Walijska Championship · 6. kolejka · 31.08.2026
3 : 2
Koniec
Do przerwy 0:1

Porównanie kursów Caerau (Ely) - Treowen Stars

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Caerau (Ely) - Treowen Stars dla 19 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), liczbę goli, dokładny wynik, podwójną szansę oraz na handicap z 31 sierpnia 2026 (w ramach 6. kolejki Walijska Championship). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 114 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Caerau (Ely) po kursie 1,85 w LV BET, remis po kursie 4,25 w LV BET oraz wygrana Treowen Stars po kursie 3,40 w STS.

Najwyższy kurs na wygraną Treowen Stars wystawia STS - 3,40, w porównaniu do najniższego 3,00 w LV BET. Daje to 40 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
1,85 4,00 3,25
1,80 4,25 3,40
1,77 3,95 3,10
1,80 4,05 3,20
1,78 3,95 3,15
1,85 4,25 3,00
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Treowen Stars

kurs 3,40 × 100 zł = 299,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,41 2,45
1,45 2,55
2,43 1,41
1,42 2,46
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,26 1,80 1,18
1,28 1,82 1,22
1,24 1,65 1,17
1,27 1,73 1,20
1,24 1,67 1,18
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,32 2,50 3,60
2,26 2,46 3,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,15 2,87 3,35
2,09 2,90 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,20 1,48 1,42
1,21 1,43 1,37
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,23 1,55 1,32
1,24 1,50 1,29
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
5,10 1,08 2,62 1,37 1,70 2,00 1,27 3,05 1,08 5,10
- - 2,70 1,40 1,72 2,00 1,30 3,20 - -
4,45 1,09 2,49 1,35 1,64 1,89 1,26 2,90 1,09 4,55
- - - - 1,67 1,95 - - - -
- - - - 1,72 1,92 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,65. To o 8,6% więcej niż najniższy kurs 2,44 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,43 2,60
1,43 2,65
1,37 2,44
1,40 2,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
2,87 4,40 4,60 4,00 21,00 7,10
2,80 4,50 4,75 4,10 24,00 8,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Caerau (Ely) i liczbę goli

-2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
5,80 2,37 3,25 3,50 2,57 4,80
- - 3,25 3,40 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,00 7,40 6,00 7,40 4,30 18,00
- - 6,60 8,75 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Treowen Stars i liczbę goli

-2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,20 4,20 4,90 6,40 4,20 8,20
- - 5,25 7,10 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Caerau (Ely) - handicap

0:1
3,00
2,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1
4,10
4,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Treowen Stars - handicap

0:1
1,82
1,86
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Caerau (Ely) - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5
1,28 1,76 2,82
- 1,77 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Treowen Stars - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5
1,82 3,00 1,31
1,83 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
20,00 11,00 15,00 7,40 11,00 20,00 7,40 10,00 10,00 15,00 40,00 11,00 21,00 15,00 21,00 30,00 30,00 100,00 21,00 60,00 29,00 60,00 60,00 80,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Caerau (Ely) - Treowen Stars dostępnych jest 178 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 19 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 80,9% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,55 w STS przewyższa najniższą selekcję 1,41 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Caerau (Ely) - Treowen Stars ma STS, który prowadzi w 10 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.