Forma w lidze
Bruk-Bet Termalica w tabeli
3. miejsce / 17 punktów Play-offy
Strata do lidera: 4 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
7:6 bramki
1,40 gola/mecz
8 pkt
9:8 bramki
1,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Bruk-Betu Termaliki
Wartość drużyny: 2,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Polska | 34 | napastnik | 8 | 125 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 4 asyst | Polska | 28 | pomocnik | 10 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Słowacja | 31 | bramkarz | 10 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Bruk-Betu Termaliki 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Bruk-Bet Termalica w tabeli Betclic I Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:8 | 21 |
2
|
Polonia Warszawa
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | 17 |
3
|
Bruk-Bet Termalica
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:14 | 17 |
4
|
Lechia Gdańsk
|
10 | 5 | 1 | 4 | 19:16 | 16 |
5
|
Warta Poznań
|
10 | 5 | 0 | 5 | 18:15 | 15 |
Wyniki Bruk-Betu Termaliki
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Unia Skierniewice
2
Bruk-Bet Termalica
2
Betclic I Liga, 10. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Bruk-Bet Termalica
1
Odra Opole
0
Betclic I Liga, 9. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Stal Mielec
1
Bruk-Bet Termalica
2
Betclic I Liga, 8. kolejka
|
Terminarz Bruk-Betu Termaliki
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 18:00
|
Bruk-Bet Termalica
Puszcza Niepołomice
Betclic I Liga, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Arka Gdynia
Bruk-Bet Termalica
Betclic I Liga, 12. kolejka
|
|
|
27 Paź 12:30
|
Olimpia Grudziądz
Bruk-Bet Termalica
STS Puchar Polski, 1/16 finału
|
Ostatnie transfery Bruk-Betu Termaliki
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
![]() |
Polska |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Polska |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Polska |
![]() |
wypożyczenie | |
| 26 Lip 2026 |
![]() |
Polska |
|
za darmo |
Bruk-Bet Termalica to klub piłkarski z Polski występujący w Betclic I Liga. Swoim domowym obiektem jest Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica, który może pomieścić 4 666 widzów. Zespół prowadzi Marcin Brosz. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,4 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w STS Puchar Polski.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Bruk-Bet Termalica w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Bruk-Betu Termaliki trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy, co przyniosło 200 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Morgan Fassbender do Korony Kielce za 100 tys. €.
Które miejsce zajmuje Bruk-Bet Termalica w tabeli Betclic I Liga?
Bruk-Bet Termalica zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Betclic I Liga z dorobkiem 17 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Pogoni Grodzisk Mazowiecki wynosi 4 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład Bruk-Betu Termaliki?
W wyjściowym ustawieniu Bruk-Betu Termaliki między słupkami staje A. Chovan, a linię obrony najczęściej tworzą R. Boboc, L. Masoero oraz A. Putivtsev. W środku pola grają W. Jakubik, R. Kurzawa, D. Hilbrycht, K. Kubica oraz S. Guerrero, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Zapolnik, D. Biniek. Trener Marcin Brosz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic I Liga i pucharach.
Kiedy Bruk-Bet Termalica gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bruk-Betu Termaliki to spotkanie z Puszczą Niepołomice, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica w ramach Betclic I Liga (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bruk-Betu Termaliki?
Ostatni mecz Bruk-Betu Termaliki to remis z Unią Skierniewice 2:2 w Betclic I Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Jakubik, Bida, Durdov oraz Mierzwa. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Bruk-Bet Termalica w tym sezonie?
Bilans Bruk-Betu Termaliki w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-2-3 przy 16 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Bruk-Betu Termaliki w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Bruk-Bet Termalica w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Bruk-Betu Termaliki
Bruk-Bet Termalica terminarz
Kiedy Bruk-Bet Termalica gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bruk-Betu Termaliki to spotkanie z Puszczą Niepołomice, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica w ramach Betclic I Liga (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Bruk-Betu Termaliki w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Bruk-Bet Termalica w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Bruk-Betu Termaliki w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Bruk-Bet Termalica wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Betclic I Liga, 10. kolejka
|
2:2 | 4-3-3 | 8/14 | 2/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Betclic I Liga, 9. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 4/11 | 2/3 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Betclic I Liga, 8. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 6/14 | 4/7 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Betclic I Liga, 7. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 7/11 | 0/3 | |
|
01 Wrz Koniec
|
STS Puchar Polski, 1/32 finału
|
1:5 | – | – | – | |
|
28 Sie Koniec
|
Betclic I Liga, 6. kolejka
|
2:2 | 3-5-2 | 4/11 | 3/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
Betclic I Liga, 5. kolejka
|
1:3 | 3-4-3 | 4/8 | 2/3 | |
|
16 Sie Koniec
|
Betclic I Liga, 4. kolejka
|
2:1 | 3-5-2 | 8/11 | 2/3 | |
|
09 Sie Koniec
|
Betclic I Liga, 3. kolejka
|
1:2 | 3-5-2 | 4/10 | 1/3 | |
|
01 Sie Koniec
|
Betclic I Liga, 2. kolejka
|
1:2 | 3-4-3 | 7/10 | 3/6 |
Bruk-Bet Termalica ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 4 z 10 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Bruk-Bet Termalica zdobywa 2,17 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bruk-Betu Termaliki?
Ostatni mecz Bruk-Betu Termaliki to remis z Unią Skierniewice 2:2 w Betclic I Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Jakubik, Bida, Durdov oraz Mierzwa. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Bruk-Bet Termalica – tabela Betclic I Liga
Jakie miejsce w tabeli Betclic I Liga zajmuje Bruk-Bet Termalica w sezonie 2026/2027.
Miejsce Bruk-Betu Termaliki w tabeli Betclic I Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Polonia Warszawa
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | 4 | 17 | |
3
|
Bruk-Bet Termalica
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:14 | 2 | 17 | |
4
|
Lechia Gdańsk
|
10 | 5 | 1 | 4 | 19:16 | 3 | 16 | |
5
|
Warta Poznań
|
10 | 5 | 0 | 5 | 18:15 | 3 | 15 | |
6
|
ŁKS Łódź
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 15 | |
7
|
Ruch Chorzów
|
10 | 4 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 15 | |
8
|
Miedź Legnica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:10 | 4 | 14 | |
9
|
Stal Rzeszów
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:17 | -6 | 14 | |
10
|
Pogoń Siedlce
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 12 | |
11
|
Odra Opole
|
10 | 3 | 3 | 4 | 8:9 | -1 | 12 | |
12
|
Chrobry Głogów
|
10 | 3 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 12 | |
13
|
Polonia Bytom
|
10 | 2 | 6 | 2 | 15:17 | -2 | 12 | |
14
|
Stal Mielec
|
10 | 3 | 3 | 4 | 16:24 | -8 | 12 | |
15
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
10 | 1 | 8 | 1 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Arka Gdynia
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:13 | -1 | 11 | |
17
|
Unia Skierniewice
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 11 | |
18
|
Puszcza Niepołomice
|
9 | 2 | 0 | 7 | 8:13 | -5 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Polonia Warszawa
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | 4 | 17 | |
3
|
Bruk-Bet Termalica
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:14 | 2 | 17 | |
4
|
Lechia Gdańsk
|
10 | 5 | 1 | 4 | 19:16 | 3 | 16 | |
5
|
Warta Poznań
|
10 | 5 | 0 | 5 | 18:15 | 3 | 15 | |
6
|
ŁKS Łódź
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 15 | |
7
|
Ruch Chorzów
|
10 | 4 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 15 | |
8
|
Miedź Legnica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:10 | 4 | 14 | |
9
|
Stal Rzeszów
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:17 | -6 | 14 | |
10
|
Pogoń Siedlce
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 12 | |
11
|
Odra Opole
|
10 | 3 | 3 | 4 | 8:9 | -1 | 12 | |
12
|
Chrobry Głogów
|
10 | 3 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 12 | |
13
|
Polonia Bytom
|
10 | 2 | 6 | 2 | 15:17 | -2 | 12 | |
14
|
Stal Mielec
|
10 | 3 | 3 | 4 | 16:24 | -8 | 12 | |
15
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
10 | 1 | 8 | 1 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Arka Gdynia
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:13 | -1 | 11 | |
17
|
Unia Skierniewice
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 11 | |
18
|
Puszcza Niepołomice
|
9 | 2 | 0 | 7 | 8:13 | -5 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 11 | |
| 2 |
Pogoń Siedlce
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 10 | |
| 3 |
Bruk-Bet Termalica
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 4 |
Lechia Gdańsk
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:8 | 2 | 9 | |
| 5 |
ŁKS Łódź
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 6 |
Stal Mielec
|
6 | 2 | 3 | 1 | 13:10 | 3 | 9 | |
| 7 |
Polonia Warszawa
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 8 |
Miedź Legnica
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 8 | |
| 9 |
Arka Gdynia
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 10 |
Ruch Chorzów
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 11 |
Odra Opole
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 12 |
Polonia Bytom
|
5 | 1 | 4 | 0 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 13 |
Unia Skierniewice
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 14 |
Warta Poznań
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 15 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 16 |
Puszcza Niepołomice
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 17 |
Chrobry Głogów
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:7 | -4 | 5 | |
| 18 |
Stal Rzeszów
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stal Rzeszów
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:8 | -1 | 11 | |
| 2 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
5 | 3 | 1 | 1 | 12:5 | 7 | 10 | |
| 3 |
Polonia Warszawa
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 4 |
Warta Poznań
|
8 | 3 | 0 | 5 | 12:13 | -1 | 9 | |
| 5 |
Bruk-Bet Termalica
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:8 | 1 | 8 | |
| 6 |
Ruch Chorzów
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 8 | |
| 7 |
Lechia Gdańsk
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 8 |
Chrobry Głogów
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 9 |
ŁKS Łódź
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 10 |
Miedź Legnica
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 11 |
Odra Opole
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 12 |
Polonia Bytom
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 13 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
6 | 0 | 5 | 1 | 8:10 | -2 | 5 | |
| 14 |
Unia Skierniewice
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 15 |
Stal Mielec
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:14 | -11 | 3 | |
| 16 |
Arka Gdynia
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 3 | |
| 17 |
Pogoń Siedlce
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 18 |
Puszcza Niepołomice
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Bruk-Bet Termalica w tabeli Betclic I Liga?
Bruk-Bet Termalica zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Betclic I Liga z dorobkiem 17 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Pogoni Grodzisk Mazowiecki wynosi 4 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Bruk-Betu Termaliki w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Bruk-Betu Termaliki na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Bruk-Bet Termalica na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,0
- Strzały celne / mecz 4,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,40
- Czyste konta 20%
Strzelcy Bruk-Betu Termaliki
-
Kamil Zapolnik 6
-
Damian Hilbrycht 2

-
Wojciech Jakubik 2
-
Krzysztof Kubica 2
-
Milosz Kozik 2

-
Radu Boboc 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Bruk-Betu Termaliki i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Bruk-Betu Termaliki to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bruk-Bet Termalica - Puszcza Niepołomice Po przerwie pada 69% bramek Bruk-Betu Termaliki.Przebieg meczu Bruk-Betu Termaliki i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 2-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 1-0-3 |
Gdy Bruk-Bet Termalica otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Bruk-Betu Termaliki
88% bramek Bruk-Betu Termaliki pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Bruk-Bet Termalica zdobywa w sezonie średnio 1,70 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie Bruk-Betu Termaliki
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Bruk-Betu Termaliki, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bruk-Bet Termalica wygra mecz Bruk-Bet Termalica - Puszcza Niepołomice Bruk-Bet Termalica nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach Bruk-Betu Termaliki
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 80% meczów Bruk-Betu Termaliki padają co najmniej trzy bramki, a w 80% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bruk-Bet Termalica - Puszcza Niepołomice Powyżej 2,5 bramki padło w 80% meczów Bruk-Betu Termaliki.Bruk-Bet Termalica – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Bruk-Betu Termaliki, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Bruk-Bet Termalica zdobywa 1,80 punktu na mecz wobec 1,60 na wyjeździe.
Bruk-Bet Termalica wygra mecz Bruk-Bet Termalica - Puszcza Niepołomice Bruk-Bet Termalica zdobywa u siebie 60% możliwych punktów, na wyjeździe 53%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Bruk-Betu Termaliki ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 69% goli Bruk-Betu Termaliki, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 10 meczów.
Bruk-Bet Termalica wygra drugą połowę meczu Bruk-Bet Termalica - Puszcza Niepołomice Drugą połowę Bruk-Bet Termalica wygrywał w 5 z 10 meczów.Bruk-Bet Termalica – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 8,6
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,1
Bruk-Bet Termalica oddaje 13,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bruk-Bet Termalica - Puszcza Niepołomice Bruk-Bet Termalica oddaje 13,0 strzałów na mecz.Bruk-Bet Termalica – posiadanie piłki
- U siebie 47,4%
- Na wyjeździe 46,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 10
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 10 meczów. Średnio Bruk-Bet Termalica utrzymuje przy piłce 46,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Bruk-Bet Termalica wygra mecz Bruk-Bet Termalica - Puszcza Niepołomice Bruk-Bet Termalica utrzymuje średnio 46,9% posiadania piłki.Bruk-Bet Termalica – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,40
- Bez straty do przerwy 30%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Bruk-Betu Termaliki to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Bruk-Bet Termalica - Puszcza Niepołomice Czyste konto Bruk-Bet Termalica zachowuje w 20% meczów.Bruk-Bet Termalica – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 90%
- Pow. 10,5 w meczu 70%
- Rożne u siebie / mecz 4,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,6
Bruk-Bet Termalica wykonuje średnio 5,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 90% spotkań.
Bruk-Bet Termalica – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 10%
Bruk-Bet Termalica ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Bruk-Betu Termaliki – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Bruk-Bet Termalica według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 5 | 1-1-3 | 0,80 | 1,40 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 1,67 | 0,33 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Bruk-Bet Termalica zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Bruk-Bet Termalica na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,20 2,00 | 1,40 2,40 | 0,60 1,00 |
|
2.
|
1,60 1,80 | 2,00 1,40 | 1,60 1,00 |
|
3.
|
1,80 1,60 | 1,40 1,80 | 1,20 1,60 |
|
4.
|
1,80 1,40 | 2,00 1,80 | 1,60 1,60 |
|
5.
|
3,00 1,13 | 3,00 1,50 | 1,00 1,63 |
Ciekawe rekordy w meczach Bruk-Betu Termaliki
Skrajne wyniki i osiągnięcia Bruk-Betu Termaliki w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Bruk-Bet Termalica - Ruch Chorzów 2:0 Betclic I Liga, 26.07.2026
- Najwyższa porażka Bruk-Bet Termalica - Polonia Warszawa 1:3 Betclic I Liga, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Bruk-Bet Termalica - Polonia Warszawa 1:3, Betclic I Liga, 22.08.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Jakubik, Unia Skierniewice - Bruk-Bet Termalica 2:2, Betclic I Liga, 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Zapolnik, Pogoń Siedlce - Bruk-Bet Termalica 1:2, Betclic I Liga, 1.08.2026
Jakie statystyki ma Bruk-Bet Termalica w tym sezonie?
Bilans Bruk-Betu Termaliki w tym sezonie to 10 meczów i wynik 5-2-3 przy 16 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Bruk-Bet Termalica – zawodnicy
Jak wygląda kadra Bruk-Betu Termaliki w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Bruk-Betu Termaliki 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Bruk-Betu Termaliki
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
32 | Hiszpania | 100 tys. € | 150 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 242' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
21 | Polska | 175 tys. € | 29 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 74' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
33 | Polska | 75 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
26 | Chorwacja | 225 tys. € | 180 tys. € | 4 | 40% | 1 | 0 | 104' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
27 | Hiszpania | 200 tys. € | 40 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 807' | 4 | 0 | |||||||
| 25 |
|
34 | Polska | 125 tys. € | 60 tys. € | 8 | 80% | 6 | 0 | 557' | 2 | 1 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Polska | – | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 20' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
19 | Polska | 75 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 233' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
41 | Bośnia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
33 | Polska | 75 tys. € | 50 tys. € | 4 | 40% | 0 | 1 | 284' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
25 | Polska | 100 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
26 | Polska | 300 tys. € | 40 tys. € | 10 | 100% | 2 | 0 | 716' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Polska | 125 tys. € | 20 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 403' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
31 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 21 |
![]() |
28 | Polska | 250 tys. € | 90 tys. € | 10 | 100% | 2 | 4 | 872' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
21 | Polska | 200 tys. € | 20 tys. € | 10 | 100% | 2 | 0 | 556' | 1 | 0 | |||||||
| 80 |
![]() |
21 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Polska | 150 tys. € | – | 8 | 80% | 2 | 0 | 399' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
21 | Polska | 125 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 577' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
31 | Argentyna | 300 tys. € | 150 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 847' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
24 | Brazylia | 0 € | 87 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 25 |
|
20 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
27 | Rumunia | 200 tys. € | 90 tys. € | 10 | 100% | 1 | 1 | 668' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
19 | Polska | 500 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
|
23 | Ukraina | 25 tys. € | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 250' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
38 | Ukraina | 50 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 660' | 2 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
31 | Słowacja | 150 tys. € | 90 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
24 | Polska | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 76 |
|
21 | Polska | 0 € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
20 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Bruk-Betu Termaliki
3,6 mln €
śr. 111 tys. € / zawodnika
Ile Bruk-Bet Termalica wydaje na pensje
1,1 mln € rocznie
śr. 34 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Polska (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Bruk-Betu Termaliki w sezonie 2026/2027
Bruk-Bet Termalica wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Bruk-Betu Termaliki
Jak wygląda skład Bruk-Betu Termaliki?
W wyjściowym ustawieniu Bruk-Betu Termaliki między słupkami staje A. Chovan, a linię obrony najczęściej tworzą R. Boboc, L. Masoero oraz A. Putivtsev. W środku pola grają W. Jakubik, R. Kurzawa, D. Hilbrycht, K. Kubica oraz S. Guerrero, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Zapolnik, D. Biniek. Trener Marcin Brosz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic I Liga i pucharach.
Bruk-Bet Termalica – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Bruk-Bet Termalica w sezonie 2026/2027.
Bruk-Bet Termalica transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
![]() |
Polska | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Polska | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Polska | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 26 Lip 2026 |
![]() |
Polska | 25 |
|
za darmo | |
| 24 Lip 2026 |
|
Polska | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
![]() |
Niemcy | 27 |
|
100 tys. € | |
| 21 Lip 2026 |
|
Polska | 28 |
|
100 tys. € | |
| 13 Lip 2026 |
|
Ukraina | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
Polska | 23 |
|
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Polska | 29 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Bruk-Betu Termaliki
Bruk-Bet Termalica bilans transferowy
- +100 tys. € 2026
- 0 € 2025
- -100 tys. € 2024
- -250 tys. € 2023
- +59 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Bruk-Betu Termaliki
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Bruk-Bet Termalica w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Bruk-Betu Termaliki trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy, co przyniosło 200 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Morgan Fassbender do Korony Kielce za 100 tys. €.