Forma w lidze
Rhyl w tabeli
11. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez zwycięstwa
8 meczów ze strzeloną bramką
8 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
11:12 bramki
2,20 gola/mecz
6 pkt
7:8 bramki
1,17 gola/mecz
Równy bilans
Rhyl w tabeli Walijska Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brickfield Rangers
|
11 | 9 | 0 | 2 | 26:10 | 27 |
2
|
Newtown AFC
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:3 | 23 |
| ··· | |||||||
10
|
Llanuwchllyn
|
11 | 4 | 2 | 5 | 17:24 | 14 |
11
|
Rhyl
|
11 | 2 | 5 | 4 | 18:20 | 11 |
12
|
Denbigh Town
|
11 | 3 | 1 | 7 | 20:23 | 10 |
Wyniki Rhyl
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Ruthin Town
1
Rhyl
1
Walijska Championship, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Rhyl
2
Brickfield Rangers
3
Walijska Championship, 10. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Gresford Athletic
3
Rhyl
1
Walijska Championship, 9. kolejka
|
Terminarz Rhyl
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 15:30
|
Rhyl
Newtown AFC
Walijska Championship, 12. kolejka
|
|
|
31 Paź 15:00
|
Mold Alexandra
Rhyl
Walijska Championship, 13. kolejka
|
|
|
07 Lis 15:00
|
Rhyl
Holyhead Hotspur
Walijska Championship, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Rhyl
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 05 Lip 2018 |
![]() |
Polska |
![]() |
nieujawniona | |
| 06 Cze 2018 |
|
Anglia |
|
nieujawniona | |
| 04 Cze 2018 |
|
Walia |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2018 |
![]() |
Polska |
|
nieujawniona |
Rhyl to klub piłkarski z Walii występujący w Walijska Championship. Swoim domowym obiektem jest The Educate Group Stadium, który może pomieścić 3 800 widzów. Zespół prowadzi Gareth Wilson. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Walii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Rhyl?
Klub piłkarski Rhyl zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Walii.
Które miejsce zajmuje Rhyl w tabeli Walijska Championship?
Rhyl zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Walijska Championship z dorobkiem 11 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Brickfield Rangers wynosi 16 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Kiedy Rhyl gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rhyl to spotkanie z Newtown AFC, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie The Educate Group Stadium w ramach Walijska Championship (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rhyl?
Ostatni mecz Rhyl to remis z Ruthin Town 1:1 w Walijska Championship, 9 października 2026. Bramkę zdobył Davies. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Rhyl w tym sezonie?
Bilans Rhyl w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-5-4 przy 18 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 8,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Rhyl w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Rhyl w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Rhyl
Rhyl terminarz
Kiedy Rhyl gra następny mecz?
Najbliższy mecz Rhyl to spotkanie z Newtown AFC, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie The Educate Group Stadium w ramach Walijska Championship (12. kolejka).
Wyniki Rhyl w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Rhyl w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Rhyl w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Rhyl wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Walijska Championship, 11. kolejka
|
1:1 | – | 0/3 | 3/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
Walijska Championship, 10. kolejka
|
2:3 | – | 0/0 | 0/0 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Walijska Championship, 9. kolejka
|
3:1 | – | – | – | |
|
19 Wrz Koniec
|
Puchar Walii
|
2:1 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
Walijska Championship, 8. kolejka
|
3:3 | – | 0/0 | 2/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Walijska Championship, 7. kolejka
|
2:2 | – | – | – | |
|
31 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 6. kolejka
|
1:3 | – | – | – | |
|
28 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 5. kolejka
|
1:3 | – | – | – | |
|
22 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 4. kolejka
|
0:0 | – | – | – | |
|
15 Sie Koniec
|
Walijska Championship, 3. kolejka
|
4:2 | – | 5/6 | 1/4 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Rhyl?
Ostatni mecz Rhyl to remis z Ruthin Town 1:1 w Walijska Championship, 9 października 2026. Bramkę zdobył Davies. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Rhyl – tabela Walijska Championship
Jakie miejsce w tabeli Walijska Championship zajmuje Rhyl w sezonie 2026/2027.
Miejsce Rhyl w tabeli Walijska Championship
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brickfield Rangers
|
11 | 9 | 0 | 2 | 26:10 | 16 | 27 | |
2
|
Newtown AFC
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:3 | 15 | 23 | |
3
|
Porthmadog
|
11 | 7 | 2 | 2 | 18:11 | 7 | 23 | |
4
|
Mold Alexandra
|
11 | 6 | 3 | 2 | 28:14 | 14 | 21 | |
5
|
Bala Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 22:20 | 2 | 19 | |
6
|
Caersws
|
10 | 5 | 3 | 2 | 22:15 | 7 | 18 | |
7
|
Bangor 1876
|
11 | 5 | 3 | 3 | 24:18 | 6 | 18 | |
8
|
Guilsfield
|
11 | 4 | 4 | 3 | 16:14 | 2 | 16 | |
9
|
Buckley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 25:19 | 6 | 15 | |
10
|
Llanuwchllyn
|
11 | 4 | 2 | 5 | 17:24 | -7 | 14 | |
11
|
Rhyl
|
11 | 2 | 5 | 4 | 18:20 | -2 | 11 | |
12
|
Denbigh Town
|
11 | 3 | 1 | 7 | 20:23 | -3 | 10 | |
13
|
Ruthin Town
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:21 | -11 | 9 | |
14
|
Holyhead Hotspur
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 | |
15
|
Gresford Athletic
|
10 | 2 | 1 | 7 | 6:22 | -16 | 7 | |
16
|
Penrhyncoch
|
11 | 0 | 1 | 10 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brickfield Rangers
|
11 | 9 | 0 | 2 | 26:10 | 16 | 27 | |
2
|
Newtown AFC
|
10 | 7 | 2 | 1 | 18:3 | 15 | 23 | |
3
|
Porthmadog
|
11 | 7 | 2 | 2 | 18:11 | 7 | 23 | |
4
|
Mold Alexandra
|
11 | 6 | 3 | 2 | 28:14 | 14 | 21 | |
5
|
Bala Town
|
11 | 6 | 1 | 4 | 22:20 | 2 | 19 | |
6
|
Caersws
|
10 | 5 | 3 | 2 | 22:15 | 7 | 18 | |
7
|
Bangor 1876
|
11 | 5 | 3 | 3 | 24:18 | 6 | 18 | |
8
|
Guilsfield
|
11 | 4 | 4 | 3 | 16:14 | 2 | 16 | |
9
|
Buckley Town
|
11 | 4 | 3 | 4 | 25:19 | 6 | 15 | |
10
|
Llanuwchllyn
|
11 | 4 | 2 | 5 | 17:24 | -7 | 14 | |
11
|
Rhyl
|
11 | 2 | 5 | 4 | 18:20 | -2 | 11 | |
12
|
Denbigh Town
|
11 | 3 | 1 | 7 | 20:23 | -3 | 10 | |
13
|
Ruthin Town
|
11 | 2 | 3 | 6 | 10:21 | -11 | 9 | |
14
|
Holyhead Hotspur
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | 8 | |
15
|
Gresford Athletic
|
10 | 2 | 1 | 7 | 6:22 | -16 | 7 | |
16
|
Penrhyncoch
|
11 | 0 | 1 | 10 | 5:34 | -29 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Brickfield Rangers
|
6 | 5 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 15 | |
| 2 |
Llanuwchllyn
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:7 | 7 | 13 | |
| 3 |
Newtown AFC
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:2 | 9 | 11 | |
| 4 |
Guilsfield
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:7 | 4 | 11 | |
| 5 |
Porthmadog
|
5 | 3 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 6 |
Mold Alexandra
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:8 | 1 | 9 | |
| 7 |
Buckley Town
|
5 | 2 | 2 | 1 | 12:7 | 5 | 8 | |
| 8 |
Caersws
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 9 |
Bangor 1876
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:11 | 1 | 7 | |
| 10 |
Ruthin Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 7 | |
| 11 |
Bala Town
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 12 |
Rhyl
|
5 | 1 | 2 | 2 | 11:12 | -1 | 5 | |
| 13 |
Denbigh Town
|
5 | 1 | 0 | 4 | 11:14 | -3 | 3 | |
| 14 |
Gresford Athletic
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:15 | -11 | 3 | |
| 15 |
Holyhead Hotspur
|
6 | 0 | 2 | 4 | 6:11 | -5 | 2 | |
| 16 |
Penrhyncoch
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:12 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Porthmadog
|
6 | 4 | 2 | 0 | 11:6 | 5 | 14 | |
| 2 |
Bala Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:11 | 2 | 13 | |
| 3 |
Brickfield Rangers
|
5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 4 |
Newtown AFC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 12 | |
| 5 |
Mold Alexandra
|
5 | 4 | 0 | 1 | 19:6 | 13 | 12 | |
| 6 |
Caersws
|
6 | 3 | 2 | 1 | 16:10 | 6 | 11 | |
| 7 |
Bangor 1876
|
6 | 3 | 2 | 1 | 12:7 | 5 | 11 | |
| 8 |
Buckley Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13:12 | 1 | 7 | |
| 9 |
Denbigh Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 7 | |
| 10 |
Rhyl
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 11 |
Holyhead Hotspur
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 12 |
Guilsfield
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 13 |
Gresford Athletic
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:7 | -5 | 4 | |
| 14 |
Ruthin Town
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 15 |
Llanuwchllyn
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:17 | -14 | 1 | |
| 16 |
Penrhyncoch
|
6 | 0 | 0 | 6 | 1:22 | -21 | 0 |
Które miejsce zajmuje Rhyl w tabeli Walijska Championship?
Rhyl zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Walijska Championship z dorobkiem 11 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Brickfield Rangers wynosi 16 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Rhyl w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Rhyl na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Rhyl na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,5
- Strzały celne / mecz 3,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,82
- Czyste konta 9%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Rhyl i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Rhyl to 16–30 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Rhyl i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 1-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 1-2-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 0-3-3 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Rhyl otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Rhyl
94% bramek Rhyl pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Rhyl zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Rhyl
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 7 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Rhyl, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Rhyl
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 64%
- Powyżej 3,5 64%
- Powyżej 4,5 27%
- Powyżej 5,5 18%
W 64% meczów Rhyl padają co najmniej trzy bramki, a w 82% spotkań trafiają obie drużyny.
Rhyl – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Rhyl, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Rhyl zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Rhyl ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Rhyl, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 11 meczów.
Rhyl – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 4,8
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 22%
- Strzałów na gola 4,6
Rhyl oddaje 8,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,6 strzału.
Rhyl – posiadanie piłki
- U siebie 55,5%
- Na wyjeździe 55,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 6
- Najniższe w sezonie 46%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 6 meczów. Średnio Rhyl utrzymuje przy piłce 55,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 46%.
Rhyl – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 1,82
- Bez straty do przerwy 45%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 55%
Czyste konto Rhyl to 9% meczów sezonu (1 z 11), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Rhyl – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 17%
- Pow. 8,5 w meczu 17%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 2,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Rhyl wykonuje średnio 3,2 rzutów rożnych na mecz wobec 1,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 17% spotkań.
Rhyl – kartki
- Żółte kartki 7
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,0
- Mecze bez kartki 17%
Rhyl ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Rhyl – 1,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Rhyl według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,00 | 2,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 1-4-0 | 1,40 | 2,00 | 1,60 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,67 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Rhyl zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Rhyl na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,60 1,17 | 2,40 2,17 | 1,40 2,00 |
|
10.
|
2,17 0,20 | 2,33 0,60 | 1,17 3,40 |
|
11.
|
1,00 1,00 | 2,20 1,17 | 2,40 1,33 |
|
12.
|
0,60 1,17 | 2,20 1,50 | 2,80 1,50 |
|
13.
|
1,17 0,40 | 1,00 0,80 | 1,83 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Rhyl
Skrajne wyniki i osiągnięcia Rhyl w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Rhyl - Caersws 4:2 Walijska Championship, 15.08.2026
- Najwyższa porażka Rhyl - Bala Town 1:3 Walijska Championship, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Rhyl - Caersws 4:2, Walijska Championship, 15.08.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Lightfoot, Rhyl - Caersws 4:2, Walijska Championship, 15.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Gresford Athletic - Rhyl 3:1, Walijska Championship, 26.09.2026
Jakie statystyki ma Rhyl w tym sezonie?
Bilans Rhyl w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-5-4 przy 18 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 8,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Rhyl – zawodnicy
Jak wygląda kadra Rhyl w sezonie 2026/2027.
Kadra Rhyl
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
35 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
– | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 15 |
|
40 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
35 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
30 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
28 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
29 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
37 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
41 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
30 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
36 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
34 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
40 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
29 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
![]() |
– | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
26 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
31 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
38 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
46 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
30 | Australia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
42 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
34 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
27 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
30 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
35 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
30 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
29 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Rhyl
50 tys. €
śr. 2 tys. € / zawodnika
Ile Rhyl wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Walia (24 zawodników)
Rhyl wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Rhyl
Rhyl – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Rhyl w sezonie 2026/2027.
Rhyl transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05 Lip 2018 |
![]() |
Polska | 28 |
![]() |
nieujawniona | |
| 06 Cze 2018 |
|
Anglia | 41 |
|
nieujawniona | |
| 04 Cze 2018 |
|
Walia | 29 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2018 |
![]() |
Polska | 28 |
|
nieujawniona | |
| 01 Lip 2017 |
![]() |
Anglia | 36 |
|
nieujawniona | |
| 25 Lis 2016 |
![]() |
Anglia | 36 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Lip 2016 |
![]() |
Walia | 30 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Lip 2016 |
|
Walia | 35 |
![]() |
koniec kariery | |
| 01 Lip 2016 |
![]() |
Anglia | 31 |
![]() |
koniec kariery | |
| 30 Cze 2016 |
|
Walia | 31 |
![]() |
za darmo |
Rhyl – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Rhyl? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Rhyl?
Klub piłkarski Rhyl zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Walii.