Forma w lidze
Shamakhi FK w tabeli
5. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
7 meczów bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
5:3 bramki
2,50 gola/mecz
7 pkt
7:6 bramki
1,17 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Shamakhi FK
Wartość drużyny: 400 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Portugalia | 27 | pomocnik | 8 | 400 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 720 minut | Portugalia | 27 | pomocnik | 8 | 400 tys. € |
Shamakhi FK w tabeli Premyer Liqası
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftchi Baku
|
7 | 5 | 1 | 1 | 18:5 | 16 |
2
|
Sabah FA
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:1 | 16 |
3
|
Karabach Agdam
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 16 |
4
|
Turan
|
7 | 4 | 2 | 1 | 7:4 | 14 |
5
|
Shamakhi FK
|
8 | 3 | 4 | 1 | 12:9 | 13 |
6
|
Zira
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:9 | 11 |
Wyniki Shamakhi FK
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź Koniec
|
Shamakhi FK
3
Safa Baku
2
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 8. kolejka
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Zira
1
Shamakhi FK
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 7. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Shamakhi FK
2
Araz
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 6. kolejka
|
Terminarz Shamakhi FK
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
25 Paź 12:00
|
Mil-Muğan
Shamakhi FK
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 9. kolejka
|
|
|
27 Paź 14:00
|
![]()
Hypers Guba
Shamakhi FK
Puchar Azerbejdżanu
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Shamakhi FK
Neftchi Baku
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Shamakhi FK
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
|
Tanzania |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Maroko |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Azerbejdżan |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Portugalia |
![]() |
za darmo |
Shamakhi FK to klub piłkarski z Azerbejdżanu występujący w Premyer Liqası (Azerbejdżan). Swoim domowym obiektem jest ASK Arena, który może pomieścić 8 152 widzów. Zespół prowadzi Azar Bagirov. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 400 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Azerbejdżanu.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Shamakhi FK?
Klub piłkarski Shamakhi FK zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Azerbejdżanu oraz Mistrzostwo Azerbejdżanu.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Shamakhi FK w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Shamakhi FK trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Shamakhi FK w tabeli Premyer Liqası?
Shamakhi FK zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Premyer Liqası z dorobkiem 13 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Neftchi Baku wynosi 3 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład Shamakhi FK?
W wyjściowym ustawieniu Shamakhi FK między słupkami staje R. Fernandes, a linię obrony najczęściej tworzą Abdoul Rachid Moumini, E. Rustamov. W środku pola grają F. Marques, E. Suleymanov, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Akhvlediani. Trener Azar Bagirov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premyer Liqası (Azerbejdżan) i pucharach.
Kiedy Shamakhi FK gra następny mecz?
Najbliższy mecz Shamakhi FK to spotkanie z Mil-Muğan, które odbędzie się 25 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Saatli Rayon Olimpiya Idman Kompleksi Stadionu w ramach Premyer Liqası (9. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Shamakhi FK?
Ostatni mecz Shamakhi FK to wygrana z Safa Baku 3:2 w Premyer Liqası, 16 października 2026. Bramki zdobyli Huseynli, Verde Apolinario. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Shamakhi FK w tym sezonie?
Bilans Shamakhi FK w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-4-1 przy 12 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Shamakhi FK w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Shamakhi FK w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Shamakhi FK

Shamakhi FK terminarz
Kiedy Shamakhi FK gra następny mecz?
Najbliższy mecz Shamakhi FK to spotkanie z Mil-Muğan, które odbędzie się 25 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Saatli Rayon Olimpiya Idman Kompleksi Stadionu w ramach Premyer Liqası (9. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Shamakhi FK w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Shamakhi FK w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Shamakhi FK w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Shamakhi FK wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
16 Paź Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 8. kolejka
|
3:2 | – | 6/6 | 1/5 | |
|
10 Paź Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 7. kolejka
|
1:1 | – | 1/11 | 2/3 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 6. kolejka
|
2:1 | – | 4/11 | 4/8 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 5. kolejka
|
1:1 | – | 8/9 | 0/2 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 4. kolejka
|
1:4 | – | 5/7 | 4/10 | |
|
29 Sie Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 3. kolejka
|
0:0 | – | 3/3 | 2/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 2. kolejka
|
0:0 | – | 1/9 | 1/3 | |
|
17 Sie Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 1. kolejka
|
3:1 | – | 4/11 | 4/4 | |
|
21 Maj Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 33. kolejka
|
3:1 | – | 3/7 | 2/3 | |
|
16 Maj Koniec
|
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 32. kolejka
|
3:2 | – | 4/9 | 1/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Shamakhi FK?
Ostatni mecz Shamakhi FK to wygrana z Safa Baku 3:2 w Premyer Liqası, 16 października 2026. Bramki zdobyli Huseynli, Verde Apolinario. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Shamakhi FK – tabela Premyer Liqası (Azerbejdżan)
Jakie miejsce w tabeli Premyer Liqası (Azerbejdżan) zajmuje Shamakhi FK w sezonie 2026/2027.
Miejsce Shamakhi FK w tabeli Premyer Liqası
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftchi Baku
|
7 | 5 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 16 | |
2
|
Sabah FA
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:1 | 13 | 16 | |
3
|
Karabach Agdam
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
4
|
Turan
|
7 | 4 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 14 | |
5
|
Shamakhi FK
|
8 | 3 | 4 | 1 | 12:9 | 3 | 13 | |
6
|
Zira
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 11 | |
7
|
Kapaz
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
8
|
Sumqayıt
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 8 | |
9
|
Mil-Muğan
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:13 | -7 | 4 | |
10
|
Qabala
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 4 | |
11
|
Safa Baku
|
8 | 1 | 0 | 7 | 4:15 | -11 | 3 | |
12
|
Araz
|
8 | 0 | 2 | 6 | 6:17 | -11 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Neftchi Baku
|
7 | 5 | 1 | 1 | 18:5 | 13 | 16 | |
2
|
Sabah FA
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:1 | 13 | 16 | |
3
|
Karabach Agdam
|
6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | 7 | 16 | |
4
|
Turan
|
7 | 4 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 14 | |
5
|
Shamakhi FK
|
8 | 3 | 4 | 1 | 12:9 | 3 | 13 | |
6
|
Zira
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 11 | |
7
|
Kapaz
|
6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 10 | |
8
|
Sumqayıt
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:10 | 0 | 8 | |
9
|
Mil-Muğan
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:13 | -7 | 4 | |
10
|
Qabala
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 4 | |
11
|
Safa Baku
|
8 | 1 | 0 | 7 | 4:15 | -11 | 3 | |
12
|
Araz
|
8 | 0 | 2 | 6 | 6:17 | -11 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Zira
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 11 | |
| 2 |
Turan
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 10 | |
| 3 |
Sabah FA
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:1 | 9 | 9 | |
| 4 |
Karabach Agdam
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 5 |
Neftchi Baku
|
3 | 2 | 1 | 0 | 9:1 | 8 | 7 | |
| 6 |
Kapaz
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 7 |
Sumqayıt
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 8 |
Shamakhi FK
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 2 | 6 | |
| 9 |
Qabala
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 4 | |
| 10 |
Araz
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 11 |
Mil-Muğan
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 12 |
Safa Baku
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Neftchi Baku
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 9 | |
| 2 |
Sabah FA
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 3 |
Karabach Agdam
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 4 |
Shamakhi FK
|
6 | 1 | 4 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 5 |
Turan
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 6 |
Mil-Muğan
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 4 | |
| 7 |
Kapaz
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 8 |
Safa Baku
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 9 |
Sumqayıt
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 10 |
Zira
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 11 |
Qabala
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 | |
| 12 |
Araz
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Shamakhi FK w tabeli Premyer Liqası?
Shamakhi FK zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Premyer Liqası z dorobkiem 13 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Neftchi Baku wynosi 3 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Shamakhi FK w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Shamakhi FK na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Shamakhi FK na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,3
- Strzały celne / mecz 3,9
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,13
- Czyste konta 25%
Strzelcy Shamakhi FK
-
Ricardo Filipe Verde Apolinario 3

-
Ugur Cahangirov 1

-
Abdullahi Shuaibu 1

-
Tornike Akhvlediani 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Shamakhi FK i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Shamakhi FK to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Shamakhi FK i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 1-1-0 |
Gdy Shamakhi FK otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Shamakhi FK
75% bramek Shamakhi FK pada z gry. Z karnych odpowiadają za 25% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Shamakhi FK zdobywa w sezonie średnio 1,63 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,63.
Aktualne serie Shamakhi FK
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 7 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Shamakhi FK, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Shamakhi FK
- Powyżej 0,5 75%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Shamakhi FK padają co najmniej trzy bramki, a w 75% spotkań trafiają obie drużyny.
Shamakhi FK – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Shamakhi FK, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Shamakhi FK zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 1,17 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Shamakhi FK ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Shamakhi FK, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
Shamakhi FK – strzały
- Celne / mecz 3,9
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,5
Shamakhi FK oddaje 8,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,5 strzału.
Shamakhi FK – posiadanie piłki
- U siebie 52,0%
- Na wyjeździe 45,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 8
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 8 meczów. Średnio Shamakhi FK utrzymuje przy piłce 47,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Shamakhi FK – czyste konta
- U siebie 0 z 2
- Na wyjeździe 2 z 6
- Stracone / mecz 1,13
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Shamakhi FK to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 0 w 2 meczach u siebie.
Shamakhi FK – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,7
Shamakhi FK wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
Shamakhi FK – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 13%
Shamakhi FK ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Shamakhi FK – 2,5.
Shamakhi FK według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,50 |
| Środka tabeli (5–8) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 2,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,67 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Shamakhi FK zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Shamakhi FK na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
3,00 2,33 | 2,33 1,33 | 1,00 0,33 |
|
4.
|
2,50 1,33 | 1,00 1,00 | 0,25 1,00 |
|
5.
|
3,00 1,17 | 2,50 1,17 | 1,50 1,00 |
|
6.
|
2,20 0,00 | 1,60 0,00 | 0,60 3,00 |
|
7.
|
1,75 1,50 | 1,00 1,00 | 1,25 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Shamakhi FK
Skrajne wyniki i osiągnięcia Shamakhi FK w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Kapaz - Shamakhi FK 1:4 Premyer Liqası (Azerbejdżan), 4.09.2026
- Najwyższa porażka Karabach Agdam - Shamakhi FK 3:1 Premyer Liqası (Azerbejdżan), 17.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Kapaz - Shamakhi FK 1:4, Premyer Liqası (Azerbejdżan), 4.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 9. minuta Akhvlediani, Kapaz - Shamakhi FK 1:4, Premyer Liqası (Azerbejdżan), 4.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Verde Apolinario, Shamakhi FK - Safa Baku 3:2, Premyer Liqası (Azerbejdżan), 16.10.2026
Jakie statystyki ma Shamakhi FK w tym sezonie?
Bilans Shamakhi FK w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-4-1 przy 12 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Shamakhi FK – zawodnicy
Jak wygląda kadra Shamakhi FK w sezonie 2026/2027.
Kadra Shamakhi FK
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
27 | Gruzja | 100 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 362' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
25 | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
28 | Portugalia | 100 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 604' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
– | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
22 | Azerbejdżan | 150 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 90' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
– | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
30 | Azerbejdżan | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
21 | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
|
25 | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 91 |
![]() |
24 | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 97 |
![]() |
25 | Azerbejdżan | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
20 | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
31 | Azerbejdżan | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
26 | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
22 | Azerbejdżan | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 3 | 0 | |||||||
| 52 |
|
21 | Benin | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 74 |
![]() |
23 | Azerbejdżan | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
31 | Portugalia | 400 tys. € | 58 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
– | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 62 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 62 |
![]() |
29 | Azerbejdżan | 25 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
20 | Azerbejdżan | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Shamakhi FK
1,3 mln €
śr. 57 tys. € / zawodnika
Ile Shamakhi FK wydaje na pensje
58 tys. € rocznie
śr. 3 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Azerbejdżan (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Shamakhi FK w sezonie 2026/2027
Shamakhi FK wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Shamakhi FK
Jak wygląda skład Shamakhi FK?
W wyjściowym ustawieniu Shamakhi FK między słupkami staje R. Fernandes, a linię obrony najczęściej tworzą Abdoul Rachid Moumini, E. Rustamov. W środku pola grają F. Marques, E. Suleymanov, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Akhvlediani. Trener Azar Bagirov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premyer Liqası (Azerbejdżan) i pucharach.
Shamakhi FK – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Shamakhi FK w sezonie 2026/2027.
Shamakhi FK transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
|
Tanzania | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Maroko | – |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Azerbejdżan | 27 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Portugalia | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Benin | 21 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Gruzja | 27 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Izrael | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Azerbejdżan | 22 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Szwajcaria | 32 |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Azerbejdżan | 21 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Shamakhi FK
Shamakhi FK bilans transferowy
- 0 € 2026
- +100 tys. € 2025
- +40 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Shamakhi FK
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Shamakhi FK w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Shamakhi FK trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Shamakhi FK – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Shamakhi FK? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Shamakhi FK?
Klub piłkarski Shamakhi FK zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Azerbejdżanu oraz Mistrzostwo Azerbejdżanu.