Forma w lidze
St-Pryvé St-Hilaire w tabeli
15. miejsce / 3 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
7 meczów bez zwycięstwa
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
3:3 bramki
1,00 gola/mecz
0 pkt
2:5 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy St-Pryvé St-Hilaire
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Francja | 29 | pomocnik | 5 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Francja | 25 | pomocnik | 5 | 50 tys. € |
St-Pryvé St-Hilaire w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 14 |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 14 |
| ··· | |||||||
14
|
Colmar
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:9 | 5 |
15
|
St-Pryvé St-Hilaire
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | 3 |
16
|
Chantilly
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | 1 |
Wyniki St-Pryvé St-Hilaire
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
03 Paź Koniec
|
Montlouis
1
St-Pryvé St-Hilaire
0
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
St-Pryvé St-Hilaire
1
Dieppe
1
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Feignies-Aulnoye
2
St-Pryvé St-Hilaire
1
Championnat National 2 (Francja)
|
Terminarz St-Pryvé St-Hilaire
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
St-Pryvé St-Hilaire
Chantilly
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
31 Paź 18:00
|
Epinal
St-Pryvé St-Hilaire
Championnat National 2 (Francja)
|
|
|
07 Lis 18:00
|
St-Pryvé St-Hilaire
Furiani-Agliani
Championnat National 2 (Francja)
|
Ostatnie transfery St-Pryvé St-Hilaire
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Francja |
![]() |
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Francja |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Francja |
![]() |
za darmo |
St-Pryvé St-Hilaire to klub piłkarski z Francji występujący w Championnat National 2 (Francja). Swoim domowym obiektem jest Stade du Grand Clos, który może pomieścić 1 800 widzów. Zespół prowadzi Mathieu Pousse.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski St-Pryvé St-Hilaire w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do St-Pryvé St-Hilaire trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje St-Pryvé St-Hilaire w tabeli Championnat National 2?
St-Pryvé St-Hilaire zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 3 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Furiani-Agliani wynosi 11 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Kiedy St-Pryvé St-Hilaire gra następny mecz?
Najbliższy mecz St-Pryvé St-Hilaire to spotkanie z Chantilly, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade du Grand Clos w ramach Championnat National 2.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz St-Pryvé St-Hilaire?
Ostatni mecz St-Pryvé St-Hilaire to porażka z Montlouis 1:0 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma St-Pryvé St-Hilaire w tym sezonie?
Bilans St-Pryvé St-Hilaire w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-3-3 przy 5 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 7,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz St-Pryvé St-Hilaire w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra St-Pryvé St-Hilaire w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań St-Pryvé St-Hilaire
St-Pryvé St-Hilaire terminarz
Kiedy St-Pryvé St-Hilaire gra następny mecz?
Najbliższy mecz St-Pryvé St-Hilaire to spotkanie z Chantilly, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Stade du Grand Clos w ramach Championnat National 2.
Wyniki St-Pryvé St-Hilaire w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub St-Pryvé St-Hilaire w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki St-Pryvé St-Hilaire w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
St-Pryvé St-Hilaire wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz St-Pryvé St-Hilaire?
Ostatni mecz St-Pryvé St-Hilaire to porażka z Montlouis 1:0 w Championnat National 2, 3 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
St-Pryvé St-Hilaire – tabela Championnat National 2 (Francja)
Jakie miejsce w tabeli Championnat National 2 (Francja) zajmuje St-Pryvé St-Hilaire w sezonie 2026/2027.
Miejsce St-Pryvé St-Hilaire w tabeli Championnat National 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 10 | 14 | |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
3
|
Racing Club de France
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 13 |
|
4
|
Chambly Thelle FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 12 | |
5
|
Feignies-Aulnoye
|
6 | 3 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 12 | |
6
|
Creteil
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
7
|
Dieppe
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
8
|
Biesheim
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 8 | |
9
|
Montlouis
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
10
|
Haguenau
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | |
11
|
Epinal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | -1 | 5 | |
12
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
13
|
Bastia-Borgo
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
14
|
Colmar
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 5 | |
15
|
St-Pryvé St-Hilaire
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
16
|
Chantilly
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Furiani-Agliani
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14:4 | 10 | 14 | |
2
|
St Maur Lusitanos
|
6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 5 | 14 | |
3
|
Racing Club de France
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 13 |
|
4
|
Chambly Thelle FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 10:5 | 5 | 12 | |
5
|
Feignies-Aulnoye
|
6 | 3 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 12 | |
6
|
Creteil
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
7
|
Dieppe
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
8
|
Biesheim
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:7 | 4 | 8 | |
9
|
Montlouis
|
6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 6 | |
10
|
Haguenau
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | |
11
|
Epinal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | -1 | 5 | |
12
|
Le Poiré sur Vie
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 5 | |
13
|
Bastia-Borgo
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 5 | |
14
|
Colmar
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 5 | |
15
|
St-Pryvé St-Hilaire
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | -3 | 3 | |
16
|
Chantilly
|
6 | 0 | 1 | 5 | 4:19 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Furiani-Agliani
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 2 |
St Maur Lusitanos
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 3 |
Feignies-Aulnoye
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 4 |
Chambly Thelle FC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 6 | |
| 5 |
Creteil
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 6 |
Biesheim
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 7 |
Montlouis
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 8 |
Dieppe
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 9 |
Epinal
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 10 |
Colmar
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
St-Pryvé St-Hilaire
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
Racing Club de France
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
|
| 13 |
Bastia-Borgo
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
| 14 |
Chantilly
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:12 | -10 | 1 | |
| 15 |
Haguenau
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:3 | -3 | 0 | |
| 16 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Racing Club de France
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:3 | 6 | 12 |
|
| 2 |
Chambly Thelle FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 3 |
Haguenau
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 4 |
St Maur Lusitanos
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 5 |
Feignies-Aulnoye
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 6 |
Creteil
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 7 |
Dieppe
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 8 |
Le Poiré sur Vie
|
3 | 1 | 2 | 0 | 6:4 | 2 | 5 | |
| 9 |
Furiani-Agliani
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
| 10 |
Bastia-Borgo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 11 |
Biesheim
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 12 |
Montlouis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | -4 | 1 | |
| 13 |
Epinal
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | |
| 14 |
Colmar
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 1 | |
| 15 |
St-Pryvé St-Hilaire
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 16 |
Chantilly
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje St-Pryvé St-Hilaire w tabeli Championnat National 2?
St-Pryvé St-Hilaire zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Championnat National 2 z dorobkiem 3 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Furiani-Agliani wynosi 11 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki St-Pryvé St-Hilaire w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki St-Pryvé St-Hilaire na tle ligi w sezonie 2026/2027.
St-Pryvé St-Hilaire na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,5
- Strzały celne / mecz 3,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 0%
Rozkład bramek w czasie
Bramki St-Pryvé St-Hilaire i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres St-Pryvé St-Hilaire to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu St-Pryvé St-Hilaire i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 0-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
St-Pryvé St-Hilaire nie wygrał żadnego z 3 meczów, w których obejmował prowadzenie.
Jak padają bramki dla St-Pryvé St-Hilaire
100% bramek St-Pryvé St-Hilaire pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
St-Pryvé St-Hilaire zdobywa w sezonie średnio 0,50 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 0,50.
Aktualne serie St-Pryvé St-Hilaire
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów St-Pryvé St-Hilaire, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach St-Pryvé St-Hilaire
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów St-Pryvé St-Hilaire padają co najmniej trzy bramki, a w 83% spotkań trafiają obie drużyny.
St-Pryvé St-Hilaire – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla St-Pryvé St-Hilaire, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie St-Pryvé St-Hilaire zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach St-Pryvé St-Hilaire ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli St-Pryvé St-Hilaire, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
St-Pryvé St-Hilaire – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 3,8
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,0
St-Pryvé St-Hilaire oddaje 7,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,0 strzału.
St-Pryvé St-Hilaire – posiadanie piłki
- U siebie 55,0%
- Na wyjeździe 54,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 4
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 4
- Najniższe w sezonie 52%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 4 meczów. Średnio St-Pryvé St-Hilaire utrzymuje przy piłce 54,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 52%.
St-Pryvé St-Hilaire – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto St-Pryvé St-Hilaire to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
St-Pryvé St-Hilaire – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 25%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,0
St-Pryvé St-Hilaire wykonuje średnio 2,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 25% spotkań.
St-Pryvé St-Hilaire – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 75%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
St-Pryvé St-Hilaire ogląda średnio 3,3 żółtej kartki na mecz, a rywale St-Pryvé St-Hilaire – 2,0.
St-Pryvé St-Hilaire według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz St-Pryvé St-Hilaire zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
St-Pryvé St-Hilaire na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,00 1,67 | 1,00 2,00 | 2,33 1,33 |
|
13.
|
0,50 1,00 | 1,00 1,00 | 2,00 1,50 |
|
14.
|
1,33 0,33 | 1,00 0,33 | 1,00 2,00 |
|
15.
|
1,00 0,00 | 1,00 0,67 | 1,00 1,67 |
|
16.
|
0,25 0,00 | 0,50 1,00 | 3,00 3,50 |
Ciekawe rekordy w meczach St-Pryvé St-Hilaire
Skrajne wyniki i osiągnięcia St-Pryvé St-Hilaire w tym sezonie
- Najwyższa porażka St Maur Lusitanos - St-Pryvé St-Hilaire 2:1 Championnat National 2 (Francja), 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek St Maur Lusitanos - St-Pryvé St-Hilaire 2:1, Championnat National 2 (Francja), 29.08.2026
- Najszybsza bramka 32. minuta St Maur Lusitanos - St-Pryvé St-Hilaire 2:1, Championnat National 2 (Francja), 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 68. minuta St-Pryvé St-Hilaire - Dieppe 1:1, Championnat National 2 (Francja), 19.09.2026
Jakie statystyki ma St-Pryvé St-Hilaire w tym sezonie?
Bilans St-Pryvé St-Hilaire w tym sezonie to 6 meczów i wynik 0-3-3 przy 5 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 7,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
St-Pryvé St-Hilaire – zawodnicy
Jak wygląda kadra St-Pryvé St-Hilaire w sezonie 2026/2027.
Kadra St-Pryvé St-Hilaire
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
39 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
38 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
35 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
35 | Haiti | 0 € | 87 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 346' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
22 | Francja | – | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 205' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
43 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
35 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
28 | Francja | – | – | 2 | 33% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
25 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
27 | Francja | – | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
– | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 245' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
27 | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
27 | Francja | – | – | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Francja | 50 tys. € | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
29 | Francja | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
26 | Francja | – | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
34 | Gabon | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
37 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 20 |
![]() |
24 | Francja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
37 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
30 | Francja | – | – | 4 | 67% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
31 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry St-Pryvé St-Hilaire
550 tys. €
śr. 20 tys. € / zawodnika
Ile St-Pryvé St-Hilaire wydaje na pensje
87 tys. € rocznie
śr. 3 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Francja (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy St-Pryvé St-Hilaire w sezonie 2026/2027
St-Pryvé St-Hilaire wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry St-Pryvé St-Hilaire
St-Pryvé St-Hilaire – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub St-Pryvé St-Hilaire w sezonie 2026/2027.
St-Pryvé St-Hilaire transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 26 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Francja | – |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
|
Francja | 27 | – | za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 26 |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Francja | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Francja | 23 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski St-Pryvé St-Hilaire w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do St-Pryvé St-Hilaire trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
