Forma w lidze
Mil-Muğan w tabeli
9. miejsce / 4 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 porażki z rzędu
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
2:5 bramki
1,00 gola/mecz
4 pkt
4:8 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Mil-Muğan
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Portugalia | 26 | napastnik | 7 | 300 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 630 minut | Azerbejdżan | 25 | pomocnik | 7 | 75 tys. € |
Mil-Muğan w tabeli Premyer Liqası
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftchi Baku
|
7 | 5 | 1 | 1 | 18:5 | 16 |
2
|
Sabah FA
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:1 | 16 |
| ··· | |||||||
8
|
Sumqayıt
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:9 | 5 |
9
|
Mil-Muğan
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:13 | 4 |
10
|
Qabala
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:11 | 4 |
Wyniki Mil-Muğan
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Mil-Muğan
0
Karabach Agdam
2
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 7. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Sabah FA
3
Mil-Muğan
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 6. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Mil-Muğan
2
Neftchi Baku
3
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 5. kolejka
|
Terminarz Mil-Muğan
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 13:00
|
Mil-Muğan
Turan
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 8. kolejka
|
|
|
25 Paź 12:00
|
Mil-Muğan
Shamakhi FK
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 9. kolejka
|
|
|
27 Paź 14:00
|
Mil-Muğan
Qaradağ Lökbatan
Puchar Azerbejdżanu
|
Mil-Muğan to klub piłkarski z Azerbejdżanu występujący w Premyer Liqası (Azerbejdżan). Swoim domowym obiektem jest Saatli Rayon Olimpiya Idman Kompleksi Stadionu, który może pomieścić 2 000 widzów. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Azerbejdżanu.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Mil-Muğan w tabeli Premyer Liqası?
Mil-Muğan zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Premyer Liqası z dorobkiem 4 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Neftchi Baku wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Mil-Muğan?
W wyjściowym ustawieniu Mil-Muğan między słupkami staje H. Quliyev, a linię obrony najczęściej tworzą Diogo Vasques Rollo, R. Viegas oraz E. Banguera. W środku pola grają Y. Moses, Juninho, V. Qanbarov oraz A. Agazadə, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Karaklajić.
Kiedy Mil-Muğan gra następny mecz?
Najbliższy mecz Mil-Muğan to spotkanie z Turan, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Saatli Rayon Olimpiya Idman Kompleksi Stadionu w ramach Premyer Liqası (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Mil-Muğan?
Ostatni mecz Mil-Muğan to porażka z Karabachem Agdam 0:2 w Premyer Liqası, 11 października 2026. Bramki zdobyli Kashchuk, Mouaddib. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Mil-Muğan w tym sezonie?
Bilans Mil-Muğan w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-1-5 przy 6 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 7,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Mil-Muğan w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Mil-Muğan w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Mil-Muğan
Mil-Muğan terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 13:00
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 8. kolejka
|
Saatli Rayon Olimpiya Idman Kompleksi Stadionu U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 12:00
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 9. kolejka
|
Saatli Rayon Olimpiya Idman Kompleksi Stadionu U siebie | Trudny | |
|
27 Paź 14:00
|
Puchar Azerbejdżanu
|
Saatli Rayon Olimpiya Idman Kompleksi Stadionu U siebie | – | |
|
31 Paź 17:00
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 10. kolejka
|
Şəhər stadionu Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 17:00
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 11. kolejka
|
Saatli Rayon Olimpiya Idman Kompleksi Stadionu U siebie | Umiarkowany | |
|
21 Lis 17:00
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 12. kolejka
|
Saatli Rayon Olimpiya Idman Kompleksi Stadionu U siebie | Trudny | |
|
28 Lis 17:00
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 13. kolejka
|
Saatli Rayon Olimpiya Idman Kompleksi Stadionu U siebie | Umiarkowany | |
|
05 Gru 17:00
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 14. kolejka
|
Saatli Rayon Olimpiya Idman Kompleksi Stadionu U siebie | Umiarkowany | |
|
13 Gru 17:00
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 15. kolejka
|
Neftçi Arena Wyjazd | Trudny | |
|
19 Gru 17:00
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 16. kolejka
|
Saatli Rayon Olimpiya Idman Kompleksi Stadionu U siebie | Trudny |
Kiedy Mil-Muğan gra następny mecz?
Najbliższy mecz Mil-Muğan to spotkanie z Turan, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Saatli Rayon Olimpiya Idman Kompleksi Stadionu w ramach Premyer Liqası (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Mil-Muğan w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Mil-Muğan w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Mil-Muğan w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Mil-Muğan wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 7. kolejka
|
0:2 | – | 3/11 | 1/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 6. kolejka
|
3:1 | – | 4/7 | 6/7 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 5. kolejka
|
2:3 | – | 2/9 | 0/1 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 4. kolejka
|
2:1 | – | 11/16 | 3/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 3. kolejka
|
0:1 | – | 6/7 | 1/1 | |
|
22 Sie Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 2. kolejka
|
3:1 | – | 1/6 | 4/5 | |
|
15 Sie Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 1. kolejka
|
0:0 | – | 9/10 | 2/4 | |
|
24 Maj Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 33. kolejka
|
1:1 | – | 4/11 | 0/0 | |
|
16 Maj Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 32. kolejka
|
3:0 | – | 1/11 | 1/3 | |
|
08 Maj Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 31. kolejka
|
0:0 | – | 3/5 | 3/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Mil-Muğan?
Ostatni mecz Mil-Muğan to porażka z Karabachem Agdam 0:2 w Premyer Liqası, 11 października 2026. Bramki zdobyli Kashchuk, Mouaddib. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Mil-Muğan – tabela Premyer Liqası (Azerbejdżan)
Jakie miejsce w tabeli Premyer Liqası (Azerbejdżan) zajmuje Mil-Muğan w sezonie 2026/2027.
Miejsce Mil-Muğan w tabeli Premyer Liqası
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftchi Baku
|
7 | 5 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 16 | |
2
|
Sabah FA
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:1 | 13 | 16 | |
3
|
Karabach Agdam
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
4
|
Turan
|
7 | 4 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 14 | |
5
|
Zira
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 11 | |
6
|
Shamakhi FK
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9:7 | 2 | 10 | |
7
|
Kapaz
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
8
|
Sumqayıt
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 5 | |
9
|
Mil-Muğan
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:13 | -7 | 4 | |
10
|
Qabala
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 4 | |
11
|
Safa Baku
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:12 | -10 | 3 | |
12
|
Araz
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:15 | -10 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftchi Baku
|
7 | 5 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 16 | |
2
|
Sabah FA
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:1 | 13 | 16 | |
3
|
Karabach Agdam
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
4
|
Turan
|
7 | 4 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 14 | |
5
|
Zira
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 11 | |
6
|
Shamakhi FK
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9:7 | 2 | 10 | |
7
|
Kapaz
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
8
|
Sumqayıt
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 5 | |
9
|
Mil-Muğan
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:13 | -7 | 4 | |
10
|
Qabala
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 4 | |
11
|
Safa Baku
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:12 | -10 | 3 | |
12
|
Araz
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:15 | -10 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Zira
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 11 | |
| 2 |
Turan
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 10 | |
| 3 |
Sabah FA
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:1 | 9 | 9 | |
| 4 |
Karabach Agdam
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 5 |
Neftchi Baku
|
3 | 2 | 1 | 0 | 9:1 | 8 | 7 | |
| 6 |
Kapaz
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 7 |
Sumqayıt
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 8 |
Qabala
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 4 | |
| 9 |
Shamakhi FK
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 10 |
Araz
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 11 |
Mil-Muğan
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 12 |
Safa Baku
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Neftchi Baku
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 9 | |
| 2 |
Sabah FA
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 3 |
Karabach Agdam
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 4 |
Shamakhi FK
|
6 | 1 | 4 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 5 |
Turan
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 6 |
Mil-Muğan
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 7 |
Kapaz
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 8 |
Safa Baku
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 9 |
Sumqayıt
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 10 |
Zira
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 11 |
Qabala
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 12 |
Araz
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | -7 | 0 |
Które miejsce zajmuje Mil-Muğan w tabeli Premyer Liqası?
Mil-Muğan zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Premyer Liqası z dorobkiem 4 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Neftchi Baku wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Mil-Muğan w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Mil-Muğan na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Mil-Muğan na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,4
- Strzały celne / mecz 2,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,86
- Czyste konta 29%
Strzelcy Mil-Muğan
-
Diogo Almeida 2
-
Azer Salahli 1
-
Bakhtiyar Hasanalizade 1
-
S. Faracov 1

-
Ronaldo Rodrigues de Souza 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Mil-Muğan i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Mil-Muğan to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mil-Muğan - Turan Po przerwie pada 40% bramek Mil-Muğan.Przebieg meczu Mil-Muğan i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-0-5 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Mil-Muğan otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Mil-Muğan
80% bramek Mil-Muğan pada z gry. Z karnych odpowiadają za 20% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Mil-Muğan zdobywa w sezonie średnio 0,57 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 0,57.
Aktualne serie Mil-Muğan
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Mil-Muğan, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Mil-Muğan wygra mecz Mil-Muğan - Turan Mil-Muğan przegrał 4 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Mil-Muğan
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 57%
- Powyżej 3,5 43%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 0%
W 57% meczów Mil-Muğan padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mil-Muğan - Turan Powyżej 2,5 bramki padło w 57% meczów Mil-Muğan.Mil-Muğan – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Mil-Muğan, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Mil-Muğan zdobywa 0,00 punktu na mecz wobec 0,80 na wyjeździe.
Mil-Muğan wygra mecz Mil-Muğan - Turan Mil-Muğan zdobywa u siebie 0% możliwych punktów, na wyjeździe 27%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Mil-Muğan ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Mil-Muğan, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 7 meczów.
Mil-Muğan – strzały
- Celne / mecz 2,4
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 33%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,7
Mil-Muğan oddaje 7,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 33% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mil-Muğan - Turan Mil-Muğan oddaje 7,4 strzałów na mecz.Mil-Muğan – posiadanie piłki
- U siebie 32,5%
- Na wyjeździe 47,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 7
- Najniższe w sezonie 28%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 7 meczów. Średnio Mil-Muğan utrzymuje przy piłce 43,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 28%.
Mil-Muğan wygra mecz Mil-Muğan - Turan Mil-Muğan utrzymuje średnio 43,0% posiadania piłki.Mil-Muğan – czyste konta
- U siebie 0 z 2
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 1,86
- Bez straty do przerwy 43%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 71%
Czyste konto Mil-Muğan to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 0 w 2 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Mil-Muğan - Turan Czyste konto Mil-Muğan zachowuje w 29% meczów.Mil-Muğan – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 57%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 2,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,2
Mil-Muğan wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 57% spotkań.
Mil-Muğan – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 57%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 14%
Mil-Muğan ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Mil-Muğan – 1,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Mil-Muğan według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,00 | 2,67 |
| Środka tabeli (5–8) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 3,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 0,67 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Mil-Muğan zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Mil-Muğan na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,75 1,50 | 1,00 1,00 | 1,25 1,00 |
|
8.
|
1,00 0,50 | 1,50 1,00 | 1,50 1,50 |
|
9.
|
0,00 0,80 | 1,00 0,80 | 2,50 1,60 |
|
10.
|
1,00 0,00 | 0,50 0,33 | 1,25 2,00 |
|
11.
|
0,00 0,75 | 0,00 0,50 | 1,67 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Mil-Muğan
Skrajne wyniki i osiągnięcia Mil-Muğan w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Safa Baku - Mil-Muğan 0:1 Premyer Liqası (Azerbejdżan), 29.08.2026
- Najwyższa porażka Zira - Mil-Muğan 3:1 Premyer Liqası (Azerbejdżan), 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Mil-Muğan - Neftchi Baku 2:3, Premyer Liqası (Azerbejdżan), 11.09.2026
- Najszybsza bramka 29. minuta Həsənalizadə, Mil-Muğan - Neftchi Baku 2:3, Premyer Liqası (Azerbejdżan), 11.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 83. minuta Dos Santos, Zira - Mil-Muğan 3:1, Premyer Liqası (Azerbejdżan), 22.08.2026
Jakie statystyki ma Mil-Muğan w tym sezonie?
Bilans Mil-Muğan w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-1-5 przy 6 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 7,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Mil-Muğan – zawodnicy
Jak wygląda kadra Mil-Muğan w sezonie 2026/2027.
Kadra Mil-Muğan
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
31 | Serbia | 550 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
27 | Ghana | 200 tys. € | 39 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 315' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
23 | Brazylia | 50 tys. € | 18 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 477' | 1 | 1 | |||||||
| 17 |
![]() |
– | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
23 | Azerbejdżan | 25 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 307' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
27 | Azerbejdżan | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 23 |
![]() |
24 | Brazylia | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 3 | 0 | |||||||
| 29 |
|
30 | Kolumbia | 200 tys. € | 74 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
24 | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 94 |
|
32 | Brazylia | 100 tys. € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 205' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
27 | Azerbejdżan | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
29 | Białoruś | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Mil-Muğan
1,3 mln €
śr. 110 tys. € / zawodnika
Ile Mil-Muğan wydaje na pensje
130 tys. € rocznie
śr. 11 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Azerbejdżan (5 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Mil-Muğan w sezonie 2026/2027
Mil-Muğan wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Mil-Muğan
Jak wygląda skład Mil-Muğan?
W wyjściowym ustawieniu Mil-Muğan między słupkami staje H. Quliyev, a linię obrony najczęściej tworzą Diogo Vasques Rollo, R. Viegas oraz E. Banguera. W środku pola grają Y. Moses, Juninho, V. Qanbarov oraz A. Agazadə, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Karaklajić.