Forma w lidze
Stenungsund w tabeli
7. miejsce / 36 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 30 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
18 pkt
23:13 bramki
1,92 gola/mecz
18 pkt
23:21 bramki
1,77 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Stenungsund w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Husqvarna
|
25 | 21 | 3 | 1 | 59:18 | 66 |
2
|
Skara
|
25 | 17 | 5 | 3 | 52:26 | 56 |
| ··· | |||||||
6
|
Herrestads
|
25 | 10 | 7 | 8 | 44:44 | 37 |
7
|
Stenungsund
|
25 | 10 | 6 | 9 | 46:34 | 36 |
8
|
Lidköping
|
25 | 8 | 6 | 11 | 32:43 | 30 |
Wyniki Stenungsund
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Ahlafors
1
Stenungsund
3
Dywizja 2, 25. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Stenungsund
0
IFK Skövde
3
Dywizja 2, 24. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Tord
1
Stenungsund
5
Dywizja 2, 23. kolejka
|
Terminarz Stenungsund
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 13:00
|
Stenungsund
Husqvarna
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Stenungsund to klub piłkarski z Szwecji występujący w Dywizja 2. Swoim domowym obiektem jest Olssons Trävaror Arena, który może pomieścić 1 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Stenungsund w tabeli Dywizji 2?
Stenungsund zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 36 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Husqvarna wynosi 30 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 46:34, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Kiedy Stenungsund gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stenungsund to spotkanie z Husqvarna, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Olssons Trävaror Arena w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stenungsund?
Ostatni mecz Stenungsund to wygrana z Ahlafors 1:3 w Dywizji 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Stenungsund w tym sezonie?
Bilans Stenungsund w tym sezonie to 25 meczów i wynik 10-6-9 przy 46 zdobytych bramkach i 34 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Stenungsund w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Stenungsund w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Stenungsund
Stenungsund terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 13:00
|
Dywizja 2, 26. kolejka
|
Olssons Trävaror Arena U siebie | Trudny |
Kiedy Stenungsund gra następny mecz?
Najbliższy mecz Stenungsund to spotkanie z Husqvarna, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Olssons Trävaror Arena w ramach Dywizji 2 (26. kolejka).
Wyniki Stenungsund w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Stenungsund w sezonie 2026.
Forma i bramki Stenungsund w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Stenungsund wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 25. kolejka
|
1:3 | – | 3/5 | 1/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
Dywizja 2, 24. kolejka
|
0:3 | – | 4/9 | 2/4 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 23. kolejka
|
1:5 | – | 0/6 | 3/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 22. kolejka
|
0:2 | – | – | – | |
|
11 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 21. kolejka
|
0:1 | – | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
Dywizja 2, 20. kolejka
|
2:2 | – | – | – | |
|
28 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 19. kolejka
|
0:1 | – | 0/2 | 3/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 18. kolejka
|
1:1 | – | – | – | |
|
15 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 17. kolejka
|
5:0 | – | 9/10 | 0/1 | |
|
08 Sie Koniec
|
Dywizja 2, 16. kolejka
|
1:2 | – | 6/9 | 3/7 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Stenungsund?
Ostatni mecz Stenungsund to wygrana z Ahlafors 1:3 w Dywizji 2, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Stenungsund – tabela Dywizja 2
Jakie miejsce w tabeli Dywizja 2 zajmuje Stenungsund w sezonie 2026.
Miejsce Stenungsund w tabeli Dywizji 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Husqvarna
|
25 | 21 | 3 | 1 | 59:18 | 41 | 66 | |
2
|
Skara
|
25 | 17 | 5 | 3 | 52:26 | 26 | 56 | |
3
|
IFK Skövde
|
25 | 14 | 5 | 6 | 42:26 | 16 | 47 | |
4
|
Ahlafors
|
25 | 12 | 7 | 6 | 56:31 | 25 | 43 | |
5
|
Grebbestad
|
25 | 12 | 4 | 9 | 44:37 | 7 | 40 | |
6
|
Herrestads
|
25 | 10 | 7 | 8 | 44:44 | 0 | 37 | |
7
|
Stenungsund
|
25 | 10 | 6 | 9 | 46:34 | 12 | 36 | |
8
|
Lidköping
|
25 | 8 | 6 | 11 | 32:43 | -11 | 30 | |
9
|
Vänersborgs FK
|
25 | 8 | 5 | 12 | 33:43 | -10 | 29 | |
10
|
Motala
|
25 | 6 | 8 | 11 | 36:41 | -5 | 26 | |
11
|
Kumla
|
25 | 6 | 8 | 11 | 26:45 | -19 | 26 | |
12
|
Tord
|
25 | 4 | 10 | 11 | 30:44 | -14 | 22 | |
13
|
IF Karlstad II
|
25 | 3 | 7 | 15 | 28:47 | -19 | 16 | |
14
|
Vänersborgs IF
|
25 | 2 | 3 | 20 | 24:73 | -49 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Husqvarna
|
25 | 21 | 3 | 1 | 59:18 | 41 | 66 | |
2
|
Skara
|
25 | 17 | 5 | 3 | 52:26 | 26 | 56 | |
3
|
IFK Skövde
|
25 | 14 | 5 | 6 | 42:26 | 16 | 47 | |
4
|
Ahlafors
|
25 | 12 | 7 | 6 | 56:31 | 25 | 43 | |
5
|
Grebbestad
|
25 | 12 | 4 | 9 | 44:37 | 7 | 40 | |
6
|
Herrestads
|
25 | 10 | 7 | 8 | 44:44 | 0 | 37 | |
7
|
Stenungsund
|
25 | 10 | 6 | 9 | 46:34 | 12 | 36 | |
8
|
Lidköping
|
25 | 8 | 6 | 11 | 32:43 | -11 | 30 | |
9
|
Vänersborgs FK
|
25 | 8 | 5 | 12 | 33:43 | -10 | 29 | |
10
|
Motala
|
25 | 6 | 8 | 11 | 36:41 | -5 | 26 | |
11
|
Kumla
|
25 | 6 | 8 | 11 | 26:45 | -19 | 26 | |
12
|
Tord
|
25 | 4 | 10 | 11 | 30:44 | -14 | 22 | |
13
|
IF Karlstad II
|
25 | 3 | 7 | 15 | 28:47 | -19 | 16 | |
14
|
Vänersborgs IF
|
25 | 2 | 3 | 20 | 24:73 | -49 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Husqvarna
|
13 | 11 | 2 | 0 | 29:8 | 21 | 35 | |
| 2 |
Skara
|
12 | 11 | 1 | 0 | 30:8 | 22 | 34 | |
| 3 |
Ahlafors
|
13 | 7 | 4 | 2 | 37:16 | 21 | 25 | |
| 4 |
Herrestads
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:18 | 10 | 24 | |
| 5 |
IFK Skövde
|
13 | 7 | 2 | 4 | 19:17 | 2 | 23 | |
| 6 |
Grebbestad
|
12 | 6 | 3 | 3 | 20:14 | 6 | 21 | |
| 7 |
Stenungsund
|
12 | 5 | 3 | 4 | 23:13 | 10 | 18 | |
| 8 |
Kumla
|
12 | 4 | 5 | 3 | 11:13 | -2 | 17 | |
| 9 |
Motala
|
13 | 4 | 4 | 5 | 19:19 | 0 | 16 | |
| 10 |
Vänersborgs FK
|
13 | 4 | 1 | 8 | 21:29 | -8 | 13 | |
| 11 |
Lidköping
|
12 | 3 | 3 | 6 | 18:23 | -5 | 12 | |
| 12 |
Tord
|
13 | 1 | 6 | 6 | 16:27 | -11 | 9 | |
| 13 |
IF Karlstad II
|
13 | 1 | 3 | 9 | 12:27 | -15 | 6 | |
| 14 |
Vänersborgs IF
|
12 | 1 | 2 | 9 | 11:26 | -15 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Husqvarna
|
12 | 10 | 1 | 1 | 30:10 | 20 | 31 | |
| 2 |
IFK Skövde
|
12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | 14 | 24 | |
| 3 |
Skara
|
13 | 6 | 4 | 3 | 22:18 | 4 | 22 | |
| 4 |
Grebbestad
|
13 | 6 | 1 | 6 | 24:23 | 1 | 19 | |
| 5 |
Ahlafors
|
12 | 5 | 3 | 4 | 19:15 | 4 | 18 | |
| 6 |
Stenungsund
|
13 | 5 | 3 | 5 | 23:21 | 2 | 18 | |
| 7 |
Lidköping
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:20 | -6 | 18 | |
| 8 |
Vänersborgs FK
|
12 | 4 | 4 | 4 | 12:14 | -2 | 16 | |
| 9 |
Herrestads
|
13 | 3 | 4 | 6 | 16:26 | -10 | 13 | |
| 10 |
Tord
|
12 | 3 | 4 | 5 | 14:17 | -3 | 13 | |
| 11 |
Motala
|
12 | 2 | 4 | 6 | 17:22 | -5 | 10 | |
| 12 |
IF Karlstad II
|
12 | 2 | 4 | 6 | 16:20 | -4 | 10 | |
| 13 |
Kumla
|
13 | 2 | 3 | 8 | 15:32 | -17 | 9 | |
| 14 |
Vänersborgs IF
|
13 | 1 | 1 | 11 | 13:47 | -34 | 4 |
Które miejsce zajmuje Stenungsund w tabeli Dywizji 2?
Stenungsund zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Dywizji 2 z dorobkiem 36 punktów po 25 kolejkach. Strata do prowadzącego Husqvarna wynosi 30 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 46:34, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Stenungsund w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Stenungsund na tle ligi w sezonie 2026.
Stenungsund na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,3
- Strzały celne / mecz 4,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,36
- Czyste konta 20%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Stenungsund i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Stenungsund to 31–45+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 10 trafieniami.
Przebieg meczu Stenungsund i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 9-3-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 1-3-7 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 7-2-0 |
| Remis do przerwy | 11 | 3-2-6 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-2-3 |
Gdy Stenungsund otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 9 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Stenungsund
96% bramek Stenungsund pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Stenungsund zdobywa w sezonie średnio 1,44 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie Stenungsund
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Stenungsund, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Stenungsund
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 24%
- Powyżej 5,5 12%
W 56% meczów Stenungsund padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Stenungsund – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Stenungsund, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Stenungsund zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 1,38 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Stenungsund ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 52% goli Stenungsund, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 12 z 25 meczów.
Stenungsund – strzały
- Celne / mecz 4,7
- Niecelne / mecz 4,6
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 5,1
Stenungsund oddaje 9,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,1 strzału.
Stenungsund – posiadanie piłki
- U siebie 47,7%
- Na wyjeździe 49,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 18
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 18
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 18 meczów. Średnio Stenungsund utrzymuje przy piłce 48,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Stenungsund – czyste konta
- U siebie 4 z 12
- Na wyjeździe 1 z 13
- Stracone / mecz 1,36
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 32%
Czyste konto Stenungsund to 20% meczów sezonu (5 z 25), z czego 4 w 12 meczach u siebie.
Stenungsund – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 61%
- Pow. 10,5 w meczu 28%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
Stenungsund wykonuje średnio 4,2 rzutów rożnych na mecz wobec 4,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 61% spotkań.
Stenungsund – kartki
- Żółte kartki 30
- Pow. 3,5 kartki w meczu 44%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 22%
Stenungsund ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Stenungsund – 1,3. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Stenungsund według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 2-2-5 | 0,89 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–9) | 6 | 3-0-3 | 1,50 | 2,17 | 1,50 |
| Dołu tabeli (10–14) | 10 | 5-4-1 | 1,90 | 2,40 | 0,70 |
Najwięcej punktów na mecz Stenungsund zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Stenungsund na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,75 1,46 | 1,67 1,85 | 1,17 1,77 |
|
6.
|
2,00 1,00 | 2,33 1,23 | 1,50 2,00 |
|
7.
|
1,50 1,38 | 1,92 1,77 | 1,08 1,62 |
|
8.
|
1,00 1,38 | 1,50 1,08 | 1,92 1,54 |
|
9.
|
1,00 1,33 | 1,62 1,00 | 2,23 1,17 |
Ciekawe rekordy w meczach Stenungsund
Skrajne wyniki i osiągnięcia Stenungsund w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Stenungsund - Lidköping 6:0 Dywizja 2, 23.05.2026
- Najwyższa porażka Stenungsund - Ahlafors 0:4 Dywizja 2, 12.06.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Stenungsund - Lidköping 6:0, Dywizja 2, 23.05.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Lidköping - Stenungsund 1:2, Dywizja 2, 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Vänersborgs FK - Stenungsund 2:4, Dywizja 2, 18.06.2026
Jakie statystyki ma Stenungsund w tym sezonie?
Bilans Stenungsund w tym sezonie to 25 meczów i wynik 10-6-9 przy 46 zdobytych bramkach i 34 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Stenungsund – zawodnicy
Jak wygląda kadra Stenungsund w sezonie 2026.