Forma w lidze
Epinal w tabeli
11. miejsce / 5 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
3 mecze bez strzelonej bramki
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
5:5 bramki
1,25 gola/mecz
1 pkt
0:1 bramki
0,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Epinal
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Francja | 35 | obrońca | 5 | 0 € |
Epinal w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 14 |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 14 |
| ··· | |||||||
10
|
Haguenau
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | 6 |
11
|
Epinal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | 5 |
12
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | 5 |
Wyniki Epinal
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
Epinal
0
Creteil
1
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Furiani-Agliani
1
Epinal
0
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Epinal
0
Haguenau
2
Championnat National 2 (Francja)
|
Terminarz Epinal
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Biesheim
Epinal
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
31 Paź 18:00
|
Epinal
St-Pryvé St-Hilaire
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
07 Lis 18:00
|
![]()
Le Pays du Valois
Epinal
Championnat National 2 (Francja)
|
Ostatnie transfery Epinal
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 24 Lip 2026 |
![]() |
Francja |
|
za darmo | |
| 04 Lip 2026 |
|
Tunezja |
|
za darmo |
Epinal to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National 2 (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade de la Colombière, który może pomieścić 8 250 widzów. Zespół prowadzi Yannis Rouani.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Epinal w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Epinal trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Epinal w tabeli Championnat National 2?
Epinal zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 5 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Furiani-Agliani wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Kiedy Epinal gra następny mecz?
Najbliższy mecz Epinal to spotkanie z Biesheim, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Municipal w ramach Championnat National 2.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Epinal?
Ostatni mecz Epinal to porażka z Creteil 0:1 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Epinal w tym sezonie?
Bilans Epinal w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-2-3 przy 5 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Epinal w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Epinal w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Epinal

Epinal terminarz
Kiedy Epinal gra następny mecz?
Najbliższy mecz Epinal to spotkanie z Biesheim, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Municipal w ramach Championnat National 2.
Wyniki Epinal w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Epinal w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Epinal w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Epinal wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
0:1 | – | – | – | |
|
19 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:0 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
0:2 | – | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
4:1 | – | – | – | |
|
29 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
0:0 | – | 2/14 | 2/7 | |
|
22 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:1 | – | – | – | |
|
16 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 30. kolejka grupy B
|
3:2 | – | – | – | |
|
09 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 29. kolejka grupy B
|
4:2 | – | 7/10 | 0/1 | |
|
01 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 28. kolejka grupy B
|
2:1 | – | – | – | |
|
25 Kwi Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 27. kolejka grupy B
|
0:1 | – | 3/9 | 2/6 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Epinal?
Ostatni mecz Epinal to porażka z Creteil 0:1 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Epinal – tabela Championnat National 2 (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National 2 (Francja) zajmuje Epinal w sezonie 2026/2027.
Miejsce Epinal w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 10 | 14 | |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
3
|
Racing Club de France
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 13 |
|
4
|
Chambly Thelle FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 12 | |
5
|
Feignies-Aulnoye
|
6 | 3 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 12 | |
6
|
Creteil
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
7
|
Dieppe
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
8
|
Biesheim
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 8 | |
9
|
Montlouis
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
10
|
Haguenau
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | |
11
|
Epinal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | -1 | 5 | |
12
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
13
|
Bastia-Borgo
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
14
|
Colmar
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 5 | |
15
|
St-Pryvé St-Hilaire
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
16
|
Chantilly
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 10 | 14 | |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
3
|
Racing Club de France
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 13 |
|
4
|
Chambly Thelle FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 12 | |
5
|
Feignies-Aulnoye
|
6 | 3 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 12 | |
6
|
Creteil
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
7
|
Dieppe
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
8
|
Biesheim
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 8 | |
9
|
Montlouis
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
10
|
Haguenau
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | |
11
|
Epinal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | -1 | 5 | |
12
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
13
|
Bastia-Borgo
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
14
|
Colmar
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 5 | |
15
|
St-Pryvé St-Hilaire
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
16
|
Chantilly
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Furiani-Agliani
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 2 |
St Maur Lusitanos
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 3 |
Feignies-Aulnoye
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 4 |
Chambly Thelle FC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 6 | |
| 5 |
Creteil
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 6 |
Biesheim
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 7 |
Montlouis
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 8 |
Dieppe
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 9 |
Epinal
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 10 |
Colmar
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
St-Pryvé St-Hilaire
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
Racing Club de France
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
|
| 13 |
Bastia-Borgo
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 14 |
Chantilly
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:12 | -10 | 1 | |
| 15 |
Haguenau
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:3 | -3 | 0 | |
| 16 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Racing Club de France
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:3 | 6 | 12 |
|
| 2 |
Chambly Thelle FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 3 |
Haguenau
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 4 |
St Maur Lusitanos
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 5 |
Feignies-Aulnoye
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 6 |
Creteil
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 7 |
Dieppe
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 8 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:4 | 2 | 5 | |
| 9 |
Furiani-Agliani
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
| 10 |
Bastia-Borgo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 11 |
Biesheim
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 12 |
Montlouis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | -4 | 1 | |
| 13 |
Epinal
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | |
| 14 |
Colmar
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 15 |
St-Pryvé St-Hilaire
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 16 |
Chantilly
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Epinal w tabeli Championnat National 2?
Epinal zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 5 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Furiani-Agliani wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Epinal w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Epinal na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Epinal na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 3,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 17%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Epinal i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Epinal to 76–90+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Epinal i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Epinal otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Epinal
100% bramek Epinal pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Epinal zdobywa w sezonie średnio 0,83 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,83.
Aktualne serie Epinal
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Epinal, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Epinal
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 17%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 17% meczów Epinal padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Epinal – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Epinal, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Epinal zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Epinal ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 80% goli Epinal, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
Epinal – strzały
- Celne / mecz 3,0
- Niecelne / mecz 7,0
- Celność strzałów 30%
- Skuteczność (gole / strzały) 0%
Epinal oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 30% prób.
Epinal – posiadanie piłki
- Na wyjeździe 56,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 1
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 1
- Najniższe w sezonie 56%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 1 meczu. Średnio Epinal utrzymuje przy piłce 56,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 56%.
Epinal – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 1 z 2
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Epinal to 17% meczów sezonu (1 z 6), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Epinal – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 100%
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,0
Epinal wykonuje średnio 2,0 rzutów rożnych na mecz wobec 12,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Epinal – kartki
- Żółte kartki 2
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 100%
- Kartki rywali / mecz 4,0
- Mecze bez kartki 0%
Epinal ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Epinal – 4,0.
Epinal według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 0,25 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 4,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Epinal zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Epinal na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,67 0,33 | 0,33 1,67 | 0,00 3,00 |
|
10.
|
0,00 2,00 | 0,00 2,00 | 1,00 2,00 |
|
11.
|
1,00 0,50 | 1,25 0,00 | 1,25 0,50 |
|
12.
|
0,00 1,67 | 1,00 2,00 | 2,33 1,33 |
|
13.
|
0,50 1,00 | 1,00 1,00 | 2,00 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Epinal
Skrajne wyniki i osiągnięcia Epinal w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Epinal - Chantilly 4:1 Championnat National 2 (Francja), 5.09.2026
- Najwyższa porażka Epinal - Haguenau 0:2 Championnat National 2 (Francja), 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Epinal - Chantilly 4:1, Championnat National 2 (Francja), 5.09.2026
- Najszybsza bramka 20. minuta Epinal - Chantilly 4:1, Championnat National 2 (Francja), 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Epinal - Chantilly 4:1, Championnat National 2 (Francja), 5.09.2026
Jakie statystyki ma Epinal w tym sezonie?
Bilans Epinal w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-2-3 przy 5 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Epinal – zawodnicy
Jak wygląda kadra Epinal w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Epinal
-
Thomas Roche Bramkarz Uraz więzadła pobocznego pauzuje od 178 dniopuszczone: 11 meczów
-
Thomas Berenguier Obrońca Zerwanie więzadła krzyżowego pauzuje od 318 dniopuszczone: 24 mecze

Kadra Epinal
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
35 | Francja | 0 € | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | Francja | 0 € | 20 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
23 | Komory | 0 € | 180 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
26 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
31 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
– | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
– | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
34 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
32 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
28 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
– | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
27 | Francja | 0 € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
32 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
40 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
26 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
24 | Francja | 0 € | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
32 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
27 | Francja | 0 € | 61 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
28 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
35 | Francja | 0 € | 283 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
29 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
36 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 18 |
![]() |
27 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
23 | Francja | 0 € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
24 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Epinal
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Epinal wydaje na pensje
544 tys. € rocznie
śr. 22 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Francja (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Epinal w sezonie 2026/2027
Struktura wieku i wartości kadry Epinal
Epinal – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Epinal w sezonie 2026/2027.
Epinal transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 33 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Francja | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 28 |
|
za darmo | |
| 04 Lip 2026 |
|
Tunezja | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Francja | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Francja | 32 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Francja | 25 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Francja | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | 23 | – | za darmo |
Kluczowe transfery Epinal
Epinal bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +150 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Epinal
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Epinal w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Epinal trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.