Forma w lidze
Stal Mielec w tabeli
14. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 6. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 meczów ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
13:10 bramki
2,17 gola/mecz
3 pkt
3:14 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Stali Mielec
Wartość drużyny: 600 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Polska | 38 | pomocnik | 9 | 25 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Polska | 38 | pomocnik | 9 | 25 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 744 minut | Polska | 23 | pomocnik | 9 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Stali Mielec 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Stal Mielec w tabeli Betclic I Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:8 | 21 |
2
|
Polonia Warszawa
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | 17 |
| ··· | |||||||
13
|
Polonia Bytom
|
10 | 2 | 6 | 2 | 15:17 | 12 |
14
|
Stal Mielec
|
10 | 3 | 3 | 4 | 16:24 | 12 |
15
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
10 | 1 | 8 | 1 | 13:14 | 11 |
Wyniki Stali Mielec
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Stal Mielec
2
Warta Poznań
1
Betclic I Liga, 10. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Lechia Gdańsk
7
Stal Mielec
1
Betclic I Liga, 9. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Stal Mielec
1
Bruk-Bet Termalica
2
Betclic I Liga, 8. kolejka
|
Terminarz Stali Mielec
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:30
|
Miedź Legnica
Stal Mielec
Betclic I Liga, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Stal Mielec
Chrobry Głogów
Betclic I Liga, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Stal Mielec
Betclic I Liga, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Stali Mielec
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Polska |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Polska |
![]() |
wypożyczenie | |
| 17 Sie 2026 |
|
Polska |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
![]() |
Polska |
|
wypożyczenie |
Stal Mielec to klub piłkarski z Polski występujący w Betclic I Liga. Swoim domowym obiektem jest Stadion Miejski im. Grzegorza Lato, który może pomieścić 6 864 widzów. Zespół prowadzi Damian Skiba. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 600 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Stal Mielec?
Klub piłkarski Stal Mielec zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Polski oraz Puchar Intertoto.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stal Mielec w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Stali Mielec trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Stal Mielec w tabeli Betclic I Liga?
Stal Mielec zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Betclic I Liga z dorobkiem 12 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Pogoni Grodzisk Mazowiecki wynosi 9 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Stali Mielec?
W wyjściowym ustawieniu Stali Mielec między słupkami staje M. Gostomski, a linię obrony najczęściej tworzą B. Kukułowicz, K. Kościelny, H. Matynia oraz I. Puerto. W środku pola grają M. Cebula, F. Gerbowski, P. Kruszelnicki oraz K. Getinger, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Tupaj, K. Cybulski. Trener Damian Skiba ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic I Liga i pucharach.
Kiedy Stal Mielec gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stali Mielec to spotkanie z Miedzią Legnica, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stadion im. Orła Białego w ramach Betclic I Liga (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stali Mielec?
Ostatni mecz Stali Mielec to wygrana z Wartą Poznań 2:1 w Betclic I Lidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Cebula, Cebula oraz Apolinarski. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Stal Mielec w tym sezonie?
Bilans Stali Mielec w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-3-4 przy 16 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 11,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Stali Mielec w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Stal Mielec w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Stali Mielec
Stal Mielec terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 15:30
|
Betclic I Liga, 11. kolejka
|
Stadion im. Orła Białego Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 17:00
|
Betclic I Liga, 12. kolejka
|
Stadion Miejski im. Grzegorza Lato U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 17:00
|
Betclic I Liga, 13. kolejka
|
Stadion Znicza (MZOS) Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 17:00
|
Betclic I Liga, 14. kolejka
|
Stadion Miejski im. Grzegorza Lato U siebie | Umiarkowany | |
|
21 Lis 17:00
|
Betclic I Liga, 15. kolejka
|
Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego Wyjazd | Trudny | |
|
28 Lis 17:00
|
Betclic I Liga, 16. kolejka
|
Stadion Miejski w Niepołomicach Wyjazd | Łatwy | |
|
05 Gru 17:00
|
Betclic I Liga, 17. kolejka
|
Stadion Miejski im. Grzegorza Lato U siebie | Łatwy | |
|
12 Gru 17:00
|
Betclic I Liga, 18. kolejka
|
Stadion Miejski im. Grzegorza Lato U siebie | Łatwy | |
|
06 Lut 17:00
|
Betclic I Liga, 19. kolejka
|
Stadion Miejski Wyjazd | Łatwy | |
|
13 Lut 17:00
|
Betclic I Liga, 3. kolejka
|
Stadion Stal Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Stal Mielec gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stali Mielec to spotkanie z Miedzią Legnica, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stadion im. Orła Białego w ramach Betclic I Liga (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Stali Mielec w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Stal Mielec w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Stali Mielec w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Stal Mielec wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Betclic I Liga, 10. kolejka
|
2:1 | 4-4-1-1 | 7/9 | 0/0 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Betclic I Liga, 9. kolejka
|
7:1 | 4-4-2 | 8/13 | 3/5 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Betclic I Liga, 8. kolejka
|
1:2 | 4-1-4-1 | 8/14 | 3/7 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Betclic I Liga, 7. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/8 | 2/3 | |
|
02 Wrz Karne
|
STS Puchar Polski, 1/32 finału
|
3:3 | – | 6/15 | 3/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Betclic I Liga, 6. kolejka
|
2:0 | 4-4-1-1 | 6/11 | 1/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Betclic I Liga, 5. kolejka
|
4:0 | 4-2-3-1 | 2/7 | 2/4 | |
|
16 Sie Koniec
|
Betclic I Liga, 4. kolejka
|
5:2 | 4-2-3-1 | 4/9 | 1/3 | |
|
08 Sie Koniec
|
Betclic I Liga, 20. kolejka
|
1:1 | – | 6/14 | 1/6 | |
|
02 Sie Koniec
|
Betclic I Liga, 2. kolejka
|
3:3 | 4-4-2 | 1/7 | 3/5 |
Stal Mielec ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 3 z 9 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Stal Mielec zdobywa 1,17 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stali Mielec?
Ostatni mecz Stali Mielec to wygrana z Wartą Poznań 2:1 w Betclic I Lidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Cebula, Cebula oraz Apolinarski. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Stal Mielec – tabela Betclic I Liga
Jakie miejsce w tabeli Betclic I Liga zajmuje Stal Mielec w sezonie 2026/2027.
Miejsce Stali Mielec w tabeli Betclic I Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Polonia Warszawa
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | 4 | 17 | |
3
|
Bruk-Bet Termalica
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:14 | 2 | 17 | |
4
|
Lechia Gdańsk
|
10 | 5 | 1 | 4 | 19:16 | 3 | 16 | |
5
|
Warta Poznań
|
10 | 5 | 0 | 5 | 18:15 | 3 | 15 | |
6
|
ŁKS Łódź
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 15 | |
7
|
Ruch Chorzów
|
10 | 4 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 15 | |
8
|
Miedź Legnica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:10 | 4 | 14 | |
9
|
Stal Rzeszów
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:17 | -6 | 14 | |
10
|
Pogoń Siedlce
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 12 | |
11
|
Odra Opole
|
10 | 3 | 3 | 4 | 8:9 | -1 | 12 | |
12
|
Chrobry Głogów
|
10 | 3 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 12 | |
13
|
Polonia Bytom
|
10 | 2 | 6 | 2 | 15:17 | -2 | 12 | |
14
|
Stal Mielec
|
10 | 3 | 3 | 4 | 16:24 | -8 | 12 | |
15
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
10 | 1 | 8 | 1 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Arka Gdynia
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:13 | -1 | 11 | |
17
|
Unia Skierniewice
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 11 | |
18
|
Puszcza Niepołomice
|
9 | 2 | 0 | 7 | 8:13 | -5 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Polonia Warszawa
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | 4 | 17 | |
3
|
Bruk-Bet Termalica
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:14 | 2 | 17 | |
4
|
Lechia Gdańsk
|
10 | 5 | 1 | 4 | 19:16 | 3 | 16 | |
5
|
Warta Poznań
|
10 | 5 | 0 | 5 | 18:15 | 3 | 15 | |
6
|
ŁKS Łódź
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 15 | |
7
|
Ruch Chorzów
|
10 | 4 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 15 | |
8
|
Miedź Legnica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:10 | 4 | 14 | |
9
|
Stal Rzeszów
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:17 | -6 | 14 | |
10
|
Pogoń Siedlce
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 12 | |
11
|
Odra Opole
|
10 | 3 | 3 | 4 | 8:9 | -1 | 12 | |
12
|
Chrobry Głogów
|
10 | 3 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 12 | |
13
|
Polonia Bytom
|
10 | 2 | 6 | 2 | 15:17 | -2 | 12 | |
14
|
Stal Mielec
|
10 | 3 | 3 | 4 | 16:24 | -8 | 12 | |
15
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
10 | 1 | 8 | 1 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Arka Gdynia
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:13 | -1 | 11 | |
17
|
Unia Skierniewice
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 11 | |
18
|
Puszcza Niepołomice
|
9 | 2 | 0 | 7 | 8:13 | -5 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 11 | |
| 2 |
Pogoń Siedlce
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 10 | |
| 3 |
Bruk-Bet Termalica
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 4 |
Lechia Gdańsk
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:8 | 2 | 9 | |
| 5 |
ŁKS Łódź
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 6 |
Stal Mielec
|
6 | 2 | 3 | 1 | 13:10 | 3 | 9 | |
| 7 |
Polonia Warszawa
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 8 |
Miedź Legnica
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 8 | |
| 9 |
Arka Gdynia
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 10 |
Ruch Chorzów
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 11 |
Odra Opole
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 12 |
Polonia Bytom
|
5 | 1 | 4 | 0 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 13 |
Unia Skierniewice
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 14 |
Warta Poznań
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 15 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 16 |
Puszcza Niepołomice
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 17 |
Chrobry Głogów
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:7 | -4 | 5 | |
| 18 |
Stal Rzeszów
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stal Rzeszów
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:8 | -1 | 11 | |
| 2 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
5 | 3 | 1 | 1 | 12:5 | 7 | 10 | |
| 3 |
Polonia Warszawa
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 4 |
Warta Poznań
|
8 | 3 | 0 | 5 | 12:13 | -1 | 9 | |
| 5 |
Bruk-Bet Termalica
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:8 | 1 | 8 | |
| 6 |
Ruch Chorzów
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 8 | |
| 7 |
Lechia Gdańsk
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 8 |
Chrobry Głogów
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 9 |
ŁKS Łódź
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 10 |
Miedź Legnica
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 11 |
Odra Opole
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 12 |
Polonia Bytom
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 13 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
6 | 0 | 5 | 1 | 8:10 | -2 | 5 | |
| 14 |
Unia Skierniewice
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 15 |
Stal Mielec
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:14 | -11 | 3 | |
| 16 |
Arka Gdynia
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 3 | |
| 17 |
Pogoń Siedlce
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 18 |
Puszcza Niepołomice
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Stal Mielec w tabeli Betclic I Liga?
Stal Mielec zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Betclic I Liga z dorobkiem 12 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Pogoni Grodzisk Mazowiecki wynosi 9 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Stali Mielec w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Stali Mielec na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Stal Mielec na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,2
- Strzały celne / mecz 4,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,40
- Czyste konta 0%
Strzelcy Stali Mielec
-
Krystian Getinger 3
-
Marcin Cebula 2
-
Tymoteusz Gmur 2
-
Kamil Cybulski 2

-
Kamil Odolak 2

-
Fryderyk Gerbowski 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Stali Mielec i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Stali Mielec to 0–15 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Miedź Legnica - Stal Mielec Po przerwie pada 38% bramek Stali Mielec.Przebieg meczu Stali Mielec i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 3-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Stal Mielec otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Stali Mielec
88% bramek Stali Mielec pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Stal Mielec zdobywa w sezonie średnio 1,20 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Stali Mielec
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Stali Mielec, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Stal Mielec wygra mecz Miedź Legnica - Stal Mielec Stal Mielec nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Stali Mielec
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 30%
- Powyżej 5,5 30%
W 70% meczów Stali Mielec padają co najmniej trzy bramki, a w 80% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Miedź Legnica - Stal Mielec Powyżej 2,5 bramki padło w 70% meczów Stali Mielec.Stal Mielec – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Stali Mielec, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Stal Mielec zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
Stal Mielec wygra mecz Miedź Legnica - Stal Mielec Stal Mielec zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 25%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Stali Mielec ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 38% goli Stali Mielec, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 10 meczów.
Stal Mielec wygra drugą połowę meczu Miedź Legnica - Stal Mielec Drugą połowę Stal Mielec wygrywał w 2 z 10 meczów.Stal Mielec – strzały
- Celne / mecz 4,7
- Niecelne / mecz 6,5
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,0
Stal Mielec oddaje 11,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Miedź Legnica - Stal Mielec Stal Mielec oddaje 11,2 strzałów na mecz.Stal Mielec – posiadanie piłki
- U siebie 48,8%
- Na wyjeździe 47,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Stal Mielec utrzymuje przy piłce 48,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Stal Mielec wygra mecz Miedź Legnica - Stal Mielec Stal Mielec utrzymuje średnio 48,2% posiadania piłki.Stal Mielec – czyste konta
- U siebie 0 z 6
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 2,40
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 60%
Czyste konto Stali Mielec to 0% meczów sezonu (0 z 10), z czego 0 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Miedź Legnica - Stal Mielec Czyste konto Stal Mielec zachowuje w 0% meczów.Stal Mielec – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Stal Mielec wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Miedź Legnica - Stal Mielec Powyżej 8,5 rożnego padło w 60% meczów Stali Mielec.Stal Mielec – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 10%
Stal Mielec ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Stali Mielec – 2,1.
Stal Mielec według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 1,00 | 3,50 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 0,67 | 1,33 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 3,33 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Stal Mielec zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Stal Mielec na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,83 1,75 | 0,50 2,00 | 1,17 1,25 |
|
13.
|
1,40 1,00 | 1,60 1,40 | 1,40 2,00 |
|
14.
|
1,50 0,75 | 2,17 0,75 | 1,67 3,50 |
|
15.
|
1,50 0,83 | 1,25 1,33 | 1,00 1,67 |
|
16.
|
1,60 0,60 | 2,00 0,40 | 0,80 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Stali Mielec
Skrajne wyniki i osiągnięcia Stali Mielec w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Stal Mielec - Polonia Bytom 5:2 Betclic I Liga, 16.08.2026
- Najwyższa porażka Lechia Gdańsk - Stal Mielec 7:1 Betclic I Liga, 19.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Lechia Gdańsk - Stal Mielec 7:1, Betclic I Liga, 19.09.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Gmur, Stal Mielec - Polonia Bytom 5:2, Betclic I Liga, 16.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Wyparlo, Stal Mielec - Polonia Bytom 5:2, Betclic I Liga, 16.08.2026
Jakie statystyki ma Stal Mielec w tym sezonie?
Bilans Stali Mielec w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-3-4 przy 16 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 11,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Stal Mielec – zawodnicy
Jak wygląda kadra Stali Mielec w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Stali Mielec 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Stali Mielec
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
![]() |
24 | Polska | 75 tys. € | – | 5 | 50% | 2 | 0 | 352' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
|
30 | Polska | 125 tys. € | 152 tys. € | 4 | 40% | 0 | 0 | 183' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
23 | Polska | 50 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 78 |
![]() |
20 | Polska | 300 tys. € | 121 tys. € | 7 | 70% | 2 | 1 | 482' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Polska | 300 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 1 | 561' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
|
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
|
18 | Polska | – | 51 tys. € | 9 | 90% | 2 | 1 | 462' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
22 | Polska | 75 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
30 | Polska | 125 tys. € | 210 tys. € | 9 | 90% | 2 | 1 | 521' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
20 | Polska | 50 tys. € | 30 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 85' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
36 | Polska | 50 tys. € | 101 tys. € | 7 | 70% | 0 | 1 | 187' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
38 | Polska | 25 tys. € | 81 tys. € | 9 | 90% | 3 | 2 | 621' | 2 | 0 | |||||||
| 29 |
|
26 | Polska | 150 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 134' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
23 | Polska | 150 tys. € | 71 tys. € | 9 | 90% | 1 | 0 | 744' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
|
23 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
26 | Polska | 100 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 676' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
|
20 | Polska | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
30 | Polska | 75 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 328' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
35 | Polska | 50 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 492' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
19 | Polska | – | 30 tys. € | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
37 | Polska | 25 tys. € | 71 tys. € | 3 | 30% | 0 | 2 | 261' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
30 | Hiszpania | 150 tys. € | 358 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
![]() |
23 | Polska | 75 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 1 | 269' | 2 | 0 | |||||||
| 44 |
|
33 | Hiszpania | 75 tys. € | 129 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 692' | 1 | 0 | |||||||
| 88 |
|
17 | Polska | – | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 70' | 0 | 0 | |||||||
| 94 |
|
32 | Polska | 75 tys. € | 48 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 603' | 2 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
19 | Polska | 25 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 231' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
38 | Polska | 25 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 579' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Stali Mielec
2,2 mln €
śr. 77 tys. € / zawodnika
Ile Stal Mielec wydaje na pensje
1,5 mln € rocznie
śr. 50 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Polska (25 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Stali Mielec w sezonie 2026/2027
Stal Mielec wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Stali Mielec
Jak wygląda skład Stali Mielec?
W wyjściowym ustawieniu Stali Mielec między słupkami staje M. Gostomski, a linię obrony najczęściej tworzą B. Kukułowicz, K. Kościelny, H. Matynia oraz I. Puerto. W środku pola grają M. Cebula, F. Gerbowski, P. Kruszelnicki oraz K. Getinger, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Tupaj, K. Cybulski. Trener Damian Skiba ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic I Liga i pucharach.
Stal Mielec – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Stal Mielec w sezonie 2026/2027.
Stal Mielec transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Polska | 33 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Polska | 17 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 17 Sie 2026 |
|
Polska | 30 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
![]() |
Polska | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Lip 2026 |
|
Jordania | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Polska | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Bośnia | 25 |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Niemcy | 26 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Polska | 30 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Polska | 26 |
|
za darmo |
Stal Mielec bilans transferowy
- 0 € 2026
- +1,2 mln € 2025
- +1,3 mln € 2024
- +2,4 mln € 2023
- -250 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Stali Mielec
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stal Mielec w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Stali Mielec trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Stal Mielec – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Stal Mielec? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Stal Mielec?
Klub piłkarski Stal Mielec zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Polski oraz Puchar Intertoto.