Forma w lidze
Denbigh Town w tabeli
12. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 17 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
11:14 bramki
2,20 gola/mecz
7 pkt
9:9 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Denbigh Town w tabeli Walijska Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brickfield Rangers
|
11 | 9 | 0 | 2 | 26:10 | 27 |
2
|
Newtown AFC
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:3 | 23 |
| ··· | |||||||
11
|
Rhyl
|
11 | 2 | 5 | 4 | 18:20 | 11 |
12
|
Denbigh Town
|
11 | 3 | 1 | 7 | 20:23 | 10 |
13
|
Ruthin Town
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:21 | 9 |
Wyniki Denbigh Town
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Guilsfield
0
Denbigh Town
2
Walijska Championship, 11. kolejka
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Denbigh Town
2
Holyhead Hotspur
4
Walijska Championship, 10. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Brickfield Rangers
2
Denbigh Town
0
Walijska Championship, 9. kolejka
|
Terminarz Denbigh Town
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Denbigh Town
Bangor 1876
Puchar Walii
|
|
|
23 Paź 20:45
|
Denbigh Town
Gresford Athletic
Walijska Championship, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 15:00
|
Llanuwchllyn
Denbigh Town
Walijska Championship, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Denbigh Town
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Walia |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Walia |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Walia |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Walia |
|
za darmo |
Denbigh Town to klub piłkarski z Walii występujący w Walijska Championship. Swoim domowym obiektem jest Central Park, który może pomieścić 1 200 widzów. Zespół prowadzi Eddie Maurice-Jones. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Walii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Denbigh Town w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Denbigh Town trafił 1 zawodnik.
Które miejsce zajmuje Denbigh Town w tabeli Walijska Championship?
Denbigh Town zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Walijska Championship z dorobkiem 10 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Brickfield Rangers wynosi 17 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy Denbigh Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Denbigh Town to spotkanie z Bangor 1876, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Central Park w ramach Pucharu Walii.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Denbigh Town?
Ostatni mecz Denbigh Town to wygrana z Guilsfield 0:2 w Walijska Championship, 10 października 2026. Bramkę zdobył . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Denbigh Town w tym sezonie?
Bilans Denbigh Town w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-1-7 przy 20 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 15,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Denbigh Town w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Denbigh Town w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Denbigh Town
Denbigh Town terminarz
Kiedy Denbigh Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Denbigh Town to spotkanie z Bangor 1876, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Central Park w ramach Pucharu Walii.
Wyniki Denbigh Town w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Denbigh Town w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Denbigh Town w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Denbigh Town wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Walijska Championship, 11. kolejka
|
0:2 | – | – | – | |
|
02 Paź Koniec
|
Walijska Championship, 10. kolejka
|
2:4 | – | 3/7 | 2/4 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Walijska Championship, 9. kolejka
|
2:0 | – | – | – | |
|
19 Wrz Koniec
|
![]() Puchar Walii
|
2:1 | – | – | – | |
|
11 Wrz Koniec
|
Walijska Championship, 8. kolejka
|
5:2 | – | 4/7 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Walijska Championship, 7. kolejka
|
1:0 | – | – | – | |
|
31 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 6. kolejka
|
1:3 | – | – | – | |
|
28 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 5. kolejka
|
2:2 | – | – | – | |
|
21 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 4. kolejka
|
2:3 | – | 7/8 | 1/1 | |
|
14 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 3. kolejka
|
2:1 | – | 6/8 | 2/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Denbigh Town?
Ostatni mecz Denbigh Town to wygrana z Guilsfield 0:2 w Walijska Championship, 10 października 2026. Bramkę zdobył . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Denbigh Town – tabela Walijska Championship
Jakie miejsce w tabeli Walijska Championship zajmuje Denbigh Town w sezonie 2026/2027.
Miejsce Denbigh Town w tabeli Walijska Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brickfield Rangers
|
11 | 9 | 0 | 2 | 26:10 | 16 | 27 | |
2
|
Newtown AFC
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:3 | 15 | 23 | |
3
|
Porthmadog
|
11 | 7 | 2 | 2 | 18:11 | 7 | 23 | |
4
|
Mold Alexandra
|
11 | 6 | 3 | 2 | 28:14 | 14 | 21 | |
5
|
Bala Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 22:20 | 2 | 19 | |
6
|
Caersws
|
10 | 5 | 3 | 2 | 22:15 | 7 | 18 | |
7
|
Bangor 1876
|
11 | 5 | 3 | 3 | 24:18 | 6 | 18 | |
8
|
Guilsfield
|
11 | 4 | 4 | 3 | 16:14 | 2 | 16 | |
9
|
Buckley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 25:19 | 6 | 15 | |
10
|
Llanuwchllyn
|
11 | 4 | 2 | 5 | 17:24 | -7 | 14 | |
11
|
Rhyl
|
11 | 2 | 5 | 4 | 18:20 | -2 | 11 | |
12
|
Denbigh Town
|
11 | 3 | 1 | 7 | 20:23 | -3 | 10 | |
13
|
Ruthin Town
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:21 | -11 | 9 | |
14
|
Holyhead Hotspur
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 | |
15
|
Gresford Athletic
|
10 | 2 | 1 | 7 | 6:22 | -16 | 7 | |
16
|
Penrhyncoch
|
11 | 0 | 1 | 10 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brickfield Rangers
|
11 | 9 | 0 | 2 | 26:10 | 16 | 27 | |
2
|
Newtown AFC
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:3 | 15 | 23 | |
3
|
Porthmadog
|
11 | 7 | 2 | 2 | 18:11 | 7 | 23 | |
4
|
Mold Alexandra
|
11 | 6 | 3 | 2 | 28:14 | 14 | 21 | |
5
|
Bala Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 22:20 | 2 | 19 | |
6
|
Caersws
|
10 | 5 | 3 | 2 | 22:15 | 7 | 18 | |
7
|
Bangor 1876
|
11 | 5 | 3 | 3 | 24:18 | 6 | 18 | |
8
|
Guilsfield
|
11 | 4 | 4 | 3 | 16:14 | 2 | 16 | |
9
|
Buckley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 25:19 | 6 | 15 | |
10
|
Llanuwchllyn
|
11 | 4 | 2 | 5 | 17:24 | -7 | 14 | |
11
|
Rhyl
|
11 | 2 | 5 | 4 | 18:20 | -2 | 11 | |
12
|
Denbigh Town
|
11 | 3 | 1 | 7 | 20:23 | -3 | 10 | |
13
|
Ruthin Town
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:21 | -11 | 9 | |
14
|
Holyhead Hotspur
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 | |
15
|
Gresford Athletic
|
10 | 2 | 1 | 7 | 6:22 | -16 | 7 | |
16
|
Penrhyncoch
|
11 | 0 | 1 | 10 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Brickfield Rangers
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
| 2 |
Llanuwchllyn
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:7 | 7 | 13 | |
| 3 |
Newtown AFC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:2 | 9 | 11 | |
| 4 |
Guilsfield
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 11 | |
| 5 |
Porthmadog
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 6 |
Mold Alexandra
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:8 | 1 | 9 | |
| 7 |
Buckley Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 12:7 | 5 | 8 | |
| 8 |
Caersws
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 9 |
Bangor 1876
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:11 | 1 | 7 | |
| 10 |
Ruthin Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
| 11 |
Bala Town
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 12 |
Rhyl
|
5 | 1 | 2 | 2 | 11:12 | -1 | 5 | |
| 13 |
Denbigh Town
|
5 | 1 | 0 | 4 | 11:14 | -3 | 3 | |
| 14 |
Gresford Athletic
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:15 | -11 | 3 | |
| 15 |
Holyhead Hotspur
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:11 | -5 | 2 | |
| 16 |
Penrhyncoch
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:12 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Porthmadog
|
6 | 4 | 2 | 0 | 11:6 | 5 | 14 | |
| 2 |
Bala Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:11 | 2 | 13 | |
| 3 |
Brickfield Rangers
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 4 |
Newtown AFC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 12 | |
| 5 |
Mold Alexandra
|
5 | 4 | 0 | 1 | 19:6 | 13 | 12 | |
| 6 |
Caersws
|
6 | 3 | 2 | 1 | 16:10 | 6 | 11 | |
| 7 |
Bangor 1876
|
6 | 3 | 2 | 1 | 12:7 | 5 | 11 | |
| 8 |
Buckley Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:12 | 1 | 7 | |
| 9 |
Denbigh Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 7 | |
| 10 |
Rhyl
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 11 |
Holyhead Hotspur
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 12 |
Guilsfield
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 13 |
Gresford Athletic
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:7 | -5 | 4 | |
| 14 |
Ruthin Town
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 15 |
Llanuwchllyn
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:17 | -14 | 1 | |
| 16 |
Penrhyncoch
|
6 | 0 | 0 | 6 | 1:22 | -21 | 0 |
Które miejsce zajmuje Denbigh Town w tabeli Walijska Championship?
Denbigh Town zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Walijska Championship z dorobkiem 10 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Brickfield Rangers wynosi 17 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Denbigh Town w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Denbigh Town na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Denbigh Town na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 15,8
- Strzały celne / mecz 8,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,09
- Czyste konta 9%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Denbigh Town i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Denbigh Town to 0–15 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Denbigh Town i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 1-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-0-3 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Denbigh Town otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Denbigh Town
80% bramek Denbigh Town pada z gry. Z karnych odpowiadają za 15% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Denbigh Town zdobywa w sezonie średnio 0,91 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,70.
Aktualne serie Denbigh Town
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Denbigh Town, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Denbigh Town
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 73%
- Powyżej 3,5 55%
- Powyżej 4,5 36%
- Powyżej 5,5 27%
W 73% meczów Denbigh Town padają co najmniej trzy bramki, a w 73% spotkań trafiają obie drużyny.
Denbigh Town – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Denbigh Town, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Denbigh Town zdobywa 0,60 punktu na mecz wobec 1,17 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Denbigh Town ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 65% goli Denbigh Town, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 11 meczów.
Denbigh Town – strzały
- Celne / mecz 8,8
- Niecelne / mecz 7,0
- Celność strzałów 56%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,3
Denbigh Town oddaje 15,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 56% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,3 strzału.
Denbigh Town – posiadanie piłki
- U siebie 56,5%
- Na wyjeździe 52,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 6
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 6 meczów. Średnio Denbigh Town utrzymuje przy piłce 55,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Denbigh Town – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 2,09
- Bez straty do przerwy 45%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 82%
Czyste konto Denbigh Town to 9% meczów sezonu (1 z 11), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Denbigh Town – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,0
Denbigh Town wykonuje średnio 5,7 rzutów rożnych na mecz wobec 3,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Denbigh Town – kartki
- Żółte kartki 8
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 0%
Denbigh Town ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Denbigh Town – 1,5.
Denbigh Town według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 1,75 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 2,00 | 1,75 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,67 | 2,67 |
Najwięcej punktów na mecz Denbigh Town zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z dołu tabeli (12–16).
Denbigh Town na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
2,17 0,20 | 2,33 0,60 | 1,17 3,40 |
|
11.
|
1,00 1,00 | 2,20 1,17 | 2,40 1,33 |
|
12.
|
0,60 1,17 | 2,20 1,50 | 2,80 1,50 |
|
13.
|
1,17 0,40 | 1,00 0,80 | 1,83 2,00 |
|
14.
|
0,33 1,50 | 1,00 1,50 | 1,83 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Denbigh Town
Skrajne wyniki i osiągnięcia Denbigh Town w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Denbigh Town - Bala Town 5:2 Walijska Championship, 11.09.2026
- Najwyższa porażka Denbigh Town - Rhyl 1:3 Walijska Championship, 31.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Denbigh Town - Bala Town 5:2, Walijska Championship, 11.09.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Denbigh Town - Holyhead Hotspur 2:4, Walijska Championship, 2.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Penrhyncoch - Denbigh Town 2:2, Walijska Championship, 28.08.2026
Jakie statystyki ma Denbigh Town w tym sezonie?
Bilans Denbigh Town w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-1-7 przy 20 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 15,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Denbigh Town – zawodnicy
Jak wygląda kadra Denbigh Town w sezonie 2026/2027.
Kadra Denbigh Town
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
28 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
21 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
31 | Walia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
33 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
29 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
31 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
25 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
34 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Denbigh Town
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Denbigh Town wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Walia (17 zawodników)
Struktura wieku i wartości kadry Denbigh Town
Denbigh Town – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Denbigh Town w sezonie 2026/2027.
Denbigh Town transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Walia | 31 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Walia | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Walia | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Walia | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Walia | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Walia | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Walia | 36 |
![]() |
koniec kariery | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Walia | 38 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Anglia | 20 | – | za darmo | |
| 20 Lut 2026 |
![]() |
Walia | 31 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Denbigh Town w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Denbigh Town trafił 1 zawodnik.
