Forma w lidze
Kapaz w tabeli
7. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
4:5 bramki
1,00 gola/mecz
3 pkt
2:2 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Kapaz
Wartość drużyny: 2,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Mołdawia | 28 | pomocnik | 6 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Gruzja | 26 | obrońca | 6 | 175 tys. € |
Kapaz w tabeli Premyer Liqası
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftchi Baku
|
7 | 5 | 1 | 1 | 18:5 | 16 |
2
|
Sabah FA
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:1 | 16 |
| ··· | |||||||
6
|
Zira
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:9 | 11 |
7
|
Kapaz
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | 10 |
8
|
Sumqayıt
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:10 | 8 |
Wyniki Kapaz
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Araz
0
Kapaz
2
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 7. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Kapaz
1
Sumqayıt
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 6. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Kapaz
1
Qabala
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 5. kolejka
|
Terminarz Kapaz
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 16:30
|
Kapaz
Zira
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 8. kolejka
|
|
|
24 Paź 14:30
|
Safa Baku
Kapaz
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 9. kolejka
|
|
|
27 Paź 14:00
|
Kapaz
Baku Sportinq
Puchar Azerbejdżanu
|
Ostatnie transfery Kapaz
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 Paź 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Kosowo |
|
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
![]() |
Azerbejdżan |
![]() |
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Nigeria |
|
za darmo |
Kapaz to klub piłkarski z Azerbejdżanu występujący w Premyer Liqası (Azerbejdżan). Swoim domowym obiektem jest Şəhər stadionu, który może pomieścić 26 120 widzów. Zespół prowadzi Azar Mammadov. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,3 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Azerbejdżanu.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Kapaz?
Klub piłkarski Kapaz zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Azerbejdżanu oraz Mistrzostwo Azerbejdżanu.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kapaz w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Kapaz trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Kapaz w tabeli Premyer Liqası?
Kapaz zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Premyer Liqası z dorobkiem 10 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Neftchi Baku wynosi 6 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Kapaz?
W wyjściowym ustawieniu Kapaz między słupkami staje R. Santos, a linię obrony najczęściej tworzą A. Fofana, U. Abbasov, D. Domgjoni oraz R. Maharramli. W środku pola grają M. Ba, V. Stina, N. Ələsgərov oraz D. Acquah, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Abubakar, O. Muyiwa. Trener Azar Mammadov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premyer Liqası (Azerbejdżan) i pucharach.
Kiedy Kapaz gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kapaz to spotkanie z Zira, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie Şəhər stadionu w ramach Premyer Liqası (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kapaz?
Ostatni mecz Kapaz to wygrana z Araz 0:2 w Premyer Liqası, 9 października 2026. Bramki zdobyli Muyiwa, Haciyev. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Kapaz w tym sezonie?
Bilans Kapaz w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-1-2 przy 6 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Kapaz w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Kapaz w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Kapaz
Kapaz terminarz
Kiedy Kapaz gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kapaz to spotkanie z Zira, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie Şəhər stadionu w ramach Premyer Liqası (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Kapaz w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Kapaz w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Kapaz w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Kapaz wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 7. kolejka
|
0:2 | – | 2/8 | 1/3 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 6. kolejka
|
1:1 | – | 2/6 | 2/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 5. kolejka
|
1:0 | – | 2/5 | 1/3 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 4. kolejka
|
1:4 | – | 2/7 | 6/10 | |
|
30 Sie Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 3. kolejka
|
1:0 | – | 1/7 | 5/6 | |
|
15 Sie Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 1. kolejka
|
2:0 | – | 3/9 | 2/4 | |
|
23 Maj Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 33. kolejka
|
0:1 | – | 2/6 | 4/8 | |
|
15 Maj Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 32. kolejka
|
2:0 | – | 2/7 | 2/5 | |
|
08 Maj Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 31. kolejka
|
0:1 | – | 4/14 | 1/4 | |
|
02 Maj Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 30. kolejka
|
2:1 | – | 6/10 | 2/4 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kapaz?
Ostatni mecz Kapaz to wygrana z Araz 0:2 w Premyer Liqası, 9 października 2026. Bramki zdobyli Muyiwa, Haciyev. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kapaz – tabela Premyer Liqası (Azerbejdżan)
Jakie miejsce w tabeli Premyer Liqası (Azerbejdżan) zajmuje Kapaz w sezonie 2026/2027.
Miejsce Kapaz w tabeli Premyer Liqası
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftchi Baku
|
7 | 5 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 16 | |
2
|
Sabah FA
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:1 | 13 | 16 | |
3
|
Karabach Agdam
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
4
|
Turan
|
7 | 4 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 14 | |
5
|
Shamakhi FK
|
8 | 3 | 4 | 1 | 12:9 | 3 | 13 | |
6
|
Zira
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 11 | |
7
|
Kapaz
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
8
|
Sumqayıt
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 8 | |
9
|
Mil-Muğan
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:13 | -7 | 4 | |
10
|
Qabala
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 4 | |
11
|
Safa Baku
|
8 | 1 | 0 | 7 | 4:15 | -11 | 3 | |
12
|
Araz
|
8 | 0 | 2 | 6 | 6:17 | -11 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftchi Baku
|
7 | 5 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 16 | |
2
|
Sabah FA
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:1 | 13 | 16 | |
3
|
Karabach Agdam
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
4
|
Turan
|
7 | 4 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 14 | |
5
|
Shamakhi FK
|
8 | 3 | 4 | 1 | 12:9 | 3 | 13 | |
6
|
Zira
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 11 | |
7
|
Kapaz
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
8
|
Sumqayıt
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 8 | |
9
|
Mil-Muğan
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:13 | -7 | 4 | |
10
|
Qabala
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 4 | |
11
|
Safa Baku
|
8 | 1 | 0 | 7 | 4:15 | -11 | 3 | |
12
|
Araz
|
8 | 0 | 2 | 6 | 6:17 | -11 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Zira
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 11 | |
| 2 |
Turan
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 10 | |
| 3 |
Sabah FA
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:1 | 9 | 9 | |
| 4 |
Karabach Agdam
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 5 |
Neftchi Baku
|
3 | 2 | 1 | 0 | 9:1 | 8 | 7 | |
| 6 |
Kapaz
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 7 |
Sumqayıt
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 8 |
Shamakhi FK
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 9 |
Qabala
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 4 | |
| 10 |
Araz
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 11 |
Mil-Muğan
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 12 |
Safa Baku
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Neftchi Baku
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 9 | |
| 2 |
Sabah FA
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 3 |
Karabach Agdam
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 4 |
Shamakhi FK
|
6 | 1 | 4 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 5 |
Turan
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 6 |
Mil-Muğan
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 7 |
Kapaz
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 8 |
Safa Baku
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 9 |
Sumqayıt
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 10 |
Zira
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 11 |
Qabala
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 12 |
Araz
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Kapaz w tabeli Premyer Liqası?
Kapaz zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Premyer Liqası z dorobkiem 10 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Neftchi Baku wynosi 6 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Kapaz w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Kapaz na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Kapaz na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,7
- Strzały celne / mecz 3,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,17
- Czyste konta 50%
Strzelcy Kapaz
-
Victor Stina 2
-
Kenneth Kalunga 1
-
Muyiwa Olabiran 1
-
Desmond Acquah 1
-
Rahman Haciyev 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Kapaz i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Kapaz to 46–60 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Kapaz i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Kapaz otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Kapaz
100% bramek Kapaz pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Kapaz zdobywa w sezonie średnio 1,67 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,67.
Aktualne serie Kapaz
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Kapaz, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Kapaz
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 17%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 17% meczów Kapaz padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Kapaz – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Kapaz, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Kapaz zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Kapaz ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 83% goli Kapaz, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 6 meczów.
Kapaz – strzały
- Celne / mecz 3,3
- Niecelne / mecz 4,3
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,7
Kapaz oddaje 7,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,7 strzału.
Kapaz – posiadanie piłki
- U siebie 48,5%
- Na wyjeździe 40,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 6
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 6 meczów. Średnio Kapaz utrzymuje przy piłce 45,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Kapaz – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 1 z 2
- Stracone / mecz 1,17
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Kapaz to 50% meczów sezonu (3 z 6), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Kapaz – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 17%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 1,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,5
Kapaz wykonuje średnio 2,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 17% spotkań.
Kapaz – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 0%
Kapaz ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Kapaz – 2,2.
Kapaz według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 0,50 | 1,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,00 | 2,50 |
| Dołu tabeli (9–12) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Kapaz zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Kapaz na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
3,00 1,17 | 2,50 1,17 | 1,50 1,00 |
|
6.
|
2,20 0,00 | 1,60 0,00 | 0,60 3,00 |
|
7.
|
1,75 1,50 | 1,00 1,00 | 1,25 1,00 |
|
8.
|
1,40 0,50 | 1,60 1,00 | 1,40 1,50 |
|
9.
|
0,00 0,80 | 1,00 0,80 | 2,50 1,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Kapaz
Skrajne wyniki i osiągnięcia Kapaz w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Araz - Kapaz 0:2 Premyer Liqası (Azerbejdżan), 9.10.2026
- Najwyższa porażka Kapaz - Shamakhi FK 1:4 Premyer Liqası (Azerbejdżan), 4.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Kapaz - Shamakhi FK 1:4, Premyer Liqası (Azerbejdżan), 4.09.2026
- Najszybsza bramka 31. minuta Muyiwa, Araz - Kapaz 0:2, Premyer Liqası (Azerbejdżan), 9.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 86. minuta Kalunga, Kapaz - Sumqayıt 1:1, Premyer Liqası (Azerbejdżan), 20.09.2026
Jakie statystyki ma Kapaz w tym sezonie?
Bilans Kapaz w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-1-2 przy 6 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Kapaz – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kapaz w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Kapaz
-
Maqsad Isayev Pomocnik Naciągnięcie więzadła krzyżowego pauzuje od 224 dniopuszczone: 17 meczów
Kadra Kapaz
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
24 | Azerbejdżan | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
31 | Azerbejdżan | 250 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 485' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
22 | Azerbejdżan | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
21 | Azerbejdżan | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
29 | Portugalia | 175 tys. € | 270 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
28 | Nigeria | 300 tys. € | 51 tys. € | 5 | 83% | 1 | 0 | 98' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
23 | Azerbejdżan | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
25 | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
27 | Mali | 450 tys. € | 173 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 449' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
31 | Azerbejdżan | 400 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Azerbejdżan | 400 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 84' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
29 | Zambia | – | – | 6 | 100% | 1 | 0 | 515' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
33 | Azerbejdżan | 100 tys. € | – | 4 | 67% | 1 | 0 | 50' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Mołdawia | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 2 | 0 | 526' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
24 | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
27 | Azerbejdżan | 550 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 78' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
24 | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
32 | Azerbejdżan | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
24 | Belgia | 250 tys. € | 120 tys. € | 5 | 83% | 1 | 0 | 360' | 2 | 0 | |||||||
| 40 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 77 |
![]() |
27 | Azerbejdżan | 600 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
![]() |
33 | Azerbejdżan | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
29 | Azerbejdżan | 100 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 173' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Azerbejdżan | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
24 | Azerbejdżan | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
27 | Burkina-Faso | 150 tys. € | 164 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 532' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
23 | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | ||||||||
| 17 |
![]() |
23 | Azerbejdżan | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
34 | Azerbejdżan | 175 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 494' | 1 | 0 | |||||||
| 66 |
|
29 | Kosowo | 250 tys. € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
24 | Azerbejdżan | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
27 | Portugalia | 500 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
27 | Azerbejdżan | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
27 | Azerbejdżan | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
24 | Azerbejdżan | 650 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 81 |
![]() |
23 | Azerbejdżan | 25 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 94 |
|
32 | Azerbejdżan | – | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Kapaz
6,5 mln €
śr. 176 tys. € / zawodnika
Ile Kapaz wydaje na pensje
778 tys. € rocznie
śr. 21 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Azerbejdżan (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Kapaz w sezonie 2026/2027
Kapaz wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Kapaz
Jak wygląda skład Kapaz?
W wyjściowym ustawieniu Kapaz między słupkami staje R. Santos, a linię obrony najczęściej tworzą A. Fofana, U. Abbasov, D. Domgjoni oraz R. Maharramli. W środku pola grają M. Ba, V. Stina, N. Ələsgərov oraz D. Acquah, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Abubakar, O. Muyiwa. Trener Azar Mammadov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premyer Liqası (Azerbejdżan) i pucharach.
Kapaz – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Kapaz w sezonie 2026/2027.
Kapaz transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 Paź 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | – |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Kosowo | 29 |
|
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
![]() |
Azerbejdżan | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Nigeria | 28 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Brazylia | 30 |
|
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Belgia | 24 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Azerbejdżan | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Azerbejdżan | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
![]() |
Azerbejdżan | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Azerbejdżan | 31 |
|
za darmo |
Kapaz bilans transferowy
- 0 € 2026
- +50 tys. € 2025
- +51 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Kapaz
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kapaz w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Kapaz trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Kapaz – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Kapaz? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Kapaz?
Klub piłkarski Kapaz zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Azerbejdżanu oraz Mistrzostwo Azerbejdżanu.