Bart Straalman jest piłkarzem występującym obecnie w FK Liepaja. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Bart Straalman
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Bart Straalman w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Bart Straalman wyglądają następująco: 30 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 0,0%. Bart Straalman oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Bart Straalman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Bart Straalman rozegrał w barwach FK Liepaja w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze, w Virsliga 30 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 32 razy i spędził na boisku łącznie 2 810 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Czy Bart Straalman ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Bart Straalman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Bart Straalman to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 302 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Bart Straalman?
Bart Straalman ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Bart Straalman?
Bart Straalman najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Bart Straalman?
Wycena 30-letniego Bart Straalman według stanu na listopad 2025 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Bart Straalman?
Bart Straalman urodził się 22 sierpnia 1996 w Winterswijk w Holandii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Bart Straalman – statystyki
Szczegółowe statystyki Bart Straalman w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FK Liepaja. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Bart Straalman vs. inni
Jakie statystyki ma Bart Straalman w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Bart Straalman wyglądają następująco: 30 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 0,0%. Bart Straalman oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Bart Straalman – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Bart Straalman w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 35. kolejka
|
3:3 | 90' | 0 | 1 | ||||
|
24 Paź
Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 34. kolejka
|
0:0 | 35' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Paź
Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 32. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
19 Wrz
Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 31. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 30. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
07 Wrz
Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 29. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
31 Sie
Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 28. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Sie
Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 23. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
21 Sie
Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 27. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
09 Sie
Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 26. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Bart Straalman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Bart Straalman rozegrał w barwach FK Liepaja w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze, w Virsliga 30 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 32 razy i spędził na boisku łącznie 2 810 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Bart Straalman – transfery
W trakcie kariery Bart Straalman zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FK Liepaja 2026 – obecnie
-
Inter Turku 2024 – 2026
-
Vyškov 2024 – 2024
-
Grenoble 2020 – 2023
-
Rodez Aveyron 2020 – 2020
-
Sarpsborg 08 FF 2019 – 2020
-
De Graafschap 2014 – 2019
-
De Graafschap U19 2013 – 2014

-
De Graafschap U17 2011 – 2013

-
De Graafschap Doetinchem Youth do 2011

Bart Straalman – forma
W ostatnich 5 meczach Bart Straalman zanotował bilans 0 zwycięstw, 4 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,86. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Bart Straalman 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.86 — wynik powyżej średniej ligowej (5.91).
W ostatnich 10 meczach Bart Straalman 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.65, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.80 — wynik powyżej średniej ligowej (5.91).
W jakiej formie jest Bart Straalman?
Bart Straalman jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.86 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.47). Jego dyspozycja słabnie.
Bart Straalman – zarobki
Bart Straalman gra w FK Liepaja na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 74 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Bart Straalman w FK Liepaja (2026)
| Rocznie | 74 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 6 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 202 € |
Bart Straalman – kontuzje
W trakcie kariery Bart Straalman zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 61 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Bart Straalman
-
Uraz
30.04.22 – 25.02.23 (302 dni)
Grenoble opuszczone: 32 mecze
-
Uraz barku
24.07.21 – 30.12.21 (160 dni)
Grenoble opuszczone: 20 meczów
-
Uraz łydki
01.07.16 – 12.10.16 (104 dni)
De Graafschap opuszczone: 9 meczów
Czy Bart Straalman ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Bart Straalman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Bart Straalman to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 302 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Bart Straalman – trofea
W trakcie kariery Bart Straalman zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Bart Straalman?
Bart Straalman zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Inter Turku — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Ligi Finlandii — 1 raz.
Bart Straalman – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Bart Straalman wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Bart Straalman na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Bart Straalman?
Wycena Bart Straalman wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Bart Straalman wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.