Forma w lidze
Brickfield Rangers w tabeli
1. miejsce / 27 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
15 pkt
13:5 bramki
2,17 gola/mecz
12 pkt
13:5 bramki
2,60 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Brickfield Rangers w tabeli Walijska Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brickfield Rangers
|
11 | 9 | 0 | 2 | 26:10 | 27 |
2
|
Newtown AFC
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:3 | 23 |
3
|
Porthmadog
|
11 | 7 | 2 | 2 | 18:11 | 23 |
4
|
Mold Alexandra
|
11 | 6 | 3 | 2 | 28:14 | 21 |
5
|
Bala Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 22:20 | 19 |
Wyniki Brickfield Rangers
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Brickfield Rangers
0
Mold Alexandra
4
Walijska Championship, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Rhyl
2
Brickfield Rangers
3
Walijska Championship, 10. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Brickfield Rangers
2
Denbigh Town
0
Walijska Championship, 9. kolejka
|
Terminarz Brickfield Rangers
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Brickfield Rangers
Llangefni Town
Puchar Walii
|
|
|
24 Paź 15:30
|
Porthmadog
Brickfield Rangers
Walijska Championship, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 15:00
|
Brickfield Rangers
Bala Town
Walijska Championship, 13. kolejka
|
Brickfield Rangers to klub piłkarski z Walii występujący w Walijska Championship. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Walii.
Które miejsce zajmuje Brickfield Rangers w tabeli Walijska Championship?
Brickfield Rangers zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Walijska Championship z dorobkiem 27 punktów po 11 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 26:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Kiedy Brickfield Rangers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Brickfield Rangers to spotkanie z Llangefni Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 w ramach Pucharu Walii.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Brickfield Rangers?
Ostatni mecz Brickfield Rangers to porażka z Mold Alexandra 0:4 w Walijska Championship, 10 października 2026. Bramki zdobyli Nash, Duffy. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Brickfield Rangers w tym sezonie?
Bilans Brickfield Rangers w tym sezonie to 11 meczów i wynik 9-0-2 przy 26 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 15,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Brickfield Rangers w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Brickfield Rangers w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Brickfield Rangers
Brickfield Rangers terminarz
Kiedy Brickfield Rangers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Brickfield Rangers to spotkanie z Llangefni Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 w ramach Pucharu Walii.
Wyniki Brickfield Rangers w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Brickfield Rangers w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Brickfield Rangers w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Brickfield Rangers wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Walijska Championship, 11. kolejka
|
0:4 | – | – | – | |
|
03 Paź Koniec
|
Walijska Championship, 10. kolejka
|
2:3 | – | 0/0 | 0/0 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Walijska Championship, 9. kolejka
|
2:0 | – | – | – | |
|
19 Wrz Koniec
|
Puchar Walii
|
2:1 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
Walijska Championship, 8. kolejka
|
0:2 | – | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
Walijska Championship, 7. kolejka
|
2:0 | – | – | – | |
|
31 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 6. kolejka
|
2:0 | – | – | – | |
|
28 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 5. kolejka
|
2:1 | – | – | – | |
|
22 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 4. kolejka
|
2:0 | – | 5/9 | 3/3 | |
|
16 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 3. kolejka
|
0:5 | – | 8/9 | 0/4 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Brickfield Rangers?
Ostatni mecz Brickfield Rangers to porażka z Mold Alexandra 0:4 w Walijska Championship, 10 października 2026. Bramki zdobyli Nash, Duffy. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Brickfield Rangers – tabela Walijska Championship
Jakie miejsce w tabeli Walijska Championship zajmuje Brickfield Rangers w sezonie 2026/2027.
Miejsce Brickfield Rangers w tabeli Walijska Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brickfield Rangers
|
11 | 9 | 0 | 2 | 26:10 | 16 | 27 | |
2
|
Newtown AFC
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:3 | 15 | 23 | |
3
|
Porthmadog
|
11 | 7 | 2 | 2 | 18:11 | 7 | 23 | |
4
|
Mold Alexandra
|
11 | 6 | 3 | 2 | 28:14 | 14 | 21 | |
5
|
Bala Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 22:20 | 2 | 19 | |
6
|
Caersws
|
10 | 5 | 3 | 2 | 22:15 | 7 | 18 | |
7
|
Bangor 1876
|
11 | 5 | 3 | 3 | 24:18 | 6 | 18 | |
8
|
Guilsfield
|
11 | 4 | 4 | 3 | 16:14 | 2 | 16 | |
9
|
Buckley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 25:19 | 6 | 15 | |
10
|
Llanuwchllyn
|
11 | 4 | 2 | 5 | 17:24 | -7 | 14 | |
11
|
Rhyl
|
11 | 2 | 5 | 4 | 18:20 | -2 | 11 | |
12
|
Denbigh Town
|
11 | 3 | 1 | 7 | 20:23 | -3 | 10 | |
13
|
Ruthin Town
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:21 | -11 | 9 | |
14
|
Holyhead Hotspur
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 | |
15
|
Gresford Athletic
|
10 | 2 | 1 | 7 | 6:22 | -16 | 7 | |
16
|
Penrhyncoch
|
11 | 0 | 1 | 10 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brickfield Rangers
|
11 | 9 | 0 | 2 | 26:10 | 16 | 27 | |
2
|
Newtown AFC
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:3 | 15 | 23 | |
3
|
Porthmadog
|
11 | 7 | 2 | 2 | 18:11 | 7 | 23 | |
4
|
Mold Alexandra
|
11 | 6 | 3 | 2 | 28:14 | 14 | 21 | |
5
|
Bala Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 22:20 | 2 | 19 | |
6
|
Caersws
|
10 | 5 | 3 | 2 | 22:15 | 7 | 18 | |
7
|
Bangor 1876
|
11 | 5 | 3 | 3 | 24:18 | 6 | 18 | |
8
|
Guilsfield
|
11 | 4 | 4 | 3 | 16:14 | 2 | 16 | |
9
|
Buckley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 25:19 | 6 | 15 | |
10
|
Llanuwchllyn
|
11 | 4 | 2 | 5 | 17:24 | -7 | 14 | |
11
|
Rhyl
|
11 | 2 | 5 | 4 | 18:20 | -2 | 11 | |
12
|
Denbigh Town
|
11 | 3 | 1 | 7 | 20:23 | -3 | 10 | |
13
|
Ruthin Town
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:21 | -11 | 9 | |
14
|
Holyhead Hotspur
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 | |
15
|
Gresford Athletic
|
10 | 2 | 1 | 7 | 6:22 | -16 | 7 | |
16
|
Penrhyncoch
|
11 | 0 | 1 | 10 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Brickfield Rangers
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
| 2 |
Llanuwchllyn
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:7 | 7 | 13 | |
| 3 |
Newtown AFC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:2 | 9 | 11 | |
| 4 |
Guilsfield
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 11 | |
| 5 |
Porthmadog
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 6 |
Mold Alexandra
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:8 | 1 | 9 | |
| 7 |
Buckley Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 12:7 | 5 | 8 | |
| 8 |
Caersws
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 9 |
Bangor 1876
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:11 | 1 | 7 | |
| 10 |
Ruthin Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
| 11 |
Bala Town
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 12 |
Rhyl
|
5 | 1 | 2 | 2 | 11:12 | -1 | 5 | |
| 13 |
Denbigh Town
|
5 | 1 | 0 | 4 | 11:14 | -3 | 3 | |
| 14 |
Gresford Athletic
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:15 | -11 | 3 | |
| 15 |
Holyhead Hotspur
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:11 | -5 | 2 | |
| 16 |
Penrhyncoch
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:12 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Porthmadog
|
6 | 4 | 2 | 0 | 11:6 | 5 | 14 | |
| 2 |
Bala Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:11 | 2 | 13 | |
| 3 |
Brickfield Rangers
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 4 |
Newtown AFC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 12 | |
| 5 |
Mold Alexandra
|
5 | 4 | 0 | 1 | 19:6 | 13 | 12 | |
| 6 |
Caersws
|
6 | 3 | 2 | 1 | 16:10 | 6 | 11 | |
| 7 |
Bangor 1876
|
6 | 3 | 2 | 1 | 12:7 | 5 | 11 | |
| 8 |
Buckley Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:12 | 1 | 7 | |
| 9 |
Denbigh Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 7 | |
| 10 |
Rhyl
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 11 |
Holyhead Hotspur
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 12 |
Guilsfield
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 13 |
Gresford Athletic
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:7 | -5 | 4 | |
| 14 |
Ruthin Town
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 15 |
Llanuwchllyn
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:17 | -14 | 1 | |
| 16 |
Penrhyncoch
|
6 | 0 | 0 | 6 | 1:22 | -21 | 0 |
Które miejsce zajmuje Brickfield Rangers w tabeli Walijska Championship?
Brickfield Rangers zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Walijska Championship z dorobkiem 27 punktów po 11 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 26:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Brickfield Rangers w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Brickfield Rangers na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Brickfield Rangers na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 15,2
- Strzały celne / mecz 9,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,91
- Czyste konta 55%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Brickfield Rangers i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Brickfield Rangers to 61–75 minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Brickfield Rangers i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 9-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 6-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 3-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Brickfield Rangers otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 9 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Brickfield Rangers
96% bramek Brickfield Rangers pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Brickfield Rangers zdobywa w sezonie średnio 2,45 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,40.
Aktualne serie Brickfield Rangers
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Brickfield Rangers, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Brickfield Rangers
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 36%
- Powyżej 4,5 27%
- Powyżej 5,5 9%
W 55% meczów Brickfield Rangers padają co najmniej trzy bramki, a w 36% spotkań trafiają obie drużyny.
Brickfield Rangers – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Brickfield Rangers, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Brickfield Rangers zdobywa 2,50 punktu na mecz wobec 2,40 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Brickfield Rangers ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 65% goli Brickfield Rangers, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 11 meczów.
Brickfield Rangers – strzały
- Celne / mecz 9,4
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 62%
- Skuteczność (gole / strzały) 22%
- Strzałów na gola 4,5
Brickfield Rangers oddaje 15,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 62% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,5 strzału.
Brickfield Rangers – posiadanie piłki
- U siebie 53,0%
- Na wyjeździe 50,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 5
- Najniższe w sezonie 49%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 5 meczów. Średnio Brickfield Rangers utrzymuje przy piłce 51,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 49%.
Brickfield Rangers – czyste konta
- U siebie 4 z 6
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 0,91
- Bez straty do przerwy 82%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 27%
Czyste konto Brickfield Rangers to 55% meczów sezonu (6 z 11), z czego 4 w 6 meczach u siebie.
Brickfield Rangers – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 8,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,7
Brickfield Rangers wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 2,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Brickfield Rangers – kartki
- Żółte kartki 5
- Pow. 3,5 kartki w meczu 20%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 60%
Brickfield Rangers ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Brickfield Rangers – 1,4.
Brickfield Rangers według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 4,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 4-0-1 | 2,40 | 2,60 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 5 | 5-0-0 | 3,00 | 2,60 | 0,20 |
Najwięcej punktów na mecz Brickfield Rangers zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Brickfield Rangers na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,50 2,40 | 2,17 2,60 | 0,83 1,00 |
|
2.
|
1,83 3,00 | 1,83 1,75 | 0,33 0,25 |
|
3.
|
1,80 2,33 | 1,40 1,83 | 1,00 1,00 |
|
4.
|
1,50 2,40 | 1,50 3,80 | 1,33 1,20 |
|
5.
|
1,20 2,17 | 1,80 2,17 | 1,80 1,83 |
Ciekawe rekordy w meczach Brickfield Rangers
Skrajne wyniki i osiągnięcia Brickfield Rangers w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gresford Athletic - Brickfield Rangers 0:5 Walijska Championship, 16.08.2026
- Najwyższa porażka Brickfield Rangers - Mold Alexandra 0:4 Walijska Championship, 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Brickfield Rangers - Llanuwchllyn 5:1, Walijska Championship, 1.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Brickfield Rangers - Penrhyncoch 2:0, Walijska Championship, 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Rhyl - Brickfield Rangers 2:3, Walijska Championship, 3.10.2026
Jakie statystyki ma Brickfield Rangers w tym sezonie?
Bilans Brickfield Rangers w tym sezonie to 11 meczów i wynik 9-0-2 przy 26 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 15,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Brickfield Rangers – zawodnicy
Jak wygląda kadra Brickfield Rangers w sezonie 2026/2027.