Forma w lidze
Buckley Town w tabeli
9. miejsce / 15 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez porażki
6 meczów ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
12:7 bramki
2,40 gola/mecz
7 pkt
13:12 bramki
2,17 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Buckley Town w tabeli Walijska Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brickfield Rangers
|
11 | 9 | 0 | 2 | 26:10 | 27 |
2
|
Newtown AFC
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:3 | 23 |
| ··· | |||||||
8
|
Guilsfield
|
11 | 4 | 4 | 3 | 16:14 | 16 |
9
|
Buckley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 25:19 | 15 |
10
|
Llanuwchllyn
|
11 | 4 | 2 | 5 | 17:24 | 14 |
Wyniki Buckley Town
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Bala Town
2
Buckley Town
3
Walijska Championship, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Buckley Town
1
Ruthin Town
1
Walijska Championship, 10. kolejka
|
|
|
25 Wrz Koniec
|
Bangor 1876
2
Buckley Town
6
Walijska Championship, 9. kolejka
|
Terminarz Buckley Town
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Buckley Town
Colwyn Bay
Puchar Walii
|
|
|
24 Paź 15:30
|
Buckley Town
Holyhead Hotspur
Walijska Championship, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 15:00
|
Newtown AFC
Buckley Town
Walijska Championship, 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Buckley Town
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Walia |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Anglia |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Walia |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Walia |
|
za darmo |
Buckley Town to klub piłkarski z Walii występujący w Walijska Championship. Swoim domowym obiektem jest Globe Way Stadium, który może pomieścić 1 000 widzów. Zespół prowadzi Dave Evans. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Walii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Buckley Town w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Buckley Town trafił 1 zawodnik.
Które miejsce zajmuje Buckley Town w tabeli Walijska Championship?
Buckley Town zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Walijska Championship z dorobkiem 15 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Brickfield Rangers wynosi 12 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Kiedy Buckley Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Buckley Town to spotkanie z Colwyn Bay, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Globe Way Stadium w ramach Pucharu Walii.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Buckley Town?
Ostatni mecz Buckley Town to wygrana z Balą Town 2:3 w Walijska Championship, 9 października 2026. Bramki zdobyli Guest, Abadaki (samobójcza), White, Simmonds oraz Littler. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Buckley Town w tym sezonie?
Bilans Buckley Town w tym sezonie to 11 meczów i wynik 4-3-4 przy 25 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Buckley Town w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Buckley Town w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Buckley Town
Buckley Town terminarz
Kiedy Buckley Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Buckley Town to spotkanie z Colwyn Bay, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Globe Way Stadium w ramach Pucharu Walii.
Wyniki Buckley Town w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Buckley Town w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Buckley Town w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Buckley Town wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Walijska Championship, 11. kolejka
|
2:3 | – | 0/0 | 0/0 | |
|
03 Paź Koniec
|
Walijska Championship, 10. kolejka
|
1:1 | – | 3/6 | 0/3 | |
|
25 Wrz Koniec
|
Walijska Championship, 9. kolejka
|
2:6 | – | 8/12 | 2/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
![]() Puchar Walii
|
0:9 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
Walijska Championship, 8. kolejka
|
3:3 | – | 0/0 | 0/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Walijska Championship, 7. kolejka
|
5:0 | – | – | – | |
|
31 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 6. kolejka
|
2:0 | – | – | – | |
|
28 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 5. kolejka
|
3:1 | – | – | – | |
|
21 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 4. kolejka
|
1:0 | – | 1/6 | 1/3 | |
|
15 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 3. kolejka
|
1:1 | – | 9/14 | 0/0 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Buckley Town?
Ostatni mecz Buckley Town to wygrana z Balą Town 2:3 w Walijska Championship, 9 października 2026. Bramki zdobyli Guest, Abadaki (samobójcza), White, Simmonds oraz Littler. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Buckley Town – tabela Walijska Championship
Jakie miejsce w tabeli Walijska Championship zajmuje Buckley Town w sezonie 2026/2027.
Miejsce Buckley Town w tabeli Walijska Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brickfield Rangers
|
11 | 9 | 0 | 2 | 26:10 | 16 | 27 | |
2
|
Newtown AFC
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:3 | 15 | 23 | |
3
|
Porthmadog
|
11 | 7 | 2 | 2 | 18:11 | 7 | 23 | |
4
|
Mold Alexandra
|
11 | 6 | 3 | 2 | 28:14 | 14 | 21 | |
5
|
Bala Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 22:20 | 2 | 19 | |
6
|
Caersws
|
10 | 5 | 3 | 2 | 22:15 | 7 | 18 | |
7
|
Bangor 1876
|
11 | 5 | 3 | 3 | 24:18 | 6 | 18 | |
8
|
Guilsfield
|
11 | 4 | 4 | 3 | 16:14 | 2 | 16 | |
9
|
Buckley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 25:19 | 6 | 15 | |
10
|
Llanuwchllyn
|
11 | 4 | 2 | 5 | 17:24 | -7 | 14 | |
11
|
Rhyl
|
11 | 2 | 5 | 4 | 18:20 | -2 | 11 | |
12
|
Denbigh Town
|
11 | 3 | 1 | 7 | 20:23 | -3 | 10 | |
13
|
Ruthin Town
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:21 | -11 | 9 | |
14
|
Holyhead Hotspur
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 | |
15
|
Gresford Athletic
|
10 | 2 | 1 | 7 | 6:22 | -16 | 7 | |
16
|
Penrhyncoch
|
11 | 0 | 1 | 10 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brickfield Rangers
|
11 | 9 | 0 | 2 | 26:10 | 16 | 27 | |
2
|
Newtown AFC
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:3 | 15 | 23 | |
3
|
Porthmadog
|
11 | 7 | 2 | 2 | 18:11 | 7 | 23 | |
4
|
Mold Alexandra
|
11 | 6 | 3 | 2 | 28:14 | 14 | 21 | |
5
|
Bala Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 22:20 | 2 | 19 | |
6
|
Caersws
|
10 | 5 | 3 | 2 | 22:15 | 7 | 18 | |
7
|
Bangor 1876
|
11 | 5 | 3 | 3 | 24:18 | 6 | 18 | |
8
|
Guilsfield
|
11 | 4 | 4 | 3 | 16:14 | 2 | 16 | |
9
|
Buckley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 25:19 | 6 | 15 | |
10
|
Llanuwchllyn
|
11 | 4 | 2 | 5 | 17:24 | -7 | 14 | |
11
|
Rhyl
|
11 | 2 | 5 | 4 | 18:20 | -2 | 11 | |
12
|
Denbigh Town
|
11 | 3 | 1 | 7 | 20:23 | -3 | 10 | |
13
|
Ruthin Town
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:21 | -11 | 9 | |
14
|
Holyhead Hotspur
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 | |
15
|
Gresford Athletic
|
10 | 2 | 1 | 7 | 6:22 | -16 | 7 | |
16
|
Penrhyncoch
|
11 | 0 | 1 | 10 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Brickfield Rangers
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
| 2 |
Llanuwchllyn
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:7 | 7 | 13 | |
| 3 |
Newtown AFC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:2 | 9 | 11 | |
| 4 |
Guilsfield
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 11 | |
| 5 |
Porthmadog
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 6 |
Mold Alexandra
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:8 | 1 | 9 | |
| 7 |
Buckley Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 12:7 | 5 | 8 | |
| 8 |
Caersws
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 9 |
Bangor 1876
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:11 | 1 | 7 | |
| 10 |
Ruthin Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
| 11 |
Bala Town
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 12 |
Rhyl
|
5 | 1 | 2 | 2 | 11:12 | -1 | 5 | |
| 13 |
Denbigh Town
|
5 | 1 | 0 | 4 | 11:14 | -3 | 3 | |
| 14 |
Gresford Athletic
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:15 | -11 | 3 | |
| 15 |
Holyhead Hotspur
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:11 | -5 | 2 | |
| 16 |
Penrhyncoch
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:12 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Porthmadog
|
6 | 4 | 2 | 0 | 11:6 | 5 | 14 | |
| 2 |
Bala Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:11 | 2 | 13 | |
| 3 |
Brickfield Rangers
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 4 |
Newtown AFC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 12 | |
| 5 |
Mold Alexandra
|
5 | 4 | 0 | 1 | 19:6 | 13 | 12 | |
| 6 |
Caersws
|
6 | 3 | 2 | 1 | 16:10 | 6 | 11 | |
| 7 |
Bangor 1876
|
6 | 3 | 2 | 1 | 12:7 | 5 | 11 | |
| 8 |
Buckley Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:12 | 1 | 7 | |
| 9 |
Denbigh Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 7 | |
| 10 |
Rhyl
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 11 |
Holyhead Hotspur
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 12 |
Guilsfield
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 13 |
Gresford Athletic
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:7 | -5 | 4 | |
| 14 |
Ruthin Town
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 15 |
Llanuwchllyn
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:17 | -14 | 1 | |
| 16 |
Penrhyncoch
|
6 | 0 | 0 | 6 | 1:22 | -21 | 0 |
Które miejsce zajmuje Buckley Town w tabeli Walijska Championship?
Buckley Town zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Walijska Championship z dorobkiem 15 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Brickfield Rangers wynosi 12 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Buckley Town w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Buckley Town na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Buckley Town na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,0
- Strzały celne / mecz 5,9
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,73
- Czyste konta 9%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Buckley Town i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Buckley Town to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Buckley Town i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 1-2-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-2-1 |
Gdy Buckley Town otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Buckley Town
84% bramek Buckley Town pada z gry. Z karnych odpowiadają za 12% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Buckley Town zdobywa w sezonie średnio 1,36 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Buckley Town
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Buckley Town, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Buckley Town
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 64%
- Powyżej 3,5 55%
- Powyżej 4,5 45%
- Powyżej 5,5 27%
W 64% meczów Buckley Town padają co najmniej trzy bramki, a w 73% spotkań trafiają obie drużyny.
Buckley Town – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Buckley Town, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Buckley Town zdobywa 1,60 punktu na mecz wobec 1,17 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Buckley Town ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Buckley Town, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 11 meczów.
Buckley Town – strzały
- Celne / mecz 5,9
- Niecelne / mecz 7,1
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,1
Buckley Town oddaje 13,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
Buckley Town – posiadanie piłki
- U siebie 58,0%
- Na wyjeździe 54,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 8
- Najniższe w sezonie 50%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 8 meczów. Średnio Buckley Town utrzymuje przy piłce 55,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 50%.
Buckley Town – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 0 z 6
- Stracone / mecz 1,73
- Bez straty do przerwy 45%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 55%
Czyste konto Buckley Town to 9% meczów sezonu (1 z 11), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Buckley Town – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 50%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,8
Buckley Town wykonuje średnio 3,5 rzutów rożnych na mecz wobec 3,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Buckley Town – kartki
- Żółte kartki 6
- Pow. 3,5 kartki w meczu 13%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,1
- Mecze bez kartki 50%
Buckley Town ogląda średnio 0,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Buckley Town – 1,1.
Buckley Town według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,33 | 1,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 2-1-2 | 1,40 | 2,60 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 2,67 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Buckley Town zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z dołu tabeli (12–16).
Buckley Town na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,40 1,83 | 2,40 2,00 | 2,20 1,17 |
|
8.
|
1,83 1,00 | 1,83 1,00 | 1,17 1,40 |
|
9.
|
1,60 1,17 | 2,40 2,17 | 1,40 2,00 |
|
10.
|
2,17 0,20 | 2,33 0,60 | 1,17 3,40 |
|
11.
|
1,00 1,00 | 2,20 1,17 | 2,40 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Buckley Town
Skrajne wyniki i osiągnięcia Buckley Town w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Buckley Town - Penrhyncoch 5:0 Walijska Championship, 5.09.2026
- Najwyższa porażka Buckley Town - Denbigh Town 2:4 Walijska Championship, 1.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Bangor 1876 - Buckley Town 2:6, Walijska Championship, 25.09.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Proctor, Rhyl - Buckley Town 3:3, Walijska Championship, 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Buckley Town - Denbigh Town 2:4, Walijska Championship, 1.08.2026
Jakie statystyki ma Buckley Town w tym sezonie?
Bilans Buckley Town w tym sezonie to 11 meczów i wynik 4-3-4 przy 25 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Buckley Town – zawodnicy
Jak wygląda kadra Buckley Town w sezonie 2026/2027.
Kadra Buckley Town
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 15 |
![]() |
19 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Buckley Town
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Buckley Town wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Walia (1 zawodnik)
Struktura wieku i wartości kadry Buckley Town
Buckley Town – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Buckley Town w sezonie 2026/2027.
Buckley Town transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Walia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Anglia | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Walia | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Walia | 31 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Walia | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Anglia | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Walia | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Walia | 19 | – | za darmo | |
| 30 Maj 2026 |
![]() |
Anglia | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 08 Sty 2026 |
![]() |
Anglia | 22 |
|
wypożyczenie |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Buckley Town w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Buckley Town trafił 1 zawodnik.
