Forma w lidze
BFC Daugavpils w tabeli
5. miejsce / 42 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 35 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
26 pkt
18:13 bramki
1,13 gola/mecz
16 pkt
19:23 bramki
1,19 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy BFC Daugavpils
Wartość drużyny: 725 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Kamerun | 22 | napastnik | 17 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Nigeria | 20 | napastnik | 32 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,99 średnia ocena | Kamerun | 22 | napastnik | 17 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2792 minut | Nigeria | 20 | napastnik | 32 | – |
Przewidywany skład BFC Daugavpils 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







BFC Daugavpils w tabeli Virsliga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rigas FS
|
31 | 24 | 5 | 2 | 75:24 | 77 |
2
|
Riga
|
32 | 23 | 7 | 2 | 88:30 | 76 |
3
|
Auda
|
32 | 19 | 7 | 6 | 52:32 | 64 |
4
|
FK Liepaja
|
32 | 12 | 7 | 13 | 43:46 | 43 |
5
|
BFC Daugavpils
|
32 | 11 | 9 | 12 | 37:36 | 42 |
6
|
Super Nova
|
31 | 11 | 5 | 15 | 31:41 | 38 |
Wyniki BFC Daugavpils
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Ogre United
1
BFC Daugavpils
2
Virsliga (Łotwa), 32. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
FK Liepaja
0
BFC Daugavpils
0
Virsliga (Łotwa), 31. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
BFC Daugavpils
1
Rigas FS
2
Virsliga (Łotwa), 30. kolejka
|
Terminarz BFC Daugavpils
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 17:00
|
BFC Daugavpils
Auda
Virsliga (Łotwa), 33. kolejka
|
|
|
25 Paź 13:00
|
FS Jelgava
BFC Daugavpils
Virsliga (Łotwa), 34. kolejka
|
|
|
01 Lis 12:00
|
BFC Daugavpils
Tukums
Virsliga (Łotwa), 35. kolejka
|
Ostatnie transfery BFC Daugavpils
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Nigeria |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Łotwa |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Kamerun |
|
koniec wypożyczenia | |
| 11 Mar 2026 |
|
Kamerun |
|
wypożyczenie |
BFC Daugavpils to klub piłkarski z Łotwy występujący w Virsliga (Łotwa). Swoim domowym obiektem jest Stadions Celtnieks, który może pomieścić 4 070 widzów. Zespół prowadzi Kirils Kurbatovs. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 725 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez BFC Daugavpils?
Klub piłkarski BFC Daugavpils zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Łotwy.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski BFC Daugavpils w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do BFC Daugavpils trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje BFC Daugavpils w tabeli Virsliga?
BFC Daugavpils zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Virsliga z dorobkiem 42 punktów po 32 kolejkach. Strata do prowadzącego Rigas FS wynosi 35 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 37:36, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład BFC Daugavpils?
W wyjściowym ustawieniu BFC Daugavpils między słupkami staje J. Beks, a linię obrony najczęściej tworzą G. Mihaļcovs, R. Aizups, K. Bujanovs oraz D. Cucurs. W środku pola grają J. Yakubu, R. Skrebels, E. Ivanovs oraz Ņ. Barkovskis, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Kiwinda, E. Piņaskins. Trener Kirils Kurbatovs ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Virsliga (Łotwa) i pucharach.
Kiedy BFC Daugavpils gra następny mecz?
Najbliższy mecz BFC Daugavpils to spotkanie z Auda, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stadions Celtnieks w ramach Virsliga (33. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz BFC Daugavpils?
Ostatni mecz BFC Daugavpils to wygrana z Ogre United 1:2 w Virsliga, 11 października 2026. Bramki zdobyli Traore, Fokam-Sandeu oraz Traore. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma BFC Daugavpils w tym sezonie?
Bilans BFC Daugavpils w tym sezonie to 32 mecze i wynik 11-9-12 przy 37 zdobytych bramkach i 36 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz BFC Daugavpils w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra BFC Daugavpils w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań BFC Daugavpils
BFC Daugavpils terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 17:00
|
Virsliga (Łotwa), 33. kolejka
|
Stadions Celtnieks U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 13:00
|
Virsliga (Łotwa), 34. kolejka
|
Zemgales Olimpiskā centra Wyjazd | Umiarkowany | |
|
01 Lis 12:00
|
Virsliga (Łotwa), 35. kolejka
|
Stadions Celtnieks U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 12:00
|
Virsliga (Łotwa), 36. kolejka
|
Slokas Stadionā Wyjazd | Trudny |
Kiedy BFC Daugavpils gra następny mecz?
Najbliższy mecz BFC Daugavpils to spotkanie z Auda, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stadions Celtnieks w ramach Virsliga (33. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki BFC Daugavpils w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub BFC Daugavpils w sezonie 2026.
Forma i bramki BFC Daugavpils w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
BFC Daugavpils wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 32. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 5/7 | 2/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 31. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | 9/15 | 1/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 30. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 3/8 | 2/3 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 29. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 3/9 | 0/1 | |
|
02 Wrz Karne
|
Puchar Łotwy, półfinał
|
2:2 | – | – | – | |
|
29 Sie Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 28. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 5/9 | 3/6 | |
|
22 Sie Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 27. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 3/6 | 2/4 | |
|
14 Sie Koniec
|
Puchar Łotwy, 1/4 finału
|
3:1 | – | 5/12 | 2/4 | |
|
08 Sie Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 26. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 4/5 | 2/4 | |
|
01 Sie Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 25. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 10/10 | 3/5 |
BFC Daugavpils ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 19 z 32 meczów, ze średnią 1,79 punktu. W pozostałych ustawieniach BFC Daugavpils zdobywa 0,62 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz BFC Daugavpils?
Ostatni mecz BFC Daugavpils to wygrana z Ogre United 1:2 w Virsliga, 11 października 2026. Bramki zdobyli Traore, Fokam-Sandeu oraz Traore. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
BFC Daugavpils – tabela Virsliga (Łotwa)
Jakie miejsce w tabeli Virsliga (Łotwa) zajmuje BFC Daugavpils w sezonie 2026.
Miejsce BFC Daugavpils w tabeli Virsliga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rigas FS
|
31 | 24 | 5 | 2 | 75:24 | 51 | 77 | |
2
|
Riga
|
32 | 23 | 7 | 2 | 88:30 | 58 | 76 | |
3
|
Auda
|
32 | 19 | 7 | 6 | 52:32 | 20 | 64 | |
4
|
FK Liepaja
|
32 | 12 | 7 | 13 | 43:46 | -3 | 43 | |
5
|
BFC Daugavpils
|
32 | 11 | 9 | 12 | 37:36 | 1 | 42 | |
6
|
Super Nova
|
31 | 11 | 5 | 15 | 31:41 | -10 | 38 | |
7
|
FS Jelgava
|
32 | 8 | 8 | 16 | 34:53 | -19 | 32 | |
8
|
Grobiņa
|
32 | 5 | 11 | 16 | 22:54 | -32 | 26 | |
9
|
Tukums
|
32 | 5 | 9 | 18 | 44:63 | -19 | 24 | |
10
|
Ogre United
|
32 | 4 | 6 | 22 | 31:78 | -47 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rigas FS
|
31 | 24 | 5 | 2 | 75:24 | 51 | 77 | |
2
|
Riga
|
32 | 23 | 7 | 2 | 88:30 | 58 | 76 | |
3
|
Auda
|
32 | 19 | 7 | 6 | 52:32 | 20 | 64 | |
4
|
FK Liepaja
|
32 | 12 | 7 | 13 | 43:46 | -3 | 43 | |
5
|
BFC Daugavpils
|
32 | 11 | 9 | 12 | 37:36 | 1 | 42 | |
6
|
Super Nova
|
31 | 11 | 5 | 15 | 31:41 | -10 | 38 | |
7
|
FS Jelgava
|
32 | 8 | 8 | 16 | 34:53 | -19 | 32 | |
8
|
Grobiņa
|
32 | 5 | 11 | 16 | 22:54 | -32 | 26 | |
9
|
Tukums
|
32 | 5 | 9 | 18 | 44:63 | -19 | 24 | |
10
|
Ogre United
|
32 | 4 | 6 | 22 | 31:78 | -47 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Riga
|
16 | 12 | 4 | 0 | 46:14 | 32 | 40 | |
| 2 |
Rigas FS
|
15 | 10 | 4 | 1 | 46:14 | 32 | 34 | |
| 3 |
Auda
|
17 | 10 | 3 | 4 | 29:16 | 13 | 33 | |
| 4 |
FK Liepaja
|
15 | 8 | 3 | 4 | 28:17 | 11 | 27 | |
| 5 |
BFC Daugavpils
|
16 | 8 | 2 | 6 | 18:13 | 5 | 26 | |
| 6 |
Tukums
|
17 | 5 | 5 | 7 | 28:26 | 2 | 20 | |
| 7 |
Super Nova
|
16 | 4 | 3 | 9 | 17:26 | -9 | 15 | |
| 8 |
Grobiņa
|
15 | 3 | 6 | 6 | 12:19 | -7 | 15 | |
| 9 |
FS Jelgava
|
16 | 4 | 2 | 10 | 13:25 | -12 | 14 | |
| 10 |
Ogre United
|
16 | 2 | 5 | 9 | 18:32 | -14 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rigas FS
|
16 | 14 | 1 | 1 | 29:10 | 19 | 43 | |
| 2 |
Riga
|
16 | 11 | 3 | 2 | 42:16 | 26 | 36 | |
| 3 |
Auda
|
15 | 9 | 4 | 2 | 23:16 | 7 | 31 | |
| 4 |
Super Nova
|
15 | 7 | 2 | 6 | 14:15 | -1 | 23 | |
| 5 |
FS Jelgava
|
16 | 4 | 6 | 6 | 21:28 | -7 | 18 | |
| 6 |
FK Liepaja
|
17 | 4 | 4 | 9 | 15:29 | -14 | 16 | |
| 7 |
BFC Daugavpils
|
16 | 3 | 7 | 6 | 19:23 | -4 | 16 | |
| 8 |
Grobiņa
|
17 | 2 | 5 | 10 | 10:35 | -25 | 11 | |
| 9 |
Ogre United
|
16 | 2 | 1 | 13 | 13:46 | -33 | 7 | |
| 10 |
Tukums
|
15 | 0 | 4 | 11 | 16:37 | -21 | 4 |
Które miejsce zajmuje BFC Daugavpils w tabeli Virsliga?
BFC Daugavpils zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Virsliga z dorobkiem 42 punktów po 32 kolejkach. Strata do prowadzącego Rigas FS wynosi 35 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 37:36, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki BFC Daugavpils w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki BFC Daugavpils na tle ligi w sezonie 2026.
BFC Daugavpils na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,5
- Strzały celne / mecz 4,6
- Asysty / mecz 0,28
- Udane dryblingi / mecz 10,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,13
- Czyste konta 28%
- Odbiory / mecz 16,5
- Przechwyty / mecz 10,0
- Wybicia / mecz 25,5
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy BFC Daugavpils
-
Rostand Ndjiki 7
-
Joel Yakubu 6
-
Kader Abdoul Traore 6
-
Mamadou Sylla 5

-
Artem Harzha 5

-
Eseme William Mukwelle 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki BFC Daugavpils i rywali według minuty w ostatnich 32 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres BFC Daugavpils to 46–60 minuta, w której padło 16 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu BFC Daugavpils i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 11-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 14 | 0-3-11 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 7-0-1 |
| Remis do przerwy | 18 | 4-9-5 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 0-0-6 |
Gdy BFC Daugavpils otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla BFC Daugavpils
92% bramek BFC Daugavpils pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
BFC Daugavpils zdobywa w sezonie średnio 1,31 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie BFC Daugavpils
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów BFC Daugavpils, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
BFC Daugavpils wygra mecz BFC Daugavpils - Auda BFC Daugavpils nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach BFC Daugavpils
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 41%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 3%
W 41% meczów BFC Daugavpils padają co najmniej trzy bramki, a w 53% spotkań trafiają obie drużyny.
BFC Daugavpils – faule i karne
- Faule / mecz 13,0
- Faule rywali / mecz 13,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
BFC Daugavpils fauluje średnio 13,0 razy na mecz, a wymusza 13,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla BFC Daugavpils, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie BFC Daugavpils zdobywa 1,63 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
BFC Daugavpils wygra mecz BFC Daugavpils - Auda BFC Daugavpils zdobywa u siebie 54% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 32 meczach BFC Daugavpils ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 68% goli BFC Daugavpils, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 32 meczów.
BFC Daugavpils – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 4,9
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,2
BFC Daugavpils oddaje 9,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,2 strzału.
BFC Daugavpils – posiadanie piłki
- U siebie 47,8%
- Na wyjeździe 47,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 32
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 32
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 32 meczów. Średnio BFC Daugavpils utrzymuje przy piłce 47,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
BFC Daugavpils wygra mecz BFC Daugavpils - Auda BFC Daugavpils utrzymuje średnio 47,8% posiadania piłki.BFC Daugavpils – podania
- Kluczowe / mecz 10,6
- Dośrodkowania / mecz 15,9
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 69
- Celność długich podań 44%
BFC Daugavpils wymienia średnio 367 podań na mecz przy celności 76%, z czego 10,6 to podania kluczowe.
BFC Daugavpils – czyste konta
- U siebie 6 z 16
- Na wyjeździe 3 z 16
- Stracone / mecz 1,13
- Bez straty do przerwy 75%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 22%
Czyste konto BFC Daugavpils to 28% meczów sezonu (9 z 32), z czego 6 w 16 meczach u siebie.
BFC Daugavpils – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 72%
- Pow. 8,5 w meczu 41%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 4,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
BFC Daugavpils wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 41% spotkań.
BFC Daugavpils – kartki
- Żółte kartki 50
- Pow. 3,5 kartki w meczu 47%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 19%
BFC Daugavpils ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale BFC Daugavpils – 1,7.
BFC Daugavpils według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 11 | 1-2-8 | 0,45 | 0,91 | 2,00 |
| Środka tabeli (4–7) | 10 | 4-4-2 | 1,60 | 1,00 | 0,60 |
| Dołu tabeli (8–10) | 11 | 6-3-2 | 1,91 | 1,55 | 0,73 |
Najwięcej punktów na mecz BFC Daugavpils zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
BFC Daugavpils na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
1,94 2,07 | 1,71 1,53 | 0,94 1,07 |
|
4.
|
1,80 0,94 | 1,87 0,88 | 1,13 1,71 |
|
5.
|
1,63 1,00 | 1,13 1,19 | 0,81 1,44 |
|
6.
|
0,94 1,53 | 1,06 0,93 | 1,63 1,00 |
|
7.
|
0,88 1,13 | 0,81 1,31 | 1,56 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach BFC Daugavpils
Skrajne wyniki i osiągnięcia BFC Daugavpils w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ogre United - BFC Daugavpils 0:4 Virsliga (Łotwa), 19.07.2026
- Najwyższa porażka Rigas FS - BFC Daugavpils 4:1 Virsliga (Łotwa), 21.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Riga - BFC Daugavpils 4:2, Virsliga (Łotwa), 14.03.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Ndjiki, BFC Daugavpils - FK Liepaja 2:0, Virsliga (Łotwa), 3.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Skrebels, BFC Daugavpils - Tukums 2:0, Virsliga (Łotwa), 8.08.2026
Jakie statystyki ma BFC Daugavpils w tym sezonie?
Bilans BFC Daugavpils w tym sezonie to 32 mecze i wynik 11-9-12 przy 37 zdobytych bramkach i 36 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
BFC Daugavpils – zawodnicy
Jak wygląda kadra BFC Daugavpils w sezonie 2026.
Przewidywany skład BFC Daugavpils 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Kadra BFC Daugavpils
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 97 |
|
22 | Ukraina | 125 tys. € | – | 23 | 72% | 1 | 2 | 859' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
23 | Kamerun | 125 tys. € | – | 31 | 97% | 2 | 0 | 2 567' | 3 | 0 | |||||||
| 9 |
|
23 | 175 tys. € | – | 29 | 91% | 6 | 4 | 1 986' | 2 | 0 | ||||||||
| 11 |
![]() |
23 | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
20 | Nigeria | – | – | 32 | 100% | 6 | 6 | 2 792' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
20 | Litwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
![]() |
21 | Nigeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
20 | Łotwa | 50 tys. € | – | 29 | 91% | 1 | 2 | 965' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
24 | Łotwa | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
27 | Łotwa | 175 tys. € | – | 29 | 91% | 1 | 0 | 2 325' | 8 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
25 | Łotwa | 150 tys. € | – | 23 | 72% | 0 | 0 | 1 436' | 4 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
20 | Łotwa | 150 tys. € | – | 7 | 22% | 0 | 0 | 194' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
27 | Łotwa | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
20 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
19 | Ukraina | – | – | 19 | 59% | 5 | 2 | 1 590' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
22 | Łotwa | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 85 |
|
26 | Ghana | – | – | 4 | 13% | 1 | 0 | 307' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 37 |
![]() |
22 | Łotwa | 225 tys. € | – | 32 | 100% | 0 | 3 | 2 714' | 3 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
22 | Łotwa | 100 tys. € | – | 30 | 94% | 0 | 0 | 49' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
22 | Ghana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
24 | Łotwa | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
26 | Łotwa | 150 tys. € | – | 3 | 9% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 66 |
![]() |
19 | Łotwa | 50 tys. € | – | 28 | 88% | 0 | 0 | 108' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
23 | Łotwa | 200 tys. € | – | 31 | 97% | 0 | 0 | 2 700' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
19 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
20 | Łotwa | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 58 |
|
21 | Łotwa | 0 € | – | 4 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
19 | Łotwa | 50 tys. € | – | 25 | 78% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry BFC Daugavpils
2,1 mln €
śr. 71 tys. € / zawodnika
Ile BFC Daugavpils wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Łotwa (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy BFC Daugavpils w sezonie 2026
BFC Daugavpils wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry BFC Daugavpils
Jak wygląda skład BFC Daugavpils?
W wyjściowym ustawieniu BFC Daugavpils między słupkami staje J. Beks, a linię obrony najczęściej tworzą G. Mihaļcovs, R. Aizups, K. Bujanovs oraz D. Cucurs. W środku pola grają J. Yakubu, R. Skrebels, E. Ivanovs oraz Ņ. Barkovskis, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Kiwinda, E. Piņaskins. Trener Kirils Kurbatovs ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Virsliga (Łotwa) i pucharach.
BFC Daugavpils – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub BFC Daugavpils w sezonie 2026.
BFC Daugavpils transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Nigeria | 20 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Łotwa | 21 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Kamerun | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 11 Mar 2026 |
|
Kamerun | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Mar 2026 |
|
Łotwa | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 09 Mar 2026 |
|
Kamerun | 23 |
![]() |
nieujawniona | |
| 05 Mar 2026 |
|
Ukraina | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Lut 2026 |
|
Ghana | 26 |
![]() |
nieujawniona | |
| 08 Lut 2026 |
|
Nigeria | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 08 Lut 2026 |
![]() |
Łotwa | 24 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery BFC Daugavpils
BFC Daugavpils bilans transferowy
- 0 € 2026
- +200 tys. € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +88 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii BFC Daugavpils
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski BFC Daugavpils w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do BFC Daugavpils trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
BFC Daugavpils – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski BFC Daugavpils? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez BFC Daugavpils?
Klub piłkarski BFC Daugavpils zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Łotwy.