Forma w lidze
Karabach Agdam w tabeli
3. miejsce / 16 punktów Bezpieczna strefa
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
5 meczów bez porażki
9 meczów ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
7:3 bramki
2,33 gola/mecz
7 pkt
4:1 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Karabachu Agdam
Wartość drużyny: 20,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Ukraina | 26 | napastnik | 6 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Mozambik | 28 | obrońca | 6 | 1 mln € |
Przewidywany skład Karabachu Agdam 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Karabach Agdam w tabeli Premyer Liqası
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftchi Baku
|
7 | 5 | 1 | 1 | 18:5 | 16 |
2
|
Sabah FA
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:1 | 16 |
3
|
Karabach Agdam
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 16 |
4
|
Turan
|
7 | 4 | 2 | 1 | 7:4 | 14 |
5
|
Zira
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:9 | 11 |
Wyniki Karabachu Agdam
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Mil-Muğan
0
Karabach Agdam
2
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 7. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Karabach Agdam
1
Safa Baku
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 6. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Zira
1
Karabach Agdam
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 5. kolejka
|
Terminarz Karabachu Agdam
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 17:00
|
Karabach Agdam
Neftchi Baku
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 8. kolejka
|
|
|
25 Paź 15:00
|
Sabah FA
Karabach Agdam
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 9. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Qabala
Karabach Agdam
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Karabachu Agdam
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Polska |
|
500 tys. € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
250 tys. € | |
| 27 Sie 2026 |
|
Niemcy |
|
1 mln € |
Karabach Agdam to klub piłkarski z Azerbejdżanu występujący w Premyer Liqası (Azerbejdżan). Swoim domowym obiektem jest Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu, który może pomieścić 31 850 widzów. Zespół prowadzi Qurban Qurbanov. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 20,1 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Europy.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Karabach Agdam w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Karabachu Agdam trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 4,3 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Reda Khadra z Reims za 1 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Camilo Duran do Celtic za 5,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Karabach Agdam w tabeli Premyer Liqası?
Karabach Agdam zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Premyer Liqası z dorobkiem 16 punktów po 6 kolejkach. Przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład Karabachu Agdam?
W wyjściowym ustawieniu Karabachu Agdam między słupkami staje M. Zlomislić, a linię obrony najczęściej tworzą M. Silva, C. Makreckis, B. Varkonyi oraz B. Langa. W środku pola grają S. Lobato, P. Bicalho, Kady Iuri Borges Malinowski, M. Janković oraz J. Montiel, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Mouaddib. Trener Qurban Qurbanov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premyer Liqası (Azerbejdżan) i pucharach.
Kiedy Karabach Agdam gra następny mecz?
Najbliższy mecz Karabachu Agdam to spotkanie z Neftchi Baku, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu w ramach Premyer Liqası (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Karabachu Agdam?
Ostatni mecz Karabachu Agdam to wygrana z Mil-Muğan 0:2 w Premyer Liqası, 11 października 2026. Bramki zdobyli Kashchuk, Mouaddib. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Karabach Agdam w tym sezonie?
Bilans Karabachu Agdam w tym sezonie to 6 meczów i wynik 5-1-0 przy 11 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 66%, a oddaje 17,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Karabachu Agdam w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Karabach Agdam w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Karabachu Agdam
Karabach Agdam terminarz
Kiedy Karabach Agdam gra następny mecz?
Najbliższy mecz Karabachu Agdam to spotkanie z Neftchi Baku, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu w ramach Premyer Liqası (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Karabachu Agdam w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Karabach Agdam w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Karabachu Agdam w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Karabach Agdam wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 7. kolejka
|
0:2 | – | 8/11 | 2/3 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 6. kolejka
|
1:0 | – | 7/9 | 0/1 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 5. kolejka
|
1:1 | – | 5/8 | 2/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 4. kolejka
|
3:2 | – | 7/11 | 1/4 | |
|
31 Sie Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 3. kolejka
|
0:1 | – | 11/15 | 2/3 | |
|
27 Sie Dogryw.
|
Liga Konferencji, play offy
|
1:4 | 4-2-3-1 | 0/9 | 6/9 | |
|
20 Sie Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
0:1 | 4-2-3-1 | 3/8 | 1/6 | |
|
17 Sie Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 1. kolejka
|
3:1 | – | 7/11 | 0/4 | |
|
13 Sie Koniec
|
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
2:0 | 4-2-3-1 | 4/10 | 1/3 | |
|
06 Sie Koniec
|
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
1:0 | 4-2-3-1 | 11/15 | 2/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Karabachu Agdam?
Ostatni mecz Karabachu Agdam to wygrana z Mil-Muğan 0:2 w Premyer Liqası, 11 października 2026. Bramki zdobyli Kashchuk, Mouaddib. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Karabach Agdam – tabela Premyer Liqası (Azerbejdżan)
Jakie miejsce w tabeli Premyer Liqası (Azerbejdżan) zajmuje Karabach Agdam w sezonie 2026/2027.
Miejsce Karabachu Agdam w tabeli Premyer Liqası
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftchi Baku
|
7 | 5 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 16 | |
2
|
Sabah FA
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:1 | 13 | 16 | |
3
|
Karabach Agdam
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
4
|
Turan
|
7 | 4 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 14 | |
5
|
Zira
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 11 | |
6
|
Shamakhi FK
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9:7 | 2 | 10 | |
7
|
Kapaz
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
8
|
Sumqayıt
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 5 | |
9
|
Mil-Muğan
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:13 | -7 | 4 | |
10
|
Qabala
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 4 | |
11
|
Safa Baku
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:12 | -10 | 3 | |
12
|
Araz
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:15 | -10 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftchi Baku
|
7 | 5 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 16 | |
2
|
Sabah FA
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:1 | 13 | 16 | |
3
|
Karabach Agdam
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
4
|
Turan
|
7 | 4 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 14 | |
5
|
Zira
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 11 | |
6
|
Shamakhi FK
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9:7 | 2 | 10 | |
7
|
Kapaz
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
8
|
Sumqayıt
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 5 | |
9
|
Mil-Muğan
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:13 | -7 | 4 | |
10
|
Qabala
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 4 | |
11
|
Safa Baku
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:12 | -10 | 3 | |
12
|
Araz
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:15 | -10 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Zira
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 11 | |
| 2 |
Turan
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 10 | |
| 3 |
Sabah FA
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:1 | 9 | 9 | |
| 4 |
Karabach Agdam
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 5 |
Neftchi Baku
|
3 | 2 | 1 | 0 | 9:1 | 8 | 7 | |
| 6 |
Kapaz
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 7 |
Sumqayıt
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 8 |
Qabala
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 4 | |
| 9 |
Shamakhi FK
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 10 |
Araz
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 11 |
Mil-Muğan
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 12 |
Safa Baku
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Neftchi Baku
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 9 | |
| 2 |
Sabah FA
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 3 |
Karabach Agdam
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 4 |
Shamakhi FK
|
6 | 1 | 4 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 5 |
Turan
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 6 |
Mil-Muğan
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 7 |
Kapaz
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 8 |
Safa Baku
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 9 |
Sumqayıt
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 10 |
Zira
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 11 |
Qabala
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 12 |
Araz
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | -7 | 0 |
Które miejsce zajmuje Karabach Agdam w tabeli Premyer Liqası?
Karabach Agdam zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Premyer Liqası z dorobkiem 16 punktów po 6 kolejkach. Przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Karabachu Agdam w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Karabachu Agdam na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Karabach Agdam na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 17,0
- Strzały celne / mecz 6,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,67
- Czyste konta 50%
Strzelcy Karabachu Agdam
Rozkład bramek w czasie
Bramki Karabachu Agdam i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Karabachu Agdam to 61–75 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Karabachu Agdam i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 5-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 3-1-0 |
Gdy Karabach Agdam otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Karabachu Agdam
82% bramek Karabachu Agdam pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Karabach Agdam zdobywa w sezonie średnio 2,67 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 2,67.
Aktualne serie Karabachu Agdam
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Karabachu Agdam, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Karabachu Agdam
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Karabachu Agdam padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Karabach Agdam – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Karabachu Agdam, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Karabach Agdam zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 2,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Karabachu Agdam ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 73% goli Karabachu Agdam, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 6 meczów.
Karabach Agdam – strzały
- Celne / mecz 6,8
- Niecelne / mecz 10,2
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,3
Karabach Agdam oddaje 17,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,3 strzału.
Karabach Agdam – posiadanie piłki
- U siebie 69,0%
- Na wyjeździe 62,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 6
- Najniższe w sezonie 55%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 6 meczów. Średnio Karabach Agdam utrzymuje przy piłce 65,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 55%.
Karabach Agdam – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 2 z 3
- Stracone / mecz 0,67
- Bez straty do przerwy 83%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Karabachu Agdam to 50% meczów sezonu (3 z 6), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Karabach Agdam – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 83%
- Pow. 10,5 w meczu 67%
- Rożne u siebie / mecz 7,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 8,0
Karabach Agdam wykonuje średnio 7,5 rzutów rożnych na mecz wobec 3,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 83% spotkań.
Karabach Agdam – kartki
- Żółte kartki 6
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 33%
Karabach Agdam ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Karabachu Agdam – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Karabach Agdam według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| Środka tabeli (5–8) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,67 | 0,67 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Karabach Agdam zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Karabach Agdam na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,33 2,25 | 3,00 2,25 | 0,33 1,00 |
|
2.
|
3,00 2,33 | 3,33 1,33 | 0,33 0,00 |
|
3.
|
3,00 2,33 | 2,33 1,33 | 1,00 0,33 |
|
4.
|
2,50 1,33 | 1,00 1,00 | 0,25 1,00 |
|
5.
|
2,20 0,00 | 1,60 0,00 | 0,60 3,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Karabachu Agdam
Skrajne wyniki i osiągnięcia Karabachu Agdam w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Karabach Agdam - Shamakhi FK 3:1 Premyer Liqası (Azerbejdżan), 17.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Karabach Agdam - Araz 3:2, Premyer Liqası (Azerbejdżan), 6.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 8. minuta Montiel, Karabach Agdam - Araz 3:2, Premyer Liqası (Azerbejdżan), 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Qurbanli, Karabach Agdam - Araz 3:2, Premyer Liqası (Azerbejdżan), 6.09.2026
Jakie statystyki ma Karabach Agdam w tym sezonie?
Bilans Karabachu Agdam w tym sezonie to 6 meczów i wynik 5-1-0 przy 11 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 66%, a oddaje 17,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Karabach Agdam – zawodnicy
Jak wygląda kadra Karabachu Agdam w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Karabachu Agdam 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Karabachu Agdam
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
25 | Francja | 300 tys. € | – | 6 | 100% | 2 | 0 | 452' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
26 | Gambia | 750 tys. € | 263 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 23' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Nigeria | 1,5 mln € | 120 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 203' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
30 | Brazylia | 2 mln € | 1,3 mln € | 4 | 67% | 0 | 0 | 244' | 0 | 1 | |||||||
| 21 |
|
26 | Ukraina | 1,5 mln € | 31 tys. € | 6 | 100% | 3 | 0 | 337' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Azerbejdżan | 750 tys. € | 270 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 321' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
26 | Jamajka | 900 tys. € | 580 tys. € | 5 | 83% | 2 | 0 | 296' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
31 | Czarnogóra | 800 tys. € | 890 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 372' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Hiszpania | 800 tys. € | 182 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 316' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Niemcy | 1,2 mln € | 910 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 5' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
26 | Łotwa | 1 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
24 | Brazylia | 1,3 mln € | 212 tys. € | 4 | 67% | 0 | 0 | 189' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
25 | Brazylia | 1,5 mln € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 296' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
|
24 | Portugalia | 450 tys. € | 91 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 121' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
29 | Brazylia | 1 mln € | 66 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 524' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
24 | Węgry | 500 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 524' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
28 | Mozambik | 1 mln € | 380 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
29 | Azerbejdżan | 550 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
24 | Francja | 325 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
31 | Azerbejdżan | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
|
25 | Azerbejdżan | 1,5 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
|
35 | Azerbejdżan | 100 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 26' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
32 | Azerbejdżan | 600 tys. € | 184 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
19 | Azerbejdżan | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
28 | Bośnia | 2 mln € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Karabachu Agdam
23 mln €
śr. 919 tys. € / zawodnika
Ile Karabach Agdam wydaje na pensje
5,5 mln € rocznie
śr. 221 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
15
najliczniej: Azerbejdżan (7 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Karabachu Agdam w sezonie 2026/2027
Karabach Agdam wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Karabachu Agdam
Jak wygląda skład Karabachu Agdam?
W wyjściowym ustawieniu Karabachu Agdam między słupkami staje M. Zlomislić, a linię obrony najczęściej tworzą M. Silva, C. Makreckis, B. Varkonyi oraz B. Langa. W środku pola grają S. Lobato, P. Bicalho, Kady Iuri Borges Malinowski, M. Janković oraz J. Montiel, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Mouaddib. Trener Qurban Qurbanov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premyer Liqası (Azerbejdżan) i pucharach.
Karabach Agdam – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Karabach Agdam w sezonie 2026/2027.
Karabach Agdam transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Polska | 26 |
|
500 tys. € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Brazylia | 27 |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Brazylia | 24 |
|
250 tys. € | |
| 27 Sie 2026 |
|
Niemcy | 25 |
|
1 mln € | |
| 26 Sie 2026 |
|
Nigeria | 26 |
|
1 mln € | |
| 15 Sie 2026 |
|
Francja | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Azerbejdżan | 30 |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Ghana | 25 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Kolumbia | 24 |
|
5,5 mln € | |
| 07 Lip 2026 |
|
Azerbejdżan | 19 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Karabachu Agdam
Karabach Agdam bilans transferowy
- +5,4 mln € 2026
- +4,4 mln € 2025
- -2,7 mln € 2024
- +1,7 mln € 2023
- +425 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Karabachu Agdam
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Karabach Agdam w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Karabachu Agdam trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 4,3 mln €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Reda Khadra z Reims za 1 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Camilo Duran do Celtic za 5,5 mln €.
