Forma w lidze
Turan w tabeli
4. miejsce / 14 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
4 mecze bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
4:1 bramki
1,00 gola/mecz
4 pkt
3:3 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Turan
Wartość drużyny: 8,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Portugalia | 30 | obrońca | 7 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Serbia | 28 | obrońca | 7 | 450 tys. € |
Turan w tabeli Premyer Liqası
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftchi Baku
|
7 | 5 | 1 | 1 | 18:5 | 16 |
2
|
Sabah FA
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:1 | 16 |
3
|
Karabach Agdam
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 16 |
4
|
Turan
|
7 | 4 | 2 | 1 | 7:4 | 14 |
5
|
Shamakhi FK
|
8 | 3 | 4 | 1 | 12:9 | 13 |
Wyniki Turan
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Safa Baku
0
Turan
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 7. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Turan
1
Zira
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 6. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Araz
2
Turan
2
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 5. kolejka
|
Terminarz Turan
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 13:00
|
Mil-Muğan
Turan
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 8. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Neftchi Baku
Turan
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 9. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Turan
Sabah FA
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Turan
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Serbia |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Azerbejdżan |
![]() |
za darmo | |
| 08 Sie 2026 |
|
Azerbejdżan |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Serbia |
|
za darmo |
Turan to klub piłkarski z Azerbejdżanu występujący w Premyer Liqası (Azerbejdżan). Swoim domowym obiektem jest Şəhər stadionu, który może pomieścić 6 800 widzów. Zespół prowadzi Kurban Berdyev. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 8,7 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Turan?
Klub piłkarski Turan zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Azerbejdżanu.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Turan w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Turan trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Turan w tabeli Premyer Liqası?
Turan zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Premyer Liqası z dorobkiem 14 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Neftchi Baku wynosi 2 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Turan?
W wyjściowym ustawieniu Turan między słupkami staje A. Kenyaykin, a linię obrony najczęściej tworzą H. Hurtado, J. Silva, F. Damjanović oraz Henrique. W środku pola grają R. Olabe, D. Tavares, S. Beusnard oraz F. Yusifli, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Balau, R. Sadixov. Trener Kurban Berdyev ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premyer Liqası (Azerbejdżan) i pucharach.
Kiedy Turan gra następny mecz?
Najbliższy mecz Turan to spotkanie z Mil-Muğan, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Saatli Rayon Olimpiya Idman Kompleksi Stadionu w ramach Premyer Liqası (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Turan?
Ostatni mecz Turan to wygrana z Safa Baku 0:1 w Premyer Liqası, 11 października 2026. Bramkę zdobył Balau. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Turan w tym sezonie?
Bilans Turan w tym sezonie to 7 meczów i wynik 4-2-1 przy 7 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 11,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Turan w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Turan w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Turan
Turan terminarz
Kiedy Turan gra następny mecz?
Najbliższy mecz Turan to spotkanie z Mil-Muğan, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Saatli Rayon Olimpiya Idman Kompleksi Stadionu w ramach Premyer Liqası (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Turan w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Turan w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Turan w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Turan wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 7. kolejka
|
0:1 | – | 4/9 | 1/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 6. kolejka
|
1:0 | – | 8/8 | 1/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 5. kolejka
|
2:2 | – | 6/9 | 1/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 4. kolejka
|
2:1 | – | 4/7 | 4/8 | |
|
30 Sie Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 3. kolejka
|
1:0 | – | 6/7 | 1/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 2. kolejka
|
0:0 | – | 8/9 | 2/3 | |
|
14 Sie Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 1. kolejka
|
1:0 | – | 5/9 | 3/3 | |
|
22 Maj Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 33. kolejka
|
1:2 | – | 2/7 | 1/3 | |
|
16 Maj Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 32. kolejka
|
3:2 | – | 5/9 | 5/6 | |
|
10 Maj Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 31. kolejka
|
1:0 | – | 4/5 | 2/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Turan?
Ostatni mecz Turan to wygrana z Safa Baku 0:1 w Premyer Liqası, 11 października 2026. Bramkę zdobył Balau. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Turan – tabela Premyer Liqası (Azerbejdżan)
Jakie miejsce w tabeli Premyer Liqası (Azerbejdżan) zajmuje Turan w sezonie 2026/2027.
Miejsce Turan w tabeli Premyer Liqası
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftchi Baku
|
7 | 5 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 16 | |
2
|
Sabah FA
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:1 | 13 | 16 | |
3
|
Karabach Agdam
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
4
|
Turan
|
7 | 4 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 14 | |
5
|
Shamakhi FK
|
8 | 3 | 4 | 1 | 12:9 | 3 | 13 | |
6
|
Zira
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 11 | |
7
|
Kapaz
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
8
|
Sumqayıt
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 8 | |
9
|
Mil-Muğan
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:13 | -7 | 4 | |
10
|
Qabala
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 4 | |
11
|
Safa Baku
|
8 | 1 | 0 | 7 | 4:15 | -11 | 3 | |
12
|
Araz
|
8 | 0 | 2 | 6 | 6:17 | -11 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftchi Baku
|
7 | 5 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 16 | |
2
|
Sabah FA
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:1 | 13 | 16 | |
3
|
Karabach Agdam
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
4
|
Turan
|
7 | 4 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 14 | |
5
|
Shamakhi FK
|
8 | 3 | 4 | 1 | 12:9 | 3 | 13 | |
6
|
Zira
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 11 | |
7
|
Kapaz
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
8
|
Sumqayıt
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 8 | |
9
|
Mil-Muğan
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:13 | -7 | 4 | |
10
|
Qabala
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 4 | |
11
|
Safa Baku
|
8 | 1 | 0 | 7 | 4:15 | -11 | 3 | |
12
|
Araz
|
8 | 0 | 2 | 6 | 6:17 | -11 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Zira
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 11 | |
| 2 |
Turan
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 10 | |
| 3 |
Sabah FA
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:1 | 9 | 9 | |
| 4 |
Karabach Agdam
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 5 |
Neftchi Baku
|
3 | 2 | 1 | 0 | 9:1 | 8 | 7 | |
| 6 |
Kapaz
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 7 |
Sumqayıt
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 8 |
Shamakhi FK
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 9 |
Qabala
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 4 | |
| 10 |
Araz
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 11 |
Mil-Muğan
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 12 |
Safa Baku
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Neftchi Baku
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 9 | |
| 2 |
Sabah FA
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 3 |
Karabach Agdam
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 4 |
Shamakhi FK
|
6 | 1 | 4 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 5 |
Turan
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 6 |
Mil-Muğan
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 7 |
Kapaz
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 8 |
Safa Baku
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 9 |
Sumqayıt
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 10 |
Zira
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 11 |
Qabala
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 12 |
Araz
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Turan w tabeli Premyer Liqası?
Turan zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Premyer Liqası z dorobkiem 14 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Neftchi Baku wynosi 2 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Turan w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Turan na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Turan na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,1
- Strzały celne / mecz 4,9
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,57
- Czyste konta 57%
Strzelcy Turan
-
Jorge Silva 1
-
Henrique 1
-
Diogo Balau 1

-
Ibrahima Wadji 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Turan i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Turan to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mil-Muğan - Turan Po przerwie pada 57% bramek Turan.Przebieg meczu Turan i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Turan otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Turan
100% bramek Turan pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Turan zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Turan
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Turan, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Turan wygra mecz Mil-Muğan - Turan Turan nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Turan
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 29%
- Powyżej 2,5 29%
- Powyżej 3,5 14%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 29% meczów Turan padają co najmniej trzy bramki, a w 29% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mil-Muğan - Turan Powyżej 2,5 bramki padło w 29% meczów Turan.Turan – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Turan, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Turan zdobywa 2,50 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Turan wygra mecz Mil-Muğan - Turan Turan zdobywa u siebie 83% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Turan ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Turan, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 7 meczów.
Turan wygra drugą połowę meczu Mil-Muğan - Turan Drugą połowę Turan wygrywał w 3 z 7 meczów.Turan – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 6,3
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,1
Turan oddaje 11,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mil-Muğan - Turan Turan oddaje 11,1 strzałów na mecz.Turan – posiadanie piłki
- U siebie 50,5%
- Na wyjeździe 58,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 7
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 7 meczów. Średnio Turan utrzymuje przy piłce 53,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Turan wygra mecz Mil-Muğan - Turan Turan utrzymuje średnio 53,7% posiadania piłki.Turan – czyste konta
- U siebie 3 z 4
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 0,57
- Bez straty do przerwy 71%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 14%
Czyste konto Turan to 57% meczów sezonu (4 z 7), z czego 3 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Mil-Muğan - Turan Czyste konto Turan zachowuje w 57% meczów.Turan – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 57%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Turan wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 2,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 57% spotkań.
Turan – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 2,9
- Mecze bez kartki 0%
Turan ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Turan – 2,9.
Turan według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| Środka tabeli (5–8) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 0,75 | 0,50 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,33 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Turan zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Turan na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
3,00 2,33 | 3,33 1,33 | 0,33 0,00 |
|
3.
|
3,00 2,33 | 2,33 1,33 | 1,00 0,33 |
|
4.
|
2,50 1,33 | 1,00 1,00 | 0,25 1,00 |
|
5.
|
3,00 1,17 | 2,50 1,17 | 1,50 1,00 |
|
6.
|
2,20 0,00 | 1,60 0,00 | 0,60 3,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Turan
Skrajne wyniki i osiągnięcia Turan w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Turan - Qabala 1:0 Premyer Liqası (Azerbejdżan), 14.08.2026
- Najwyższa porażka Kapaz - Turan 1:0 Premyer Liqası (Azerbejdżan), 30.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Araz - Turan 2:2, Premyer Liqası (Azerbejdżan), 13.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 20. minuta Turan - Sumqayıt 2:1, Premyer Liqası (Azerbejdżan), 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Turan - Zira 1:0, Premyer Liqası (Azerbejdżan), 19.09.2026
Jakie statystyki ma Turan w tym sezonie?
Bilans Turan w tym sezonie to 7 meczów i wynik 4-2-1 przy 7 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 11,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Turan – zawodnicy
Jak wygląda kadra Turan w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Turan
-
Veysal Rzayev Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 256 dni

-
Denis Marandici Obrońca Złamanie nogi pauzuje od 683 dniopuszczone: 65 meczów
Kadra Turan
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
![]() |
26 | Portugalia | 600 tys. € | – | 6 | 86% | 1 | 0 | 394' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | Azerbejdżan | 1,2 mln € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 236' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | Nigeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
34 | Francja | 250 tys. € | 180 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 201' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
26 | Serbia | 700 tys. € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
31 | Senegal | 550 tys. € | 604 tys. € | 5 | 71% | 1 | 0 | 235' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
|
28 | Nigeria | 650 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 90 |
|
31 | Brazylia | 350 tys. € | 58 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
21 | Azerbejdżan | 125 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
27 | Republika Zielonego Przylądka | 175 tys. € | 144 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 412' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Azerbejdżan | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
30 | Hiszpania | 600 tys. € | 150 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 546' | 1 | 0 | |||||||
| 57 |
![]() |
21 | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
23 | Azerbejdżan | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
32 | Brazylia | 450 tys. € | 818 tys. € | 6 | 86% | 1 | 0 | 439' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
34 | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
– | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
30 | Azerbejdżan | 225 tys. € | 171 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 59' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
34 | Panama | 175 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 162' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
24 | Azerbejdżan | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
29 | Brazylia | – | 28 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
30 | Portugalia | 500 tys. € | 106 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
31 | Togo | 700 tys. € | 106 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 476' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
30 | Mołdawia | 400 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 145' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
|
30 | Brazylia | 500 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 563' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
|
28 | Serbia | 450 tys. € | 382 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 2 | 0 | |||||||
| 83 |
![]() |
20 | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 88 |
![]() |
27 | Azerbejdżan | 750 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
31 | Tadżykistan | 500 tys. € | 96 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
31 | Azerbejdżan | 25 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
28 | Rosja | 300 tys. € | 400 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 66 |
![]() |
19 | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 98 |
![]() |
25 | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Turan
10,9 mln €
śr. 329 tys. € / zawodnika
Ile Turan wydaje na pensje
3,2 mln € rocznie
śr. 98 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
14
najliczniej: Azerbejdżan (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Turan w sezonie 2026/2027
Turan wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Turan
Jak wygląda skład Turan?
W wyjściowym ustawieniu Turan między słupkami staje A. Kenyaykin, a linię obrony najczęściej tworzą H. Hurtado, J. Silva, F. Damjanović oraz Henrique. W środku pola grają R. Olabe, D. Tavares, S. Beusnard oraz F. Yusifli, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Balau, R. Sadixov. Trener Kurban Berdyev ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premyer Liqası (Azerbejdżan) i pucharach.
Turan – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Turan w sezonie 2026/2027.
Turan transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Serbia | 26 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Azerbejdżan | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Sie 2026 |
|
Azerbejdżan | 30 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Serbia | 28 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Francja | 34 |
|
za darmo | |
| 11 Lip 2026 |
|
Azerbejdżan | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Rosja | 25 |
|
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
|
Rosja | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Portugalia | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 29 | – | za darmo |
Kluczowe transfery Turan


Turan bilans transferowy
- +300 tys. € 2026
- -100 tys. € 2025
- +25 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Turan

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Turan w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Turan trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Turan – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Turan? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Turan?
Klub piłkarski Turan zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Azerbejdżanu.