Porównanie kursów CSM Ramnicu Valcea - Chindia Targoviste

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz CSM Ramnicu Valcea - Chindia Targoviste dla 12 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, żółte kartki, obie drużyny strzelą (BTTS) oraz zakład bez remisu (DNB) z 18 sierpnia 2026 (w ramach Pucharu Rumunii). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 105 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo CSM Ramnicu Valcea po kursie 5,05 w LV BET, remis po kursie 3,70 w LV BET oraz wygrana Chindia Targoviste po kursie 1,73 w Betfan.

Najwyższy kurs na zwycięstwo CSM Ramnicu Valcea wystawia LV BET - 5,05, w porównaniu do najniższego 4,00 w Superbet. Daje to 105 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
4,00 3,70 1,66
4,50 3,50 1,65
4,15 3,45 1,73
5,05 3,70 1,60
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Ramnicu Valcea

kurs 5,05 × 100 zł = 444,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
3,05 1,27
3,55 1,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,92 1,15 1,18
1,85 1,17 1,24
1,80 1,18 1,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
- - 3,10 1,26 1,78 1,90 1,26 3,10 - -
6,25 1,07 2,60 1,40 1,52 2,27 1,18 4,05 1,04 7,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Tak Nie
1,90 1,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
7,30 4,90 3,65 6,40 8,80 2,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo CSM Ramnicu Valcea i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,40 4,30 6,90 6,70 4,80 13,00 4,40 19,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,10 4,20 4,45 12,00 4,45 12,00 3,75 45,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Chindia Targoviste i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
6,10 2,87 3,65 2,70 2,32 4,65 1,95 7,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
8,50 8,60 5,75 6,30 15,00 6,50 11,00 6,90 13,00 35,00 9,70 24,00 10,00 27,00 18,00 40,00 70,00 18,00 60,00 19,00 65,00 33,00 75,00 65,00 90,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

-9.5 +9.5
1,73 1,97
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na żółte kartki

-5.5 +5.5
1,75 1,90
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu CSM Ramnicu Valcea - Chindia Targoviste dostępnych jest 102 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 12 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 30,7% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 4,05 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 3,10 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych CSM Ramnicu Valcea - Chindia Targoviste ma Superbet, który prowadzi w 7 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.