Forma w lidze
Creteil w tabeli
6. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
3 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
4:2 bramki
1,33 gola/mecz
5 pkt
2:1 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Creteil
Wartość drużyny: 825 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najwięcej minut 450 minut | Francja | 31 | bramkarz | 5 | 0 € |
Creteil w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 14 |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 14 |
| ··· | |||||||
5
|
Feignies-Aulnoye
|
6 | 3 | 3 | 0 | 6:3 | 12 |
6
|
Creteil
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 11 |
7
|
Dieppe
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 9 |
Wyniki Creteil
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
Epinal
0
Creteil
1
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Creteil
3
Chantilly
1
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Montlouis
0
Creteil
0
Championnat National 2 (Francja)
|
Terminarz Creteil
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Creteil
Furiani-Agliani
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
31 Paź 18:00
|
Creteil
Haguenau
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
07 Lis 18:00
|
Biesheim
Creteil
Championnat National 2 (Francja)
|
Ostatnie transfery Creteil
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20 Wrz 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Komory |
|
za darmo |
Creteil to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National 2 (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade Dominique Duvauchelle, który może pomieścić 12 050 widzów. Zespół prowadzi Jerome Arpinon. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 825 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Creteil?
Klub piłkarski Creteil zdobył w swojej historii 1 trofeum. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Francji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Creteil w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Creteil trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Creteil w tabeli Championnat National 2?
Creteil zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 11 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Furiani-Agliani wynosi 3 punkty, a przewaga nad 7. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:3, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Kiedy Creteil gra następny mecz?
Najbliższy mecz Creteil to spotkanie z Furiani-Agliani, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Dominique Duvauchelle w ramach Championnat National 2.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Creteil?
Ostatni mecz Creteil to wygrana z Epinal 0:1 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Creteil w tym sezonie?
Bilans Creteil w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-2-1 przy 6 zdobytych bramkach i 3 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 17,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Creteil w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Creteil w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Creteil
Creteil terminarz
Kiedy Creteil gra następny mecz?
Najbliższy mecz Creteil to spotkanie z Furiani-Agliani, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Dominique Duvauchelle w ramach Championnat National 2.
Wyniki Creteil w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Creteil w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Creteil w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Creteil wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
0:1 | – | – | – | |
|
18 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
3:1 | – | 7/11 | 2/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
0:0 | – | 6/9 | 2/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
0:1 | – | 9/13 | 2/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:1 | – | – | – | |
|
22 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:0 | – | 6/6 | 2/6 | |
|
16 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 30. kolejka grupy C
|
0:1 | – | – | – | |
|
09 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 29. kolejka grupy C
|
2:0 | – | 4/5 | 1/1 | |
|
01 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 28. kolejka grupy C
|
0:0 | – | – | – | |
|
24 Kwi Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 27. kolejka grupy C
|
0:2 | – | 8/11 | 2/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Creteil?
Ostatni mecz Creteil to wygrana z Epinal 0:1 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Creteil – tabela Championnat National 2 (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National 2 (Francja) zajmuje Creteil w sezonie 2026/2027.
Miejsce Creteil w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 10 | 14 | |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
3
|
Racing Club de France
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 13 |
|
4
|
Chambly Thelle FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 12 | |
5
|
Feignies-Aulnoye
|
6 | 3 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 12 | |
6
|
Creteil
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
7
|
Dieppe
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
8
|
Biesheim
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 8 | |
9
|
Montlouis
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
10
|
Haguenau
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | |
11
|
Epinal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | -1 | 5 | |
12
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
13
|
Bastia-Borgo
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
14
|
Colmar
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 5 | |
15
|
St-Pryvé St-Hilaire
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
16
|
Chantilly
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 10 | 14 | |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
3
|
Racing Club de France
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 13 |
|
4
|
Chambly Thelle FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 12 | |
5
|
Feignies-Aulnoye
|
6 | 3 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 12 | |
6
|
Creteil
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
7
|
Dieppe
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
8
|
Biesheim
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 8 | |
9
|
Montlouis
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
10
|
Haguenau
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | |
11
|
Epinal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | -1 | 5 | |
12
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
13
|
Bastia-Borgo
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
14
|
Colmar
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 5 | |
15
|
St-Pryvé St-Hilaire
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
16
|
Chantilly
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Furiani-Agliani
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 2 |
St Maur Lusitanos
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 3 |
Feignies-Aulnoye
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 4 |
Chambly Thelle FC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 6 | |
| 5 |
Creteil
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 6 |
Biesheim
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 7 |
Montlouis
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 8 |
Dieppe
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 9 |
Epinal
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 10 |
Colmar
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
St-Pryvé St-Hilaire
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
Racing Club de France
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
|
| 13 |
Bastia-Borgo
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 14 |
Chantilly
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:12 | -10 | 1 | |
| 15 |
Haguenau
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:3 | -3 | 0 | |
| 16 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Racing Club de France
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:3 | 6 | 12 |
|
| 2 |
Chambly Thelle FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 3 |
Haguenau
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 4 |
St Maur Lusitanos
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 5 |
Feignies-Aulnoye
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 6 |
Creteil
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 7 |
Dieppe
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 8 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:4 | 2 | 5 | |
| 9 |
Furiani-Agliani
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
| 10 |
Bastia-Borgo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 11 |
Biesheim
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 12 |
Montlouis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | -4 | 1 | |
| 13 |
Epinal
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | |
| 14 |
Colmar
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 15 |
St-Pryvé St-Hilaire
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 16 |
Chantilly
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Creteil w tabeli Championnat National 2?
Creteil zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 11 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Furiani-Agliani wynosi 3 punkty, a przewaga nad 7. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:3, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Creteil w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Creteil na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Creteil na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 17,3
- Strzały celne / mecz 7,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,50
- Czyste konta 50%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Creteil i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Creteil to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Creteil i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Creteil otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Creteil
100% bramek Creteil pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Creteil zdobywa w sezonie średnio 1,83 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,83.
Aktualne serie Creteil
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Creteil, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Creteil
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 33%
- Powyżej 2,5 17%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 17% meczów Creteil padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Creteil – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Creteil, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Creteil zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,67 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Creteil ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Creteil, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 6 meczów.
Creteil – strzały
- Celne / mecz 7,3
- Niecelne / mecz 10,0
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 6%
- Strzałów na gola 17,3
Creteil oddaje 17,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 17,3 strzału.
Creteil – posiadanie piłki
- U siebie 58,7%
- Na wyjeździe 53,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 4
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 4
- Najniższe w sezonie 53%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 4 meczów. Średnio Creteil utrzymuje przy piłce 57,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 53%.
Creteil – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 2 z 3
- Stracone / mecz 0,50
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 0%
Czyste konto Creteil to 50% meczów sezonu (3 z 6), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Creteil – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 7,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,0
Creteil wykonuje średnio 7,0 rzutów rożnych na mecz wobec 2,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Creteil – kartki
- Żółte kartki 8
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 75%
- Kartki rywali / mecz 3,0
- Mecze bez kartki 0%
Creteil ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Creteil – 3,0.
Creteil według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 0,33 | 0,33 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Creteil zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Creteil na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
3,00 1,50 | 3,00 1,00 | 0,50 1,00 |
|
5.
|
2,33 1,67 | 1,33 0,67 | 0,67 0,33 |
|
6.
|
2,00 1,67 | 1,33 0,67 | 0,67 0,33 |
|
7.
|
1,33 1,67 | 1,33 1,00 | 1,33 0,67 |
|
8.
|
1,67 1,00 | 2,33 1,33 | 1,33 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Creteil
Skrajne wyniki i osiągnięcia Creteil w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Creteil - Chantilly 3:1 Championnat National 2 (Francja), 18.09.2026
- Najwyższa porażka Creteil - Dieppe 0:1 Championnat National 2 (Francja), 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Creteil - Chantilly 3:1, Championnat National 2 (Francja), 18.09.2026
- Najszybsza bramka 33. minuta Creteil - Colmar 1:0, Championnat National 2 (Francja), 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Creteil - Chantilly 3:1, Championnat National 2 (Francja), 18.09.2026
Jakie statystyki ma Creteil w tym sezonie?
Bilans Creteil w tym sezonie to 6 meczów i wynik 3-2-1 przy 6 zdobytych bramkach i 3 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 17,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Creteil – zawodnicy
Jak wygląda kadra Creteil w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Creteil
-
Vivien Cedille Bramkarz Zerwanie więzadła krzyżowego pauzuje od 74 dniopuszczone: 7 meczów
Kadra Creteil
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
29 | Portugalia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
34 | Mali | 250 tys. € | 1,1 mln € | 4 | 67% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
39 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 28 |
|
26 | Francja | 50 tys. € | 40 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
26 | Francja | 100 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
25 | Francja | 100 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
22 | Komory | 150 tys. € | 20 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
33 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
29 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
35 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
36 | Portugalia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
24 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
36 | Mali | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Francja | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
32 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
27 | Francja | 100 tys. € | 21 tys. € | 2 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
35 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 16 |
![]() |
25 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
32 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Creteil
925 tys. €
śr. 46 tys. € / zawodnika
Ile Creteil wydaje na pensje
1,2 mln € rocznie
śr. 59 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Francja (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Creteil w sezonie 2026/2027
Creteil wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Creteil
Creteil – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Creteil w sezonie 2026/2027.
Creteil transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 Wrz 2026 |
|
Francja | 30 |
|
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Francja | 31 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Francja | 27 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Komory | 22 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
|
Benin | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 27 |
|
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
![]() |
Francja | – |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Mali | 34 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Francja | 26 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Creteil w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Creteil trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Creteil – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Creteil? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Creteil?
Klub piłkarski Creteil zdobył w swojej historii 1 trofeum. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Francji.
