Forma w lidze
Haguenau w tabeli
10. miejsce / 6 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
0:3 bramki
0,00 gola/mecz
6 pkt
6:6 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Haguenau
Wartość drużyny: 300 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najwięcej minut 450 minut | Francja | 24 | napastnik | 5 | – |
Haguenau w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 14 |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 14 |
| ··· | |||||||
9
|
Montlouis
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | 6 |
10
|
Haguenau
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | 6 |
11
|
Epinal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | 5 |
Wyniki Haguenau
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
Furiani-Agliani
5
Haguenau
1
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Haguenau
0
Bastia-Borgo
1
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Epinal
0
Haguenau
2
Championnat National 2 (Francja)
|
Terminarz Haguenau
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Haguenau
St Maur Lusitanos
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
31 Paź 18:00
|
Creteil
Haguenau
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
07 Lis 18:00
|
Haguenau
Colmar
Championnat National 2 (Francja)
|
Ostatnie transfery Haguenau
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Francja |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Francja |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Francja |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Gabon |
|
za darmo |
Haguenau to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National 2 (Francja). Swoim domowym obiektem jest Parc des Sports, który może pomieścić 5 000 widzów. Zespół prowadzi Cedric Deubel. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 300 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Haguenau w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Haguenau trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Haguenau w tabeli Championnat National 2?
Haguenau zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 6 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Furiani-Agliani wynosi 8 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy Haguenau gra następny mecz?
Najbliższy mecz Haguenau to spotkanie z St Maur Lusitanos, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Parc des Sports w ramach Championnat National 2.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Haguenau?
Ostatni mecz Haguenau to porażka z Furiani-Agliani 5:1 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Haguenau w tym sezonie?
Bilans Haguenau w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-0-4 przy 6 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Haguenau w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Haguenau w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Haguenau
Haguenau terminarz
Kiedy Haguenau gra następny mecz?
Najbliższy mecz Haguenau to spotkanie z St Maur Lusitanos, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Parc des Sports w ramach Championnat National 2.
Wyniki Haguenau w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Haguenau w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Haguenau w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Haguenau wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
5:1 | – | – | – | |
|
19 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
0:1 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
0:2 | – | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
![]() Championnat National 2 (Francja)
|
0:1 | – | – | – | |
|
29 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:3 | – | 8/12 | 2/8 | |
|
22 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
0:1 | – | 1/6 | 2/4 | |
|
16 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 30. kolejka grupy B
|
1:1 | – | 6/10 | 2/3 | |
|
09 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 29. kolejka grupy B
|
3:1 | – | 4/9 | 2/5 | |
|
02 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 28. kolejka grupy B
|
1:1 | – | 3/6 | 5/7 | |
|
25 Kwi Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 27. kolejka grupy B
|
2:1 | – | 6/10 | 2/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Haguenau?
Ostatni mecz Haguenau to porażka z Furiani-Agliani 5:1 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Haguenau – tabela Championnat National 2 (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National 2 (Francja) zajmuje Haguenau w sezonie 2026/2027.
Miejsce Haguenau w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 10 | 14 | |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
3
|
Racing Club de France
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 13 |
|
4
|
Chambly Thelle FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 12 | |
5
|
Feignies-Aulnoye
|
6 | 3 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 12 | |
6
|
Creteil
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
7
|
Dieppe
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
8
|
Biesheim
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 8 | |
9
|
Montlouis
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
10
|
Haguenau
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | |
11
|
Epinal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | -1 | 5 | |
12
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
13
|
Bastia-Borgo
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
14
|
Colmar
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 5 | |
15
|
St-Pryvé St-Hilaire
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
16
|
Chantilly
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 10 | 14 | |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
3
|
Racing Club de France
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 13 |
|
4
|
Chambly Thelle FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 12 | |
5
|
Feignies-Aulnoye
|
6 | 3 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 12 | |
6
|
Creteil
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
7
|
Dieppe
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
8
|
Biesheim
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 8 | |
9
|
Montlouis
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
10
|
Haguenau
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | |
11
|
Epinal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | -1 | 5 | |
12
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
13
|
Bastia-Borgo
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
14
|
Colmar
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 5 | |
15
|
St-Pryvé St-Hilaire
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
16
|
Chantilly
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Furiani-Agliani
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 2 |
St Maur Lusitanos
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 3 |
Feignies-Aulnoye
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 4 |
Chambly Thelle FC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 6 | |
| 5 |
Creteil
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 6 |
Biesheim
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 7 |
Montlouis
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 8 |
Dieppe
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 9 |
Epinal
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 10 |
Colmar
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
St-Pryvé St-Hilaire
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
Racing Club de France
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
|
| 13 |
Bastia-Borgo
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 14 |
Chantilly
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:12 | -10 | 1 | |
| 15 |
Haguenau
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:3 | -3 | 0 | |
| 16 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Racing Club de France
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:3 | 6 | 12 |
|
| 2 |
Chambly Thelle FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 3 |
Haguenau
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 4 |
St Maur Lusitanos
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 5 |
Feignies-Aulnoye
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 6 |
Creteil
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 7 |
Dieppe
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 8 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:4 | 2 | 5 | |
| 9 |
Furiani-Agliani
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
| 10 |
Bastia-Borgo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 11 |
Biesheim
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 12 |
Montlouis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | -4 | 1 | |
| 13 |
Epinal
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | |
| 14 |
Colmar
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 15 |
St-Pryvé St-Hilaire
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 16 |
Chantilly
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Haguenau w tabeli Championnat National 2?
Haguenau zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 6 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Furiani-Agliani wynosi 8 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Haguenau w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Haguenau na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Haguenau na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,0
- Strzały celne / mecz 5,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,50
- Czyste konta 17%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Haguenau i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Haguenau to 76–90+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Haguenau i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Haguenau otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Haguenau
80% bramek Haguenau pada z gry. Z karnych odpowiadają za 20% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Haguenau zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Haguenau
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Haguenau, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Haguenau
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 17%
W 33% meczów Haguenau padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Haguenau – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Haguenau, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Haguenau zdobywa 0,00 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Haguenau ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Haguenau, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 6 meczów.
Haguenau – strzały
- Celne / mecz 5,5
- Niecelne / mecz 6,5
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 8,0
Haguenau oddaje 12,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,0 strzału.
Haguenau – posiadanie piłki
- U siebie 45,0%
- Na wyjeździe 55,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 2
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 2
- Najniższe w sezonie 45%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 2 meczów. Średnio Haguenau utrzymuje przy piłce 50,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 45%.
Haguenau – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,50
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Haguenau to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Haguenau – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 50%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 1,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 8,0
Haguenau wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Haguenau – kartki
- Żółte kartki 4
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 3,0
- Mecze bez kartki 0%
Haguenau ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Haguenau – 3,0.
Haguenau według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 3,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Haguenau zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Haguenau na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,67 1,00 | 2,33 1,33 | 1,33 1,00 |
|
9.
|
1,67 0,33 | 0,33 1,67 | 0,00 3,00 |
|
10.
|
0,00 2,00 | 0,00 2,00 | 1,00 2,00 |
|
11.
|
1,00 0,50 | 1,25 0,00 | 1,25 0,50 |
|
12.
|
0,00 1,67 | 1,00 2,00 | 2,33 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Haguenau
Skrajne wyniki i osiągnięcia Haguenau w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Chantilly - Haguenau 1:3 Championnat National 2 (Francja), 29.08.2026
- Najwyższa porażka Furiani-Agliani - Haguenau 5:1 Championnat National 2 (Francja), 3.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Furiani-Agliani - Haguenau 5:1, Championnat National 2 (Francja), 3.10.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Chantilly - Haguenau 1:3, Championnat National 2 (Francja), 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Epinal - Haguenau 0:2, Championnat National 2 (Francja), 12.09.2026
Jakie statystyki ma Haguenau w tym sezonie?
Bilans Haguenau w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-0-4 przy 6 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Haguenau – zawodnicy
Jak wygląda kadra Haguenau w sezonie 2026/2027.
Kadra Haguenau
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
27 | Francja | 50 tys. € | 20 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
32 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
34 | USA | 100 tys. € | 188 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
32 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
31 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
26 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
37 | Mauritania | – | 82 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
28 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
30 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
24 | Szwajcaria | 0 € | 20 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
25 | Francja | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
40 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
31 | Francja | – | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
30 | Francja | – | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
28 | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
22 | Francja | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
– | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
41 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Haguenau
300 tys. €
śr. 17 tys. € / zawodnika
Ile Haguenau wydaje na pensje
310 tys. € rocznie
śr. 17 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Francja (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Haguenau w sezonie 2026/2027
Haguenau wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Haguenau
Haguenau – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Haguenau w sezonie 2026/2027.
Haguenau transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 28 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 29 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Gabon | 25 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 24 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Francja | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Francja | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 28 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 25 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Haguenau w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Haguenau trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
