Forma w lidze
Safa Baku w tabeli
11. miejsce / 3 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 porażek z rzędu
3 mecze bez strzelonej bramki
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
0:5 bramki
0,00 gola/mecz
3 pkt
2:7 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Safa Baku
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Wybrzeże Kości Słoniowej | 27 | napastnik | 7 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Azerbejdżan | 25 | obrońca | 7 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Rumunia | 27 | obrońca | 7 | 400 tys. € |
Safa Baku w tabeli Premyer Liqası
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftchi Baku
|
7 | 5 | 1 | 1 | 18:5 | 16 |
2
|
Sabah FA
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:1 | 16 |
| ··· | |||||||
10
|
Qabala
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:11 | 4 |
11
|
Safa Baku
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:12 | 3 |
12
|
Araz
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:15 | 2 |
Wyniki Safa Baku
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Safa Baku
0
Turan
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 7. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Karabach Agdam
1
Safa Baku
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 6. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Safa Baku
0
Sabah FA
3
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 5. kolejka
|
Terminarz Safa Baku
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 13:00
|
Shamakhi FK
Safa Baku
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 8. kolejka
|
|
|
24 Paź 14:30
|
Safa Baku
Kapaz
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 9. kolejka
|
|
|
27 Paź 14:00
|
Safa Baku
![]()
Agstafa Ganclari
Puchar Azerbejdżanu
|
Safa Baku to klub piłkarski z Azerbejdżanu występujący w Premyer Liqası (Azerbejdżan). Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Azerbejdżanu.
Które miejsce zajmuje Safa Baku w tabeli Premyer Liqası?
Safa Baku zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Premyer Liqası z dorobkiem 3 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Neftchi Baku wynosi 13 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 2:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Jak wygląda skład Safa Baku?
W wyjściowym ustawieniu Safa Baku między słupkami staje N. Mehbaliyev, a linię obrony najczęściej tworzą Maudo, A. Dragu, M. Musayev oraz Arsen Agcabəyov Ilham. W środku pola grają D. Mertens, F. Yusifli, V. Pop oraz V. Qanbarov, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Guel, B. Dansoko.
Kiedy Safa Baku gra następny mecz?
Najbliższy mecz Safa Baku to spotkanie z Shamakhi FK, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie ASK Arena w ramach Premyer Liqası (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Safa Baku?
Ostatni mecz Safa Baku to porażka z Turan 0:1 w Premyer Liqası, 11 października 2026. Bramkę zdobył Balau. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Safa Baku w tym sezonie?
Bilans Safa Baku w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-0-6 przy 2 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 39%, a oddaje 5,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Safa Baku w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Safa Baku w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Safa Baku

Safa Baku terminarz
Kiedy Safa Baku gra następny mecz?
Najbliższy mecz Safa Baku to spotkanie z Shamakhi FK, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie ASK Arena w ramach Premyer Liqası (8. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Safa Baku w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Safa Baku w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Safa Baku w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Safa Baku wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 7. kolejka
|
0:1 | – | 5/9 | 3/4 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 6. kolejka
|
1:0 | – | 2/9 | 1/1 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 5. kolejka
|
0:3 | – | 5/11 | 0/0 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 4. kolejka
|
4:1 | – | 3/9 | 1/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 3. kolejka
|
0:1 | – | 1/7 | 0/1 | |
|
22 Sie Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 2. kolejka
|
0:1 | – | 2/7 | 3/4 | |
|
16 Sie Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 1. kolejka
|
2:0 | – | 5/8 | 2/4 | |
|
22 Maj Koniec
|
I Liga (Azerbejdżan), 27. kolejka
|
2:1 | – | 4/5 | 5/8 | |
|
15 Maj Koniec
|
I Liga (Azerbejdżan), 26. kolejka
|
1:0 | – | 5/7 | 3/6 | |
|
06 Maj Koniec
|
I Liga (Azerbejdżan), 25. kolejka
|
0:0 | – | 4/7 | 2/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Safa Baku?
Ostatni mecz Safa Baku to porażka z Turan 0:1 w Premyer Liqası, 11 października 2026. Bramkę zdobył Balau. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Safa Baku – tabela Premyer Liqası (Azerbejdżan)
Jakie miejsce w tabeli Premyer Liqası (Azerbejdżan) zajmuje Safa Baku w sezonie 2026/2027.
Miejsce Safa Baku w tabeli Premyer Liqası
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftchi Baku
|
7 | 5 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 16 | |
2
|
Sabah FA
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:1 | 13 | 16 | |
3
|
Karabach Agdam
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
4
|
Turan
|
7 | 4 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 14 | |
5
|
Zira
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 11 | |
6
|
Shamakhi FK
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9:7 | 2 | 10 | |
7
|
Kapaz
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
8
|
Sumqayıt
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 5 | |
9
|
Mil-Muğan
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:13 | -7 | 4 | |
10
|
Qabala
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 4 | |
11
|
Safa Baku
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:12 | -10 | 3 | |
12
|
Araz
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:15 | -10 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftchi Baku
|
7 | 5 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 16 | |
2
|
Sabah FA
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:1 | 13 | 16 | |
3
|
Karabach Agdam
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
4
|
Turan
|
7 | 4 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 14 | |
5
|
Zira
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 11 | |
6
|
Shamakhi FK
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9:7 | 2 | 10 | |
7
|
Kapaz
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
8
|
Sumqayıt
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 5 | |
9
|
Mil-Muğan
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:13 | -7 | 4 | |
10
|
Qabala
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 4 | |
11
|
Safa Baku
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:12 | -10 | 3 | |
12
|
Araz
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:15 | -10 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Zira
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 11 | |
| 2 |
Turan
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 10 | |
| 3 |
Sabah FA
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:1 | 9 | 9 | |
| 4 |
Karabach Agdam
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 5 |
Neftchi Baku
|
3 | 2 | 1 | 0 | 9:1 | 8 | 7 | |
| 6 |
Kapaz
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 7 |
Sumqayıt
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 8 |
Qabala
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 4 | |
| 9 |
Shamakhi FK
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 10 |
Araz
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 11 |
Mil-Muğan
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 12 |
Safa Baku
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Neftchi Baku
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 9 | |
| 2 |
Sabah FA
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 3 |
Karabach Agdam
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 4 |
Shamakhi FK
|
6 | 1 | 4 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 5 |
Turan
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 6 |
Mil-Muğan
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 7 |
Kapaz
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 8 |
Safa Baku
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 9 |
Sumqayıt
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 10 |
Zira
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 11 |
Qabala
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 12 |
Araz
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | -7 | 0 |
Które miejsce zajmuje Safa Baku w tabeli Premyer Liqası?
Safa Baku zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Premyer Liqası z dorobkiem 3 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Neftchi Baku wynosi 13 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 2:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Statystyki Safa Baku w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Safa Baku na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Safa Baku na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 5,6
- Strzały celne / mecz 3,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,71
- Czyste konta 14%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Safa Baku i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Safa Baku to 46–60 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Shamakhi FK - Safa Baku Po przerwie pada 100% bramek Safa Baku.Przebieg meczu Safa Baku i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-0-6 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Safa Baku otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Safa Baku
100% bramek Safa Baku pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Safa Baku zdobywa w sezonie średnio 0,43 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 0,43.
Aktualne serie Safa Baku
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Safa Baku, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Safa Baku wygra mecz Shamakhi FK - Safa Baku Safa Baku przegrał 5 ostatnich meczów, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Safa Baku
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 43%
- Powyżej 2,5 29%
- Powyżej 3,5 14%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 0%
W 29% meczów Safa Baku padają co najmniej trzy bramki, a w 14% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Shamakhi FK - Safa Baku Powyżej 2,5 bramki padło w 29% meczów Safa Baku.Safa Baku – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Safa Baku, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Safa Baku zdobywa 0,00 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
Safa Baku wygra mecz Shamakhi FK - Safa Baku Safa Baku zdobywa u siebie 0% możliwych punktów, na wyjeździe 25%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Safa Baku ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 100% goli Safa Baku, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 7 meczów.
Safa Baku wygra drugą połowę meczu Shamakhi FK - Safa Baku Drugą połowę Safa Baku wygrywał w 1 z 7 meczów.Safa Baku – strzały
- Celne / mecz 3,0
- Niecelne / mecz 2,6
- Celność strzałów 54%
- Skuteczność (gole / strzały) 5%
- Strzałów na gola 19,5
Safa Baku oddaje 5,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 54% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 19,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Shamakhi FK - Safa Baku Safa Baku oddaje 5,6 strzałów na mecz.Safa Baku – posiadanie piłki
- U siebie 43,0%
- Na wyjeździe 36,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 7
- Najniższe w sezonie 24%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 7 meczów. Średnio Safa Baku utrzymuje przy piłce 39,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 24%.
Safa Baku wygra mecz Shamakhi FK - Safa Baku Safa Baku utrzymuje średnio 39,1% posiadania piłki.Safa Baku – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,71
- Bez straty do przerwy 43%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 43%
Czyste konto Safa Baku to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Shamakhi FK - Safa Baku Czyste konto Safa Baku zachowuje w 14% meczów.Safa Baku – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 57%
- Pow. 10,5 w meczu 14%
- Rożne u siebie / mecz 3,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Safa Baku wykonuje średnio 3,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 57% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Shamakhi FK - Safa Baku Powyżej 8,5 rożnego padło w 57% meczów Safa Baku.Safa Baku – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 43%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 0,9
- Mecze bez kartki 29%
Safa Baku ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Safa Baku – 0,9.
Safa Baku według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,25 | 2,25 |
| Środka tabeli (5–8) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 0,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Safa Baku zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Safa Baku na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,00 0,50 | 1,50 1,00 | 1,50 1,50 |
|
9.
|
0,00 0,80 | 1,00 0,80 | 2,50 1,60 |
|
10.
|
1,00 0,00 | 0,50 0,33 | 1,25 2,00 |
|
11.
|
0,00 0,75 | 0,00 0,50 | 1,67 1,75 |
|
12.
|
0,50 0,00 | 0,50 1,00 | 1,25 3,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Safa Baku
Skrajne wyniki i osiągnięcia Safa Baku w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Qabala - Safa Baku 0:1 Premyer Liqası (Azerbejdżan), 22.08.2026
- Najwyższa porażka Neftchi Baku - Safa Baku 4:1 Premyer Liqası (Azerbejdżan), 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Neftchi Baku - Safa Baku 4:1, Premyer Liqası (Azerbejdżan), 5.09.2026
- Najszybsza bramka 48. minuta Musayev, Neftchi Baku - Safa Baku 4:1, Premyer Liqası (Azerbejdżan), 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 70. minuta Guel, Qabala - Safa Baku 0:1, Premyer Liqası (Azerbejdżan), 22.08.2026
Jakie statystyki ma Safa Baku w tym sezonie?
Bilans Safa Baku w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-0-6 przy 2 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 39%, a oddaje 5,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Safa Baku – zawodnicy
Jak wygląda kadra Safa Baku w sezonie 2026/2027.
Wyróżniający się zawodnicy Safa Baku w sezonie 2026/2027
Jak wygląda skład Safa Baku?
W wyjściowym ustawieniu Safa Baku między słupkami staje N. Mehbaliyev, a linię obrony najczęściej tworzą Maudo, A. Dragu, M. Musayev oraz Arsen Agcabəyov Ilham. W środku pola grają D. Mertens, F. Yusifli, V. Pop oraz V. Qanbarov, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Guel, B. Dansoko.