Forma w lidze
HIFK Elsinki w tabeli
4. miejsce / 27 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
14 pkt
22:17 bramki
2,44 gola/mecz
13 pkt
17:16 bramki
1,89 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy HIFK Elsinki
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 8 bramek | Finlandia | 22 | napastnik | 21 | 0 € | ||
|
|
Najwięcej minut 1980 minut | Gambia | 34 | bramkarz | 23 | – |
HIFK Elsinki w tabeli Ykkonen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kiffen
|
18 | 12 | 3 | 3 | 41:24 | 39 |
2
|
PEPO
|
18 | 11 | 4 | 3 | 36:23 | 37 |
3
|
Atlantis
|
18 | 10 | 2 | 6 | 62:44 | 32 |
4
|
HIFK Elsinki
|
18 | 7 | 6 | 5 | 39:33 | 27 |
5
|
HPS
|
18 | 7 | 4 | 7 | 39:41 | 25 |
Wyniki HIFK Elsinki
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Wrz Koniec
|
HIFK Elsinki
4
PPJ / Lauttasaari
0
Ykkonen
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Kiffen
1
HIFK Elsinki
0
Ykkonen
|
|
|
08 Wrz Koniec
|
PEPO
2
HIFK Elsinki
1
Ykkonen
|
Ostatnie transfery HIFK Elsinki
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Finlandia | – | za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Finlandia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Finlandia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Lip 2026 |
|
Finlandia | – | za darmo |
HIFK Elsinki to klub piłkarski z Finlandii występujący w Ykkonen. Swoim domowym obiektem jest Bolt Arena, który może pomieścić 10 770 widzów. Zespół prowadzi Kalle Vasse.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez HIFK Elsinki?
Klub piłkarski HIFK Elsinki zdobył w swojej historii 8 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Finlandii oraz Puchar Regionów.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski HIFK Elsinki w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do HIFK Elsinki trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje HIFK Elsinki w tabeli Ykkonen?
HIFK Elsinki zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Ykkonen z dorobkiem 27 punktów po 18 kolejkach. Strata do prowadzącego Kiffen wynosi 12 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:33, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz HIFK Elsinki?
Ostatni mecz HIFK Elsinki to wygrana z PPJ / Lauttasaari 4:0 w Ykkonen, 19 września 2026. Bramki zdobyli Pirttinen, Wahlman oraz Batista dos Santos. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma HIFK Elsinki w tym sezonie?
Bilans HIFK Elsinki w tym sezonie to 23 mecze i wynik 9-7-7 przy 47 zdobytych bramkach i 38 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz HIFK Elsinki w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra HIFK Elsinki w sezonie 2026.
Wyniki HIFK Elsinki w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub HIFK Elsinki w sezonie 2026.
Forma i bramki HIFK Elsinki w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
HIFK Elsinki wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
19 Wrz Koniec
|
Ykkonen
|
4:0 | – | 10/12 | 3/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Ykkonen
|
1:0 | – | 5/10 | 4/8 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Ykkonen
|
2:1 | – | 7/17 | 5/9 | |
|
03 Wrz Koniec
|
Ykkonen
|
1:1 | – | 6/8 | 6/8 | |
|
28 Sie Koniec
|
Ykkonen
|
1:2 | – | – | – | |
|
22 Sie Koniec
|
Ykkonen
|
5:1 | – | 6/13 | 2/3 | |
|
15 Sie Koniec
|
Ykkonen
|
3:5 | – | – | – | |
|
08 Sie Koniec
|
Ykkonen
|
2:2 | – | 6/9 | 6/9 | |
|
01 Sie Koniec
|
Ykkonen
|
5:5 | – | 3/9 | 7/13 | |
|
25 Lip Koniec
|
Ykkonen
|
1:1 | – | 8/16 | 3/5 |
HIFK Elsinki ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 1 z 1 meczu, ze średnią 0,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz HIFK Elsinki?
Ostatni mecz HIFK Elsinki to wygrana z PPJ / Lauttasaari 4:0 w Ykkonen, 19 września 2026. Bramki zdobyli Pirttinen, Wahlman oraz Batista dos Santos. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
HIFK Elsinki – tabela Ykkonen
Jakie miejsce w tabeli Ykkonen zajmuje HIFK Elsinki w sezonie 2026.
Miejsce HIFK Elsinki w tabeli Ykkonen
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kiffen
|
18 | 12 | 3 | 3 | 41:24 | 17 | 39 | |
2
|
PEPO
|
18 | 11 | 4 | 3 | 36:23 | 13 | 37 | |
3
|
Atlantis
|
18 | 10 | 2 | 6 | 62:44 | 18 | 32 | |
4
|
HIFK Elsinki
|
18 | 7 | 6 | 5 | 39:33 | 6 | 27 | |
5
|
HPS
|
18 | 7 | 4 | 7 | 39:41 | -2 | 25 | |
6
|
PPJ / Lauttasaari
|
18 | 5 | 8 | 5 | 33:31 | 2 | 23 | |
7
|
Reipas
|
18 | 7 | 2 | 9 | 35:35 | 0 | 23 | |
8
|
PuiU Helsinki
|
18 | 4 | 4 | 10 | 26:38 | -12 | 16 | |
9
|
MyPa
|
18 | 4 | 3 | 11 | 20:39 | -19 | 15 | |
10
|
Union Plaani
|
18 | 4 | 2 | 12 | 19:42 | -23 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kiffen
|
18 | 12 | 3 | 3 | 41:24 | 17 | 39 | |
2
|
PEPO
|
18 | 11 | 4 | 3 | 36:23 | 13 | 37 | |
3
|
Atlantis
|
18 | 10 | 2 | 6 | 62:44 | 18 | 32 | |
4
|
HIFK Elsinki
|
18 | 7 | 6 | 5 | 39:33 | 6 | 27 | |
5
|
HPS
|
18 | 7 | 4 | 7 | 39:41 | -2 | 25 | |
6
|
PPJ / Lauttasaari
|
18 | 5 | 8 | 5 | 33:31 | 2 | 23 | |
7
|
Reipas
|
18 | 7 | 2 | 9 | 35:35 | 0 | 23 | |
8
|
PuiU Helsinki
|
18 | 4 | 4 | 10 | 26:38 | -12 | 16 | |
9
|
MyPa
|
18 | 4 | 3 | 11 | 20:39 | -19 | 15 | |
10
|
Union Plaani
|
18 | 4 | 2 | 12 | 19:42 | -23 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
PEPO
|
9 | 7 | 2 | 0 | 25:10 | 15 | 23 | |
| 2 |
Kiffen
|
9 | 7 | 1 | 1 | 21:10 | 11 | 22 | |
| 3 |
Atlantis
|
9 | 7 | 0 | 2 | 39:19 | 20 | 21 | |
| 4 |
Reipas
|
9 | 6 | 2 | 1 | 21:13 | 8 | 20 | |
| 5 |
HIFK Elsinki
|
9 | 4 | 2 | 3 | 22:17 | 5 | 14 | |
| 6 |
HPS
|
9 | 3 | 2 | 4 | 22:24 | -2 | 11 | |
| 7 |
PPJ / Lauttasaari
|
9 | 2 | 5 | 2 | 13:11 | 2 | 11 | |
| 8 |
PuiU Helsinki
|
9 | 3 | 2 | 4 | 16:15 | 1 | 11 | |
| 9 |
MyPa
|
9 | 2 | 2 | 5 | 7:15 | -8 | 8 | |
| 10 |
Union Plaani
|
9 | 2 | 1 | 6 | 9:21 | -12 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Kiffen
|
9 | 5 | 2 | 2 | 20:14 | 6 | 17 | |
| 2 |
PEPO
|
9 | 4 | 2 | 3 | 11:13 | -2 | 14 | |
| 3 |
HPS
|
9 | 4 | 2 | 3 | 17:17 | 0 | 14 | |
| 4 |
HIFK Elsinki
|
9 | 3 | 4 | 2 | 17:16 | 1 | 13 | |
| 5 |
PPJ / Lauttasaari
|
9 | 3 | 3 | 3 | 20:20 | 0 | 12 | |
| 6 |
Atlantis
|
9 | 3 | 2 | 4 | 23:25 | -2 | 11 | |
| 7 |
MyPa
|
9 | 2 | 1 | 6 | 13:24 | -11 | 7 | |
| 8 |
Union Plaani
|
9 | 2 | 1 | 6 | 10:21 | -11 | 7 | |
| 9 |
PuiU Helsinki
|
9 | 1 | 2 | 6 | 10:23 | -13 | 5 | |
| 10 |
Reipas
|
9 | 1 | 0 | 8 | 14:22 | -8 | 3 |
Które miejsce zajmuje HIFK Elsinki w tabeli Ykkonen?
HIFK Elsinki zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Ykkonen z dorobkiem 27 punktów po 18 kolejkach. Strata do prowadzącego Kiffen wynosi 12 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:33, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki HIFK Elsinki w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki HIFK Elsinki na tle ligi w sezonie 2026.
HIFK Elsinki na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,2
- Strzały celne / mecz 4,6
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,65
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy HIFK Elsinki
-
Aapo Hypponen 8

-
Aleksi Wahlman 8

-
Erikson Carlos 7
-
Willem Haapiainen 5

-
Otto Ollikainen 2
-
Eero Karjalainen 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki HIFK Elsinki i rywali według minuty w ostatnich 23 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres HIFK Elsinki to 46–60 minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 9 trafieniami.
Przebieg meczu HIFK Elsinki i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 6-6-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 2-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 10 | 6-3-1 |
| Remis do przerwy | 11 | 3-3-5 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy HIFK Elsinki otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla HIFK Elsinki
89% bramek HIFK Elsinki pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
HIFK Elsinki zdobywa w sezonie średnio 1,48 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie HIFK Elsinki
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów HIFK Elsinki, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach HIFK Elsinki
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 65%
- Powyżej 3,5 39%
- Powyżej 4,5 26%
- Powyżej 5,5 22%
W 65% meczów HIFK Elsinki padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
HIFK Elsinki – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
HIFK Elsinki fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla HIFK Elsinki, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie HIFK Elsinki zdobywa 1,64 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 23 meczach HIFK Elsinki ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli HIFK Elsinki, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 23 meczów.
HIFK Elsinki – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 4,6
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 21%
- Strzałów na gola 4,7
HIFK Elsinki oddaje 9,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,7 strzału.
HIFK Elsinki – posiadanie piłki
- U siebie 53,7%
- Na wyjeździe 50,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 20
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 20
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 20 meczów. Średnio HIFK Elsinki utrzymuje przy piłce 52,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
HIFK Elsinki – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
HIFK Elsinki wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
HIFK Elsinki – czyste konta
- U siebie 2 z 11
- Na wyjeździe 3 z 12
- Stracone / mecz 1,65
- Bez straty do przerwy 65%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 39%
Czyste konto HIFK Elsinki to 22% meczów sezonu (5 z 23), z czego 2 w 11 meczach u siebie.
HIFK Elsinki – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 85%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 6,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,4
HIFK Elsinki wykonuje średnio 5,5 rzutów rożnych na mecz wobec 5,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 85% spotkań.
HIFK Elsinki – kartki
- Żółte kartki 70
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 65%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 5%
HIFK Elsinki ogląda średnio 3,5 żółtej kartki na mecz, a rywale HIFK Elsinki – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
HIFK Elsinki według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 9 | 2-2-5 | 0,89 | 1,67 | 2,44 |
| Środka tabeli (4–7) | 8 | 2-4-2 | 1,25 | 1,88 | 1,63 |
| Dołu tabeli (8–10) | 6 | 5-1-0 | 2,67 | 2,83 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz HIFK Elsinki zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
HIFK Elsinki na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,56 1,56 | 2,78 1,22 | 1,11 1,44 |
|
3.
|
2,33 1,22 | 4,33 2,56 | 2,11 2,78 |
|
4.
|
1,56 1,44 | 2,44 1,89 | 1,89 1,78 |
|
5.
|
1,22 1,56 | 2,44 1,89 | 2,67 1,89 |
|
6.
|
1,22 1,33 | 1,44 2,22 | 1,22 2,22 |
Ciekawe rekordy w meczach HIFK Elsinki
Skrajne wyniki i osiągnięcia HIFK Elsinki w tym sezonie
- Najwyższa wygrana HIFK Elsinki - Union Plaani 5:1 Ykkonen, 17.04.2026
- Najwyższa porażka PEPO - HIFK Elsinki 5:1 Ykkonen, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 10 bramek HPS - HIFK Elsinki 5:5, Ykkonen, 1.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Hypponen, HIFK Elsinki - Union Plaani 5:1, Ykkonen, 17.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Haapiainen, HIFK Elsinki - Union Plaani 5:1, Ykkonen, 17.04.2026
Jakie statystyki ma HIFK Elsinki w tym sezonie?
Bilans HIFK Elsinki w tym sezonie to 23 mecze i wynik 9-7-7 przy 47 zdobytych bramkach i 38 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
HIFK Elsinki – zawodnicy
Jak wygląda kadra HIFK Elsinki w sezonie 2026.
Kadra HIFK Elsinki
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
27 | Finlandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
31 | Brazylia | 0 € | – | 19 | 106% | 7 | 0 | 1 334' | 6 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
26 | Finlandia | – | – | 11 | 61% | 1 | 0 | 70' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
|
27 | Finlandia | 0 € | – | 6 | 33% | 0 | 0 | 86' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
29 | Finlandia | 0 € | 10 tys. € | 11 | 61% | 0 | 0 | 825' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
24 | Finlandia | – | – | 8 | 44% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
27 | Finlandia | 0 € | – | 20 | 111% | 1 | 0 | 43' | 8 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
26 | Finlandia | 0 € | – | 18 | 100% | 8 | 0 | 1 237' | 6 | 0 | |||||||
| 77 |
|
31 | Finlandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
28 | Finlandia | – | – | 8 | 44% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
24 | Finlandia | – | – | 18 | 100% | 1 | 0 | 887' | 7 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
30 | Finlandia | 0 € | – | 16 | 89% | 1 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
28 | Finlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 66 |
![]() |
27 | Finlandia | 0 € | – | 15 | 83% | 2 | 0 | 1 049' | 5 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry HIFK Elsinki
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile HIFK Elsinki wydaje na pensje
10 tys. € rocznie
śr. 691 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Finlandia (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy HIFK Elsinki w sezonie 2026
Struktura wieku i wartości kadry HIFK Elsinki
HIFK Elsinki – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub HIFK Elsinki w sezonie 2026.
HIFK Elsinki transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
![]() |
Finlandia | 23 | – | za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Finlandia | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Finlandia | 36 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Lip 2026 |
|
Finlandia | 27 | – | za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Afganistan | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
![]() |
Finlandia | – |
|
wypożyczenie | |
| 26 Maj 2026 |
![]() |
Finlandia | – |
|
wypożyczenie | |
| 26 Maj 2026 |
![]() |
Finlandia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 04 Mar 2026 |
|
Finlandia | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Lut 2026 |
|
Finlandia | 25 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski HIFK Elsinki w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do HIFK Elsinki trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
HIFK Elsinki – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski HIFK Elsinki? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez HIFK Elsinki?
Klub piłkarski HIFK Elsinki zdobył w swojej historii 8 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Finlandii oraz Puchar Regionów.