Forma w lidze
Colmar w tabeli
14. miejsce / 5 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
4 mecze bez zwycięstwa
2 mecze bez strzelonej bramki
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
3:3 bramki
1,00 gola/mecz
1 pkt
1:6 bramki
0,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Colmar
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | Francja | 24 | – | 5 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 450 minut | Francja | 24 | – | 5 | – |
Colmar w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 14 |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 14 |
| ··· | |||||||
13
|
Bastia-Borgo
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | 5 |
14
|
Colmar
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:9 | 5 |
15
|
St-Pryvé St-Hilaire
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | 3 |
Wyniki Colmar
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
Colmar
0
![]()
Racing Club de France
1
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Chambly Thelle FC
4
Colmar
0
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Colmar
2
![]()
Le Pays du Valois
2
Championnat National 2 (Francja)
|
Terminarz Colmar
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Bastia-Borgo
Colmar
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
31 Paź 18:00
|
Colmar
St Maur Lusitanos
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
07 Lis 18:00
|
Haguenau
Colmar
Championnat National 2 (Francja)
|
Ostatnie transfery Colmar
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Komory |
![]() |
za darmo |
Colmar to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National 2 (Francja). Swoim domowym obiektem jest Colmar Stadium, który może pomieścić 5 400 widzów. Zespół prowadzi Vincent Rychen.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Colmar w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Colmar trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Colmar w tabeli Championnat National 2?
Colmar zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 5 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Furiani-Agliani wynosi 9 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Kiedy Colmar gra następny mecz?
Najbliższy mecz Colmar to spotkanie z Bastia-Borgo, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Paul-Antoniotti w ramach Championnat National 2.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Colmar?
Ostatni mecz Colmar to porażka z Racing Club de France 0:1 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Colmar w tym sezonie?
Bilans Colmar w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-2-3 przy 4 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Colmar w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Colmar w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Colmar
Colmar terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Championnat National 2 (Francja)
|
Stade Paul-Antoniotti Wyjazd | Łatwy | |
|
31 Paź 18:00
|
Championnat National 2 (Francja)
|
Colmar Stadium U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 18:00
|
Championnat National 2 (Francja)
|
Parc des Sports Wyjazd | Umiarkowany | |
|
21 Lis 18:00
|
Championnat National 2 (Francja)
|
Stade Didier Eloy Wyjazd | Trudny | |
|
05 Gru 18:00
|
Championnat National 2 (Francja)
|
Colmar Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
12 Gru 18:00
|
Championnat National 2 (Francja)
|
Stade Eugène Cholet 1 - Terrain Emmanuel Petit Wyjazd | Umiarkowany | |
|
09 Sty 18:00
|
Championnat National 2 (Francja)
|
Colmar Stadium U siebie | Łatwy | |
|
16 Sty 18:00
|
Championnat National 2 (Francja)
|
Stade de la Colombière Wyjazd | Umiarkowany | |
|
23 Sty 18:00
|
Championnat National 2 (Francja)
|
Colmar Stadium U siebie | Trudny | |
|
06 Lut 18:00
|
Championnat National 2 (Francja)
|
Stade Municipal Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Colmar gra następny mecz?
Najbliższy mecz Colmar to spotkanie z Bastia-Borgo, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Paul-Antoniotti w ramach Championnat National 2.
Wyniki Colmar w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Colmar w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Colmar w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Colmar wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
![]() Championnat National 2 (Francja)
|
0:1 | – | – | – | |
|
19 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
4:0 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
![]() Championnat National 2 (Francja)
|
2:2 | – | 6/7 | 1/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:1 | – | – | – | |
|
29 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:0 | – | 4/7 | 2/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:0 | – | 0/6 | 4/6 | |
|
16 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 30. kolejka grupy B
|
3:3 | – | – | – | |
|
09 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 29. kolejka grupy B
|
6:0 | – | 3/9 | 1/4 | |
|
02 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 28. kolejka grupy B
|
1:1 | – | 5/13 | 3/7 | |
|
25 Kwi Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 27. kolejka grupy B
|
1:1 | – | 3/17 | 1/1 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Colmar?
Ostatni mecz Colmar to porażka z Racing Club de France 0:1 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Colmar – tabela Championnat National 2 (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National 2 (Francja) zajmuje Colmar w sezonie 2026/2027.
Miejsce Colmar w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 10 | 14 | |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
3
|
Racing Club de France
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 13 |
|
4
|
Chambly Thelle FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 12 | |
5
|
Feignies-Aulnoye
|
6 | 3 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 12 | |
6
|
Creteil
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
7
|
Dieppe
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
8
|
Biesheim
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 8 | |
9
|
Montlouis
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
10
|
Haguenau
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | |
11
|
Epinal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | -1 | 5 | |
12
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
13
|
Bastia-Borgo
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
14
|
Colmar
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 5 | |
15
|
St-Pryvé St-Hilaire
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
16
|
Chantilly
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 10 | 14 | |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
3
|
Racing Club de France
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 13 |
|
4
|
Chambly Thelle FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 12 | |
5
|
Feignies-Aulnoye
|
6 | 3 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 12 | |
6
|
Creteil
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
7
|
Dieppe
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
8
|
Biesheim
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 8 | |
9
|
Montlouis
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
10
|
Haguenau
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | |
11
|
Epinal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | -1 | 5 | |
12
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
13
|
Bastia-Borgo
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
14
|
Colmar
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 5 | |
15
|
St-Pryvé St-Hilaire
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
16
|
Chantilly
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Furiani-Agliani
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 2 |
St Maur Lusitanos
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 3 |
Feignies-Aulnoye
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 4 |
Chambly Thelle FC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 6 | |
| 5 |
Creteil
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 6 |
Biesheim
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 7 |
Montlouis
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 8 |
Dieppe
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 9 |
Epinal
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 10 |
Colmar
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
St-Pryvé St-Hilaire
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
Racing Club de France
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
|
| 13 |
Bastia-Borgo
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 14 |
Chantilly
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:12 | -10 | 1 | |
| 15 |
Haguenau
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:3 | -3 | 0 | |
| 16 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Racing Club de France
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:3 | 6 | 12 |
|
| 2 |
Chambly Thelle FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 3 |
Haguenau
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 4 |
St Maur Lusitanos
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 5 |
Feignies-Aulnoye
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 6 |
Creteil
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 7 |
Dieppe
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 8 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:4 | 2 | 5 | |
| 9 |
Furiani-Agliani
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
| 10 |
Bastia-Borgo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 11 |
Biesheim
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 12 |
Montlouis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | -4 | 1 | |
| 13 |
Epinal
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | |
| 14 |
Colmar
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 15 |
St-Pryvé St-Hilaire
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 16 |
Chantilly
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Colmar w tabeli Championnat National 2?
Colmar zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 5 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Furiani-Agliani wynosi 9 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Colmar w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Colmar na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Colmar na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,7
- Strzały celne / mecz 4,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,50
- Czyste konta 17%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Colmar i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Colmar to 0–15 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Colmar i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Colmar otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Colmar
100% bramek Colmar pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Colmar zdobywa w sezonie średnio 0,83 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,83.
Aktualne serie Colmar
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Colmar, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Colmar
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Colmar padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Colmar – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Colmar, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Colmar zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Colmar ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 25% goli Colmar, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 6 meczów.
Colmar – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 9,7
Colmar oddaje 9,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,7 strzału.
Colmar – posiadanie piłki
- U siebie 45,5%
- Na wyjeździe 38,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 3
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 3
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 3 meczów. Średnio Colmar utrzymuje przy piłce 43,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Colmar – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,50
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Colmar to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Colmar – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 0%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 0,0
Colmar wykonuje średnio 3,3 rzutów rożnych na mecz wobec 3,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 0% spotkań.
Colmar – kartki
- Żółte kartki 6
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 67%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 0%
Colmar ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Colmar – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Colmar według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 4,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 0,50 | 0,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Colmar zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Colmar na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,00 1,67 | 1,00 2,00 | 2,33 1,33 |
|
13.
|
0,50 1,00 | 1,00 1,00 | 2,00 1,50 |
|
14.
|
1,33 0,33 | 1,00 0,33 | 1,00 2,00 |
|
15.
|
1,00 0,00 | 1,00 0,67 | 1,00 1,67 |
|
16.
|
0,25 0,00 | 0,50 1,00 | 3,00 3,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Colmar
Skrajne wyniki i osiągnięcia Colmar w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Colmar - Biesheim 1:0 Championnat National 2 (Francja), 29.08.2026
- Najwyższa porażka Chambly Thelle FC - Colmar 4:0 Championnat National 2 (Francja), 19.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Colmar - Le Pays du Valois 2:2, Championnat National 2 (Francja), 12.09.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Colmar - Biesheim 1:0, Championnat National 2 (Francja), 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 56. minuta Colmar - Le Pays du Valois 2:2, Championnat National 2 (Francja), 12.09.2026
Jakie statystyki ma Colmar w tym sezonie?
Bilans Colmar w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-2-3 przy 4 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Colmar – zawodnicy
Jak wygląda kadra Colmar w sezonie 2026/2027.
Kadra Colmar
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
36 | Komory | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
31 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
35 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
– | Francja | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 15 |
|
29 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
27 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
34 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
39 | Francja | 0 € | 204 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
29 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| – |
![]() |
22 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| – |
![]() |
29 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
![]() |
30 | Francja | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
26 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
|
43 | Mali | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
24 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
21 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
22 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
22 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 40 |
|
29 | Belgia | 0 € | 60 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
23 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
22 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Colmar
275 tys. €
śr. 13 tys. € / zawodnika
Ile Colmar wydaje na pensje
264 tys. € rocznie
śr. 13 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Francja (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Colmar w sezonie 2026/2027
Colmar wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Colmar
Colmar – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Colmar w sezonie 2026/2027.
Colmar transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 33 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Francja | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Komory | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 11 Lip 2026 |
|
Mali | 23 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 24 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Francja | 30 | – | za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Francja | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
![]() |
Republika Środkowoafrykańska | 23 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Colmar w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Colmar trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.