29. kolejka grupy B
1 : 1
Koniec, 09.05.26 18:00

Porównanie kursów Chantilly - Bourges Foot 18

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Chantilly - Bourges Foot 18 dla 13 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), obie drużyny strzelą (BTTS) oraz 2. połowę (1X2) z 9 maja 2026 (w ramach 29. kolejki grupy B Championnat National 2). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 10 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Chantilly po kursie 2,35 w Betfan, remis po kursie 3,40 w Betfan oraz wygrana Bourges Foot 18 po kursie 2,80 w Betfan.

Najwyższy kurs na wygraną Bourges Foot 18 wystawia Betfan - 2,80, w porównaniu do najniższego 2,70 w LV BET. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.

1 X 2
2,25 3,40 2,80
2,35 3,40 2,80
2,27 3,35 2,70
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Bourges

kurs 2,80 × 100 zł = 246,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 600 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,70 2,02
1,70 2,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,38 1,53 1,30
1,38 1,52 1,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,10 2,05 3,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,70 2,50 3,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,25 1,32 1,62
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,30 1,38 1,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
2,95 1,35 1,68 2,05 1,25 3,60
2,95 1,35 1,68 2,05 1,25 3,60
- - 1,67 2,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą STS wycenia na 1,85. To o 1,1% więcej niż najniższy kurs 1,83 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,85 1,85
1,83 1,83
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,90 4,50 5,75 3,70 9,40 4,50
4,90 4,50 5,70 3,70 9,40 4,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Chantilly i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - - - 2,85 8,10 - -
7,40 2,97 4,60 3,90 2,86 8,00 2,47 14,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - - - 3,90 14,00 - -
9,40 4,45 3,90 14,00 3,85 14,00 3,15 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Bourges Foot 18 i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - - - 3,30 10,50 - -
8,20 3,65 5,30 4,75 3,35 10,50 2,91 18,50
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Chantilly - Bourges Foot 18 dostępnych jest 91 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 13 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 4,4% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 2,35 w Betfan przewyższa najniższą selekcję 2,25 w STS.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Chantilly - Bourges Foot 18 ma Betfan, który prowadzi w 24 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.