Forma w lidze
Chantilly w tabeli
16. miejsce / 1 punkt Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 porażek z rzędu
8 meczów bez zwycięstwa
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
2:12 bramki
0,50 gola/mecz
0 pkt
2:7 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Chantilly
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najwięcej minut 450 minut | Francja | 30 | obrońca | 5 | 75 tys. € |
Chantilly w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 14 |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 14 |
| ··· | |||||||
15
|
St-Pryvé St-Hilaire
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | 3 |
16
|
Chantilly
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | 1 |
Wyniki Chantilly
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
Chantilly
0
Biesheim
4
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Creteil
3
Chantilly
1
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Chantilly
0
Furiani-Agliani
4
Championnat National 2 (Francja)
|
Terminarz Chantilly
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
St-Pryvé St-Hilaire
Chantilly
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
31 Paź 18:00
|
Chantilly
![]()
Le Pays du Valois
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
07 Lis 18:00
|
Chambly Thelle FC
Chantilly
Championnat National 2 (Francja)
|
Chantilly to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National 2 (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade des Bourgognes, który może pomieścić 2 400 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Chantilly w tabeli Championnat National 2?
Chantilly zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 1 punktu po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Furiani-Agliani wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Kiedy Chantilly gra następny mecz?
Najbliższy mecz Chantilly to spotkanie z St-Pryvé St-Hilaire, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade du Grand Clos w ramach Championnat National 2.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Chantilly?
Ostatni mecz Chantilly to porażka z Biesheim 0:4 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Chantilly w tym sezonie?
Bilans Chantilly w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-1-5 przy 4 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 8,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Chantilly w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Chantilly w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Chantilly

Chantilly terminarz
Kiedy Chantilly gra następny mecz?
Najbliższy mecz Chantilly to spotkanie z St-Pryvé St-Hilaire, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade du Grand Clos w ramach Championnat National 2.
Wyniki Chantilly w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Chantilly w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Chantilly w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Chantilly wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
0:4 | – | 2/7 | 1/4 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
3:1 | – | 4/11 | 3/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
0:4 | – | 4/7 | 1/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
4:1 | – | – | – | |
|
29 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:3 | – | 4/12 | 6/8 | |
|
22 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:1 | – | 7/9 | 2/4 | |
|
16 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 30. kolejka grupy B
|
3:2 | – | – | – | |
|
09 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 29. kolejka grupy B
|
1:1 | – | – | – | |
|
02 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 28. kolejka grupy B
|
3:2 | – | 4/8 | 3/4 | |
|
25 Kwi Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 27. kolejka grupy B
|
3:1 | – | 3/4 | 4/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Chantilly?
Ostatni mecz Chantilly to porażka z Biesheim 0:4 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Chantilly – tabela Championnat National 2 (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National 2 (Francja) zajmuje Chantilly w sezonie 2026/2027.
Miejsce Chantilly w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 10 | 14 | |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
3
|
Racing Club de France
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 13 |
|
4
|
Chambly Thelle FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 12 | |
5
|
Feignies-Aulnoye
|
6 | 3 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 12 | |
6
|
Creteil
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
7
|
Dieppe
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
8
|
Biesheim
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 8 | |
9
|
Montlouis
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
10
|
Haguenau
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | |
11
|
Epinal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | -1 | 5 | |
12
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
13
|
Bastia-Borgo
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
14
|
Colmar
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 5 | |
15
|
St-Pryvé St-Hilaire
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
16
|
Chantilly
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 10 | 14 | |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
3
|
Racing Club de France
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 13 |
|
4
|
Chambly Thelle FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 12 | |
5
|
Feignies-Aulnoye
|
6 | 3 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 12 | |
6
|
Creteil
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
7
|
Dieppe
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
8
|
Biesheim
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 8 | |
9
|
Montlouis
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
10
|
Haguenau
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | |
11
|
Epinal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | -1 | 5 | |
12
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
13
|
Bastia-Borgo
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
14
|
Colmar
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 5 | |
15
|
St-Pryvé St-Hilaire
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
16
|
Chantilly
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Furiani-Agliani
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 2 |
St Maur Lusitanos
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 3 |
Feignies-Aulnoye
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 4 |
Chambly Thelle FC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 6 | |
| 5 |
Creteil
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 6 |
Biesheim
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 7 |
Montlouis
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 8 |
Dieppe
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 9 |
Epinal
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 10 |
Colmar
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
St-Pryvé St-Hilaire
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
Racing Club de France
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
|
| 13 |
Bastia-Borgo
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 14 |
Chantilly
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:12 | -10 | 1 | |
| 15 |
Haguenau
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:3 | -3 | 0 | |
| 16 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Racing Club de France
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:3 | 6 | 12 |
|
| 2 |
Chambly Thelle FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 3 |
Haguenau
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 4 |
St Maur Lusitanos
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 5 |
Feignies-Aulnoye
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 6 |
Creteil
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 7 |
Dieppe
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 8 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:4 | 2 | 5 | |
| 9 |
Furiani-Agliani
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
| 10 |
Bastia-Borgo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 11 |
Biesheim
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 12 |
Montlouis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | -4 | 1 | |
| 13 |
Epinal
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | |
| 14 |
Colmar
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 15 |
St-Pryvé St-Hilaire
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 16 |
Chantilly
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Chantilly w tabeli Championnat National 2?
Chantilly zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 1 punktu po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Furiani-Agliani wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Statystyki Chantilly w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Chantilly na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Chantilly na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,6
- Strzały celne / mecz 3,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 3,17
- Czyste konta 0%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Chantilly i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Chantilly to 0–15 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Chantilly i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Chantilly nie wygrał żadnego z 2 meczów, w których obejmował prowadzenie.
Jak padają bramki dla Chantilly
100% bramek Chantilly pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Chantilly zdobywa w sezonie średnio 0,17 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,17.
Aktualne serie Chantilly
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Chantilly, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Chantilly
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 83%
- Powyżej 3,5 83%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 83% meczów Chantilly padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Chantilly – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Chantilly, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Chantilly zdobywa 0,25 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Chantilly ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 25% goli Chantilly, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 6 meczów.
Chantilly – strzały
- Celne / mecz 3,2
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 7%
- Strzałów na gola 14,3
Chantilly oddaje 8,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 14,3 strzału.
Chantilly – posiadanie piłki
- U siebie 46,3%
- Na wyjeździe 43,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 5
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 5 meczów. Średnio Chantilly utrzymuje przy piłce 45,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
Chantilly – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 0 z 2
- Stracone / mecz 3,17
- Bez straty do przerwy 17%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 83%
Czyste konto Chantilly to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Chantilly – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Chantilly wykonuje średnio 4,2 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Chantilly – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 0%
Chantilly ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Chantilly – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Chantilly według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 4,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 0-1-4 | 0,20 | 0,80 | 3,00 |
Najwięcej punktów na mecz Chantilly zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Chantilly na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,00 1,67 | 1,00 2,00 | 2,33 1,33 |
|
13.
|
0,50 1,00 | 1,00 1,00 | 2,00 1,50 |
|
14.
|
1,33 0,33 | 1,00 0,33 | 1,00 2,00 |
|
15.
|
1,00 0,00 | 1,00 0,67 | 1,00 1,67 |
|
16.
|
0,25 0,00 | 0,50 1,00 | 3,00 3,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Chantilly
Skrajne wyniki i osiągnięcia Chantilly w tym sezonie
- Najwyższa porażka Chantilly - Furiani-Agliani 0:4 Championnat National 2 (Francja), 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Epinal - Chantilly 4:1, Championnat National 2 (Francja), 5.09.2026
- Najszybsza bramka 15. minuta Chantilly - Montlouis 1:1, Championnat National 2 (Francja), 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 70. minuta Epinal - Chantilly 4:1, Championnat National 2 (Francja), 5.09.2026
Jakie statystyki ma Chantilly w tym sezonie?
Bilans Chantilly w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-1-5 przy 4 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 8,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Chantilly – zawodnicy
Jak wygląda kadra Chantilly w sezonie 2026/2027.
Kadra Chantilly
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
27 | Francja | 50 tys. € | 47 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
30 | Mali | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
37 | Mali | 25 tys. € | 407 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
26 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
23 | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | ||||||||
| 18 |
![]() |
21 | Francja | 25 tys. € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
31 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 0 € | 180 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
34 | Gwinea Bissau | 50 tys. € | 57 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
24 | Francja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 5 |
|
39 | Gwinea | 0 € | 402 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
25 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
30 | Francja | 150 tys. € | 174 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
26 | Belgia | 0 € | 91 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
26 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Chantilly
325 tys. €
śr. 22 tys. € / zawodnika
Ile Chantilly wydaje na pensje
1,4 mln € rocznie
śr. 90 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Francja (7 zawodników)