Forma w lidze
Stal Rzeszów w tabeli
9. miejsce / 14 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
Strata do 6. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
6 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
4:9 bramki
1,00 gola/mecz
11 pkt
7:8 bramki
1,17 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Stali Rzeszów
Wartość drużyny: 850 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Irlandia Północna | 31 | obrońca | 9 | 150 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Polska | 18 | pomocnik | 9 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 810 minut | Polska | 22 | obrońca | 9 | 250 tys. € |
Przewidywany skład Stali Rzeszów 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Stal Rzeszów w tabeli Betclic I Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:8 | 21 |
2
|
Polonia Warszawa
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | 17 |
| ··· | |||||||
8
|
Miedź Legnica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:10 | 14 |
9
|
Stal Rzeszów
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:17 | 14 |
10
|
Pogoń Siedlce
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9:8 | 12 |
Wyniki Stali Rzeszów
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Stal Rzeszów
1
Lechia Gdańsk
2
Betclic I Liga, 10. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Miedź Legnica
2
Stal Rzeszów
3
Betclic I Liga, 9. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Odra Opole
0
Stal Rzeszów
1
Betclic I Liga, 8. kolejka
|
Terminarz Stali Rzeszów
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 17:00
|
Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów
Betclic I Liga, 11. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stal Rzeszów
Betclic I Liga, 12. kolejka
|
|
|
29 Paź 19:00
|
Arka Gdynia
Stal Rzeszów
STS Puchar Polski, 1/16 finału
|
Ostatnie transfery Stali Rzeszów
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
|
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
350 tys. € | |
| 27 Lip 2026 |
|
Polska |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Niemcy |
|
za darmo |
Stal Rzeszów to klub piłkarski z Polski występujący w Betclic I Liga. Swoim domowym obiektem jest Stadion Stal, który może pomieścić 12 700 widzów. Zespół prowadzi Marek Zub. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 850 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w STS Puchar Polski.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stal Rzeszów w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Stali Rzeszów trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 350 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Jonathan Junior do V-varen Nagasaki za 350 tys. €.
Które miejsce zajmuje Stal Rzeszów w tabeli Betclic I Liga?
Stal Rzeszów zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Betclic I Liga z dorobkiem 14 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Pogoni Grodzisk Mazowiecki wynosi 7 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Stali Rzeszów?
W wyjściowym ustawieniu Stali Rzeszów między słupkami staje M. Kozioł, a linię obrony najczęściej tworzą M. Thiede, M. Rittmuller. W środku pola grają S. Goss, M. Listkowski, M. Kaczor, K. Masiak oraz K. Kukułka, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Wolski, A. Buksa oraz S. Salamon. Trener Marek Zub ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic I Liga i pucharach.
Kiedy Stal Rzeszów gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stali Rzeszów to spotkanie z Pogonią Siedlce, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stadion ROSRRiT w ramach Betclic I Liga (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stali Rzeszów?
Ostatni mecz Stali Rzeszów to porażka z Lechią Gdańsk 1:2 w Betclic I Lidze, 12 października 2026. Bramki zdobyli Blanuta, Beskorovaynyi oraz Buksa. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Stal Rzeszów w tym sezonie?
Bilans Stali Rzeszów w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-2-4 przy 11 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 11,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Stali Rzeszów w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Stal Rzeszów w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Stali Rzeszów
Stal Rzeszów terminarz
Kiedy Stal Rzeszów gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stali Rzeszów to spotkanie z Pogonią Siedlce, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stadion ROSRRiT w ramach Betclic I Liga (11. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Stali Rzeszów w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Stal Rzeszów w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Stali Rzeszów w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Stal Rzeszów wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Betclic I Liga, 10. kolejka
|
1:2 | 4-4-1-1 | 8/13 | 2/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Betclic I Liga, 9. kolejka
|
2:3 | 4-3-3 | 4/7 | 2/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Betclic I Liga, 8. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 3/7 | 4/8 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Betclic I Liga, 7. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 7/9 | 4/6 | |
|
01 Wrz Koniec
|
STS Puchar Polski, 1/32 finału
|
3:0 | 4-2-3-1 | 3/6 | 5/5 | |
|
28 Sie Koniec
|
Betclic I Liga, 6. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 7/10 | 2/3 | |
|
24 Sie Koniec
|
Betclic I Liga, 5. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 4/5 | 3/9 | |
|
14 Sie Koniec
|
Betclic I Liga, 4. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 7/14 | 2/4 | |
|
08 Sie Koniec
|
Betclic I Liga, 20. kolejka
|
1:1 | – | 8/14 | 5/6 | |
|
01 Sie Koniec
|
Betclic I Liga, 2. kolejka
|
4:0 | 4-3-3 | 10/14 | 1/3 |
Stal Rzeszów ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 14 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 9 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Stal Rzeszów zdobywa 0,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stali Rzeszów?
Ostatni mecz Stali Rzeszów to porażka z Lechią Gdańsk 1:2 w Betclic I Lidze, 12 października 2026. Bramki zdobyli Blanuta, Beskorovaynyi oraz Buksa. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Stal Rzeszów – tabela Betclic I Liga
Jakie miejsce w tabeli Betclic I Liga zajmuje Stal Rzeszów w sezonie 2026/2027.
Miejsce Stali Rzeszów w tabeli Betclic I Liga
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Polonia Warszawa
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | 4 | 17 | |
3
|
Bruk-Bet Termalica
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:14 | 2 | 17 | |
4
|
Lechia Gdańsk
|
10 | 5 | 1 | 4 | 19:16 | 3 | 16 | |
5
|
Warta Poznań
|
10 | 5 | 0 | 5 | 18:15 | 3 | 15 | |
6
|
ŁKS Łódź
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 15 | |
7
|
Ruch Chorzów
|
10 | 4 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 15 | |
8
|
Miedź Legnica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:10 | 4 | 14 | |
9
|
Stal Rzeszów
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:17 | -6 | 14 | |
10
|
Pogoń Siedlce
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 12 | |
11
|
Odra Opole
|
10 | 3 | 3 | 4 | 8:9 | -1 | 12 | |
12
|
Chrobry Głogów
|
10 | 3 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 12 | |
13
|
Polonia Bytom
|
10 | 2 | 6 | 2 | 15:17 | -2 | 12 | |
14
|
Stal Mielec
|
10 | 3 | 3 | 4 | 16:24 | -8 | 12 | |
15
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
10 | 1 | 8 | 1 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Arka Gdynia
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:13 | -1 | 11 | |
17
|
Unia Skierniewice
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 11 | |
18
|
Puszcza Niepołomice
|
9 | 2 | 0 | 7 | 8:13 | -5 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Polonia Warszawa
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | 4 | 17 | |
3
|
Bruk-Bet Termalica
|
10 | 5 | 2 | 3 | 16:14 | 2 | 17 | |
4
|
Lechia Gdańsk
|
10 | 5 | 1 | 4 | 19:16 | 3 | 16 | |
5
|
Warta Poznań
|
10 | 5 | 0 | 5 | 18:15 | 3 | 15 | |
6
|
ŁKS Łódź
|
10 | 4 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 15 | |
7
|
Ruch Chorzów
|
10 | 4 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 15 | |
8
|
Miedź Legnica
|
10 | 4 | 2 | 4 | 14:10 | 4 | 14 | |
9
|
Stal Rzeszów
|
10 | 4 | 2 | 4 | 11:17 | -6 | 14 | |
10
|
Pogoń Siedlce
|
9 | 3 | 3 | 3 | 9:8 | 1 | 12 | |
11
|
Odra Opole
|
10 | 3 | 3 | 4 | 8:9 | -1 | 12 | |
12
|
Chrobry Głogów
|
10 | 3 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 12 | |
13
|
Polonia Bytom
|
10 | 2 | 6 | 2 | 15:17 | -2 | 12 | |
14
|
Stal Mielec
|
10 | 3 | 3 | 4 | 16:24 | -8 | 12 | |
15
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
10 | 1 | 8 | 1 | 13:14 | -1 | 11 | |
16
|
Arka Gdynia
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:13 | -1 | 11 | |
17
|
Unia Skierniewice
|
10 | 3 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 11 | |
18
|
Puszcza Niepołomice
|
9 | 2 | 0 | 7 | 8:13 | -5 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
5 | 3 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 11 | |
| 2 |
Pogoń Siedlce
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 10 | |
| 3 |
Bruk-Bet Termalica
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 4 |
Lechia Gdańsk
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:8 | 2 | 9 | |
| 5 |
ŁKS Łódź
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 6 |
Stal Mielec
|
6 | 2 | 3 | 1 | 13:10 | 3 | 9 | |
| 7 |
Polonia Warszawa
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 8 |
Miedź Legnica
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 8 | |
| 9 |
Arka Gdynia
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 10 |
Ruch Chorzów
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 11 |
Odra Opole
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 12 |
Polonia Bytom
|
5 | 1 | 4 | 0 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 13 |
Unia Skierniewice
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 14 |
Warta Poznań
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 15 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 16 |
Puszcza Niepołomice
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 17 |
Chrobry Głogów
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:7 | -4 | 5 | |
| 18 |
Stal Rzeszów
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Stal Rzeszów
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:8 | -1 | 11 | |
| 2 |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
5 | 3 | 1 | 1 | 12:5 | 7 | 10 | |
| 3 |
Polonia Warszawa
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 4 |
Warta Poznań
|
8 | 3 | 0 | 5 | 12:13 | -1 | 9 | |
| 5 |
Bruk-Bet Termalica
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:8 | 1 | 8 | |
| 6 |
Ruch Chorzów
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 8 | |
| 7 |
Lechia Gdańsk
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 8 |
Chrobry Głogów
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 9 |
ŁKS Łódź
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 6 | |
| 10 |
Miedź Legnica
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:3 | 3 | 6 | |
| 11 |
Odra Opole
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 12 |
Polonia Bytom
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 13 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała
|
6 | 0 | 5 | 1 | 8:10 | -2 | 5 | |
| 14 |
Unia Skierniewice
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 15 |
Stal Mielec
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:14 | -11 | 3 | |
| 16 |
Arka Gdynia
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 3 | |
| 17 |
Pogoń Siedlce
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 18 |
Puszcza Niepołomice
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Stal Rzeszów w tabeli Betclic I Liga?
Stal Rzeszów zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Betclic I Liga z dorobkiem 14 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Pogoni Grodzisk Mazowiecki wynosi 7 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Stali Rzeszów w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Stali Rzeszów na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Stal Rzeszów na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,3
- Strzały celne / mecz 4,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,70
- Czyste konta 20%
Strzelcy Stali Rzeszów
-
Sean Goss 2
-
Szymon Salamon 1
-
Marcin Listkowski 1
-
Jonathan Junior 1
-
Aleksander Buksa 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Stali Rzeszów i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Stali Rzeszów to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów Po przerwie pada 45% bramek Stali Rzeszów.Przebieg meczu Stali Rzeszów i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 1-2-4 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Stal Rzeszów otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Stali Rzeszów
82% bramek Stali Rzeszów pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Stal Rzeszów zdobywa w sezonie średnio 1,40 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Stali Rzeszów
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Stali Rzeszów, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Stal Rzeszów wygra mecz Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów Stal Rzeszów przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Stali Rzeszów
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 10%
W 50% meczów Stali Rzeszów padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Stali Rzeszów.Stal Rzeszów – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Stali Rzeszów, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Stal Rzeszów zdobywa 0,75 punktu na mecz wobec 1,83 na wyjeździe.
Stal Rzeszów wygra mecz Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów Stal Rzeszów zdobywa u siebie 25% możliwych punktów, na wyjeździe 61%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Stali Rzeszów ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 45% goli Stali Rzeszów, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 10 meczów.
Stal Rzeszów wygra drugą połowę meczu Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów Drugą połowę Stal Rzeszów wygrywał w 2 z 10 meczów.Stal Rzeszów – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 7,3
- Celność strzałów 35%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,3
Stal Rzeszów oddaje 11,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 35% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów Stal Rzeszów oddaje 11,3 strzałów na mecz.Stal Rzeszów – posiadanie piłki
- U siebie 49,8%
- Na wyjeździe 46,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Stal Rzeszów utrzymuje przy piłce 47,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Stal Rzeszów wygra mecz Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów Stal Rzeszów utrzymuje średnio 47,6% posiadania piłki.Stal Rzeszów – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 2 z 6
- Stracone / mecz 1,70
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Stali Rzeszów to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów Czyste konto Stal Rzeszów zachowuje w 20% meczów.Stal Rzeszów – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 6,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,5
Stal Rzeszów wykonuje średnio 6,5 rzutów rożnych na mecz wobec 3,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Stal Rzeszów – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 0%
Stal Rzeszów ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Stali Rzeszów – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Stal Rzeszów według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,33 | 1,33 |
| Środka tabeli (7–12) | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 1,25 | 2,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 0,67 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Stal Rzeszów zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z dołu tabeli (13–18).
Stal Rzeszów na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,75 1,33 | 1,75 0,67 | 1,50 0,83 |
|
8.
|
1,33 1,50 | 1,33 1,50 | 1,17 0,75 |
|
9.
|
0,75 1,83 | 1,00 1,17 | 2,25 1,33 |
|
10.
|
2,00 0,50 | 1,40 0,50 | 0,80 1,00 |
|
11.
|
1,40 1,00 | 0,80 0,80 | 0,60 1,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Stali Rzeszów
Skrajne wyniki i osiągnięcia Stali Rzeszów w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Unia Skierniewice - Stal Rzeszów 0:1 Betclic I Liga, 28.08.2026
- Najwyższa porażka Stal Rzeszów - Chrobry Głogów 1:5 Betclic I Liga, 25.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Stal Rzeszów - Chrobry Głogów 1:5, Betclic I Liga, 25.07.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Goss, Stal Rzeszów - Polonia Warszawa 2:1, Betclic I Liga, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Listkowski, Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Stal Rzeszów 1:1, Betclic I Liga, 14.08.2026
Jakie statystyki ma Stal Rzeszów w tym sezonie?
Bilans Stali Rzeszów w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-2-4 przy 11 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 11,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Stal Rzeszów – zawodnicy
Jak wygląda kadra Stali Rzeszów w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Stali Rzeszów 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Stali Rzeszów
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
21 | Polska | 150 tys. € | 29 tys. € | 7 | 70% | 0 | 1 | 175' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
22 | – | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 83' | 1 | 0 | ||||||||
| 25 |
|
20 | Polska | 100 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 50' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
23 | Polska | 75 tys. € | 293 tys. € | 3 | 30% | 1 | 0 | 146' | 1 | 0 | |||||||
| 76 |
|
20 | Polska | 150 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 1 | 458' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
32 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 91 |
|
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 9 |
![]() |
26 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
26 | Francja | 200 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 57' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
28 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 20 |
![]() |
17 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
25 | Ukraina | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
21 | Ukraina | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
28 | Polska | 100 tys. € | 293 tys. € | 6 | 60% | 1 | 0 | 414' | 1 | 0 | |||||||
| 41 |
![]() |
22 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
![]() |
21 | Polska | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
|
19 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
22 | Polska | 200 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 1 | 795' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
31 | Irlandia Północna | 150 tys. € | 100 tys. € | 9 | 90% | 2 | 1 | 790' | 3 | 0 | |||||||
| 21 |
|
34 | Niemcy | 100 tys. € | 374 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 781' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
27 | Niemcy | 200 tys. € | 485 tys. € | 8 | 80% | 0 | 1 | 696' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
22 | Polska | 250 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 4 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
21 | Ukraina | 100 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
22 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
33 | Polska | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 88 |
|
38 | Polska | 25 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
22 | Polska | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Stali Rzeszów
2,1 mln €
śr. 73 tys. € / zawodnika
Ile Stal Rzeszów wydaje na pensje
1,6 mln € rocznie
śr. 56 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Polska (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Stali Rzeszów w sezonie 2026/2027
Stal Rzeszów wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Stali Rzeszów
Jak wygląda skład Stali Rzeszów?
W wyjściowym ustawieniu Stali Rzeszów między słupkami staje M. Kozioł, a linię obrony najczęściej tworzą M. Thiede, M. Rittmuller. W środku pola grają S. Goss, M. Listkowski, M. Kaczor, K. Masiak oraz K. Kukułka, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Wolski, A. Buksa oraz S. Salamon. Trener Marek Zub ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Betclic I Liga i pucharach.
Stal Rzeszów – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Stal Rzeszów w sezonie 2026/2027.
Stal Rzeszów transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
|
Francja | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 27 |
|
350 tys. € | |
| 27 Lip 2026 |
|
Polska | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Niemcy | 27 |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Polska | 23 |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Polska | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 13 Lip 2026 |
|
Polska | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Niemcy | 34 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia Północna | 31 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Polska | 28 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Stali Rzeszów


Stal Rzeszów bilans transferowy
- +357 tys. € 2026
- +300 tys. € 2025
- 0 € 2024
- +319 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Stali Rzeszów
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Stal Rzeszów w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Stali Rzeszów trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 350 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Jonathan Junior do V-varen Nagasaki za 350 tys. €.