Forma w lidze
Dieppe w tabeli
7. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
8 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
4:4 bramki
1,33 gola/mecz
5 pkt
3:2 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Dieppe
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najwięcej minut 450 minut | Francja | – | napastnik | 5 | – |
Dieppe w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 14 |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 14 |
| ··· | |||||||
6
|
Creteil
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 11 |
7
|
Dieppe
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 9 |
8
|
Biesheim
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:7 | 8 |
Wyniki Dieppe
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
Dieppe
1
![]()
Le Pays du Valois
3
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
St-Pryvé St-Hilaire
1
Dieppe
1
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Dieppe
2
Biesheim
0
Championnat National 2 (Francja)
|
Terminarz Dieppe
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Chambly Thelle FC
Dieppe
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
31 Paź 18:00
|
Dieppe
![]()
Racing Club de France
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
07 Lis 18:00
|
Bastia-Borgo
Dieppe
Championnat National 2 (Francja)
|
Ostatnie transfery Dieppe
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Gwinea |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Francja |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Francja |
|
za darmo |
Dieppe to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National 2 (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade Jean Dasnias, który może pomieścić 4 776 widzów. Zespół prowadzi Djilalli Bekkar.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dieppe w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dieppe trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Dieppe w tabeli Championnat National 2?
Dieppe zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 9 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Furiani-Agliani wynosi 5 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Kiedy Dieppe gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dieppe to spotkanie z Chambly Thelle FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Pierre Brisson w ramach Championnat National 2.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dieppe?
Ostatni mecz Dieppe to porażka z Le Pays du Valois 1:3 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Dieppe w tym sezonie?
Bilans Dieppe w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-3-1 przy 7 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 3,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Dieppe w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Dieppe w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Dieppe

Dieppe terminarz
Kiedy Dieppe gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dieppe to spotkanie z Chambly Thelle FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade Pierre Brisson w ramach Championnat National 2.
Wyniki Dieppe w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Dieppe w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Dieppe w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Dieppe wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
![]() Championnat National 2 (Francja)
|
1:3 | – | – | – | |
|
19 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:1 | – | – | – | |
|
12 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
2:0 | – | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
0:1 | – | 4/13 | 4/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:1 | – | – | – | |
|
22 Sie Koniec
|
Championnat National 2 (Francja)
|
1:1 | – | – | – | |
|
16 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 30. kolejka grupy B
|
2:4 | – | – | – | |
|
09 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 29. kolejka grupy B
|
3:1 | – | 5/9 | 3/5 | |
|
02 Maj Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 28. kolejka grupy B
|
0:1 | – | – | – | |
|
24 Kwi Koniec
|
Championnat National 2 (Francja), 27. kolejka grupy B
|
3:0 | – | 1/7 | 3/4 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dieppe?
Ostatni mecz Dieppe to porażka z Le Pays du Valois 1:3 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Dieppe – tabela Championnat National 2 (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National 2 (Francja) zajmuje Dieppe w sezonie 2026/2027.
Miejsce Dieppe w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 10 | 14 | |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
3
|
Racing Club de France
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 13 |
|
4
|
Chambly Thelle FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 12 | |
5
|
Feignies-Aulnoye
|
6 | 3 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 12 | |
6
|
Creteil
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
7
|
Dieppe
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
8
|
Biesheim
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 8 | |
9
|
Montlouis
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
10
|
Haguenau
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | |
11
|
Epinal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | -1 | 5 | |
12
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
13
|
Bastia-Borgo
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
14
|
Colmar
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 5 | |
15
|
St-Pryvé St-Hilaire
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
16
|
Chantilly
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 10 | 14 | |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
3
|
Racing Club de France
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 13 |
|
4
|
Chambly Thelle FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 12 | |
5
|
Feignies-Aulnoye
|
6 | 3 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 12 | |
6
|
Creteil
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
7
|
Dieppe
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
8
|
Biesheim
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 8 | |
9
|
Montlouis
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
10
|
Haguenau
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | |
11
|
Epinal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | -1 | 5 | |
12
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
13
|
Bastia-Borgo
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
14
|
Colmar
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 5 | |
15
|
St-Pryvé St-Hilaire
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
16
|
Chantilly
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Furiani-Agliani
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 2 |
St Maur Lusitanos
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 3 |
Feignies-Aulnoye
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 4 |
Chambly Thelle FC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 6 | |
| 5 |
Creteil
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 6 |
Biesheim
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 7 |
Montlouis
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 8 |
Dieppe
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 9 |
Epinal
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 10 |
Colmar
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
St-Pryvé St-Hilaire
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
Racing Club de France
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
|
| 13 |
Bastia-Borgo
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 14 |
Chantilly
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:12 | -10 | 1 | |
| 15 |
Haguenau
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:3 | -3 | 0 | |
| 16 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Racing Club de France
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:3 | 6 | 12 |
|
| 2 |
Chambly Thelle FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 3 |
Haguenau
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 4 |
St Maur Lusitanos
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 5 |
Feignies-Aulnoye
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 6 |
Creteil
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 7 |
Dieppe
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 8 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:4 | 2 | 5 | |
| 9 |
Furiani-Agliani
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
| 10 |
Bastia-Borgo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 11 |
Biesheim
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 12 |
Montlouis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | -4 | 1 | |
| 13 |
Epinal
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | |
| 14 |
Colmar
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 15 |
St-Pryvé St-Hilaire
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 16 |
Chantilly
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Dieppe w tabeli Championnat National 2?
Dieppe zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 9 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Furiani-Agliani wynosi 5 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Dieppe w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Dieppe na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Dieppe na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 3,0
- Strzały celne / mecz 0,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 33%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Dieppe i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Dieppe to 16–30 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Dieppe i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-2-0 |
Gdy Dieppe otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Dieppe
75% bramek Dieppe pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 25% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Dieppe zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Dieppe
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Dieppe, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Dieppe
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 17%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 17% meczów Dieppe padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Dieppe – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Dieppe, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Dieppe zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 1,67 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Dieppe ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 29% goli Dieppe, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 6 meczów.
Dieppe – strzały
- Celne / mecz 0,0
- Niecelne / mecz 3,0
- Celność strzałów 0%
- Skuteczność (gole / strzały) 33%
- Strzałów na gola 3,0
Dieppe oddaje 3,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 0% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 3,0 strzału.
Dieppe – posiadanie piłki
- Na wyjeździe 43,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 1
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 1
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 1 meczu. Średnio Dieppe utrzymuje przy piłce 43,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
Dieppe – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 100%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Dieppe to 33% meczów sezonu (2 z 6), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Dieppe – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 100%
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Dieppe wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 9,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Dieppe – kartki
- Żółte kartki 4
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 100%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
Dieppe ogląda średnio 4,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Dieppe – 2,0.
Dieppe według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,33 | 0,33 |
| Dołu tabeli (12–16) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Dieppe zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z dołu tabeli (12–16).
Dieppe na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
2,33 1,67 | 1,33 0,67 | 0,67 0,33 |
|
6.
|
2,00 1,67 | 1,33 0,67 | 0,67 0,33 |
|
7.
|
1,33 1,67 | 1,33 1,00 | 1,33 0,67 |
|
8.
|
1,67 1,00 | 2,33 1,33 | 1,33 1,00 |
|
9.
|
1,67 0,33 | 0,33 1,67 | 0,00 3,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Dieppe
Skrajne wyniki i osiągnięcia Dieppe w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Dieppe - Biesheim 2:0 Championnat National 2 (Francja), 12.09.2026
- Najwyższa porażka Dieppe - Le Pays du Valois 1:3 Championnat National 2 (Francja), 3.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Dieppe - Le Pays du Valois 1:3, Championnat National 2 (Francja), 3.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 14. minuta St-Pryvé St-Hilaire - Dieppe 1:1, Championnat National 2 (Francja), 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 38. minuta Dieppe - Biesheim 2:0, Championnat National 2 (Francja), 12.09.2026
Jakie statystyki ma Dieppe w tym sezonie?
Bilans Dieppe w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-3-1 przy 7 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 3,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Dieppe – zawodnicy
Jak wygląda kadra Dieppe w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Dieppe
-
Enzo Beuvain Pomocnik Zerwanie więzadła krzyżowego pauzuje od 185 dniopuszczone: 11 meczów

Kadra Dieppe
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
35 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 15 |
![]() |
25 | Gwinea | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
22 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Francja | 0 € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
– | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
24 | Francja | – | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
25 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
23 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
– | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
27 | Wyspy Świętego Tomasza i Książęca | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
36 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
26 | Francja | 0 € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
– | Francja | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
33 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 4 |
![]() |
26 | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
32 | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Dieppe
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Dieppe wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Francja (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Dieppe w sezonie 2026/2027
Struktura wieku i wartości kadry Dieppe
Dieppe – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Dieppe w sezonie 2026/2027.
Dieppe transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Gwinea | 25 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 24 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Francja | 30 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Francja | 26 |
|
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
![]() |
Niger | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Francja | 36 |
|
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Francja | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Komory | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Francja | 24 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dieppe w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dieppe trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.