Marko Janković

pomocnik #8
Narodowość Czarnogóra Aktualny klub Karabach Agdam
Wiek / data ur.31 lat (09.07.1995)
Wzrost1,72 m
Waga67 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana nogalewa
Zarobki890 tys. €
Dołączył30.06.2022
Kontrakt do29.06.2027
Wartość rynkowa800 tys. €

Marko Janković jest piłkarzem występującym obecnie w Karabach Agdam. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Liczby Marko Janković w Lidze Europy UEFA 2026
Mecze
4
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
331'
Średnia ocena
4.78
Kartki
2 / 0

Forma w ostatnich meczach Marko Janković

Ocena
30.07 CSKA Sofia Karabach Agdam 0:0 6.3
23.07 Karabach Agdam CSKA Sofia 0:0 6.3
16.07 Vestri Karabach Agdam 0:3 6.5
09.07 Karabach Agdam Vestri 3:0 0.0
24.02 Newcastle United Karabach Agdam 3:2 6.1
Najbliższy hitowy mecz
Racing Montevideo Boston River
02.08.2026·17:00
Kursy bukmacherskie

Statystyki

4,78
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

890 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 74 tys. €
tygodniowo: 17 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer30.06.2022
kwota transferu125 tys. €
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

800 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy pomocnik (8)
Dodatkowe pozycje Defensywny pomocnik (6)
Preferowana noga Lewa
Wzrost 1,72 m
Waga 67 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Marko Janković w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Marko Janković wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.78. Marko Janković oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Marko Janković w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Marko Janković rozegrał w barwach Karabachu Agdam w Lidze Europy UEFA 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Czarnogóry. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 331 minut. Średnio dawało to 47 minut gry na spotkanie.

Historia transferów Marko Janković

Pierwszy transfer Marko Janković w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Olympiakos do FK Partizanu za 900 tysięcy euro.

Najdroższym transferem w karierze Marko Janković było przejście z FK Partizanu do Spal w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,8 miliona euro.

Ile zarabia Marko Janković?

Na podstawie kontraktu z Karabach Agdam, Marko Janković otrzymuje 890 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 74,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Janković w lipcu 2026 to 17,1 tysiąca euro, a dziennie około 2,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.

Na jakiej pozycji gra Marko Janković?

Marko Janković najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.

Jaka jest wartość rynkowa Marko Janković?

Wycena 31-letniego Marko Janković według stanu na czerwiec 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 300 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Marko Janković?

Marko Janković urodził się 9 lipca 1995 w Cetinje (Czarnogóra). Obecnie piłkarz ma 31 lat.