Samuel Owusu jest piłkarzem występującym obecnie w Maccabi Petach Tikva. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Samuel Owusu
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Samuel Owusu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Samuel Owusu wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.96, a skuteczność strzałów to 20,0%. Samuel Owusu oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Samuel Owusu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samuel Owusu rozegrał w barwach Maccabi Petach Tikva w Ligat ha'Al 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 505 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Samuel Owusu
Pierwszy transfer Samuel Owusu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Radnik Surdulica do Gençlerbirliği za 200 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Samuel Owusu było przejście z Cukaricki do Al Feiha w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,5 miliona euro.
Czy Samuel Owusu ma kontuzję?
Według stanu na 12 października 2026 Samuel Owusu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Samuel Owusu to uraz o nieznanym charakterze z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 44 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Samuel Owusu?
Samuel Owusu ma na koncie 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Samuel Owusu?
Samuel Owusu najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Samuel Owusu?
Wycena 30-letniego Samuel Owusu według stanu na czerwiec 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Samuel Owusu?
Samuel Owusu urodził się 28 marca 1996 w Accra w Ghanie. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Samuel Owusu – statystyki
Szczegółowe statystyki Samuel Owusu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Maccabi Petach Tikva oraz reprezentacja Ghana. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Samuel Owusu
Samuel Owusu vs. inni
Atak
Obrona
Podania Samuel Owusu
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Samuel Owusu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Samuel Owusu wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.96, a skuteczność strzałów to 20,0%. Samuel Owusu oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Samuel Owusu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Samuel Owusu w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
Mecze Samuel Owusu
Ile meczów rozegrał Samuel Owusu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samuel Owusu rozegrał w barwach Maccabi Petach Tikva w Ligat ha'Al 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 505 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Samuel Owusu – transfery
W trakcie kariery Samuel Owusu zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Maccabi Petach Tikva 2025 – obecnie
-
Partizan Belgrad 2024 – 2025
-
Al Suqoor 2023 – 2024
-
Cukaricki 2022 – 2023
-
Al Feiha 2021 – 2022
-
Al Ahli Saudi 2020 – 2021
-
Al Feiha 2019 – 2020
-
Cukaricki 2017 – 2019
-
Gençlerbirliği 2016 – 2017
-
Radnik Surdulica 2014 – 2016
-
Vision FC do 2014

Historia transferów Samuel Owusu
Pierwszy transfer Samuel Owusu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Radnik Surdulica do Gençlerbirliği za 200 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Samuel Owusu było przejście z Cukaricki do Al Feiha w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,5 miliona euro.
Samuel Owusu – forma
W ostatnich 5 meczach Samuel Owusu zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,64. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Samuel Owusu 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.55, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.64 — wynik powyżej średniej ligowej (6.41).
W ostatnich 10 meczach Samuel Owusu 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.55, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.96 — wynik powyżej średniej ligowej (6.41).
W jakiej formie jest Samuel Owusu?
Samuel Owusu jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.64 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.96). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Samuel Owusu – kontuzje
W trakcie kariery Samuel Owusu zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 13 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Samuel Owusu
-
Uraz o nieznanym charakterze
07.01.17 – 29.01.17 (23 dni)
Gençlerbirliği opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
10.12.16 – 26.12.16 (17 dni)
Gençlerbirliği opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
15.10.16 – 27.11.16 (44 dni)
Gençlerbirliği opuszczone: 6 meczów
Czy Samuel Owusu ma kontuzję?
Według stanu na 12 października 2026 Samuel Owusu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Samuel Owusu to uraz o nieznanym charakterze z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 44 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Samuel Owusu – trofea
W trakcie kariery Samuel Owusu zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Samuel Owusu?
Samuel Owusu zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Al Suqoorze — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Izraela — 1 raz.
Samuel Owusu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Samuel Owusu wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Samuel Owusu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Samuel Owusu?
Wycena Samuel Owusu wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Samuel Owusu wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 0 €.