Walijska Championship · 8. kolejka · 12.09.2026
0 : 2
Koniec
Do przerwy 0:0

Porównanie kursów Caersws - Brickfield Rangers

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Caersws - Brickfield Rangers dla 19 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, zakład bez remisu (DNB), obie drużyny strzelą (BTTS), dokładny wynik oraz na handicap z 12 września 2026 (w ramach 8. kolejki Walijska Championship). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 45 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Caersws po kursie 2,45 w STS, remis po kursie 3,80 w STS oraz wygrana Brickfield Rangers po kursie 2,42 w Superbet.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Caersws wystawia STS - 2,45, w porównaniu do najniższego 2,33 w Fortuna. Daje to 12 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2,42 3,65 2,42
2,45 3,80 2,35
2,33 3,55 2,32
2,40 3,65 2,40
2,35 3,60 2,35
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Caersws

kurs 2,45 × 100 zł = 215,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,80 1,78
1,85 1,85
1,78 1,79
1,80 1,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,46 1,45 1,21
1,48 1,47 1,25
1,39 1,39 1,21
1,45 1,43 1,23
1,40 1,40 1,21
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,92 2,35 2,92
2,85 2,32 2,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,70 2,72 2,70
2,60 2,75 2,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,31 1,30 1,46
1,30 1,29 1,42
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,36 1,35 1,35
1,34 1,34 1,32
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
4,40 1,12 2,35 1,49 1,54 2,22 1,19 3,60 1,05 6,00
- - 2,40 1,52 1,57 2,25 1,23 3,80 - -
3,95 1,12 2,21 1,45 1,50 2,11 1,19 3,35 - -
- - - - 1,53 2,19 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,50. To o 8,2% więcej niż najniższy kurs 2,31 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,46 2,50
1,47 2,50
1,41 2,31
1,44 2,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,80 4,10 3,80 5,00 16,00 5,00
3,80 4,20 3,80 5,25 18,00 5,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Caersws i liczbę goli

-2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,30 3,25 3,75 5,10 3,10 7,10
- - 3,75 5,40 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
5,20 7,40 5,20 7,40 3,85 20,00
- - 5,50 8,75 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Brickfield Rangers i liczbę goli

-2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,30 3,25 3,70 5,10 3,10 7,00
- - 3,75 5,40 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Caersws - handicap

1:0
1,48
1,49
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

1:0
4,50
4,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Brickfield Rangers - handicap

1:0
4,50
4,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Caersws - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5
1,48 2,30 1,15
1,48 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Brickfield Rangers - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5
1,47 2,27 4,00
- 2,30 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
15,00 11,00 11,00 6,40 13,00 13,00 8,20 8,20 9,60 24,00 24,00 15,00 15,00 19,00 19,00 35,00 60,00 60,00 35,00 35,00 45,00 45,00 80,00 80,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Caersws - Brickfield Rangers dostępnych jest 171 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 19 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 11,4% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 4,40 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 3,95 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Caersws - Brickfield Rangers ma STS, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.