligat ha'Al (Izrael), 19.09.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Novaković, Maccabi Haifa - Ironi Tiberias 3:2, Ligat ha'Al (Izrael), 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Azoulay, Maccabi Tel Awiw - Maccabi Haifa 3:1, Ligat ha'Al (Izrael), 31.08.2026
Jakie statystyki ma Maccabi Haifa w tym sezonie?
Bilans Maccabi Haifa w tym sezonie to 6 meczów i wynik 5-0-1 przy 16 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 14,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Maccabi Haifa – zawodnicy
Jak wygląda kadra Maccabi Haifa w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Maccabi Haifa 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Maccabi Haifa
-
Yinon Faingezicht Obrońca Uraz pauzuje od 145 dni
-
Elad Amir Pomocnik Uraz kolana pauzuje od 164 dniopuszczone: 5 meczów

-
Pierre Cornud Obrońca Uraz pauzuje od 250 dniopuszczone: 15 meczów
Kadra Maccabi Haifa
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
30 | USA | 350 tys. € | 460 tys. € | 6 | 100% | 4 | 1 | 356' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
33 | Izrael | 500 tys. € | 86 tys. € | 3 | 50% | 1 | 0 | 26' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
32 | Curacao | 600 tys. € | 173 tys. € | 6 | 100% | 2 | 0 | 334' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
20 | Izrael | 400 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 168' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
23 | Izrael | 750 tys. € | 67 tys. € | 5 | 83% | 0 | 2 | 170' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
23 | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 96' | 2 | 0 | ||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
|
17 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 30 |
|
23 | Portugalia | 1,2 mln € | 111 tys. € | 3 | 50% | 2 | 2 | 237' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Brazylia | 1,8 mln € | 142 tys. € | 6 | 100% | 3 | 4 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
23 | Surinam | 1,2 mln € | 247 tys. € | 6 | 100% | 0 | 2 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
24 | Izrael | 2 mln € | – | 6 | 100% | 2 | 0 | 503' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
31 | Niger | 1,6 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 356' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
32 | USA | 400 tys. € | 400 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 397' | 2 | 0 | |||||||
| 25 |
|
27 | Belgia | 2,3 mln € | 805 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 407' | 2 | 0 | |||||||
| 45 |
|
22 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 1,6 mln € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 154' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
21 | Izrael | 2 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 235' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
19 | 700 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 24' | 1 | 0 | ||||||||
| 0 |
![]() |
21 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
21 | Izrael | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 66 |
|
30 | Brazylia | 1,4 mln € | – | 5 | 83% | 1 | 0 | 378' | 1 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
18 | Izrael | 225 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 215' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
29 | Brazylia | 1,2 mln € | 48 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 264' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
20 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
33 | Izrael | 500 tys. € | 590 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
24 | Izrael | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
31 | Izrael | 600 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
29 | Francja | 600 tys. € | 453 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
19 | Izrael | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
![]() |
20 | Izrael | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
|
18 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 55 |
|
30 | Izrael | 1,5 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
25 | Izrael | 250 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
25 | Izrael | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 90 |
![]() |
19 | Izrael | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Maccabi Haifa
24,4 mln €
śr. 696 tys. € / zawodnika
Ile Maccabi Haifa wydaje na pensje
3,6 mln € rocznie
śr. 102 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Izrael (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Maccabi Haifa w sezonie 2026/2027
Maccabi Haifa wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Maccabi Haifa
Jak wygląda skład Maccabi Haifa?
W wyjściowym ustawieniu Maccabi Haifa między słupkami staje O. Glazer, a linię obrony najczęściej tworzą J. Bataille, N. Lonwijk, K. Saief oraz N. Sztejfman. W środku pola grają P. Brazao, E. Azoulay, Bruninho, Ali Mohamed oraz K. Gorre, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Novaković. Trener Barak Bakhar ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligat ha'Al (Izrael) i pucharach.
Maccabi Haifa – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Maccabi Haifa w sezonie 2026/2027.
Maccabi Haifa transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 Paź 2026 |
|
Izrael | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Paź 2026 |
![]() |
Izrael | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Izrael | 21 | – | za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Izrael | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Wrz 2026 |
|
Izrael | 27 |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Angola | 29 | – | za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Izrael | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 23 |
|
700 tys. € | |
| 18 Sie 2026 |
|
Nigeria | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Sie 2026 |
![]() |
Ukraina | 23 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Maccabi Haifa
Maccabi Haifa bilans transferowy
- +1 mln € 2026
- +1,5 mln € 2025
- +2,7 mln € 2024
- +225 tys. € 2023
- -1,9 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Maccabi Haifa
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Maccabi Haifa w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Maccabi Haifa trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 3,3 mln €, a klub opuściło 20 piłkarzy, co przyniosło 6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Bruninho z Karpat Lwowa za 1,7 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Heorhiy Yermakov do Metalista 1925 Charkowa za 2,8 mln €.
Maccabi Haifa – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Maccabi Haifa? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Maccabi Haifa?
Klub piłkarski Maccabi Haifa zdobył w swojej historii 29 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Izraela oraz Puchar Izraela. Ponadto triumfował w Superpuchar Izraela, Puchar Lilian oraz Puchar Intertoto.