Forma w lidze
Ogre United w tabeli
10. miejsce / 18 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 62 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
18:32 bramki
1,13 gola/mecz
7 pkt
13:46 bramki
0,81 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Ogre United
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 8 bramek | Łotwa | 27 | pomocnik | 31 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Łotwa | 27 | pomocnik | 31 | 125 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,70 średnia ocena | Łotwa | 24 | obrońca | 14 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2589 minut | Łotwa | 27 | pomocnik | 31 | 125 tys. € |
Przewidywany skład Ogre United 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Ogre United w tabeli Virsliga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rigas FS
|
32 | 25 | 5 | 2 | 79:24 | 80 |
2
|
Riga
|
32 | 23 | 7 | 2 | 88:30 | 76 |
| ··· | |||||||
9
|
Tukums
|
32 | 5 | 9 | 18 | 44:63 | 24 |
10
|
Ogre United
|
32 | 4 | 6 | 22 | 31:78 | 18 |
Wyniki Ogre United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Ogre United
1
BFC Daugavpils
2
Virsliga (Łotwa), 32. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Ogre United
1
Super Nova
0
Virsliga (Łotwa), 31. kolejka
|
|
|
16 Wrz Koniec
|
Auda
1
Ogre United
0
Virsliga (Łotwa), 25. kolejka
|
Terminarz Ogre United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
25 Paź 12:00
|
Ogre United
Auda
Virsliga (Łotwa), 34. kolejka
|
|
|
01 Lis 12:00
|
Ogre United
Riga
Virsliga (Łotwa), 35. kolejka
|
|
|
08 Lis 12:00
|
FS Jelgava
Ogre United
Virsliga (Łotwa), 36. kolejka
|
Ogre United to klub piłkarski z Łotwy występujący w Virsliga (Łotwa). Swoim domowym obiektem jest Ogres pilsētas ģimnāzija, który może pomieścić 3 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Ogre United w tabeli Virsliga?
Ogre United zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Virsliga z dorobkiem 18 punktów po 32 kolejkach. Strata do prowadzącego Rigas FS wynosi 62 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 31:78, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Ogre United?
W wyjściowym ustawieniu Ogre United między słupkami staje Ņ. Parfjonovs, a linię obrony najczęściej tworzą K. Gulbis. W środku pola grają K. Cudars.
Kiedy Ogre United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ogre United to spotkanie z Auda, które odbędzie się 25 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Ogres pilsētas ģimnāzija w ramach Virsliga (34. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ogre United?
Ostatni mecz Ogre United to porażka z BFC Daugavpils 1:2 w Virsliga, 11 października 2026. Bramki zdobyli Traore, Fokam-Sandeu oraz Traore. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ogre United w tym sezonie?
Bilans Ogre United w tym sezonie to 32 mecze i wynik 4-6-22 przy 31 zdobytych bramkach i 78 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ogre United w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Ogre United w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Ogre United
Ogre United terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
66'
|
Virsliga (Łotwa), 33. kolejka
|
Grobiņas stadionā Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Paź 12:00
|
Virsliga (Łotwa), 34. kolejka
|
Ogres pilsētas ģimnāzija U siebie | Trudny | |
|
01 Lis 12:00
|
Virsliga (Łotwa), 35. kolejka
|
Ogres pilsētas ģimnāzija U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 12:00
|
Virsliga (Łotwa), 36. kolejka
|
Zemgales Olimpiskā centra Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Ogre United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ogre United to spotkanie z Auda, które odbędzie się 25 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Ogres pilsētas ģimnāzija w ramach Virsliga (34. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Ogre United w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Ogre United w sezonie 2026.
Forma i bramki Ogre United w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ogre United wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 32. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 2/7 | 2/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 31. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 8/19 | 1/2 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 25. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 2/7 | 3/6 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 30. kolejka
|
2:2 | 4-1-4-1 | 3/14 | 2/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 29. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 7/11 | 5/9 | |
|
30 Sie Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 28. kolejka
|
0:3 | 4-4-2 | 3/8 | 4/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 27. kolejka
|
2:3 | 4-4-2 | 3/9 | 2/5 | |
|
14 Sie Koniec
|
Puchar Łotwy, 1/4 finału
|
3:1 | – | 7/12 | 2/4 | |
|
09 Sie Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 26. kolejka
|
4:1 | 4-1-4-1 | 2/7 | 4/8 | |
|
27 Lip Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 24. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 3/10 | 1/4 |
Ogre United ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 32 meczów, ze średnią 0,71 punktu. W pozostałych ustawieniach Ogre United zdobywa 0,52 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ogre United?
Ostatni mecz Ogre United to porażka z BFC Daugavpils 1:2 w Virsliga, 11 października 2026. Bramki zdobyli Traore, Fokam-Sandeu oraz Traore. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ogre United – tabela Virsliga (Łotwa)
Jakie miejsce w tabeli Virsliga (Łotwa) zajmuje Ogre United w sezonie 2026.
Miejsce Ogre United w tabeli Virsliga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rigas FS
|
32 | 25 | 5 | 2 | 79:24 | 55 | 80 | |
2
|
Riga
|
32 | 23 | 7 | 2 | 88:30 | 58 | 76 | |
3
|
Auda
|
32 | 19 | 7 | 6 | 52:32 | 20 | 64 | |
4
|
FK Liepaja
|
32 | 12 | 7 | 13 | 43:46 | -3 | 43 | |
5
|
BFC Daugavpils
|
32 | 11 | 9 | 12 | 37:36 | 1 | 42 | |
6
|
Super Nova
|
32 | 11 | 5 | 16 | 31:45 | -14 | 38 | |
7
|
FS Jelgava
|
32 | 8 | 8 | 16 | 34:53 | -19 | 32 | |
8
|
Grobiņa
|
32 | 5 | 11 | 16 | 22:54 | -32 | 26 | |
9
|
Tukums
|
32 | 5 | 9 | 18 | 44:63 | -19 | 24 | |
10
|
Ogre United
|
32 | 4 | 6 | 22 | 31:78 | -47 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rigas FS
|
32 | 25 | 5 | 2 | 79:24 | 55 | 80 | |
2
|
Riga
|
32 | 23 | 7 | 2 | 88:30 | 58 | 76 | |
3
|
Auda
|
32 | 19 | 7 | 6 | 52:32 | 20 | 64 | |
4
|
FK Liepaja
|
32 | 12 | 7 | 13 | 43:46 | -3 | 43 | |
5
|
BFC Daugavpils
|
32 | 11 | 9 | 12 | 37:36 | 1 | 42 | |
6
|
Super Nova
|
32 | 11 | 5 | 16 | 31:45 | -14 | 38 | |
7
|
FS Jelgava
|
32 | 8 | 8 | 16 | 34:53 | -19 | 32 | |
8
|
Grobiņa
|
33 | 6 | 11 | 16 | 24:54 | -30 | 29 | |
9
|
Tukums
|
32 | 5 | 9 | 18 | 44:63 | -19 | 24 | |
10
|
Ogre United
|
33 | 4 | 6 | 23 | 31:80 | -49 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Riga
|
16 | 12 | 4 | 0 | 46:14 | 32 | 40 | |
| 2 |
Rigas FS
|
16 | 11 | 4 | 1 | 50:14 | 36 | 37 | |
| 3 |
Auda
|
17 | 10 | 3 | 4 | 29:16 | 13 | 33 | |
| 4 |
FK Liepaja
|
15 | 8 | 3 | 4 | 28:17 | 11 | 27 | |
| 5 |
BFC Daugavpils
|
16 | 8 | 2 | 6 | 18:13 | 5 | 26 | |
| 6 |
Tukums
|
17 | 5 | 5 | 7 | 28:26 | 2 | 20 | |
| 7 |
Super Nova
|
16 | 4 | 3 | 9 | 17:26 | -9 | 15 | |
| 8 |
Grobiņa
|
15 | 3 | 6 | 6 | 12:19 | -7 | 15 | |
| 9 |
FS Jelgava
|
16 | 4 | 2 | 10 | 13:25 | -12 | 14 | |
| 10 |
Ogre United
|
16 | 2 | 5 | 9 | 18:32 | -14 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rigas FS
|
16 | 14 | 1 | 1 | 29:10 | 19 | 43 | |
| 2 |
Riga
|
16 | 11 | 3 | 2 | 42:16 | 26 | 36 | |
| 3 |
Auda
|
15 | 9 | 4 | 2 | 23:16 | 7 | 31 | |
| 4 |
Super Nova
|
16 | 7 | 2 | 7 | 14:19 | -5 | 23 | |
| 5 |
FS Jelgava
|
16 | 4 | 6 | 6 | 21:28 | -7 | 18 | |
| 6 |
FK Liepaja
|
17 | 4 | 4 | 9 | 15:29 | -14 | 16 | |
| 7 |
BFC Daugavpils
|
16 | 3 | 7 | 6 | 19:23 | -4 | 16 | |
| 8 |
Grobiņa
|
17 | 2 | 5 | 10 | 10:35 | -25 | 11 | |
| 9 |
Ogre United
|
16 | 2 | 1 | 13 | 13:46 | -33 | 7 | |
| 10 |
Tukums
|
15 | 0 | 4 | 11 | 16:37 | -21 | 4 |
Które miejsce zajmuje Ogre United w tabeli Virsliga?
Ogre United zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Virsliga z dorobkiem 18 punktów po 32 kolejkach. Strata do prowadzącego Rigas FS wynosi 62 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 31:78, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Ogre United w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Ogre United na tle ligi w sezonie 2026.
Ogre United na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,7
- Strzały celne / mecz 3,2
- Asysty / mecz 0,13
- Udane dryblingi / mecz 8,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,44
- Czyste konta 6%
- Odbiory / mecz 18,2
- Przechwyty / mecz 10,7
- Wybicia / mecz 33,6
- Zablokowane strzały / mecz 3,1
Strzelcy Ogre United
-
Kristers Cudars 8
-
Markuss Kalnins 4

-
Emils Evelons 2

-
Markuss Ivulans 1
-
Marks Pechepko 1

-
Aleksejs Kudelkins 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Ogre United i rywali według minuty w ostatnich 32 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ogre United to 31–45+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Ogre United i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 3-3-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 23 | 0-3-20 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 2-2-3 |
| Remis do przerwy | 7 | 1-2-4 |
| Przegrywał do przerwy | 18 | 1-2-15 |
Gdy Ogre United otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Ogre United
68% bramek Ogre United pada z gry. Z karnych odpowiadają za 18% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ogre United zdobywa w sezonie średnio 0,56 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,50.
Aktualne serie Ogre United
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Ogre United, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Ogre United
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 66%
- Powyżej 3,5 47%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 9%
W 66% meczów Ogre United padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Ogre United – faule i karne
- Faule / mecz 14,4
- Faule rywali / mecz 12,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Ogre United fauluje średnio 14,4 razy na mecz, a wymusza 12,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ogre United, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ogre United zdobywa 0,69 punktu na mecz wobec 0,44 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 32 meczach Ogre United ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 48% goli Ogre United, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 32 meczów.
Ogre United – strzały
- Celne / mecz 3,2
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 8,0
Ogre United oddaje 7,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,0 strzału.
Ogre United – posiadanie piłki
- U siebie 40,3%
- Na wyjeździe 41,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 32
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 32
- Najniższe w sezonie 27%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 32 meczów. Średnio Ogre United utrzymuje przy piłce 40,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 27%.
Ogre United – podania
- Kluczowe / mecz 7,6
- Dośrodkowania / mecz 14,6
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 63
- Celność długich podań 35%
Ogre United wymienia średnio 314 podań na mecz przy celności 70%, z czego 7,6 to podania kluczowe.
Ogre United – czyste konta
- U siebie 1 z 16
- Na wyjeździe 1 z 16
- Stracone / mecz 2,44
- Bez straty do przerwy 31%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 69%
Czyste konto Ogre United to 6% meczów sezonu (2 z 32), z czego 1 w 16 meczach u siebie.
Ogre United – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 41%
- Rożne u siebie / mecz 3,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,7
Ogre United wykonuje średnio 3,5 rzutów rożnych na mecz wobec 6,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Ogre United – kartki
- Żółte kartki 70
- Pow. 3,5 kartki w meczu 53%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 34%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 9%
Ogre United ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Ogre United – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Ogre United według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 10 | 0-1-9 | 0,10 | 0,60 | 3,10 |
| Środka tabeli (4–7) | 15 | 3-1-11 | 0,67 | 1,00 | 2,13 |
| Dołu tabeli (8–10) | 7 | 1-4-2 | 1,00 | 1,43 | 2,14 |
Najwięcej punktów na mecz Ogre United zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Ogre United na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
0,94 1,44 | 1,06 0,88 | 1,63 1,19 |
|
7.
|
0,88 1,13 | 0,81 1,31 | 1,56 1,75 |
|
8.
|
1,00 0,65 | 0,80 0,59 | 1,27 2,06 |
|
9.
|
1,18 0,27 | 1,65 1,07 | 1,53 2,47 |
|
10.
|
0,69 0,44 | 1,13 0,81 | 2,00 2,88 |
Ciekawe rekordy w meczach Ogre United
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ogre United w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FS Jelgava - Ogre United 0:2 Virsliga (Łotwa), 17.06.2026
- Najwyższa porażka Rigas FS - Ogre United 6:0 Virsliga (Łotwa), 22.06.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Ogre United - Rigas FS 3:4, Virsliga (Łotwa), 2.05.2026
- Najszybsza bramka 13. minuta Grobiņa - Ogre United 2:2, Virsliga (Łotwa), 27.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Cudars, Ogre United - Auda 1:1, Virsliga (Łotwa), 17.04.2026
Jakie statystyki ma Ogre United w tym sezonie?
Bilans Ogre United w tym sezonie to 32 mecze i wynik 4-6-22 przy 31 zdobytych bramkach i 78 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 41%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ogre United – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ogre United w sezonie 2026.
Przewidywany skład Ogre United 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Ogre United
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
22 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
– | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
26 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
23 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 87 |
![]() |
39 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
27 | Łotwa | 125 tys. € | – | 31 | 97% | 8 | 2 | 2 589' | 10 | 1 | |||||||
| 88 |
|
26 | Łotwa | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 13 |
![]() |
29 | Łotwa | 0 € | – | 17 | 53% | 0 | 0 | 856' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
– | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
![]() |
22 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
22 | Łotwa | 125 tys. € | – | 31 | 97% | 0 | 1 | 2 486' | 2 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Ogre United
300 tys. €
śr. 27 tys. € / zawodnika
Ile Ogre United wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Łotwa (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ogre United w sezonie 2026
Ogre United wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Ogre United
Jak wygląda skład Ogre United?
W wyjściowym ustawieniu Ogre United między słupkami staje Ņ. Parfjonovs, a linię obrony najczęściej tworzą K. Gulbis. W środku pola grają K. Cudars.