Forma w lidze
Hapoel Tel Aviv w tabeli
3. miejsce / 13 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 3 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
10:0 bramki
3,33 gola/mecz
4 pkt
4:5 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Hapoel Tel Aviv
Wartość drużyny: 10,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Ghana | 20 | pomocnik | 6 | 4,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Ghana | 30 | napastnik | 6 | 800 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,24 średnia ocena | Ghana | 20 | pomocnik | 6 | 4,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Brazylia | 28 | obrońca | 6 | 1,4 mln € |
Przewidywany skład Hapoel Tel Aviv 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Hapoel Tel Aviv w tabeli Ligat ha'Al
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maccabi Tel Awiw
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 16 |
2
|
Maccabi Haifa
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:8 | 15 |
3
|
Hapoel Tel Aviv
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:5 | 13 |
4
|
Hapoel Beer Sheva
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:7 | 13 |
5
|
Beitar Jerusalem
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 12 |
Wyniki Hapoel Tel Aviv
Terminarz Hapoel Tel Aviv
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 17:45
|
Hapoel Tel Aviv
Ironi Tiberias
Ligat ha'Al (Izrael), 7. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:45
|
Hapoel Jerusalem
Hapoel Tel Aviv
Ligat ha'Al (Izrael), 8. kolejka
|
|
|
02 Lis 19:30
|
Hapoel Tel Aviv
Maccabi Haifa
Ligat ha'Al (Izrael), 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Hapoel Tel Aviv
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 Wrz 2026 |
|
Izrael |
|
wypożyczenie | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Izrael |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Surinam |
|
za darmo |
Hapoel Tel Aviv to klub piłkarski z Izraela występujący w Ligat ha'Al (Izrael). Swoim domowym obiektem jest Bloomfield Stadium, który może pomieścić 29 400 widzów. Zespół prowadzi Elyaniv Barda. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 10,9 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Konferencji.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hapoel Tel Aviv w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hapoel Tel Aviv trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Hapoel Tel Aviv w tabeli Ligat ha'Al?
Hapoel Tel Aviv zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Ligat ha'Al z dorobkiem 13 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Maccabi Tel Awiw wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Hapoel Tel Aviv?
W wyjściowym ustawieniu Hapoel Tel Aviv między słupkami staje A. Tzur, a linię obrony najczęściej tworzą M. Coco, F. Mayembo, Chico oraz D. Leidner. W środku pola grają D. Owusu, Falcao, R. Alkokin, A. Kraev oraz O. Altman, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Boateng. Trener Elyaniv Barda ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligat ha'Al (Izrael) i pucharach.
Kiedy Hapoel Tel Aviv gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hapoel Tel Aviv to spotkanie z Ironi Tiberias, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:45 na obiekcie Bloomfield Stadium w ramach Ligat ha'Al (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hapoel Tel Aviv?
Ostatni mecz Hapoel Tel Aviv to wygrana z Ironi Kiryat Shmona 1:3 w Ligat ha'Al, 10 października 2026. Bramki zdobyli Owusu, Boateng, Altman oraz Sagna. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Hapoel Tel Aviv w tym sezonie?
Bilans Hapoel Tel Aviv w tym sezonie to 6 meczów i wynik 4-1-1 przy 14 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 12,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hapoel Tel Aviv w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Hapoel Tel Aviv w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Hapoel Tel Aviv
Hapoel Tel Aviv terminarz
Kiedy Hapoel Tel Aviv gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hapoel Tel Aviv to spotkanie z Ironi Tiberias, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:45 na obiekcie Bloomfield Stadium w ramach Ligat ha'Al (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Hapoel Tel Aviv w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Hapoel Tel Aviv w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Hapoel Tel Aviv w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Hapoel Tel Aviv wyniki
Hapoel Tel Aviv ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 6 meczów, ze średnią 2,17 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hapoel Tel Aviv?
Ostatni mecz Hapoel Tel Aviv to wygrana z Ironi Kiryat Shmona 1:3 w Ligat ha'Al, 10 października 2026. Bramki zdobyli Owusu, Boateng, Altman oraz Sagna. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Hapoel Tel Aviv – tabela Ligat ha'Al (Izrael)
Jakie miejsce w tabeli Ligat ha'Al (Izrael) zajmuje Hapoel Tel Aviv w sezonie 2026/2027.
Miejsce Hapoel Tel Aviv w tabeli Ligat ha'Al
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maccabi Tel Awiw
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 12 | 16 | |
2
|
Maccabi Haifa
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Hapoel Tel Aviv
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:5 | 9 | 13 | |
4
|
Hapoel Beer Sheva
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 13 | |
5
|
Beitar Jerusalem
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 12 | |
6
|
Hapoel Haifa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
7
|
Hapoel Jerusalem
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:16 | -3 | 7 | |
8
|
Ironi Tiberias
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
9
|
Maccabi Netanya
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
10
|
Maccabi Petach Tikva
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
11
|
Bnei Sakhnin
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
12
|
Hapoel Petah Tikva
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:9 | -6 | 4 | |
13
|
Ironi Kiryat Shmona
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 3 | |
14
|
Hapoel Ramat Gan
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:13 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maccabi Tel Awiw
|
6 | 5 | 1 | 0 | 18:6 | 12 | 16 | |
2
|
Maccabi Haifa
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Hapoel Tel Aviv
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:5 | 9 | 13 | |
4
|
Hapoel Beer Sheva
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 13 | |
5
|
Beitar Jerusalem
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 12 | |
6
|
Hapoel Haifa
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
7
|
Hapoel Jerusalem
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:16 | -3 | 7 | |
8
|
Ironi Tiberias
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
9
|
Maccabi Netanya
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
10
|
Maccabi Petach Tikva
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | 6 | |
11
|
Bnei Sakhnin
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 5 | |
12
|
Hapoel Petah Tikva
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:9 | -6 | 4 | |
13
|
Ironi Kiryat Shmona
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 3 | |
14
|
Hapoel Ramat Gan
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:13 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maccabi Haifa
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 2 |
Hapoel Tel Aviv
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:0 | 10 | 9 | |
| 3 |
Maccabi Tel Awiw
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 4 |
Hapoel Haifa
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Beitar Jerusalem
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 6 |
Hapoel Beer Sheva
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 7 |
Ironi Tiberias
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 8 |
Hapoel Petah Tikva
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 9 |
Hapoel Jerusalem
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 10 |
Maccabi Petach Tikva
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 11 |
Bnei Sakhnin
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Ironi Kiryat Shmona
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 13 |
Hapoel Ramat Gan
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 14 |
Maccabi Netanya
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maccabi Tel Awiw
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:4 | 7 | 9 | |
| 2 |
Hapoel Beer Sheva
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 9 | |
| 3 |
Maccabi Haifa
|
3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 6 | |
| 4 |
Beitar Jerusalem
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 5 |
Hapoel Tel Aviv
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 6 |
Hapoel Jerusalem
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 4 | |
| 7 |
Maccabi Netanya
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 8 |
Ironi Tiberias
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 9 |
Maccabi Petach Tikva
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 10 |
Hapoel Haifa
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 11 |
Bnei Sakhnin
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 12 |
Hapoel Petah Tikva
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 13 |
Ironi Kiryat Shmona
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 | |
| 14 |
Hapoel Ramat Gan
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 |
Które miejsce zajmuje Hapoel Tel Aviv w tabeli Ligat ha'Al?
Hapoel Tel Aviv zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Ligat ha'Al z dorobkiem 13 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Maccabi Tel Awiw wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Hapoel Tel Aviv w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Hapoel Tel Aviv na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Hapoel Tel Aviv na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,5
- Strzały celne / mecz 5,5
- Asysty / mecz 1,67
- Udane dryblingi / mecz 7,2
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,83
- Czyste konta 67%
- Odbiory / mecz 14,5
- Przechwyty / mecz 6,0
- Wybicia / mecz 12,7
- Zablokowane strzały / mecz 4,5
Strzelcy Hapoel Tel Aviv
Rozkład bramek w czasie
Bramki Hapoel Tel Aviv i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hapoel Tel Aviv to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hapoel Tel Aviv - Ironi Tiberias Po przerwie pada 64% bramek Hapoel Tel Aviv.Przebieg meczu Hapoel Tel Aviv i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Hapoel Tel Aviv otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Hapoel Tel Aviv
86% bramek Hapoel Tel Aviv pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Hapoel Tel Aviv zdobywa w sezonie średnio 2,17 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 2,17.
Aktualne serie Hapoel Tel Aviv
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Hapoel Tel Aviv, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Hapoel Tel Aviv wygra mecz Hapoel Tel Aviv - Ironi Tiberias Hapoel Tel Aviv nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Hapoel Tel Aviv
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 83%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 83% meczów Hapoel Tel Aviv padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hapoel Tel Aviv - Ironi Tiberias Powyżej 2,5 bramki padło w 83% meczów Hapoel Tel Aviv.Hapoel Tel Aviv – faule i karne
- Faule / mecz 14,8
- Faule rywali / mecz 16,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Hapoel Tel Aviv fauluje średnio 14,8 razy na mecz, a wymusza 16,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hapoel Tel Aviv, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Hapoel Tel Aviv zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Hapoel Tel Aviv wygra mecz Hapoel Tel Aviv - Ironi Tiberias Hapoel Tel Aviv zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Hapoel Tel Aviv ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli Hapoel Tel Aviv, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 6 meczów.
Hapoel Tel Aviv wygra drugą połowę meczu Hapoel Tel Aviv - Ironi Tiberias Drugą połowę Hapoel Tel Aviv wygrywał w 4 z 6 meczów.Hapoel Tel Aviv – strzały
- Celne / mecz 5,5
- Niecelne / mecz 7,0
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,4
Hapoel Tel Aviv oddaje 12,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hapoel Tel Aviv - Ironi Tiberias Hapoel Tel Aviv oddaje 12,5 strzałów na mecz.Hapoel Tel Aviv – posiadanie piłki
- U siebie 59,0%
- Na wyjeździe 51,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 6
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 6 meczów. Średnio Hapoel Tel Aviv utrzymuje przy piłce 55,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Hapoel Tel Aviv wygra mecz Hapoel Tel Aviv - Ironi Tiberias Hapoel Tel Aviv utrzymuje średnio 55,2% posiadania piłki.Hapoel Tel Aviv – podania
- Kluczowe / mecz 13,3
- Dośrodkowania / mecz 17,5
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 42
- Celność długich podań 58%
Hapoel Tel Aviv wymienia średnio 424 podań na mecz przy celności 87%, z czego 13,3 to podania kluczowe.
Hapoel Tel Aviv – czyste konta
- U siebie 3 z 3
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 0,83
- Bez straty do przerwy 83%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Hapoel Tel Aviv to 67% meczów sezonu (4 z 6), z czego 3 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Hapoel Tel Aviv - Ironi Tiberias Czyste konto Hapoel Tel Aviv zachowuje w 67% meczów.Hapoel Tel Aviv – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 83%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 5,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Hapoel Tel Aviv wykonuje średnio 5,2 rzutów rożnych na mecz wobec 3,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Hapoel Tel Aviv – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,8
- Mecze bez kartki 17%
Hapoel Tel Aviv ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Hapoel Tel Aviv – 2,8. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Hapoel Tel Aviv według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–9) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (10–14) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 3,33 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Hapoel Tel Aviv zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–9).
Hapoel Tel Aviv na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,33 3,00 | 2,33 3,67 | 0,67 1,33 |
|
2.
|
3,00 2,00 | 2,33 3,00 | 1,33 1,33 |
|
3.
|
3,00 1,33 | 3,33 1,33 | 0,00 1,67 |
|
4.
|
1,33 3,00 | 1,33 2,00 | 2,00 0,33 |
|
5.
|
2,00 2,00 | 2,00 1,67 | 2,00 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Hapoel Tel Aviv
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hapoel Tel Aviv w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hapoel Tel Aviv - Hapoel Ramat Gan 4:0 Ligat ha'Al (Izrael), 7.09.2026
- Najwyższa porażka Maccabi Tel Awiw - Hapoel Tel Aviv 4:1 Ligat ha'Al (Izrael), 14.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Maccabi Tel Awiw - Hapoel Tel Aviv 4:1, Ligat ha'Al (Izrael), 14.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 10. minuta Boateng, Hapoel Tel Aviv - Hapoel Petah Tikva 3:0, Ligat ha'Al (Izrael), 18.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Mayembo, Hapoel Tel Aviv - Hapoel Ramat Gan 4:0, Ligat ha'Al (Izrael), 7.09.2026
Jakie statystyki ma Hapoel Tel Aviv w tym sezonie?
Bilans Hapoel Tel Aviv w tym sezonie to 6 meczów i wynik 4-1-1 przy 14 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 12,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Hapoel Tel Aviv – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hapoel Tel Aviv w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Hapoel Tel Aviv 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Hapoel Tel Aviv
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 35 |
![]() |
20 | Ghana | 4,5 mln € | – | 6 | 100% | 3 | 0 | 381' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Ghana | 800 tys. € | 630 tys. € | 6 | 100% | 3 | 2 | 398' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Izrael | 2,2 mln € | – | 5 | 83% | 1 | 1 | 302' | 2 | 2 | |||||||
| 7 |
|
24 | Izrael | 225 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 1 | 85' | 1 | 0 | |||||||
| 51 |
|
32 | Izrael | 275 tys. € | – | 5 | 83% | 1 | 0 | 194' | 0 | 1 | |||||||
| 44 |
![]() |
19 | Izrael | 1 mln € | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 160' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Izrael | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
19 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 19 |
|
28 | Izrael | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
22 | Izrael | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
27 | Bułgaria | 1,4 mln € | 282 tys. € | 4 | 67% | 0 | 1 | 344' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
22 | Izrael | 225 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 153' | 0 | 0 | |||||||
| 98 |
|
28 | Brazylia | 350 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 519' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
22 | Izrael | 800 tys. € | – | 6 | 100% | 1 | 1 | 445' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
19 | Izrael | 125 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
22 | Izrael | 175 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 187' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
25 | Izrael | 225 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
20 | Izrael | 350 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 32 |
|
24 | Surinam | 1 mln € | 120 tys. € | 2 | 33% | 0 | 1 | 168' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
28 | Brazylia | 1,4 mln € | 80 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 97 |
|
30 | Francja | 750 tys. € | 726 tys. € | 5 | 83% | 0 | 1 | 419' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
30 | DR Konga | 800 tys. € | 289 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Izrael | 400 tys. € | 444 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 318' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
31 | Izrael | 275 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 1 | 146' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
23 | Izrael | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
28 | Izrael | 700 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
21 | Izrael | 150 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Hapoel Tel Aviv
18,8 mln €
śr. 588 tys. € / zawodnika
Ile Hapoel Tel Aviv wydaje na pensje
2,6 mln € rocznie
śr. 80 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Izrael (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Hapoel Tel Aviv w sezonie 2026/2027
Hapoel Tel Aviv wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Hapoel Tel Aviv
Jak wygląda skład Hapoel Tel Aviv?
W wyjściowym ustawieniu Hapoel Tel Aviv między słupkami staje A. Tzur, a linię obrony najczęściej tworzą M. Coco, F. Mayembo, Chico oraz D. Leidner. W środku pola grają D. Owusu, Falcao, R. Alkokin, A. Kraev oraz O. Altman, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Boateng. Trener Elyaniv Barda ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ligat ha'Al (Izrael) i pucharach.
Hapoel Tel Aviv – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Hapoel Tel Aviv w sezonie 2026/2027.
Hapoel Tel Aviv transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 Wrz 2026 |
|
Izrael | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 29 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Izrael | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Surinam | 24 |
|
za darmo | |
| 22 Sie 2026 |
![]() |
Izrael | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Izrael | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Izrael | 26 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Izrael | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Izrael | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Lip 2026 |
|
Izrael | 22 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Hapoel Tel Aviv
Hapoel Tel Aviv bilans transferowy
- +4,4 mln € 2026
- -3,7 mln € 2025
- +1 mln € 2024
- +580 tys. € 2023
- +4,9 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Hapoel Tel Aviv
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hapoel Tel Aviv w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hapoel Tel Aviv trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 12 piłkarzy.