Forma w lidze
FK Liepaja w tabeli
4. miejsce / 43 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 37 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
27 pkt
28:17 bramki
1,87 gola/mecz
16 pkt
15:29 bramki
0,88 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy FK Liepaja
Wartość drużyny: 3,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Holandia | 28 | napastnik | 31 | 275 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Nigeria | 24 | napastnik | 32 | 275 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,78 średnia ocena | Brazylia | 23 | – | 7 | 75 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2325 minut | Holandia | 30 | obrońca | 28 | 250 tys. € |
Przewidywany skład FK Liepaja 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
FK Liepaja w tabeli Virsliga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rigas FS
|
32 | 25 | 5 | 2 | 79:24 | 80 |
2
|
Riga
|
32 | 23 | 7 | 2 | 88:30 | 76 |
3
|
Auda
|
32 | 19 | 7 | 6 | 52:32 | 64 |
4
|
FK Liepaja
|
32 | 12 | 7 | 13 | 43:46 | 43 |
5
|
BFC Daugavpils
|
32 | 11 | 9 | 12 | 37:36 | 42 |
Wyniki FK Liepaja
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
FK Liepaja
2
Auda
3
Virsliga (Łotwa), 32. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
FK Liepaja
0
BFC Daugavpils
0
Virsliga (Łotwa), 31. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Ogre United
2
FK Liepaja
2
Virsliga (Łotwa), 30. kolejka
|
Terminarz FK Liepaja
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 12:00
|
Tukums
FK Liepaja
Virsliga (Łotwa), 34. kolejka
|
|
|
01 Lis 12:00
|
FK Liepaja
Super Nova
Virsliga (Łotwa), 35. kolejka
|
|
|
08 Lis 12:00
|
Grobiņa
FK Liepaja
Virsliga (Łotwa), 36. kolejka
|
Ostatnie transfery FK Liepaja
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Łotwa |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Łotwa |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 20 Wrz 2026 |
|
Senegal |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Holandia |
|
za darmo |
FK Liepaja to klub piłkarski z Łotwy występujący w Virsliga (Łotwa). Swoim domowym obiektem jest Stadions Daugava, który może pomieścić 5 083 widzów. Zespół prowadzi Janis Goba. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,4 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Konferencji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez FK Liepaja?
Klub piłkarski FK Liepaja zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Łotwy oraz Mistrzostwo Łotwy.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FK Liepaja w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do FK Liepaja trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 450 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Fellipe Vieira Cardoso do Karpat Lwowa za 450 tys. €.
Które miejsce zajmuje FK Liepaja w tabeli Virsliga?
FK Liepaja zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Virsliga z dorobkiem 43 punktów po 32 kolejkach. Strata do prowadzącego Rigas FS wynosi 37 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 43:46, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład FK Liepaja?
W wyjściowym ustawieniu FK Liepaja między słupkami staje D. Oss, a linię obrony najczęściej tworzą V. Sorokins, Marvin Martins, V. Isajevs, Joao Pedro de Souza Fayad oraz B. Straalman. W środku pola grają A. Ogunniyi, I. Korotkovs oraz A. Korobenko, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Strumia, D. Patijcuks. Trener Janis Goba ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Virsliga (Łotwa) i pucharach.
Kiedy FK Liepaja gra następny mecz?
Najbliższy mecz FK Liepaja to spotkanie z Tukums, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Tukuma mākslīgā laukumā stadions w ramach Virsliga (34. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FK Liepaja?
Ostatni mecz FK Liepaja to porażka z Auda 2:3 w Virsliga, 12 października 2026. Bramki zdobyli Oloko Ede, Appiah, Oloko Ede, Rubenis oraz Gerold. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FK Liepaja w tym sezonie?
Bilans FK Liepaja w tym sezonie to 32 mecze i wynik 12-7-13 przy 43 zdobytych bramkach i 46 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FK Liepaja w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra FK Liepaja w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań FK Liepaja
FK Liepaja terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
24 Paź 12:00
|
Virsliga (Łotwa), 34. kolejka
|
Tukuma mākslīgā laukumā stadions Wyjazd | Umiarkowany | |
|
01 Lis 12:00
|
Virsliga (Łotwa), 35. kolejka
|
Stadions Daugava U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 12:00
|
Virsliga (Łotwa), 36. kolejka
|
Grobiņas stadionā Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy FK Liepaja gra następny mecz?
Najbliższy mecz FK Liepaja to spotkanie z Tukums, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Tukuma mākslīgā laukumā stadions w ramach Virsliga (34. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki FK Liepaja w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub FK Liepaja w sezonie 2026.
Forma i bramki FK Liepaja w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FK Liepaja wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 32. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 3/4 | 1/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 31. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 6/15 | 1/2 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 30. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 11/14 | 2/4 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 29. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 3/9 | 4/4 | |
|
31 Sie Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 28. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 2/11 | 3/5 | |
|
25 Sie Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 23. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 4/5 | 4/4 | |
|
21 Sie Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 27. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 4/9 | 2/4 | |
|
09 Sie Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 26. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 6/8 | 2/4 | |
|
02 Sie Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 25. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 5/6 | 1/4 | |
|
30 Lip Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
3:1 | 4-2-3-1 | 3/11 | 3/4 |
FK Liepaja ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 15 z 32 meczów, ze średnią 1,40 punktu. W pozostałych ustawieniach FK Liepaja zdobywa 1,29 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FK Liepaja?
Ostatni mecz FK Liepaja to porażka z Auda 2:3 w Virsliga, 12 października 2026. Bramki zdobyli Oloko Ede, Appiah, Oloko Ede, Rubenis oraz Gerold. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FK Liepaja – tabela Virsliga (Łotwa)
Jakie miejsce w tabeli Virsliga (Łotwa) zajmuje FK Liepaja w sezonie 2026.
Miejsce FK Liepaja w tabeli Virsliga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rigas FS
|
32 | 25 | 5 | 2 | 79:24 | 55 | 80 | |
2
|
Riga
|
32 | 23 | 7 | 2 | 88:30 | 58 | 76 | |
3
|
Auda
|
32 | 19 | 7 | 6 | 52:32 | 20 | 64 | |
4
|
FK Liepaja
|
32 | 12 | 7 | 13 | 43:46 | -3 | 43 | |
5
|
BFC Daugavpils
|
32 | 11 | 9 | 12 | 37:36 | 1 | 42 | |
6
|
Super Nova
|
32 | 11 | 5 | 16 | 31:45 | -14 | 38 | |
7
|
FS Jelgava
|
32 | 8 | 8 | 16 | 34:53 | -19 | 32 | |
8
|
Grobiņa
|
32 | 5 | 11 | 16 | 22:54 | -32 | 26 | |
9
|
Tukums
|
32 | 5 | 9 | 18 | 44:63 | -19 | 24 | |
10
|
Ogre United
|
32 | 4 | 6 | 22 | 31:78 | -47 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rigas FS
|
32 | 25 | 5 | 2 | 79:24 | 55 | 80 | |
2
|
Riga
|
32 | 23 | 7 | 2 | 88:30 | 58 | 76 | |
3
|
Auda
|
32 | 19 | 7 | 6 | 52:32 | 20 | 64 | |
4
|
FK Liepaja
|
32 | 12 | 7 | 13 | 43:46 | -3 | 43 | |
5
|
BFC Daugavpils
|
32 | 11 | 9 | 12 | 37:36 | 1 | 42 | |
6
|
Super Nova
|
32 | 11 | 5 | 16 | 31:45 | -14 | 38 | |
7
|
FS Jelgava
|
32 | 8 | 8 | 16 | 34:53 | -19 | 32 | |
8
|
Grobiņa
|
32 | 5 | 11 | 16 | 22:54 | -32 | 26 | |
9
|
Tukums
|
32 | 5 | 9 | 18 | 44:63 | -19 | 24 | |
10
|
Ogre United
|
32 | 4 | 6 | 22 | 31:78 | -47 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Riga
|
16 | 12 | 4 | 0 | 46:14 | 32 | 40 | |
| 2 |
Rigas FS
|
16 | 11 | 4 | 1 | 50:14 | 36 | 37 | |
| 3 |
Auda
|
17 | 10 | 3 | 4 | 29:16 | 13 | 33 | |
| 4 |
FK Liepaja
|
15 | 8 | 3 | 4 | 28:17 | 11 | 27 | |
| 5 |
BFC Daugavpils
|
16 | 8 | 2 | 6 | 18:13 | 5 | 26 | |
| 6 |
Tukums
|
17 | 5 | 5 | 7 | 28:26 | 2 | 20 | |
| 7 |
Super Nova
|
16 | 4 | 3 | 9 | 17:26 | -9 | 15 | |
| 8 |
Grobiņa
|
15 | 3 | 6 | 6 | 12:19 | -7 | 15 | |
| 9 |
FS Jelgava
|
16 | 4 | 2 | 10 | 13:25 | -12 | 14 | |
| 10 |
Ogre United
|
16 | 2 | 5 | 9 | 18:32 | -14 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rigas FS
|
16 | 14 | 1 | 1 | 29:10 | 19 | 43 | |
| 2 |
Riga
|
16 | 11 | 3 | 2 | 42:16 | 26 | 36 | |
| 3 |
Auda
|
15 | 9 | 4 | 2 | 23:16 | 7 | 31 | |
| 4 |
Super Nova
|
16 | 7 | 2 | 7 | 14:19 | -5 | 23 | |
| 5 |
FS Jelgava
|
16 | 4 | 6 | 6 | 21:28 | -7 | 18 | |
| 6 |
FK Liepaja
|
17 | 4 | 4 | 9 | 15:29 | -14 | 16 | |
| 7 |
BFC Daugavpils
|
16 | 3 | 7 | 6 | 19:23 | -4 | 16 | |
| 8 |
Grobiņa
|
17 | 2 | 5 | 10 | 10:35 | -25 | 11 | |
| 9 |
Ogre United
|
16 | 2 | 1 | 13 | 13:46 | -33 | 7 | |
| 10 |
Tukums
|
15 | 0 | 4 | 11 | 16:37 | -21 | 4 |
Które miejsce zajmuje FK Liepaja w tabeli Virsliga?
FK Liepaja zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Virsliga z dorobkiem 43 punktów po 32 kolejkach. Strata do prowadzącego Rigas FS wynosi 37 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 43:46, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki FK Liepaja w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki FK Liepaja na tle ligi w sezonie 2026.
FK Liepaja na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,2
- Strzały celne / mecz 4,5
- Asysty / mecz 0,47
- Udane dryblingi / mecz 6,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,44
- Czyste konta 19%
- Odbiory / mecz 17,6
- Przechwyty / mecz 8,7
- Wybicia / mecz 26,3
- Zablokowane strzały / mecz 3,6
Strzelcy FK Liepaja
-
Kyvon Leidsman 6
-
Djibril Gueye 6
-
Abiodun Ogunniyi 3
-
Ivans Patrikejevs 2

-
Amar Haidara 1

-
Vladislavs Sorokins 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki FK Liepaja i rywali według minuty w ostatnich 32 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FK Liepaja to 76–90+ minuta, w której padło 12 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 9 trafieniami.
Przebieg meczu FK Liepaja i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 12 | 10-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 18 | 2-4-12 |
| Prowadził do przerwy | 12 | 10-1-1 |
| Remis do przerwy | 7 | 1-2-4 |
| Przegrywał do przerwy | 13 | 1-4-8 |
Gdy FK Liepaja otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 10 razy na 12 takich meczów.
Jak padają bramki dla FK Liepaja
74% bramek FK Liepaja pada z gry. Z karnych odpowiadają za 23% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FK Liepaja zdobywa w sezonie średnio 1,34 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie FK Liepaja
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów FK Liepaja, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach FK Liepaja
- Powyżej 0,5 94%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 59%
- Powyżej 3,5 34%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 0%
W 59% meczów FK Liepaja padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
FK Liepaja – faule i karne
- Faule / mecz 14,2
- Faule rywali / mecz 13,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
FK Liepaja fauluje średnio 14,2 razy na mecz, a wymusza 13,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FK Liepaja, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FK Liepaja zdobywa 1,80 punktu na mecz wobec 0,94 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 32 meczach FK Liepaja ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli FK Liepaja, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 32 meczów.
FK Liepaja – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,6
FK Liepaja oddaje 10,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,6 strzału.
FK Liepaja – posiadanie piłki
- U siebie 47,9%
- Na wyjeździe 52,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 6 z 32
- Mecze z posiadaniem > 55% 12 z 32
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 12 z 32 meczów. Średnio FK Liepaja utrzymuje przy piłce 50,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
FK Liepaja – podania
- Kluczowe / mecz 10,3
- Dośrodkowania / mecz 17,7
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 42%
FK Liepaja wymienia średnio 406 podań na mecz przy celności 79%, z czego 10,3 to podania kluczowe.
FK Liepaja – czyste konta
- U siebie 3 z 15
- Na wyjeździe 3 z 17
- Stracone / mecz 1,44
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto FK Liepaja to 19% meczów sezonu (6 z 32), z czego 3 w 15 meczach u siebie.
FK Liepaja – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 72%
- Pow. 8,5 w meczu 59%
- Pow. 10,5 w meczu 44%
- Rożne u siebie / mecz 4,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,1
FK Liepaja wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 59% spotkań.
FK Liepaja – kartki
- Żółte kartki 67
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 41%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 6%
FK Liepaja ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale FK Liepaja – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
FK Liepaja według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 12 | 2-1-9 | 0,58 | 0,75 | 2,08 |
| Środka tabeli (4–7) | 10 | 5-3-2 | 1,80 | 1,30 | 1,10 |
| Dołu tabeli (8–10) | 10 | 5-3-2 | 1,80 | 2,10 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz FK Liepaja zdobywa z drużynami z środka tabeli (4–7), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
FK Liepaja na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,50 2,25 | 2,88 2,63 | 0,88 1,00 |
|
3.
|
1,94 2,07 | 1,71 1,53 | 0,94 1,07 |
|
4.
|
1,80 0,94 | 1,87 0,88 | 1,13 1,71 |
|
5.
|
1,63 1,00 | 1,13 1,19 | 0,81 1,44 |
|
6.
|
0,94 1,44 | 1,06 0,88 | 1,63 1,19 |
Ciekawe rekordy w meczach FK Liepaja
Skrajne wyniki i osiągnięcia FK Liepaja w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FK Liepaja - Ogre United 4:0 Virsliga (Łotwa), 30.06.2026
- Najwyższa porażka Rigas FS - FK Liepaja 5:0 Virsliga (Łotwa), 8.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Rigas FS - FK Liepaja 5:0, Virsliga (Łotwa), 8.05.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Oloko Ede, FS Jelgava - FK Liepaja 0:2, Virsliga (Łotwa), 26.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+9 minuta Oloko Ede, Ogre United - FK Liepaja 2:2, Virsliga (Łotwa), 11.09.2026
Jakie statystyki ma FK Liepaja w tym sezonie?
Bilans FK Liepaja w tym sezonie to 32 mecze i wynik 12-7-13 przy 43 zdobytych bramkach i 46 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FK Liepaja – zawodnicy
Jak wygląda kadra FK Liepaja w sezonie 2026.
Przewidywany skład FK Liepaja 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze FK Liepaja
-
Beknaz Almazbekov Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 22 dniopuszczone: 1 mecz
Kadra FK Liepaja
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
24 | Nigeria | 275 tys. € | – | 32 | 100% | 3 | 4 | 1 550' | 3 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Portugalia | – | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 20' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
21 | Kirgistan | 300 tys. € | – | 4 | 13% | 0 | 0 | 135' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
28 | Holandia | 275 tys. € | – | 31 | 97% | 6 | 1 | 1 113' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
22 | Łotwa | 325 tys. € | – | 10 | 31% | 0 | 0 | 171' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | Łotwa | 275 tys. € | – | 14 | 44% | 0 | 0 | 343' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Nigeria | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
23 | Senegal | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
19 | Armenia | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
26 | Ghana | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
34 | Łotwa | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 70 |
|
23 | Łotwa | 200 tys. € | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 70' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
34 | Argentyna | 200 tys. € | – | 11 | 34% | 0 | 0 | 963' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
22 | Łotwa | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
39 | Brazylia | 600 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
29 | Ukraina | 200 tys. € | 40 tys. € | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
– | Łotwa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 34 |
|
23 | Brazylia | 75 tys. € | 40 tys. € | 7 | 22% | 0 | 0 | 524' | 4 | 2 | |||||||
| 2 |
|
30 | Holandia | 250 tys. € | 74 tys. € | 28 | 88% | 0 | 0 | 2 325' | 4 | 1 | |||||||
| 33 |
|
26 | Łotwa | 175 tys. € | – | 21 | 66% | 0 | 1 | 1 727' | 5 | 2 | |||||||
| 35 |
|
29 | Łotwa | 300 tys. € | – | 32 | 100% | 1 | 2 | 1 861' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
|
31 | Luksemburg | 250 tys. € | 302 tys. € | 29 | 91% | 0 | 0 | 1 765' | 5 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Łotwa | 275 tys. € | – | 30 | 94% | 0 | 0 | 859' | 4 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
21 | Gruzja | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
25 | Łotwa | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
26 | Senegal | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
– | Senegal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
27 | Łotwa | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
33 | Łotwa | 125 tys. € | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
27 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
31 | Łotwa | 150 tys. € | – | 32 | 100% | 0 | 0 | 1 710' | 2 | 0 | |||||||
| 12 |
|
33 | Czarnogóra | 300 tys. € | 112 tys. € | 31 | 97% | 0 | 0 | 1 170' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
25 | Łotwa | 50 tys. € | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | Łotwa | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
22 | Łotwa | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry FK Liepaja
5,9 mln €
śr. 165 tys. € / zawodnika
Ile FK Liepaja wydaje na pensje
568 tys. € rocznie
śr. 16 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
15
najliczniej: Łotwa (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy FK Liepaja w sezonie 2026
FK Liepaja wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry FK Liepaja
Jak wygląda skład FK Liepaja?
W wyjściowym ustawieniu FK Liepaja między słupkami staje D. Oss, a linię obrony najczęściej tworzą V. Sorokins, Marvin Martins, V. Isajevs, Joao Pedro de Souza Fayad oraz B. Straalman. W środku pola grają A. Ogunniyi, I. Korotkovs oraz A. Korobenko, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Strumia, D. Patijcuks. Trener Janis Goba ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Virsliga (Łotwa) i pucharach.
FK Liepaja – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FK Liepaja w sezonie 2026.
FK Liepaja transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Łotwa | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Łotwa | 20 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 20 Wrz 2026 |
|
Senegal | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Holandia | 27 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Kirgistan | 21 |
|
za darmo | |
| 24 Lip 2026 |
|
Portugalia | 27 | – | za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Brazylia | 21 |
|
450 tys. € | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Portugalia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Łotwa | 21 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Gwinea | 24 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery FK Liepaja
FK Liepaja bilans transferowy
- +450 tys. € 2026
- 0 € 2025
- -150 tys. € 2024
- +109 tys. € 2023
- -20 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii FK Liepaja
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FK Liepaja w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do FK Liepaja trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 450 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Fellipe Vieira Cardoso do Karpat Lwowa za 450 tys. €.
FK Liepaja – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski FK Liepaja? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez FK Liepaja?
Klub piłkarski FK Liepaja zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Łotwy oraz Mistrzostwo Łotwy.