Forma w lidze
Tukums w tabeli
9. miejsce / 24 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 53 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
20 pkt
28:26 bramki
1,65 gola/mecz
4 pkt
16:37 bramki
1,07 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Tukums
Wartość drużyny: 875 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 16 bramek | Nigeria | 25 | napastnik | 16 | – | ||
|
|
Najwięcej asyst 8 asyst | Łotwa | 26 | pomocnik | 32 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,87 średnia ocena | Łotwa | 26 | pomocnik | 32 | 200 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2612 minut | Łotwa | 24 | pomocnik | 31 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Tukums 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Tukums w tabeli Virsliga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rigas FS
|
31 | 24 | 5 | 2 | 75:24 | 77 |
2
|
Riga
|
32 | 23 | 7 | 2 | 88:30 | 76 |
| ··· | |||||||
8
|
Grobiņa
|
32 | 5 | 11 | 16 | 22:54 | 26 |
9
|
Tukums
|
32 | 5 | 9 | 18 | 44:63 | 24 |
10
|
Ogre United
|
32 | 4 | 6 | 22 | 31:78 | 18 |
Wyniki Tukums
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Tukums
0
Riga
2
Virsliga (Łotwa), 32. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Tukums
1
Grobiņa
1
Virsliga (Łotwa), 31. kolejka
|
|
|
10 Wrz Koniec
|
Super Nova
1
Tukums
0
Virsliga (Łotwa), 30. kolejka
|
Terminarz Tukums
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 18:00
|
Rigas FS
Tukums
Virsliga (Łotwa), 33. kolejka
|
|
|
24 Paź 12:00
|
Tukums
FK Liepaja
Virsliga (Łotwa), 34. kolejka
|
|
|
01 Lis 12:00
|
BFC Daugavpils
Tukums
Virsliga (Łotwa), 35. kolejka
|
Ostatnie transfery Tukums
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Łotwa |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Ukraina |
|
koniec wypożyczenia | |
| 07 Sie 2026 |
|
Łotwa |
![]() |
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Łotwa | – | za darmo |
Tukums to klub piłkarski z Łotwy występujący w Virsliga (Łotwa). Swoim domowym obiektem jest Tukuma mākslīgā laukumā stadions, który może pomieścić 1 000 widzów. Zespół prowadzi Kristaps Dislers. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 875 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Tukums?
Klub piłkarski Tukums zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Łotwy.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Tukums w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Tukums trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Tukums w tabeli Virsliga?
Tukums zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Virsliga z dorobkiem 24 punktów po 32 kolejkach. Strata do prowadzącego Rigas FS wynosi 53 punkty, a przewaga nad 10. miejscem to 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 44:63, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Tukums?
W wyjściowym ustawieniu Tukums między słupkami staje S. Vilkovs, a linię obrony najczęściej tworzą M. Susts, M. Stāls, R. Reingolcs oraz R. Meļķis. W środku pola grają B. Samoilovs, K. Volkovs, K. Kļaviņs oraz K. Anmanis, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Derkach, R. Deruzinskis. Trener Kristaps Dislers ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Virsliga (Łotwa) i pucharach.
Kiedy Tukums gra następny mecz?
Najbliższy mecz Tukums to spotkanie z Rigas FS, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie LNK Sporta Parks (dabīgais) w ramach Virsliga (33. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Tukums?
Ostatni mecz Tukums to porażka z Riga 0:2 w Virsliga, 10 października 2026. Bramki zdobyli Ramires de Oliveira Albertino, Cray Badamosi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Tukums w tym sezonie?
Bilans Tukums w tym sezonie to 32 mecze i wynik 5-9-18 przy 44 zdobytych bramkach i 63 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Tukums w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Tukums w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Tukums
Tukums terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 18:00
|
Virsliga (Łotwa), 33. kolejka
|
LNK Sporta Parks (dabīgais) Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 12:00
|
Virsliga (Łotwa), 34. kolejka
|
Tukuma mākslīgā laukumā stadions U siebie | Trudny | |
|
01 Lis 12:00
|
Virsliga (Łotwa), 35. kolejka
|
Stadions Celtnieks Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 12:00
|
Virsliga (Łotwa), 36. kolejka
|
Tukuma mākslīgā laukumā stadions U siebie | Trudny |
Kiedy Tukums gra następny mecz?
Najbliższy mecz Tukums to spotkanie z Rigas FS, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie LNK Sporta Parks (dabīgais) w ramach Virsliga (33. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Tukums w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Tukums w sezonie 2026.
Forma i bramki Tukums w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Tukums wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 32. kolejka
|
0:2 | 5-3-2 | 4/9 | 3/7 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 31. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 7/11 | 2/4 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 30. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 4/7 | 1/1 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 29. kolejka
|
2:1 | 5-3-2 | 4/11 | 4/9 | |
|
29 Sie Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 28. kolejka
|
1:4 | 5-3-2 | 3/7 | 4/5 | |
|
21 Sie Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 27. kolejka
|
3:0 | 5-3-2 | 2/7 | 3/5 | |
|
08 Sie Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 26. kolejka
|
2:0 | 5-3-2 | 1/5 | 2/4 | |
|
02 Sie Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 25. kolejka
|
2:1 | 5-3-2 | 1/6 | 3/4 | |
|
27 Lip Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 24. kolejka
|
0:1 | 5-3-2 | 4/12 | 1/2 | |
|
18 Lip Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 23. kolejka
|
3:1 | 5-3-2 | 2/10 | 2/3 |
Tukums ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-3-2 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-3-2 – w 24 z 32 meczów, ze średnią 0,75 punktu. W pozostałych ustawieniach Tukums zdobywa 0,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Tukums?
Ostatni mecz Tukums to porażka z Riga 0:2 w Virsliga, 10 października 2026. Bramki zdobyli Ramires de Oliveira Albertino, Cray Badamosi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Tukums – tabela Virsliga (Łotwa)
Jakie miejsce w tabeli Virsliga (Łotwa) zajmuje Tukums w sezonie 2026.
Miejsce Tukums w tabeli Virsliga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rigas FS
|
31 | 24 | 5 | 2 | 75:24 | 51 | 77 | |
2
|
Riga
|
32 | 23 | 7 | 2 | 88:30 | 58 | 76 | |
3
|
Auda
|
32 | 19 | 7 | 6 | 52:32 | 20 | 64 | |
4
|
FK Liepaja
|
32 | 12 | 7 | 13 | 43:46 | -3 | 43 | |
5
|
BFC Daugavpils
|
32 | 11 | 9 | 12 | 37:36 | 1 | 42 | |
6
|
Super Nova
|
31 | 11 | 5 | 15 | 31:41 | -10 | 38 | |
7
|
FS Jelgava
|
32 | 8 | 8 | 16 | 34:53 | -19 | 32 | |
8
|
Grobiņa
|
32 | 5 | 11 | 16 | 22:54 | -32 | 26 | |
9
|
Tukums
|
32 | 5 | 9 | 18 | 44:63 | -19 | 24 | |
10
|
Ogre United
|
32 | 4 | 6 | 22 | 31:78 | -47 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rigas FS
|
31 | 24 | 5 | 2 | 75:24 | 51 | 77 | |
2
|
Riga
|
32 | 23 | 7 | 2 | 88:30 | 58 | 76 | |
3
|
Auda
|
32 | 19 | 7 | 6 | 52:32 | 20 | 64 | |
4
|
FK Liepaja
|
32 | 12 | 7 | 13 | 43:46 | -3 | 43 | |
5
|
BFC Daugavpils
|
32 | 11 | 9 | 12 | 37:36 | 1 | 42 | |
6
|
Super Nova
|
31 | 11 | 5 | 15 | 31:41 | -10 | 38 | |
7
|
FS Jelgava
|
32 | 8 | 8 | 16 | 34:53 | -19 | 32 | |
8
|
Grobiņa
|
32 | 5 | 11 | 16 | 22:54 | -32 | 26 | |
9
|
Tukums
|
32 | 5 | 9 | 18 | 44:63 | -19 | 24 | |
10
|
Ogre United
|
32 | 4 | 6 | 22 | 31:78 | -47 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Riga
|
16 | 12 | 4 | 0 | 46:14 | 32 | 40 | |
| 2 |
Rigas FS
|
15 | 10 | 4 | 1 | 46:14 | 32 | 34 | |
| 3 |
Auda
|
17 | 10 | 3 | 4 | 29:16 | 13 | 33 | |
| 4 |
FK Liepaja
|
15 | 8 | 3 | 4 | 28:17 | 11 | 27 | |
| 5 |
BFC Daugavpils
|
16 | 8 | 2 | 6 | 18:13 | 5 | 26 | |
| 6 |
Tukums
|
17 | 5 | 5 | 7 | 28:26 | 2 | 20 | |
| 7 |
Super Nova
|
16 | 4 | 3 | 9 | 17:26 | -9 | 15 | |
| 8 |
Grobiņa
|
15 | 3 | 6 | 6 | 12:19 | -7 | 15 | |
| 9 |
FS Jelgava
|
16 | 4 | 2 | 10 | 13:25 | -12 | 14 | |
| 10 |
Ogre United
|
16 | 2 | 5 | 9 | 18:32 | -14 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rigas FS
|
16 | 14 | 1 | 1 | 29:10 | 19 | 43 | |
| 2 |
Riga
|
16 | 11 | 3 | 2 | 42:16 | 26 | 36 | |
| 3 |
Auda
|
15 | 9 | 4 | 2 | 23:16 | 7 | 31 | |
| 4 |
Super Nova
|
15 | 7 | 2 | 6 | 14:15 | -1 | 23 | |
| 5 |
FS Jelgava
|
16 | 4 | 6 | 6 | 21:28 | -7 | 18 | |
| 6 |
FK Liepaja
|
17 | 4 | 4 | 9 | 15:29 | -14 | 16 | |
| 7 |
BFC Daugavpils
|
16 | 3 | 7 | 6 | 19:23 | -4 | 16 | |
| 8 |
Grobiņa
|
17 | 2 | 5 | 10 | 10:35 | -25 | 11 | |
| 9 |
Ogre United
|
16 | 2 | 1 | 13 | 13:46 | -33 | 7 | |
| 10 |
Tukums
|
15 | 0 | 4 | 11 | 16:37 | -21 | 4 |
Które miejsce zajmuje Tukums w tabeli Virsliga?
Tukums zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Virsliga z dorobkiem 24 punktów po 32 kolejkach. Strata do prowadzącego Rigas FS wynosi 53 punkty, a przewaga nad 10. miejscem to 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 44:63, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Tukums w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Tukums na tle ligi w sezonie 2026.
Tukums na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,2
- Strzały celne / mecz 4,6
- Asysty / mecz 0,63
- Udane dryblingi / mecz 6,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,97
- Czyste konta 3%
- Odbiory / mecz 18,6
- Przechwyty / mecz 9,2
- Wybicia / mecz 30,5
- Zablokowane strzały / mecz 2,9
Strzelcy Tukums
-
Oloko Joseph Ede 16

-
Ruslans Deruzinskis 8

-
Leoni Schmidt Pereira Gastaldelo 6

-
Bogdans Samoilovs 5
-
Martins Stals 1

-
Marcis Davis Valmiers 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Tukums i rywali według minuty w ostatnich 32 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Tukums to 76–90+ minuta, w której padło 15 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 10 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rigas FS - Tukums Po przerwie pada 55% bramek Tukums.Przebieg meczu Tukums i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 4-5-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 20 | 1-4-15 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 2-2-2 |
| Remis do przerwy | 11 | 2-4-5 |
| Przegrywał do przerwy | 15 | 1-3-11 |
Gdy Tukums otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla Tukums
93% bramek Tukums pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Tukums zdobywa w sezonie średnio 0,75 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,70.
Aktualne serie Tukums
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Tukums, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Tukums wygra mecz Rigas FS - Tukums Tukums przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Tukums
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 94%
- Powyżej 2,5 69%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 22%
- Powyżej 5,5 9%
W 69% meczów Tukums padają co najmniej trzy bramki, a w 78% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rigas FS - Tukums Powyżej 2,5 bramki padło w 69% meczów Tukums.Tukums – faule i karne
- Faule / mecz 13,1
- Faule rywali / mecz 11,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Tukums fauluje średnio 13,1 razy na mecz, a wymusza 11,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Tukums, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Tukums zdobywa 1,18 punktu na mecz wobec 0,27 na wyjeździe.
Tukums wygra mecz Rigas FS - Tukums Tukums zdobywa u siebie 39% możliwych punktów, na wyjeździe 9%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 32 meczach Tukums ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 52% goli Tukums, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 32 meczów.
Tukums wygra drugą połowę meczu Rigas FS - Tukums Drugą połowę Tukums wygrywał w 9 z 32 meczów.Tukums – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
Tukums oddaje 9,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rigas FS - Tukums Tukums oddaje 9,2 strzałów na mecz.Tukums – posiadanie piłki
- U siebie 42,5%
- Na wyjeździe 45,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 32
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 32
- Najniższe w sezonie 26%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 32 meczów. Średnio Tukums utrzymuje przy piłce 43,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 26%.
Tukums wygra mecz Rigas FS - Tukums Tukums utrzymuje średnio 43,8% posiadania piłki.Tukums – podania
- Kluczowe / mecz 9,1
- Dośrodkowania / mecz 15,9
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 67
- Celność długich podań 39%
Tukums wymienia średnio 353 podań na mecz przy celności 73%, z czego 9,1 to podania kluczowe.
Tukums – czyste konta
- U siebie 1 z 17
- Na wyjeździe 0 z 15
- Stracone / mecz 1,97
- Bez straty do przerwy 28%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 59%
Czyste konto Tukums to 3% meczów sezonu (1 z 32), z czego 1 w 17 meczach u siebie.
Tukums – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 81%
- Pow. 8,5 w meczu 59%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 3,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,7
Tukums wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 59% spotkań.
Tukums – kartki
- Żółte kartki 66
- Pow. 3,5 kartki w meczu 66%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 31%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 6%
Tukums ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Tukums – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Tukums według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 10 | 1-1-8 | 0,40 | 1,00 | 2,30 |
| Środka tabeli (4–7) | 14 | 2-4-8 | 0,71 | 1,21 | 1,86 |
| Dołu tabeli (8–10) | 8 | 2-4-2 | 1,25 | 2,13 | 1,75 |
Najwięcej punktów na mecz Tukums zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Tukums na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
0,94 1,53 | 1,06 0,93 | 1,63 1,00 |
|
7.
|
0,88 1,13 | 0,81 1,31 | 1,56 1,75 |
|
8.
|
1,00 0,65 | 0,80 0,59 | 1,27 2,06 |
|
9.
|
1,18 0,27 | 1,65 1,07 | 1,53 2,47 |
|
10.
|
0,69 0,44 | 1,13 0,81 | 2,00 2,88 |
Ciekawe rekordy w meczach Tukums
Skrajne wyniki i osiągnięcia Tukums w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Tukums - FS Jelgava 5:0 Virsliga (Łotwa), 1.05.2026
- Najwyższa porażka FK Liepaja - Tukums 3:0 Virsliga (Łotwa), 30.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Tukums - Ogre United 6:1, Virsliga (Łotwa), 7.05.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Reingolcs, Tukums - FS Jelgava 5:0, Virsliga (Łotwa), 1.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Stāls, Tukums - FK Liepaja 2:2, Virsliga (Łotwa), 17.04.2026
Jakie statystyki ma Tukums w tym sezonie?
Bilans Tukums w tym sezonie to 32 mecze i wynik 5-9-18 przy 44 zdobytych bramkach i 63 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Tukums – zawodnicy
Jak wygląda kadra Tukums w sezonie 2026.
Przewidywany skład Tukums 5-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Kadra Tukums
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
![]() |
20 | Łotwa | – | – | 9 | 28% | 0 | 0 | 87' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
19 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
21 | Łotwa | 25 tys. € | – | 4 | 13% | 0 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
22 | Łotwa | 200 tys. € | – | 32 | 100% | 8 | 2 | 1 844' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
26 | Łotwa | 200 tys. € | – | 32 | 100% | 5 | 8 | 2 610' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
24 | Łotwa | 150 tys. € | – | 31 | 97% | 0 | 4 | 2 612' | 7 | 0 | |||||||
| 7 |
|
29 | Japonia | 125 tys. € | – | 24 | 75% | 0 | 2 | 1 954' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Łotwa | 100 tys. € | – | 23 | 72% | 0 | 0 | 1 734' | 9 | 3 | |||||||
| 29 |
![]() |
18 | Japonia | – | – | 9 | 28% | 0 | 0 | 162' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
20 | Łotwa | 75 tys. € | – | 31 | 97% | 0 | 2 | 891' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
20 | Łotwa | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
23 | Łotwa | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
19 | Łotwa | 75 tys. € | – | 18 | 56% | 0 | 2 | 236' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
21 | Łotwa | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
19 | – | – | 31 | 97% | 0 | 0 | 2 189' | 3 | 0 | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
24 | Łotwa | 150 tys. € | – | 27 | 84% | 1 | 0 | 2 038' | 10 | 2 | |||||||
| 88 |
![]() |
21 | Łotwa | 100 tys. € | – | 31 | 97% | 1 | 1 | 1 704' | 6 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
23 | Łotwa | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
21 | Ukraina | 100 tys. € | – | 20 | 63% | 1 | 1 | 1 325' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
19 | Łotwa | 50 tys. € | – | 21 | 66% | 0 | 0 | 634' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
22 | Łotwa | 125 tys. € | – | 29 | 91% | 1 | 1 | 1 505' | 3 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
24 | Łotwa | 175 tys. € | – | 7 | 22% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
18 | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Tukums
1,9 mln €
śr. 80 tys. € / zawodnika
Ile Tukums wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Łotwa (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Tukums w sezonie 2026
Tukums wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Tukums
Jak wygląda skład Tukums?
W wyjściowym ustawieniu Tukums między słupkami staje S. Vilkovs, a linię obrony najczęściej tworzą M. Susts, M. Stāls, R. Reingolcs oraz R. Meļķis. W środku pola grają B. Samoilovs, K. Volkovs, K. Kļaviņs oraz K. Anmanis, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Derkach, R. Deruzinskis. Trener Kristaps Dislers ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Virsliga (Łotwa) i pucharach.
Tukums – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Tukums w sezonie 2026.
Tukums transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Łotwa | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Ukraina | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 07 Sie 2026 |
|
Łotwa | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Łotwa | 29 | – | za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Łotwa | 25 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Łotwa | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 09 Lip 2026 |
|
Łotwa | 26 |
|
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
![]() |
Łotwa | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
![]() |
Łotwa | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Japonia | 18 |
|
wypożyczenie |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Tukums w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Tukums trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.
Tukums – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Tukums? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Tukums?
Klub piłkarski Tukums zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Łotwy.