Forma w lidze
Podbeskidzie Bielsko-Biała w tabeli
15. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do 6. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
5:4 bramki
1,25 gola/mecz
5 pkt
8:10 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Podbeskidzia Bielsko-Biała
Wartość drużyny: 200 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Polska | 30 | pomocnik | 10 | 75 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Japonia | 23 | napastnik | 10 | 75 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 900 minut | Polska | 34 | obrońca | 10 | 50 tys. € |
Przewidywany skład Podbeskidzia Bielsko-Biała 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Podbeskidzie Bielsko-Biała w tabeli Betclic I Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:8 | 21 |
2
|
Polonia Warszawa
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | 17 |
| ··· | |||||||
14
|
Stal Mielec
|
10 | 3 | 3 | 4 | 16:24 | 12 |
15
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
10 | 1 | 8 | 1 | 13:14 | 11 |
16
|
Arka Gdynia
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:13 | 11 |
Wyniki Podbeskidzia Bielsko-Biała
Terminarz Podbeskidzia Bielsko-Biała
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:30
|
ŁKS Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Betclic I Liga, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stal Rzeszów
Betclic I Liga, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Warta Poznań
Betclic I Liga, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Podbeskidzia Bielsko-Biała
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Polska |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Polska |
|
wypożyczenie | |
| 10 Sie 2026 |
|
Polska |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Polska |
![]() |
za darmo |
Podbeskidzie Bielsko-Biała to klub piłkarski z Polski występujący w Betclic I Liga. Swoim domowym obiektem jest Stadion Miejski, który może pomieścić 15 292 widzów. Zespół prowadzi Marcin Wlodarski. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 200 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Podbeskidzie Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Podbeskidzia Bielsko-Biała trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Podbeskidzie Bielsko-Biała w tabeli Betclic I Liga?
Podbeskidzie Bielsko-Biała zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Betclic I Liga z dorobkiem 11 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Pogoni Grodzisk Mazowiecki wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Podbeskidzia Bielsko-Biała?
W wyjściowym ustawieniu Podbeskidzia Bielsko-Biała między słupkami staje S. Branczyk, a linię obrony najczęściej tworzą J. Majsterek, M. Biernat oraz A. Kasperkiewicz. W środku pola grają M. Rakoczy, A. Iwanczyk, O. Tomczyk, M. Urynowicz oraz O. Sewerzyński, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Klisiewicz, M. Sitek. Trener Marcin Wlodarski ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic I Liga i pucharach.
Kiedy Podbeskidzie Bielsko-Biała gra następny mecz?
Najbliższy mecz Podbeskidzia Bielsko-Biała to spotkanie z ŁKS-em Łódź, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz w ramach Betclic I Liga (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Podbeskidzia Bielsko-Biała?
Ostatni mecz Podbeskidzia Bielsko-Biała to wygrana z Pogonią Siedlce 1:0 w Betclic I Lidze, 9 października 2026. Bramkę zdobył Klisiewicz. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Podbeskidzie Bielsko-Biała w tym sezonie?
Bilans Podbeskidzia Bielsko-Biała w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-8-1 przy 13 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 8,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Podbeskidzia Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Podbeskidzie Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Podbeskidzia Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała terminarz
Kiedy Podbeskidzie Bielsko-Biała gra następny mecz?
Najbliższy mecz Podbeskidzia Bielsko-Biała to spotkanie z ŁKS-em Łódź, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz w ramach Betclic I Liga (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Podbeskidzia Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Podbeskidzie Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Podbeskidzia Bielsko-Biała w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Podbeskidzie Bielsko-Biała wyniki
Podbeskidzie Bielsko-Biała ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 4 z 9 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Podbeskidzie Bielsko-Biała zdobywa 0,80 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Podbeskidzia Bielsko-Biała?
Ostatni mecz Podbeskidzia Bielsko-Biała to wygrana z Pogonią Siedlce 1:0 w Betclic I Lidze, 9 października 2026. Bramkę zdobył Klisiewicz. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Podbeskidzie Bielsko-Biała – tabela Betclic I Liga
Jakie miejsce w tabeli Betclic I Liga zajmuje Podbeskidzie Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027.
Miejsce Podbeskidzia Bielsko-Biała w tabeli Betclic I Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Polonia Warszawa
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | 4 | 17 | |
3
|
Bruk-Bet Termalica
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:14 | 2 | 17 | |
4
|
Lechia Gdańsk
|
10 | 5 | 1 | 4 | 19:16 | 3 | 16 | |
5
|
Warta Poznań
|
10 | 5 | 0 | 5 | 18:15 | 3 | 15 | |
6
|
ŁKS Łódź
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 15 | |
7
|
Ruch Chorzów
|
10 | 4 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 15 | |
8
|
Miedź Legnica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:10 | 4 | 14 | |
9
|
Stal Rzeszów
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:17 | -6 | 14 | |
10
|
Pogoń Siedlce
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 12 | |
11
|
Odra Opole
|
10 | 3 | 3 | 4 | 8:9 | -1 | 12 | |
12
|
Chrobry Głogów
|
10 | 3 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 12 | |
13
|
Polonia Bytom
|
10 | 2 | 6 | 2 | 15:17 | -2 | 12 | |
14
|
Stal Mielec
|
10 | 3 | 3 | 4 | 16:24 | -8 | 12 | |
15
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
10 | 1 | 8 | 1 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Arka Gdynia
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:13 | -1 | 11 | |
17
|
Unia Skierniewice
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 11 | |
18
|
Puszcza Niepołomice
|
9 | 2 | 0 | 7 | 8:13 | -5 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Polonia Warszawa
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | 4 | 17 | |
3
|
Bruk-Bet Termalica
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:14 | 2 | 17 | |
4
|
Lechia Gdańsk
|
10 | 5 | 1 | 4 | 19:16 | 3 | 16 | |
5
|
Warta Poznań
|
10 | 5 | 0 | 5 | 18:15 | 3 | 15 | |
6
|
ŁKS Łódź
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 15 | |
7
|
Ruch Chorzów
|
10 | 4 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 15 | |
8
|
Miedź Legnica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:10 | 4 | 14 | |
9
|
Stal Rzeszów
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:17 | -6 | 14 | |
10
|
Pogoń Siedlce
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 12 | |
11
|
Odra Opole
|
10 | 3 | 3 | 4 | 8:9 | -1 | 12 | |
12
|
Chrobry Głogów
|
10 | 3 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 12 | |
13
|
Polonia Bytom
|
10 | 2 | 6 | 2 | 15:17 | -2 | 12 | |
14
|
Stal Mielec
|
10 | 3 | 3 | 4 | 16:24 | -8 | 12 | |
15
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
10 | 1 | 8 | 1 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Arka Gdynia
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:13 | -1 | 11 | |
17
|
Unia Skierniewice
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 11 | |
18
|
Puszcza Niepołomice
|
9 | 2 | 0 | 7 | 8:13 | -5 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 11 | |
| 2 |
Pogoń Siedlce
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 10 | |
| 3 |
Bruk-Bet Termalica
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 4 |
Lechia Gdańsk
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:8 | 2 | 9 | |
| 5 |
ŁKS Łódź
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 6 |
Stal Mielec
|
6 | 2 | 3 | 1 | 13:10 | 3 | 9 | |
| 7 |
Polonia Warszawa
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 8 |
Miedź Legnica
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 8 | |
| 9 |
Arka Gdynia
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 10 |
Ruch Chorzów
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 11 |
Odra Opole
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 12 |
Polonia Bytom
|
5 | 1 | 4 | 0 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 13 |
Unia Skierniewice
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 14 |
Warta Poznań
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 15 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 16 |
Puszcza Niepołomice
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 17 |
Chrobry Głogów
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:7 | -4 | 5 | |
| 18 |
Stal Rzeszów
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stal Rzeszów
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:8 | -1 | 11 | |
| 2 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
5 | 3 | 1 | 1 | 12:5 | 7 | 10 | |
| 3 |
Polonia Warszawa
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 4 |
Warta Poznań
|
8 | 3 | 0 | 5 | 12:13 | -1 | 9 | |
| 5 |
Bruk-Bet Termalica
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:8 | 1 | 8 | |
| 6 |
Ruch Chorzów
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 8 | |
| 7 |
Lechia Gdańsk
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 8 |
Chrobry Głogów
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 9 |
ŁKS Łódź
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 10 |
Miedź Legnica
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 11 |
Odra Opole
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 12 |
Polonia Bytom
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 13 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
6 | 0 | 5 | 1 | 8:10 | -2 | 5 | |
| 14 |
Unia Skierniewice
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 15 |
Stal Mielec
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:14 | -11 | 3 | |
| 16 |
Arka Gdynia
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 3 | |
| 17 |
Pogoń Siedlce
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 18 |
Puszcza Niepołomice
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Podbeskidzie Bielsko-Biała w tabeli Betclic I Liga?
Podbeskidzie Bielsko-Biała zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Betclic I Liga z dorobkiem 11 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Pogoni Grodzisk Mazowiecki wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Podbeskidzia Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Podbeskidzia Bielsko-Biała na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Podbeskidzie Bielsko-Biała na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,6
- Strzały celne / mecz 3,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,40
- Czyste konta 20%
Strzelcy Podbeskidzia Bielsko-Biała
-
Marcin Urynowicz 4
-
Lucjan Klisiewicz 3
-
Marcin Biernat 2

-
Oskar Tomczyk 2
-
Yevgeni Shikavka 1
-
Arkadiusz Kasperkiewicz 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Podbeskidzia Bielsko-Biała i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Podbeskidzia Bielsko-Biała to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała Po przerwie pada 69% bramek Podbeskidzia Bielsko-Biała.Przebieg meczu Podbeskidzia Bielsko-Biała i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 0-6-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-4-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-3-1 |
Gdy Podbeskidzie Bielsko-Biała otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Podbeskidzia Bielsko-Biała
85% bramek Podbeskidzia Bielsko-Biała pada z gry. Z karnych odpowiadają za 15% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Podbeskidzie Bielsko-Biała zdobywa w sezonie średnio 1,10 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie Podbeskidzia Bielsko-Biała
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Podbeskidzia Bielsko-Biała, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Podbeskidzie Bielsko-Biała wygra mecz ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Podbeskidzia Bielsko-Biała
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 30%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 20%
W 30% meczów Podbeskidzia Bielsko-Biała padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała Powyżej 2,5 bramki padło w 30% meczów Podbeskidzia Bielsko-Biała.Podbeskidzie Bielsko-Biała – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Podbeskidzia Bielsko-Biała, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Podbeskidzie Bielsko-Biała zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 0,83 na wyjeździe.
Podbeskidzie Bielsko-Biała wygra mecz ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 28%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Podbeskidzia Bielsko-Biała ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 69% goli Podbeskidzia Bielsko-Biała, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 10 meczów.
Podbeskidzie Bielsko-Biała wygra drugą połowę meczu ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała Drugą połowę Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrywał w 3 z 10 meczów.Podbeskidzie Bielsko-Biała – strzały
- Celne / mecz 3,1
- Niecelne / mecz 5,5
- Celność strzałów 36%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,6
Podbeskidzie Bielsko-Biała oddaje 8,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 36% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała oddaje 8,6 strzałów na mecz.Podbeskidzie Bielsko-Biała – posiadanie piłki
- U siebie 51,0%
- Na wyjeździe 48,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Podbeskidzie Bielsko-Biała utrzymuje przy piłce 49,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Podbeskidzie Bielsko-Biała wygra mecz ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała utrzymuje średnio 49,6% posiadania piłki.Podbeskidzie Bielsko-Biała – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 1,40
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Podbeskidzia Bielsko-Biała to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała Czyste konto Podbeskidzie Bielsko-Biała zachowuje w 20% meczów.Podbeskidzie Bielsko-Biała – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,3
Podbeskidzie Bielsko-Biała wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Podbeskidzie Bielsko-Biała – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 90%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
Podbeskidzie Bielsko-Biała ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Podbeskidzia Bielsko-Biała – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Podbeskidzie Bielsko-Biała według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 5 | 1-4-0 | 1,40 | 1,40 | 1,20 |
| Dołu tabeli (13–18) | 4 | 0-3-1 | 0,75 | 1,00 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z dołu tabeli (13–18).
Podbeskidzie Bielsko-Biała na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
13.
|
1,40 1,00 | 1,60 1,40 | 1,40 2,00 |
|
14.
|
1,50 0,75 | 2,17 0,75 | 1,67 3,50 |
|
15.
|
1,50 0,83 | 1,25 1,33 | 1,00 1,67 |
|
16.
|
1,60 0,60 | 2,00 0,40 | 0,80 1,80 |
|
17.
|
1,17 1,00 | 1,33 1,00 | 1,67 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Podbeskidzia Bielsko-Biała
Skrajne wyniki i osiągnięcia Podbeskidzia Bielsko-Biała w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Siedlce 1:0 Betclic I Liga, 9.10.2026
- Najwyższa porażka Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 Betclic I Liga, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:3, Betclic I Liga, 2.08.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Klisiewicz, Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Siedlce 1:0, Betclic I Liga, 9.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Tomczyk, Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:3, Betclic I Liga, 12.09.2026
Jakie statystyki ma Podbeskidzie Bielsko-Biała w tym sezonie?
Bilans Podbeskidzia Bielsko-Biała w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-8-1 przy 13 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 8,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Podbeskidzie Bielsko-Biała – zawodnicy
Jak wygląda kadra Podbeskidzia Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Podbeskidzia Bielsko-Biała 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Podbeskidzia Bielsko-Biała
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
34 | Białoruś | 200 tys. € | 71 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 375' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
25 | Polska | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 629' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
23 | Japonia | 75 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 2 | 331' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
26 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
|
20 | Polska | 100 tys. € | – | 7 | 70% | 2 | 1 | 331' | 2 | 0 | |||||||
| 79 |
![]() |
26 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 79 |
![]() |
20 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 84 |
![]() |
19 | Polska | – | – | 9 | 90% | 0 | 1 | 398' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
|
24 | Polska | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 3 | 0 | 852' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
24 | Polska | 200 tys. € | 110 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 189' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
29 | Słowacja | 25 tys. € | 90 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 121' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
36 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
36 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 10 |
|
25 | Polska | 75 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 299' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
30 | Polska | 75 tys. € | – | 10 | 100% | 4 | 0 | 823' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
20 | Polska | 100 tys. € | 40 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 212' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 30 |
|
41 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 61 |
|
25 | Polska | 100 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
32 | Polska | 75 tys. € | 90 tys. € | 9 | 90% | 1 | 1 | 630' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
34 | Polska | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 0 | 900' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
26 | Polska | 25 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 192' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
38 | Polska | 50 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 295' | 4 | 1 | |||||||
| 25 |
|
26 | Słowacja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
25 | Polska | 100 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 852' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
|
19 | Polska | 75 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 270' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
33 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 47 |
![]() |
23 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 88 |
|
20 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
34 | Polska | 10 tys. € | 48 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 91 |
|
20 | Polska | 150 tys. € | 51 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
20 | Polska | 75 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Podbeskidzia Bielsko-Biała
1,8 mln €
śr. 53 tys. € / zawodnika
Ile Podbeskidzie Bielsko-Biała wydaje na pensje
500 tys. € rocznie
śr. 15 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Polska (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Podbeskidzia Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027
Podbeskidzie Bielsko-Biała wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Podbeskidzia Bielsko-Biała
Jak wygląda skład Podbeskidzia Bielsko-Biała?
W wyjściowym ustawieniu Podbeskidzia Bielsko-Biała między słupkami staje S. Branczyk, a linię obrony najczęściej tworzą J. Majsterek, M. Biernat oraz A. Kasperkiewicz. W środku pola grają M. Rakoczy, A. Iwanczyk, O. Tomczyk, M. Urynowicz oraz O. Sewerzyński, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Klisiewicz, M. Sitek. Trener Marcin Wlodarski ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic I Liga i pucharach.
Podbeskidzie Bielsko-Biała – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Podbeskidzie Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027.
Podbeskidzie Bielsko-Biała transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Polska | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Polska | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Sie 2026 |
|
Polska | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Polska | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Słowacja | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Polska | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Polska | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Polska | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Polska | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Polska | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Podbeskidzia Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała bilans transferowy
- 0 € 2026
- +70 tys. € 2025
- 0 € 2024
- +105 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Podbeskidzia Bielsko-Biała
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Podbeskidzie Bielsko-Biała w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Podbeskidzia Bielsko-Biała trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.