2 : 2
Koniec
Do przerwy 2:1
Fortuny 43', Martinez 81'

Porównanie kursów CD Guadalajara - Real Madryt B

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz CD Guadalajara - Real Madryt B dla 18 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), 1. połowę (1X2), podwójną szansę, 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 23 maja 2026 (w ramach Primera Division RFEF). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 45 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo CD Guadalajara po kursie 4,30 w STS, remis po kursie 4,10 w LV BET oraz wygrana Real Madryt B po kursie 1,70 w STS.

Najwyższy kurs na zwycięstwo CD Guadalajara wystawia STS - 4,30, w porównaniu do najniższego 3,95 w LV BET. Daje to 35 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
4,30 3,90 1,70
4,10 3,65 1,68
4,10 3,65 1,68
3,95 4,10 1,67
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną CD Guadalajara

kurs 4,30 × 100 zł = 378,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
3,10 1,32
3,05 1,31
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
2,00 1,20 1,25
1,85 1,18 1,22
1,85 1,19 1,22
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
4,60 2,35 2,25
4,50 2,31 2,19
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
4,00 2,70 2,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,50 1,17 1,46
1,51 1,17 1,46
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,58 1,20 1,36
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
12,00 1,03 3,90 1,22 2,05 1,68 1,43 2,65 1,16 4,60 1,05 7,90
- - - - 2,02 1,65 - - - - - -
- - - - 2,07 1,65 1,42 2,60 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,05. To o 1,0% więcej niż najniższy kurs 2,03 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,67 2,05
1,65 2,03
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
7,25 4,50 3,20 7,50 12,00 3,00
7,00 4,40 3,10 7,80 13,00 2,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo CD Guadalajara i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
14,50 5,40 9,40 6,50 5,40 13,50 4,60 21,00
13,00 4,90 - - 5,20 15,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
12,00 4,60 4,80 11,50 4,80 11,50 3,60 50,00
13,00 4,30 - - 4,20 12,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Real Madryt B i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,00 1,90 4,40 2,40 2,55 4,00 2,05 6,60
7,80 1,89 - - 2,34 4,10 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CD Guadalajara - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
9,75 23,00 2,00 1,38 1,12
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
5,75 9,40 3,80 5,00 7,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Real Madryt B - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
1,20 1,04 2,80 5,40 12,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na CD Guadalajara - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 -2.5
2,00 3,90 1,38 1,13
1,99 - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Real Madryt B - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5 +2.5
1,20 1,70 2,80 5,40
- 1,68 - -
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu CD Guadalajara - Real Madryt B dostępnych jest 138 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 18 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 12,3% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 4,10 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 3,65 w Betfan.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych CD Guadalajara - Real Madryt B ma STS, który prowadzi w 17 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.