Vitalie Damascan
napastnik #10Vitalie Damascan jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Vitalie Damascan
OcenaTransfery


Profil gry
Jakie statystyki ma Vitalie Damascan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Vitalie Damascan wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.77, a skuteczność strzałów to 11,1%. Vitalie Damascan oddaje średnio 3,0 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Vitalie Damascan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Vitalie Damascan rozegrał w barwach Hapoel Jerusalem w Ligat ha'Al 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 270 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Vitalie Damascan
Pierwszy transfer Vitalie Damascan w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Sheriff Tiraspol do Torino za 1,5 miliona euro.
Czy Vitalie Damascan ma kontuzję?
Według stanu na 12 października 2026 Vitalie Damascan nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Vitalie Damascan to uraz mięśnia z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 45 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Vitalie Damascan?
Vitalie Damascan ma na koncie 10 trofeów — 7 wywalczył z drużyną, a 3 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Superpuchar Rumunii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Vitalie Damascan?
Vitalie Damascan najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Vitalie Damascan?
Wycena 27-letniego Vitalie Damascan według stanu na czerwiec 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Vitalie Damascan?
Vitalie Damascan urodził się 24 stycznia 1999 w Soroca w Mołdawii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Vitalie Damascan – statystyki
Szczegółowe statystyki Vitalie Damascan w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Hapoel Jerusalem oraz reprezentacja Mołdawii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Vitalie Damascan
Vitalie Damascan vs. inni
Atak
Obrona
Podania Vitalie Damascan
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Vitalie Damascan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Vitalie Damascan wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.77, a skuteczność strzałów to 11,1%. Vitalie Damascan oddaje średnio 3,0 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Vitalie Damascan – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Vitalie Damascan w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
Mecze Vitalie Damascan
Ile meczów rozegrał Vitalie Damascan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Vitalie Damascan rozegrał w barwach Hapoel Jerusalem w Ligat ha'Al 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 270 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Vitalie Damascan – transfery
W trakcie kariery Vitalie Damascan zmieniał klub 18 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Hapoel Katamon Jerusalem 2026 – obecnie

-
Maccabi Bnei Reineh 2026 – 2026

-
Zrinjski 2025 – 2026
-
Maccabi Petach Tikva 2024 – 2025
-
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 2024 – 2024
-
Lausanne Ouchy 2024 – 2024
-
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 2023 – 2024
-
FC Voluntari 2022 – 2023
-
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 2021 – 2022
-
Torino 2021 – 2021
-
RKC Waalwijk 2020 – 2021
-
Torino 2020 – 2020
-
Fortuna Sittard 2019 – 2020
-
Torino 2018 – 2019
-
Sheriff Tiraspol 2018 – 2018
-
Torino 2018 – 2018
-
Sheriff Tiraspol 2017 – 2018
-
Zimbru 2016 – 2017
-
Zimbru Chisinau U19 do 2016

Historia transferów Vitalie Damascan
Pierwszy transfer Vitalie Damascan w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Sheriff Tiraspol do Torino za 1,5 miliona euro.
Vitalie Damascan – forma
W ostatnich 5 meczach Vitalie Damascan zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,43. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Vitalie Damascan 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.43.
W ostatnich 10 meczach Vitalie Damascan 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.15.
W jakiej formie jest Vitalie Damascan?
Vitalie Damascan jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.43 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.77). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Vitalie Damascan – zarobki
Vitalie Damascan gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 174 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Vitalie Damascan – kontuzje
W trakcie kariery Vitalie Damascan zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 17 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Vitalie Damascan
-
Uraz o nieznanym charakterze
20.02.24 – 12.03.24 (22 dni)
Lausanne Ouchy opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia
13.09.21 – 27.10.21 (45 dni)
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe opuszczone: 8 meczów
-
Uraz kostki
08.09.19 – 06.10.19 (29 dni)
Fortuna Sittard opuszczone: 6 meczów
Czy Vitalie Damascan ma kontuzję?
Według stanu na 12 października 2026 Vitalie Damascan nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Vitalie Damascan to uraz mięśnia z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 45 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Vitalie Damascan – trofea
W trakcie kariery Vitalie Damascan zdobył 10 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Vitalie Damascan?
Vitalie Damascan zdobył w karierze 10 trofeów — 7 drużynowych i 3 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Rumunii — 2 razy.
Vitalie Damascan – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Vitalie Damascan wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Vitalie Damascan na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Vitalie Damascan?
Wycena Vitalie Damascan wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Vitalie Damascan wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 50 tys. €.