Forma w lidze
Pogoń Grodzisk Mazowiecki w tabeli
1. miejsce / 21 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 4 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
10 meczów ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
7:3 bramki
1,40 gola/mecz
10 pkt
12:5 bramki
2,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Pogoni Grodzisk Mazowiecki
Wartość drużyny: 2,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Polska | 39 | pomocnik | 10 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Polska | 25 | pomocnik | 10 | 175 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 900 minut | Polska | 22 | obrońca | 10 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Pogoni Grodzisk Mazowiecki 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Pogoń Grodzisk Mazowiecki w tabeli Betclic I Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:8 | 21 |
2
|
Polonia Warszawa
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | 17 |
3
|
Bruk-Bet Termalica
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:14 | 17 |
4
|
Lechia Gdańsk
|
10 | 5 | 1 | 4 | 19:16 | 16 |
5
|
Warta Poznań
|
10 | 5 | 0 | 5 | 18:15 | 15 |
Wyniki Pogoni Grodzisk Mazowiecki
Terminarz Pogoni Grodzisk Mazowiecki
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:30
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Polonia Warszawa
Betclic I Liga, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Ruch Chorzów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Betclic I Liga, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Stal Mielec
Betclic I Liga, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Pogoni Grodzisk Mazowiecki
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Polska |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Polska |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
![]() |
Polska |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Polska |
|
za darmo |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki to klub piłkarski z Polski występujący w Betclic I Liga. Swoim domowym obiektem jest Stadion Znicza (MZOS), który może pomieścić 2 500 widzów. Zespół prowadzi Tomasz Kafarski. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pogoń Grodzisk Mazowiecki w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Pogoni Grodzisk Mazowiecki trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Pogoń Grodzisk Mazowiecki w tabeli Betclic I Liga?
Pogoń Grodzisk Mazowiecki zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Betclic I Liga z dorobkiem 21 punktów po 10 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Pogoni Grodzisk Mazowiecki?
W wyjściowym ustawieniu Pogoni Grodzisk Mazowiecki między słupkami staje K. Kamiński, a linię obrony najczęściej tworzą K. Głogowski, K. Łoś oraz J. Niewiadomski. W środku pola grają H. Uzoigwe, J. Zbróg, R. Majewski, B. Ciepiela oraz D. Jaroń, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Turski, A. Oshafi. Trener Tomasz Kafarski ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic I Liga i pucharach.
Kiedy Pogoń Grodzisk Mazowiecki gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pogoni Grodzisk Mazowiecki to spotkanie z Polonią Warszawa, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stadion Znicza (MZOS) w ramach Betclic I Liga (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pogoni Grodzisk Mazowiecki?
Ostatni mecz Pogoni Grodzisk Mazowiecki to wygrana z Chrobrym Głogów 0:4 w Betclic I Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Oshafi, Ciepiela, Łoś oraz Jaroń. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Pogoń Grodzisk Mazowiecki w tym sezonie?
Bilans Pogoni Grodzisk Mazowiecki w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-3-1 przy 19 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 11,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Pogoni Grodzisk Mazowiecki w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Pogoń Grodzisk Mazowiecki w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Pogoni Grodzisk Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki terminarz
Kiedy Pogoń Grodzisk Mazowiecki gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pogoni Grodzisk Mazowiecki to spotkanie z Polonią Warszawa, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stadion Znicza (MZOS) w ramach Betclic I Liga (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Pogoni Grodzisk Mazowiecki w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Pogoń Grodzisk Mazowiecki w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Pogoni Grodzisk Mazowiecki w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Pogoń Grodzisk Mazowiecki wyniki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 9 z 10 meczów, ze średnią 2,22 punktu. W pozostałych ustawieniach Pogoń Grodzisk Mazowiecki zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pogoni Grodzisk Mazowiecki?
Ostatni mecz Pogoni Grodzisk Mazowiecki to wygrana z Chrobrym Głogów 0:4 w Betclic I Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Oshafi, Ciepiela, Łoś oraz Jaroń. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – tabela Betclic I Liga
Jakie miejsce w tabeli Betclic I Liga zajmuje Pogoń Grodzisk Mazowiecki w sezonie 2026/2027.
Miejsce Pogoni Grodzisk Mazowiecki w tabeli Betclic I Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Polonia Warszawa
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | 4 | 17 | |
3
|
Bruk-Bet Termalica
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:14 | 2 | 17 | |
4
|
Lechia Gdańsk
|
10 | 5 | 1 | 4 | 19:16 | 3 | 16 | |
5
|
Warta Poznań
|
10 | 5 | 0 | 5 | 18:15 | 3 | 15 | |
6
|
ŁKS Łódź
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 15 | |
7
|
Ruch Chorzów
|
10 | 4 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 15 | |
8
|
Miedź Legnica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:10 | 4 | 14 | |
9
|
Stal Rzeszów
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:17 | -6 | 14 | |
10
|
Pogoń Siedlce
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 12 | |
11
|
Odra Opole
|
10 | 3 | 3 | 4 | 8:9 | -1 | 12 | |
12
|
Chrobry Głogów
|
10 | 3 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 12 | |
13
|
Polonia Bytom
|
10 | 2 | 6 | 2 | 15:17 | -2 | 12 | |
14
|
Stal Mielec
|
10 | 3 | 3 | 4 | 16:24 | -8 | 12 | |
15
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
10 | 1 | 8 | 1 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Arka Gdynia
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:13 | -1 | 11 | |
17
|
Unia Skierniewice
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 11 | |
18
|
Puszcza Niepołomice
|
9 | 2 | 0 | 7 | 8:13 | -5 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Polonia Warszawa
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | 4 | 17 | |
3
|
Bruk-Bet Termalica
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:14 | 2 | 17 | |
4
|
Lechia Gdańsk
|
10 | 5 | 1 | 4 | 19:16 | 3 | 16 | |
5
|
Warta Poznań
|
10 | 5 | 0 | 5 | 18:15 | 3 | 15 | |
6
|
ŁKS Łódź
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 15 | |
7
|
Ruch Chorzów
|
10 | 4 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 15 | |
8
|
Miedź Legnica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:10 | 4 | 14 | |
9
|
Stal Rzeszów
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:17 | -6 | 14 | |
10
|
Pogoń Siedlce
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 12 | |
11
|
Odra Opole
|
10 | 3 | 3 | 4 | 8:9 | -1 | 12 | |
12
|
Chrobry Głogów
|
10 | 3 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 12 | |
13
|
Polonia Bytom
|
10 | 2 | 6 | 2 | 15:17 | -2 | 12 | |
14
|
Stal Mielec
|
10 | 3 | 3 | 4 | 16:24 | -8 | 12 | |
15
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
10 | 1 | 8 | 1 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Arka Gdynia
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:13 | -1 | 11 | |
17
|
Unia Skierniewice
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 11 | |
18
|
Puszcza Niepołomice
|
9 | 2 | 0 | 7 | 8:13 | -5 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 11 | |
| 2 |
Pogoń Siedlce
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 10 | |
| 3 |
Bruk-Bet Termalica
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 4 |
Lechia Gdańsk
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:8 | 2 | 9 | |
| 5 |
ŁKS Łódź
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 6 |
Stal Mielec
|
6 | 2 | 3 | 1 | 13:10 | 3 | 9 | |
| 7 |
Polonia Warszawa
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 8 |
Miedź Legnica
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 8 | |
| 9 |
Arka Gdynia
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 10 |
Ruch Chorzów
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 11 |
Odra Opole
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 12 |
Polonia Bytom
|
5 | 1 | 4 | 0 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 13 |
Unia Skierniewice
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 14 |
Warta Poznań
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 15 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 16 |
Puszcza Niepołomice
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 17 |
Chrobry Głogów
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:7 | -4 | 5 | |
| 18 |
Stal Rzeszów
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stal Rzeszów
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:8 | -1 | 11 | |
| 2 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
5 | 3 | 1 | 1 | 12:5 | 7 | 10 | |
| 3 |
Polonia Warszawa
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 4 |
Warta Poznań
|
8 | 3 | 0 | 5 | 12:13 | -1 | 9 | |
| 5 |
Bruk-Bet Termalica
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:8 | 1 | 8 | |
| 6 |
Ruch Chorzów
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 8 | |
| 7 |
Lechia Gdańsk
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 8 |
Chrobry Głogów
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 9 |
ŁKS Łódź
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 10 |
Miedź Legnica
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 11 |
Odra Opole
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 12 |
Polonia Bytom
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 13 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
6 | 0 | 5 | 1 | 8:10 | -2 | 5 | |
| 14 |
Unia Skierniewice
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 15 |
Stal Mielec
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:14 | -11 | 3 | |
| 16 |
Arka Gdynia
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 3 | |
| 17 |
Pogoń Siedlce
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 18 |
Puszcza Niepołomice
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Pogoń Grodzisk Mazowiecki w tabeli Betclic I Liga?
Pogoń Grodzisk Mazowiecki zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Betclic I Liga z dorobkiem 21 punktów po 10 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Pogoni Grodzisk Mazowiecki w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Pogoni Grodzisk Mazowiecki na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,2
- Strzały celne / mecz 5,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,80
- Czyste konta 60%
Strzelcy Pogoni Grodzisk Mazowiecki
-
Radosław Majewski 4
-
Damian Jaron 3

-
Aldrit Oshafi 3

-
Bartlomiej Ciepiela 2
-
Kacper Los 2

-
Hubert Turski 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Pogoni Grodzisk Mazowiecki i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Pogoni Grodzisk Mazowiecki to 31–45+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia Warszawa Po przerwie pada 47% bramek Pogoni Grodzisk Mazowiecki.Przebieg meczu Pogoni Grodzisk Mazowiecki i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 9 | 6-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 5-0-1 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Pogoń Grodzisk Mazowiecki otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 9 takich meczów.
Jak padają bramki dla Pogoni Grodzisk Mazowiecki
100% bramek Pogoni Grodzisk Mazowiecki pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Pogoń Grodzisk Mazowiecki zdobywa w sezonie średnio 2,10 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,10.
Aktualne serie Pogoni Grodzisk Mazowiecki
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Pogoni Grodzisk Mazowiecki, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki wygra mecz Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia Warszawa Pogoń Grodzisk Mazowiecki nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Pogoni Grodzisk Mazowiecki
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Pogoni Grodzisk Mazowiecki padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia Warszawa Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Pogoni Grodzisk Mazowiecki.Pogoń Grodzisk Mazowiecki – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Pogoni Grodzisk Mazowiecki, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Pogoń Grodzisk Mazowiecki zdobywa 2,20 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki wygra mecz Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia Warszawa Pogoń Grodzisk Mazowiecki zdobywa u siebie 73% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Pogoni Grodzisk Mazowiecki ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 47% goli Pogoni Grodzisk Mazowiecki, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 10 meczów.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki wygra drugą połowę meczu Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia Warszawa Drugą połowę Pogoń Grodzisk Mazowiecki wygrywał w 5 z 10 meczów.Pogoń Grodzisk Mazowiecki – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 6,1
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,9
Pogoń Grodzisk Mazowiecki oddaje 11,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia Warszawa Pogoń Grodzisk Mazowiecki oddaje 11,2 strzałów na mecz.Pogoń Grodzisk Mazowiecki – posiadanie piłki
- U siebie 51,2%
- Na wyjeździe 42,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Pogoń Grodzisk Mazowiecki utrzymuje przy piłce 46,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki wygra mecz Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia Warszawa Pogoń Grodzisk Mazowiecki utrzymuje średnio 46,8% posiadania piłki.Pogoń Grodzisk Mazowiecki – czyste konta
- U siebie 3 z 5
- Na wyjeździe 3 z 5
- Stracone / mecz 0,80
- Bez straty do przerwy 80%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 30%
Czyste konto Pogoni Grodzisk Mazowiecki to 60% meczów sezonu (6 z 10), z czego 3 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia Warszawa Czyste konto Pogoń Grodzisk Mazowiecki zachowuje w 60% meczów.Pogoń Grodzisk Mazowiecki – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 60%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 10%
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Pogoni Grodzisk Mazowiecki – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 2,00 | 0,50 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,00 | 0,33 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,67 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Pogoń Grodzisk Mazowiecki zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (13–18).
Pogoń Grodzisk Mazowiecki na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,20 2,00 | 1,40 2,40 | 0,60 1,00 |
|
2.
|
1,60 1,80 | 2,00 1,40 | 1,60 1,00 |
|
3.
|
1,80 1,60 | 1,40 1,80 | 1,20 1,60 |
|
4.
|
1,80 1,40 | 2,00 1,80 | 1,60 1,60 |
|
5.
|
3,00 1,13 | 3,00 1,50 | 1,00 1,63 |
Ciekawe rekordy w meczach Pogoni Grodzisk Mazowiecki
Skrajne wyniki i osiągnięcia Pogoni Grodzisk Mazowiecki w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Chrobry Głogów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:4 Betclic I Liga, 10.10.2026
- Najwyższa porażka Unia Skierniewice - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:2 Betclic I Liga, 13.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Unia Skierniewice - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:2, Betclic I Liga, 13.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 8. minuta Majewski, Miedź Legnica - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:1, Betclic I Liga, 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 83. minuta Turski, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Bruk-Bet Termalica 2:2, Betclic I Liga, 28.08.2026
Jakie statystyki ma Pogoń Grodzisk Mazowiecki w tym sezonie?
Bilans Pogoni Grodzisk Mazowiecki w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-3-1 przy 19 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 11,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – zawodnicy
Jak wygląda kadra Pogoni Grodzisk Mazowiecki w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Pogoni Grodzisk Mazowiecki 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Kontuzje w kadrze Pogoni Grodzisk Mazowiecki
-
Norbert Paclawski Napastnik Uraz nogi pauzuje od 412 dniopuszczone: 16 meczów
Kadra Pogoni Grodzisk Mazowiecki
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
![]() |
18 | Polska | 25 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 60' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
19 | Polska | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
26 | Polska | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 74' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
33 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
22 | Polska | 0 € | 48 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
23 | Polska | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 1 | 132' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
26 | Albania | 175 tys. € | – | 10 | 100% | 3 | 0 | 500' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
23 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
29 | Brazylia | 0 € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
21 | Polska | 250 tys. € | 50 tys. € | 8 | 80% | 1 | 1 | 495' | 0 | 1 | |||||||
| 7 |
![]() |
36 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
27 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
39 | Polska | 50 tys. € | 426 tys. € | 10 | 100% | 4 | 0 | 745' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
36 | Polska | 25 tys. € | – | 10 | 100% | 3 | 1 | 496' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
24 | Polska | 200 tys. € | 40 tys. € | 9 | 90% | 1 | 0 | 580' | 4 | 0 | |||||||
| 17 |
|
24 | Polska | 175 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 889' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
21 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
25 | Polska | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
25 | Polska | 175 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 5 | 866' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
24 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 42 |
![]() |
19 | Polska | 300 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 2 | 388' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
32 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Nigeria | 75 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 1 | 367' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
22 | Polska | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
20 | Polska | 300 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
35 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
26 | Polska | 175 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 0 | 900' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
30 | Polska | 0 € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
34 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
|
27 | Polska | 75 tys. € | 39 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Ukraina | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
35 | Polska | 75 tys. € | 70 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
21 | Polska | – | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Pogoni Grodzisk Mazowiecki
2,9 mln €
śr. 82 tys. € / zawodnika
Ile Pogoń Grodzisk Mazowiecki wydaje na pensje
674 tys. € rocznie
śr. 19 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Polska (31 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Pogoni Grodzisk Mazowiecki w sezonie 2026/2027
Pogoń Grodzisk Mazowiecki wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Pogoni Grodzisk Mazowiecki
Jak wygląda skład Pogoni Grodzisk Mazowiecki?
W wyjściowym ustawieniu Pogoni Grodzisk Mazowiecki między słupkami staje K. Kamiński, a linię obrony najczęściej tworzą K. Głogowski, K. Łoś oraz J. Niewiadomski. W środku pola grają H. Uzoigwe, J. Zbróg, R. Majewski, B. Ciepiela oraz D. Jaroń, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. Turski, A. Oshafi. Trener Tomasz Kafarski ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic I Liga i pucharach.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Pogoń Grodzisk Mazowiecki w sezonie 2026/2027.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Polska | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Polska | 28 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
![]() |
Polska | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Polska | 28 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Polska | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Nigeria | – |
![]() |
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Polska | 24 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Polska | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 07 Lip 2026 |
|
Polska | 25 |
|
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
|
Polska | 35 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Pogoni Grodzisk Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki bilans transferowy
- +50 tys. € 2026
Rekordy transferowe w historii Pogoni Grodzisk Mazowiecki
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pogoń Grodzisk Mazowiecki w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Pogoni Grodzisk Mazowiecki trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.