Western Sydney Wanderers w tabeli
3. miejsce / 5 punktów Play-offy (ćwierćfinał)
Strata do lidera: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
5:2 bramki
5,00 gola/mecz
2 pkt
0:0 bramki
0,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Western Sydney Wanderers
Wartość drużyny: 4,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | Australia | 24 | pomocnik | 3 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Australia | 22 | pomocnik | 3 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 270 minut | Australia | 22 | pomocnik | 3 | 450 tys. € |
Przewidywany skład Western Sydney Wanderers 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wellington Phoenix
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 9 |
2
|
FC Sydney
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 7 |
3
|
Western Sydney Wanderers
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:2 | 5 |
4
|
Macarthur FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
5
|
Brisbane Roar
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
Wyniki Western Sydney Wanderers
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Macarthur FC
0
Western Sydney Wanderers
0
|
||
| A-League (Australia), 3. kolejka | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Western Sydney Wanderers
5
Auckland FC
2
|
||
| A-League (Australia), 2. kolejka | |||
|
16 Paź
Koniec
|
FC Sydney
0
Western Sydney Wanderers
0
|
||
| A-League (Australia), 1. kolejka | |||
Terminarz Western Sydney Wanderers
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
07 Lis
09:40
|
Melbourne City FC
Western Sydney Wanderers
|
||
| A-League (Australia), 4. kolejka | |||
|
20 Lis
09:40
|
Western Sydney Wanderers
Adelaide United
|
||
| A-League (Australia), 5. kolejka | |||
|
05 Gru
09:40
|
Western Sydney Wanderers
Perth Glory
|
||
| A-League (Australia), 7. kolejka | |||
Ostatnie transfery Western Sydney Wanderers
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Nowa Zelandia |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Szkocja |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Australia |
|
za darmo |
Western Sydney Wanderers to klub piłkarski z Australii występujący w A-League (Australia). Swoim domowym obiektem jest CommBank Stadium, który może pomieścić 30 000 widzów. Zespół prowadzi Ufuk Talay. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Western Sydney Wanderers w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Western Sydney Wanderers trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Western Sydney Wanderers w tabeli A-League (Australia)?
Western Sydney Wanderers zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli A-League (Australia) z dorobkiem 5 punktów po 3 kolejkach. Strata do prowadzącego Wellington Phoenix wynosi 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:2, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Western Sydney Wanderers?
W wyjściowym ustawieniu Western Sydney Wanderers między słupkami staje L. Thomas, a linię obrony najczęściej tworzą P. Madanha, J. Carluccio, N. Barrie oraz G. Ferreyra. W środku pola grają N. Milanovic, D. Scicluna, Miguel di Pizio, A. Thurgate oraz W. Gillion, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Borrello. Trener Ufuk Talay ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w A-League (Australia) i pucharach.
Kiedy Western Sydney Wanderers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Western Sydney Wanderers to spotkanie z Melbourne City FC, które odbędzie się 7 listopada 2026 o godzinie 09:40 na obiekcie AAMI Park w ramach A-League (Australia) (4. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Western Sydney Wanderers?
Ostatni mecz Western Sydney Wanderers to remis z Macarthur FC 0:0 w A-League, 31 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Western Sydney Wanderers w tym sezonie?
Bilans Western Sydney Wanderers w tym sezonie to 3 mecze i wynik 1-2-0 przy 5 zdobytych bramkach i 2 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 60%, a oddaje 11,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Western Sydney Wanderers w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Western Sydney Wanderers w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Western Sydney Wanderers
Western Sydney Wanderers terminarz
Kiedy Western Sydney Wanderers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Western Sydney Wanderers to spotkanie z Melbourne City FC, które odbędzie się 7 listopada 2026 o godzinie 09:40 na obiekcie AAMI Park w ramach A-League (Australia) (4. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Western Sydney Wanderers w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Western Sydney Wanderers w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Western Sydney Wanderers w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Western Sydney Wanderers wyniki
Western Sydney Wanderers ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 14 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 - w 2 z 3 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Western Sydney Wanderers zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Western Sydney Wanderers?
Ostatni mecz Western Sydney Wanderers to remis z Macarthur FC 0:0 w A-League, 31 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Western Sydney Wanderers - tabela A-League (Australia)
Jakie miejsce w tabeli A-League (Australia) zajmuje Western Sydney Wanderers w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wellington Phoenix
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
2
|
FC Sydney
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
3
|
Western Sydney Wanderers
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 5 | |
4
|
Macarthur FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
5
|
Brisbane Roar
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
6
|
Auckland FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:7 | -1 | 4 | |
7
|
Melbourne City FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | 4 | |
8
|
Perth Glory
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:4 | 2 | 3 | |
9
|
Melbourne Victory
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
10
|
Newcastle Jets
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:6 | -3 | 2 | |
11
|
Central Coast Mariners
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:9 | -5 | 2 | |
12
|
Adelaide United
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wellington Phoenix
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
2
|
FC Sydney
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
3
|
Western Sydney Wanderers
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 5 | |
4
|
Macarthur FC
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
5
|
Brisbane Roar
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
6
|
Auckland FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:7 | -1 | 4 | |
7
|
Melbourne City FC
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | 4 | |
8
|
Perth Glory
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:4 | 2 | 3 | |
9
|
Melbourne Victory
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
10
|
Newcastle Jets
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:6 | -3 | 2 | |
11
|
Central Coast Mariners
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:9 | -5 | 2 | |
12
|
Adelaide United
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Sydney
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 2 |
Wellington Phoenix
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 3 | 6 | |
| 3 |
Macarthur FC
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 4 |
Brisbane Roar
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 5 |
Western Sydney Wanderers
|
1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | 3 | 3 | |
| 6 |
Auckland FC
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 3 | |
| 7 |
Melbourne City FC
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 8 |
Perth Glory
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
| 9 |
Melbourne Victory
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
| 10 |
Newcastle Jets
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 11 |
Central Coast Mariners
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 12 |
Adelaide United
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
U siebie
?
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Wellington Phoenix
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
| 2 |
Western Sydney Wanderers
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | |
| 3 |
Macarthur FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 4 |
Auckland FC
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 5 |
Melbourne City FC
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 6 |
Newcastle Jets
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 7 |
Central Coast Mariners
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 1 | |
| 8 |
FC Sydney
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 9 |
Brisbane Roar
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
?
|
| 10 |
Perth Glory
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 0 | |
| 11 |
Melbourne Victory
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 12 |
Adelaide United
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Western Sydney Wanderers w tabeli A-League (Australia)?
Western Sydney Wanderers zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli A-League (Australia) z dorobkiem 5 punktów po 3 kolejkach. Strata do prowadzącego Wellington Phoenix wynosi 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:2, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Western Sydney Wanderers w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Western Sydney Wanderers na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Western Sydney Wanderers na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,3
- Strzały celne / mecz 4,7
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 9,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,67
- Czyste konta 67%
- Odbiory / mecz 18,3
- Przechwyty / mecz 11,3
- Wybicia / mecz 39,3
- Zablokowane strzały / mecz 3,0
Strzelcy Western Sydney Wanderers
Rozkład bramek w czasie
Bramki Western Sydney Wanderers i rywali według minuty w ostatnich 3 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Western Sydney Wanderers to 46–60 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Melbourne City FC - Western Sydney Wanderers Po przerwie pada 80% bramek Western Sydney Wanderers.Przebieg meczu Western Sydney Wanderers i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
Jak padają bramki dla Western Sydney Wanderers
100% bramek Western Sydney Wanderers pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Western Sydney Wanderers zdobywa w sezonie średnio 1,67 punktu na mecz. W ostatnich 3 meczach średnia wynosi 1,67.
Aktualne serie Western Sydney Wanderers
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 3 meczów Western Sydney Wanderers, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone - mecze, które serię przerwały.
Western Sydney Wanderers wygra mecz Melbourne City FC - Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Western Sydney Wanderers
- Powyżej 0,5 33%
- Powyżej 1,5 33%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 33%
W 33% meczów Western Sydney Wanderers padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Melbourne City FC - Western Sydney Wanderers Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Western Sydney Wanderers.Western Sydney Wanderers - faule i karne
- Faule / mecz 12,0
- Faule rywali / mecz 11,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Western Sydney Wanderers fauluje średnio 12,0 razy na mecz, a wymusza 11,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Western Sydney Wanderers, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Melbourne City FC - Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers popełnia 12,0 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Western Sydney Wanderers zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Western Sydney Wanderers wygra mecz Melbourne City FC - Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 3 meczach Western Sydney Wanderers ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 80% goli Western Sydney Wanderers, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 3 meczów.
Western Sydney Wanderers wygra drugą połowę meczu Melbourne City FC - Western Sydney Wanderers Drugą połowę Western Sydney Wanderers wygrywał w 1 z 3 meczów.Western Sydney Wanderers - strzały
- Celne / mecz 4,7
- Niecelne / mecz 6,7
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,8
Western Sydney Wanderers oddaje 11,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Melbourne City FC - Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers oddaje 11,3 strzałów na mecz.Western Sydney Wanderers - posiadanie piłki
- U siebie 62,0%
- Na wyjeździe 58,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 3
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 3
- Najniższe w sezonie 55%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 3 meczów. Średnio Western Sydney Wanderers utrzymuje przy piłce 59,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 55%.
Western Sydney Wanderers wygra mecz Melbourne City FC - Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers utrzymuje średnio 59,7% posiadania piłki.Western Sydney Wanderers - podania
- Kluczowe / mecz 12,0
- Dośrodkowania / mecz 12,0
- Celność dośrodkowań 17%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 25%
Western Sydney Wanderers wymienia średnio 449 podań na mecz przy celności 74%, z czego 12,0 to podania kluczowe.
Western Sydney Wanderers - czyste konta
- U siebie 0 z 1
- Na wyjeździe 2 z 2
- Stracone / mecz 0,67
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Western Sydney Wanderers to 67% meczów sezonu (2 z 3), z czego 0 w 1 meczu u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Melbourne City FC - Western Sydney Wanderers Czyste konto Western Sydney Wanderers zachowuje w 67% meczów.Western Sydney Wanderers - rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 67%
- Rożne u siebie / mecz 7,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Western Sydney Wanderers wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Melbourne City FC - Western Sydney Wanderers Powyżej 8,5 rożnego padło w 67% meczów Western Sydney Wanderers.Western Sydney Wanderers - kartki
- Żółte kartki 6
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 33%
Western Sydney Wanderers ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Western Sydney Wanderers - 2,3.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Melbourne City FC - Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers ogląda średnio 2,0 żółtych kartek na mecz.Western Sydney Wanderers według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 5,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Western Sydney Wanderers zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Western Sydney Wanderers na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 3,00 | 2,00 3,00 | 0,50 0,00 |
|
2.
|
2,33 0,00 | 2,00 1,00 | 0,67 2,00 |
|
3.
|
3,00 1,00 | 5,00 0,00 | 2,00 0,00 |
|
4.
|
2,00 1,00 | 1,00 1,00 | 0,50 1,00 |
|
5.
|
2,00 – | 1,50 – | 1,00 – |
Ciekawe rekordy w meczach Western Sydney Wanderers
Skrajne wyniki i osiągnięcia Western Sydney Wanderers w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Western Sydney Wanderers - Auckland FC 5:2 A-League (Australia), 24.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Western Sydney Wanderers - Auckland FC 5:2, A-League (Australia), 24.10.2026
- Najszybsza bramka 43. minuta Borrello, Western Sydney Wanderers - Auckland FC 5:2, A-League (Australia), 24.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Waraga, Western Sydney Wanderers - Auckland FC 5:2, A-League (Australia), 24.10.2026
Jakie statystyki ma Western Sydney Wanderers w tym sezonie?
Bilans Western Sydney Wanderers w tym sezonie to 3 mecze i wynik 1-2-0 przy 5 zdobytych bramkach i 2 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 60%, a oddaje 11,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Western Sydney Wanderers - zawodnicy
Jak wygląda kadra Western Sydney Wanderers w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Western Sydney Wanderers 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Western Sydney Wanderers
-
Anthony Pantazopoulos Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 3 dni
-
Awan Lual Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 20 dniopuszczone: 2 mecze

-
Alex Gersbach Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 21 dniopuszczone: 2 mecze
Kadra Western Sydney Wanderers
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
24 | Nowa Zelandia | 300 tys. € | – | 3 | 100% | 1 | 0 | 193' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
19 | Australia | – | – | 3 | 100% | 1 | 0 | 145' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
31 | Australia | 600 tys. € | 340 tys. € | 2 | 67% | 1 | 0 | 138' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
22 | Australia | 300 tys. € | – | 3 | 100% | 0 | 1 | 77' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
35 | Japonia | 150 tys. € | – | 3 | 100% | 0 | 0 | 35' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
19 | Australia | 100 tys. € | – | 1 | 33% | 0 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
17 | Australia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
![]() |
19 | Australia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 14 |
![]() |
24 | Australia | 600 tys. € | 312 tys. € | 3 | 100% | 1 | 0 | 210' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
22 | Australia | 450 tys. € | – | 3 | 100% | 0 | 2 | 270' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
20 | Australia | 450 tys. € | – | 3 | 100% | 1 | 0 | 270' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
|
26 | Australia | 650 tys. € | – | 3 | 100% | 0 | 0 | 260' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
32 | Australia | 400 tys. € | – | 2 | 67% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
19 | Australia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
18 | Australia | 250 tys. € | – | 3 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
18 | Australia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
23 | Australia | 500 tys. € | – | 2 | 67% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
30 | Argentyna | 400 tys. € | – | 3 | 100% | 0 | 0 | 270' | 1 | 0 | |||||||
| 36 |
|
22 | Australia | 200 tys. € | – | 3 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
29 | Australia | 400 tys. € | 233 tys. € | 1 | 33% | 0 | 0 | 80' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
17 | Australia | – | – | 1 | 33% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
25 | Australia | 300 tys. € | – | 3 | 100% | 0 | 0 | 186' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
20 | Australia | 150 tys. € | – | 3 | 100% | 0 | 0 | 100' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
17 | Australia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
![]() |
19 | Australia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
34 | Australia | 300 tys. € | – | 3 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
29 | Australia | 150 tys. € | 25 tys. € | 3 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
|
23 | Australia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Western Sydney Wanderers
6,8 mln €
śr. 241 tys. € / zawodnika
Ile Western Sydney Wanderers wydaje na pensje
909 tys. € rocznie
śr. 32 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Australia (25 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Western Sydney Wanderers w sezonie 2026/2027
Western Sydney Wanderers wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Western Sydney Wanderers
Jak wygląda skład Western Sydney Wanderers?
W wyjściowym ustawieniu Western Sydney Wanderers między słupkami staje L. Thomas, a linię obrony najczęściej tworzą P. Madanha, J. Carluccio, N. Barrie oraz G. Ferreyra. W środku pola grają N. Milanovic, D. Scicluna, Miguel di Pizio, A. Thurgate oraz W. Gillion, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Borrello. Trener Ufuk Talay ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w A-League (Australia) i pucharach.
Western Sydney Wanderers - transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Western Sydney Wanderers w sezonie 2026/2027.
Western Sydney Wanderers transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Nowa Zelandia | 36 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Szkocja | 32 |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 25 |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Australia | 24 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Argentyna | 30 |
|
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
Bułgaria | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Australia | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Nowa Zelandia | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Australia | 20 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Australia | 19 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Western Sydney Wanderers
Western Sydney Wanderers bilans transferowy
- +1,7 mln € 2026
- +775 tys. € 2025
- +450 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Western Sydney Wanderers
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Western Sydney Wanderers w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Western Sydney Wanderers trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.