Forma w lidze
Rigas FS w tabeli
1. miejsce / 80 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
5 meczów bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
37 pkt
50:14 bramki
3,13 gola/mecz
43 pkt
29:10 bramki
1,81 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Rigas FS
Wartość drużyny: 7,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 12 bramek | Serbia | 34 | pomocnik | 31 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 8 asyst | Łotwa | 33 | obrońca | 28 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,58 średnia ocena | Serbia | 34 | pomocnik | 31 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2652 minut | Słowenia | 29 | obrońca | 32 | 700 tys. € |
Skład i oceny Rigas FS w ostatnim meczu 4-2-3-1

Zmiany
- 29' D. Zelenkovs → R. Savaļnieks
- 46' H. Prenga → S. Kumater
- 57' L. Odisharia → M. Ķigurs
- 77' A. Balde → D. Korac
- 77' D. Lemajić → A. Kouadio
Rigas FS w tabeli Virsliga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rigas FS
|
32 | 25 | 5 | 2 | 79:24 | 80 |
2
|
Riga
|
32 | 23 | 7 | 2 | 88:30 | 76 |
3
|
Auda
|
32 | 19 | 7 | 6 | 52:32 | 64 |
4
|
FK Liepaja
|
32 | 12 | 7 | 13 | 43:46 | 43 |
5
|
BFC Daugavpils
|
32 | 11 | 9 | 12 | 37:36 | 42 |
Wyniki Rigas FS
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
Rigas FS
4
Super Nova
0
Virsliga (Łotwa), 25. kolejka
|
|
|
11 Paź Koniec
|
Rigas FS
4
FS Jelgava
2
Virsliga (Łotwa), 32. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Auda
1
Rigas FS
1
Virsliga (Łotwa), 31. kolejka
|
Terminarz Rigas FS
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 18:00
|
Rigas FS
Tukums
Virsliga (Łotwa), 33. kolejka
|
|
|
23 Paź 17:00
|
Super Nova
Rigas FS
Virsliga (Łotwa), 34. kolejka
|
|
|
01 Lis 12:00
|
Rigas FS
Grobiņa
Virsliga (Łotwa), 35. kolejka
|
Ostatnie transfery Rigas FS
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Ukraina |
|
koniec wypożyczenia | |
| 07 Sie 2026 |
|
Japonia | – | za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Portugalia |
|
200 tys. € | |
| 26 Lip 2026 |
|
Chorwacja |
|
125 tys. € |
Rigas FS to klub piłkarski z Łotwy występujący w Virsliga (Łotwa). Swoim domowym obiektem jest LNK Sporta Parks (dabīgais), który może pomieścić 3 000 widzów. Zespół prowadzi Viktors Morozs. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 7,7 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Konferencji.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rigas FS w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Rigas FS trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 325 tys. €, a klub opuściło 16 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Alfa Balde z Radnicki 1923 za 200 tys. €.
Które miejsce zajmuje Rigas FS w tabeli Virsliga?
Rigas FS zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Virsliga z dorobkiem 80 punktów po 32 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 79:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład Rigas FS?
W wyjściowym ustawieniu Rigas FS między słupkami staje R. Matrevics, a linię obrony najczęściej tworzą A. Filipović, R. Savaļnieks, H. Prenga oraz Z. Lipuscek. W środku pola grają J. Ikaunieks, L. Odisharia, H. Njie, S. Panić oraz R. Ndjiki, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Zelenkovs. Trener Viktors Morozs ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Virsliga (Łotwa) i pucharach.
Kiedy Rigas FS gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rigas FS to spotkanie z Tukums, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie LNK Sporta Parks (dabīgais) w ramach Virsliga (33. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rigas FS?
Ostatni mecz Rigas FS to wygrana z Super Nova 4:0 w Virsliga, 15 października 2026. Bramki zdobyli Lipuscek, Balde, Ikaunieks oraz Korac. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Rigas FS w tym sezonie?
Bilans Rigas FS w tym sezonie to 32 mecze i wynik 25-5-2 przy 79 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 16 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 61%, a oddaje 12,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Rigas FS w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Rigas FS w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Rigas FS
Rigas FS terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 18:00
|
Virsliga (Łotwa), 33. kolejka
|
LNK Sporta Parks (dabīgais) U siebie | Umiarkowany | |
|
23 Paź 17:00
|
Virsliga (Łotwa), 34. kolejka
|
Slokas Stadionā Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 12:00
|
Virsliga (Łotwa), 35. kolejka
|
LNK Sporta Parks (dabīgais) U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 12:00
|
Virsliga (Łotwa), 36. kolejka
|
Stadions Skonto Wyjazd | Trudny |
Kiedy Rigas FS gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rigas FS to spotkanie z Tukums, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie LNK Sporta Parks (dabīgais) w ramach Virsliga (33. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Rigas FS w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Rigas FS w sezonie 2026.
Forma i bramki Rigas FS w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Rigas FS wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 25. kolejka
|
4:0 | 4-2-3-1 | 9/12 | 1/2 | |
|
11 Paź Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 32. kolejka
|
4:2 | 4-2-3-1 | 7/12 | 2/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 31. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 11/20 | 4/6 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 30. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 5/8 | 1/3 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 29. kolejka
|
0:0 | 4-1-3-2 | 6/9 | 0/4 | |
|
03 Wrz Koniec
|
Puchar Łotwy, półfinał
|
2:3 | – | 5/10 | 1/3 | |
|
30 Sie Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 28. kolejka
|
0:3 | 4-2-3-1 | 5/8 | 1/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
Virsliga (Łotwa), 27. kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 4/7 | 1/4 | |
|
16 Sie Koniec
|
Puchar Łotwy, 1/4 finału
|
0:1 | – | 8/13 | 2/3 | |
|
13 Sie Koniec
|
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
1:2 | 4-2-3-1 | 4/9 | 4/6 |
Rigas FS ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 28 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 11 z 32 meczów, ze średnią 2,64 punktu. W pozostałych ustawieniach Rigas FS zdobywa 2,43 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rigas FS?
Ostatni mecz Rigas FS to wygrana z Super Nova 4:0 w Virsliga, 15 października 2026. Bramki zdobyli Lipuscek, Balde, Ikaunieks oraz Korac. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Rigas FS – tabela Virsliga (Łotwa)
Jakie miejsce w tabeli Virsliga (Łotwa) zajmuje Rigas FS w sezonie 2026.
Miejsce Rigas FS w tabeli Virsliga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rigas FS
|
32 | 25 | 5 | 2 | 79:24 | 55 | 80 | |
2
|
Riga
|
32 | 23 | 7 | 2 | 88:30 | 58 | 76 | |
3
|
Auda
|
32 | 19 | 7 | 6 | 52:32 | 20 | 64 | |
4
|
FK Liepaja
|
32 | 12 | 7 | 13 | 43:46 | -3 | 43 | |
5
|
BFC Daugavpils
|
32 | 11 | 9 | 12 | 37:36 | 1 | 42 | |
6
|
Super Nova
|
32 | 11 | 5 | 16 | 31:45 | -14 | 38 | |
7
|
FS Jelgava
|
32 | 8 | 8 | 16 | 34:53 | -19 | 32 | |
8
|
Grobiņa
|
32 | 5 | 11 | 16 | 22:54 | -32 | 26 | |
9
|
Tukums
|
32 | 5 | 9 | 18 | 44:63 | -19 | 24 | |
10
|
Ogre United
|
32 | 4 | 6 | 22 | 31:78 | -47 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rigas FS
|
32 | 25 | 5 | 2 | 79:24 | 55 | 80 | |
2
|
Riga
|
32 | 23 | 7 | 2 | 88:30 | 58 | 76 | |
3
|
Auda
|
32 | 19 | 7 | 6 | 52:32 | 20 | 64 | |
4
|
FK Liepaja
|
32 | 12 | 7 | 13 | 43:46 | -3 | 43 | |
5
|
BFC Daugavpils
|
32 | 11 | 9 | 12 | 37:36 | 1 | 42 | |
6
|
Super Nova
|
32 | 11 | 5 | 16 | 31:45 | -14 | 38 | |
7
|
FS Jelgava
|
32 | 8 | 8 | 16 | 34:53 | -19 | 32 | |
8
|
Grobiņa
|
32 | 5 | 11 | 16 | 22:54 | -32 | 26 | |
9
|
Tukums
|
32 | 5 | 9 | 18 | 44:63 | -19 | 24 | |
10
|
Ogre United
|
32 | 4 | 6 | 22 | 31:78 | -47 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Riga
|
16 | 12 | 4 | 0 | 46:14 | 32 | 40 | |
| 2 |
Rigas FS
|
16 | 11 | 4 | 1 | 50:14 | 36 | 37 | |
| 3 |
Auda
|
17 | 10 | 3 | 4 | 29:16 | 13 | 33 | |
| 4 |
FK Liepaja
|
15 | 8 | 3 | 4 | 28:17 | 11 | 27 | |
| 5 |
BFC Daugavpils
|
16 | 8 | 2 | 6 | 18:13 | 5 | 26 | |
| 6 |
Tukums
|
17 | 5 | 5 | 7 | 28:26 | 2 | 20 | |
| 7 |
Super Nova
|
16 | 4 | 3 | 9 | 17:26 | -9 | 15 | |
| 8 |
Grobiņa
|
15 | 3 | 6 | 6 | 12:19 | -7 | 15 | |
| 9 |
FS Jelgava
|
16 | 4 | 2 | 10 | 13:25 | -12 | 14 | |
| 10 |
Ogre United
|
16 | 2 | 5 | 9 | 18:32 | -14 | 11 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rigas FS
|
16 | 14 | 1 | 1 | 29:10 | 19 | 43 | |
| 2 |
Riga
|
16 | 11 | 3 | 2 | 42:16 | 26 | 36 | |
| 3 |
Auda
|
15 | 9 | 4 | 2 | 23:16 | 7 | 31 | |
| 4 |
Super Nova
|
16 | 7 | 2 | 7 | 14:19 | -5 | 23 | |
| 5 |
FS Jelgava
|
16 | 4 | 6 | 6 | 21:28 | -7 | 18 | |
| 6 |
FK Liepaja
|
17 | 4 | 4 | 9 | 15:29 | -14 | 16 | |
| 7 |
BFC Daugavpils
|
16 | 3 | 7 | 6 | 19:23 | -4 | 16 | |
| 8 |
Grobiņa
|
17 | 2 | 5 | 10 | 10:35 | -25 | 11 | |
| 9 |
Ogre United
|
16 | 2 | 1 | 13 | 13:46 | -33 | 7 | |
| 10 |
Tukums
|
15 | 0 | 4 | 11 | 16:37 | -21 | 4 |
Które miejsce zajmuje Rigas FS w tabeli Virsliga?
Rigas FS zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Virsliga z dorobkiem 80 punktów po 32 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 79:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Rigas FS w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Rigas FS na tle ligi w sezonie 2026.
Rigas FS na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,7
- Strzały celne / mecz 6,3
- Asysty / mecz 1,50
- Udane dryblingi / mecz 8,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,75
- Czyste konta 50%
- Odbiory / mecz 15,2
- Przechwyty / mecz 10,7
- Wybicia / mecz 18,4
- Zablokowane strzały / mecz 4,4
Strzelcy Rigas FS
-
Stefan Panić 12
-
Darko Lemajić 11
-
Ziga Lipuscek 9
-
Jānis Ikaunieks 7
-
Rostand Ndjiki 5
-
Ismael Diomande 4
Rozkład bramek w czasie
Bramki Rigas FS i rywali według minuty w ostatnich 32 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Rigas FS to 76–90+ minuta, w której padło 18 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 15 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rigas FS - Tukums Po przerwie pada 56% bramek Rigas FS.Przebieg meczu Rigas FS i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 22 | 21-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 9 | 4-3-2 |
| Prowadził do przerwy | 17 | 16-1-0 |
| Remis do przerwy | 9 | 6-3-0 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 3-1-2 |
Gdy Rigas FS otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 21 razy na 22 takie mecze.
Jak padają bramki dla Rigas FS
81% bramek Rigas FS pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Rigas FS zdobywa w sezonie średnio 2,50 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,40.
Aktualne serie Rigas FS
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Rigas FS, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Rigas FS wygra mecz Rigas FS - Tukums Rigas FS nie przegrywa od 10 meczów.Bramki w meczach Rigas FS
- Powyżej 0,5 97%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 59%
- Powyżej 3,5 41%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 19%
W 59% meczów Rigas FS padają co najmniej trzy bramki, a w 47% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rigas FS - Tukums Powyżej 2,5 bramki padło w 59% meczów Rigas FS.Rigas FS – faule i karne
- Faule / mecz 13,3
- Faule rywali / mecz 13,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Rigas FS fauluje średnio 13,3 razy na mecz, a wymusza 13,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Rigas FS, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Rigas FS zdobywa 2,31 punktu na mecz wobec 2,69 na wyjeździe.
Rigas FS wygra mecz Rigas FS - Tukums Rigas FS zdobywa u siebie 77% możliwych punktów, na wyjeździe 90%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 32 meczach Rigas FS ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Rigas FS, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 19 z 32 meczów.
Rigas FS wygra drugą połowę meczu Rigas FS - Tukums Drugą połowę Rigas FS wygrywał w 19 z 32 meczów.Rigas FS – strzały
- Celne / mecz 6,3
- Niecelne / mecz 6,4
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 5,1
Rigas FS oddaje 12,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Rigas FS - Tukums Rigas FS oddaje 12,7 strzałów na mecz.Rigas FS – posiadanie piłki
- U siebie 60,4%
- Na wyjeździe 61,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 18 z 32
- Mecze z posiadaniem > 55% 27 z 32
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 27 z 32 meczów. Średnio Rigas FS utrzymuje przy piłce 61,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Rigas FS wygra mecz Rigas FS - Tukums Rigas FS utrzymuje średnio 61,1% posiadania piłki.Rigas FS – podania
- Kluczowe / mecz 12,9
- Dośrodkowania / mecz 27,1
- Celność dośrodkowań 35%
- Podania długie / mecz 53
- Celność długich podań 51%
Rigas FS wymienia średnio 502 podań na mecz przy celności 85%, z czego 12,9 to podania kluczowe.
Rigas FS – czyste konta
- U siebie 7 z 16
- Na wyjeździe 9 z 16
- Stracone / mecz 0,75
- Bez straty do przerwy 69%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 16%
Czyste konto Rigas FS to 50% meczów sezonu (16 z 32), z czego 7 w 16 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Rigas FS - Tukums Czyste konto Rigas FS zachowuje w 50% meczów.Rigas FS – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 47%
- Rożne u siebie / mecz 6,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,5
Rigas FS wykonuje średnio 6,9 rzutów rożnych na mecz wobec 3,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Rigas FS – kartki
- Żółte kartki 48
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 22%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 22%
Rigas FS ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Rigas FS – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Rigas FS według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 7 | 1-4-2 | 1,00 | 1,71 | 1,57 |
| Środka tabeli (4–7) | 15 | 14-1-0 | 2,87 | 2,40 | 0,40 |
| Dołu tabeli (8–10) | 10 | 10-0-0 | 3,00 | 3,10 | 0,70 |
Najwięcej punktów na mecz Rigas FS zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Rigas FS na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,31 2,69 | 3,13 1,81 | 0,88 0,63 |
|
2.
|
2,50 2,25 | 2,88 2,63 | 0,88 1,00 |
|
3.
|
1,94 2,07 | 1,71 1,53 | 0,94 1,07 |
|
4.
|
1,80 0,94 | 1,87 0,88 | 1,13 1,71 |
|
5.
|
1,63 1,00 | 1,13 1,19 | 0,81 1,44 |
Ciekawe rekordy w meczach Rigas FS
Skrajne wyniki i osiągnięcia Rigas FS w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Rigas FS - Ogre United 6:0 Virsliga (Łotwa), 22.06.2026
- Najwyższa porażka Rigas FS - Auda 0:1 Virsliga (Łotwa), 4.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Ogre United - Rigas FS 3:4, Virsliga (Łotwa), 2.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Gaye, Tukums - Rigas FS 1:2, Virsliga (Łotwa), 13.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Panić, BFC Daugavpils - Rigas FS 1:2, Virsliga (Łotwa), 13.09.2026
Jakie statystyki ma Rigas FS w tym sezonie?
Bilans Rigas FS w tym sezonie to 32 mecze i wynik 25-5-2 przy 79 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 16 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 61%, a oddaje 12,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Rigas FS – zawodnicy
Jak wygląda kadra Rigas FS w sezonie 2026.
Skład i oceny Rigas FS w ostatnim meczu 4-2-3-1

Zmiany
- 29' D. Zelenkovs → R. Savaļnieks
- 46' H. Prenga → S. Kumater
- 57' L. Odisharia → M. Ķigurs
- 77' A. Balde → D. Korac
- 77' D. Lemajić → A. Kouadio
Kadra Rigas FS
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
33 | Serbia | 500 tys. € | 269 tys. € | 28 | 88% | 11 | 2 | 1 287' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
22 | Kamerun | 400 tys. € | – | 12 | 38% | 5 | 1 | 709' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
21 | Portugalia | 400 tys. € | – | 8 | 25% | 2 | 1 | 382' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
29 | Kongo | 450 tys. € | – | 26 | 81% | 0 | 2 | 849' | 4 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | 200 tys. € | – | 7 | 22% | 1 | 1 | 248' | 0 | 0 | ||||||||
| 9 |
|
21 | Chorwacja | 300 tys. € | – | 7 | 22% | 2 | 0 | 139' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
25 | Łotwa | – | – | 16 | 50% | 0 | 0 | 327' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 26 |
|
34 | Serbia | 350 tys. € | – | 31 | 97% | 12 | 2 | 2 585' | 7 | 0 | |||||||
| 10 |
|
31 | Łotwa | 800 tys. € | 79 tys. € | 25 | 78% | 7 | 6 | 2 007' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
26 | Łotwa | 450 tys. € | – | 30 | 94% | 2 | 4 | 2 261' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
|
21 | Gambia | – | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 25' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
23 | Gruzja | – | – | 21 | 66% | 0 | 8 | 1 055' | 2 | 0 | |||||||
| 70 |
|
26 | Senegal | – | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 43 |
|
29 | Słowenia | 700 tys. € | – | 32 | 100% | 9 | 2 | 2 652' | 4 | 0 | |||||||
| 23 |
|
32 | Albania | 350 tys. € | – | 29 | 91% | 1 | 1 | 2 385' | 4 | 0 | |||||||
| 11 |
|
33 | Łotwa | 400 tys. € | – | 28 | 88% | 0 | 8 | 1 600' | 5 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Serbia | 450 tys. € | – | 29 | 91% | 3 | 2 | 1 964' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
26 | Łotwa | 350 tys. € | – | 19 | 59% | 1 | 0 | 198' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
37 | Łotwa | 50 tys. € | – | 26 | 81% | 0 | 0 | 1 440' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
27 | Łotwa | 300 tys. € | – | 13 | 41% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
30 | Chorwacja | 450 tys. € | 414 tys. € | 22 | 69% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
26 | Łotwa | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Rigas FS
7,1 mln €
śr. 320 tys. € / zawodnika
Ile Rigas FS wydaje na pensje
762 tys. € rocznie
śr. 35 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Łotwa (8 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Rigas FS w sezonie 2026
Rigas FS wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Rigas FS
Jak wygląda skład Rigas FS?
W wyjściowym ustawieniu Rigas FS między słupkami staje R. Matrevics, a linię obrony najczęściej tworzą A. Filipović, R. Savaļnieks, H. Prenga oraz Z. Lipuscek. W środku pola grają J. Ikaunieks, L. Odisharia, H. Njie, S. Panić oraz R. Ndjiki, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Zelenkovs. Trener Viktors Morozs ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Virsliga (Łotwa) i pucharach.
Rigas FS – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Rigas FS w sezonie 2026.
Rigas FS transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Ukraina | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 07 Sie 2026 |
|
Japonia | 21 | – | za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Portugalia | 21 |
|
200 tys. € | |
| 26 Lip 2026 |
|
Chorwacja | 21 |
|
125 tys. € | |
| 20 Lip 2026 |
|
Łotwa | 25 |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Portugalia | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Łotwa | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Argentyna | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Łotwa | 24 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Rigas FS
Rigas FS bilans transferowy
- -325 tys. € 2026
- -500 tys. € 2025
- 0 € 2024
- +1,3 mln € 2023
- +93 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Rigas FS
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Rigas FS w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Rigas FS trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 325 tys. €, a klub opuściło 16 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Alfa Balde z Radnicki 1923 za 200 tys. €.